Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina_88

o tabletkach i nie tylko

Polecane posty

Gość paulina_88

hej dziewczyny :) zakladam ten topik na poczatku, zeby pogadac o tabletkach anty... wlasnie zaczynam brac i szczerze powiem, ze troche jestem przerazona, ale jednak postanowilam sprobowac :) generalnie mozecie pisac co chcecie :D chetnie poplotkuje o wszystkim :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
hej jakie tabletki bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
dlaczego jestes przerazona?co sie dzieje z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie biorę yasminelle , mam plamienia, po 7 tabletce bardziej obfite! okres mi zanikł odrazu jak wzięłam 1 tabletkę i do tej pory plamienia :(((( obawiam sie ze to może być ciąża bo wcześniej plasterki miałam przez miesiac i troche sie jeden odklejał... i nie wiem co teraz zrobić , buźka dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
wlasnie zaczne diane 35... nie slyszalam zbyt wielu dobrych rzeczy o tych tabletkach... wszyscy mowia, ze za duzo hormonow itd... zobaczymy... narazie czekam na okres... ktory mam nadzieje sie pojawi :D:D:D powiem wam, ze wole chyba te tabletki niz stres na gumkach.... bo zdarza sie ze pekaja... sama tego doswiadczylam :/ blizej słonca- jestes zadowolona z tabletek?? ufasz im w pelni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
powiem ze ufam ale tak nie do konca.. w sumie biore zawsze regularnie zawsze o tej samej godzinie,biore od kwietnia 2006roku i nigy nic mi nie bylo,przy pierwszym opakowaniu nawet tych plamien nie mialam,nic wogole nic czuje sie super a co do zabezpieczenia?kochamy sie z mezem bardzo czesto i zawsze konczy "we mnie" i jak narazie to nas cilest nie zawiodl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w trakcie kończenia (po przeszło 1,5 roku) ostatniego opakowania tabletek antykoncepcyjnych :) być może na bardzo długo, albo już na zawsze :). Prawdopodobnie działanie hormonów wywołało fatalne skutki w moim organizmie, w efekcie czego jutro mam zabieg usunięcia guzka z lewej piersi. Dwóch lekarzy zabroniło mi w dalszym ciągu łykać anty więc choć nie chcę, muszę je odstawić i zabezpieczać się podczas intymnych zbliżeń z moim mężczyzną ;) w inny sposób. Tak czy inaczej życzę ci abyś nigdy nie przypłaciła zdrowiem (tak jak ja) ich zażywania. Oczywiście łykanie tabsów to indywidualna decyzja każdej z nas, którą same musimy podjąć więc nie będę przekonywała byście nie brały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
megulitta przykro mi.. i wiesz troche mnie wystraszylas... i co do brania tabletek mam jeden glupi problem te cholerne uplawy...czytalam ze moga sie pojawiac przy braniu...bralam juz albothyl,cicatridina,robie plukanki tantum rosa i mi nie pomaga chyba taka moja uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
a w cytologii mam 2(jakies tam male zapalenia),nadzerke mialam wypalana w czerwcu 2006 wiec powinno byc ok a moze powinnam zmienic lekarza??moze on sie nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
kuuurcze... trzymamy za Ciebie jutro kciuki megulitta ... na pewno wszystko bedzie ok... no a z ta moja diana... to tak troche jest... lekarz zapisal mi wlasnie diane, bo faktycznie mam troszke problemy z cera... nie wiem... zobaczymy co z tego wyjdzie... mam tylko nadzieje, ze nie bede miala jakis okropnych skutkow ubocznych... dodam ze u mnie w rodzinie jest dosc duza tendencja do zachorowan na nowotwory... postanowialm sprobowac najpierw na pol roku, a potem sie zaobczy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
wiesz... na pewno nie zaszkodzi, jesli pojdziesz do jeszcze jednego lekarza... ja bym na Twoim miejscu sprobowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloooooo23
napisalas ze masz troszke problemy z cera.. Po co szprycujesz sie Diane? One sa glownie na tradzik a nie kikla pryszczy. Efekt antykoncepcyjny to inny skutek "uboczny".. Wiekszosc tabletek ma dobry wplyw na cere. Ja moge polecic cilest albo novynette. A nie takie dziadistwo jak diane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
w sumie to bylam niedawno u innego powiedzial to samo,te same leki... moze tak ma byc??poprostu ale wkurza mnie to juz zawsze musze wkladki nosic..w sumie i tak musze bo po stosunku zawsze ze mnie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne ze po stosunku leci. To przeciez sperma wyplywa.. Jak sie kocham wieczorem to leci ze mnie jeszcze rano i jakos specjalnie sie tym nie martwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
dużamaleńka, nie martw się, przecież plamienie to naturalna reakcja z tego co wiem. Sama plamiłam tylko kilka dni ale wiem że dziewczyny czasem przechodzą to przez długi czas, a miesiączka podczas brania tabletek też staje się mniej obfita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jak pytalam lekarza o diane gdy zaczynalam brac to mi powiedzial ze on nikomu tego nie przepisuje bo to nie sa dobre tabletki.. Bardziej je przepisuja dermatolodzy niz ginekolodzy. A brac je to pol roku max. Wiec radze, zmien je potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
no to o tym wiem tez rano zawsze ze mnie ucieka ale jak sie nie kochamy tez cos ze mnie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
no wiesz eloooo wlasciwie to ja mam tradzik... moze to nie jest nie wiadomo jaka tragiczna forma tradziku, ale to nie sa tez dwa pryszcze na krzyz.... a mam wlasnie do was takie pytanie apropos tego tematu, ktory zaczelyscie... jak wy to rozwiazujecie?? wlasnie nie zawsze jest mozliwosc, zeby po stosunku wziac prysznic... ja czesto po stosunku chwile poleze z moim ukochanym i musimy sie ubierac... :D takie zycie jak sie jeszcze mieszka z rodzicami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
ja tam zasypiam przy mezu rano wstaje pod prysznic ide i wkladeczke zakladam i tak codziennie...(no prawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
heh dzieki za techniczne wyjasnienie :D bo to mnie wlasnie zastanawialo :) a tak w ogole jesli moge spytac- w jakim jestescie wieku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
ja mam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
ja czasem ide sobie do kibelka siadam,czekam i czekam az splynie co ma splynac i wracam do lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
ja mam 19 i wlasciwie niedawno zaczelam wspolzycie, wiec jak widzicie jestem jeszcze dosc zieloniutka w temacie :D Agnieszka--> ja bede brala diane wlasnie narazie tylko przez 6 miesiecy.... potem prawdopodobnie dostane cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
przepraszam ze jestem taka bezposrednia....zawsze taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
bardzo dobrze, ze jestes... przynajmniej sie dowiem jak moge rozwiazac dosc zenujacy problem po stosunku bez gumki hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliżej słońca
polez chwilke i powiedz "musze siku" ja tak czesto robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_88
ok :D pewnie jeszcze troche czasu minie zanim przejde do praktyki, bo dopiero zaczne tabletki jak dostene okres a jak znam siebie- nie zaufam im od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×