Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poliaaaaaaaaaaanaaaaa

lubicie ketchupy

Polecane posty

Gość poliaaaaaaaaaaanaaaaa

kupilam dzis z pudliszek lagodny i jest strasznie niedobry :( zawsze kupuje kotlin i jest super, a ten bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketchupówka
z pudliszek do pizzy i kotlin....wymiatają:) mniam mniam mniam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaaaaaaaaaaanaaaaa
nie wiem czemu mi nie smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie...
dawtona-jest bardzo dobry i niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialko
a smakuje wam ketchup włocławski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak można
jeść keczup Pudliszki to sam ocet, smakuje obrzydliwie spróbujcie keczupu bez octu np Krzepki Radek, albo Słodka Ania firmy Rybak. nigdy nie wrócicie to tego beznadziejnego keczupu w krtórym czuć tylko ocet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie...
ja np nie lubie pudliszek,kotlin jest ok ale jak wczesniej wspomnialam lubie bardzo dawtona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak można
poza tym, te keczupy, o których wspomniałam są bez konserwantów. Są pasteryzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie...
nie slyszalam o takich ketchupach,gdzie kupujesz? w malych sklepikach czy w hipermarketach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak można
to stara marka, jakos w latach 90 zniknęła z półek, a teraz niedawno wróciła, co przyjłęam z radością, bo smak i jakość zostały :) Była jeszcze musztarda Wściekły Leon :), ale jej nigdzie nie ma. W supermarkecie żadnym nie widziałam, u mnie można dostać w kilku osiedlowych sklepach, do najbliższego pani sprowadza na moje namolne prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle keczupy
są niezdrowe i niedobre. A szczególnie te najbardziej reklamowane. Czuć sam koncentrat pomidorowy+ jakiś przecier warzywny Bóg wie jakiego pochodzenia:) No ale jeśli już musimy bo pizza czy zapiekanka to chyba Miwex ma pyszny keczup do pizzy. Tylko nie wiem czy ten miwex to nie jest regionalna, mała firma, której produkty mozna kupić tylko w naszym regionie (podlasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudliszki i kotlin
strasznie straciły na jakości jak kilka lat temu kupawałam tylko ich ketchupy to teraz ich nie przełknę,za to bardzo sobie chwalę i z tych co próbowałam (a próbowałam wiele) bezapelacyjnie zwycięża włocławek łagodny. produktów firmy rybak oraz miwex nie widziałam w moim mieście,więc nie moge ocenić smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie...
do ja nie wiem jak można------>ta strona która podałas ,to czy przez tę strone można kupic taki ketchup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam kotlina pikantnego:D nie moge zyc bez niego kiedys szalalam za pudliszkiem, ale teraz mi nie smakuje...albo smak mi sie zepsul, albo ten ketchup kotlin rzadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kechup \"Włocławek\". Tylko ten i do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, ze wloclawek jest najlepszy :D I tak jak juz ktos napisal tylko ten w sloiczku, bo z plastiku smakuje inaczej (tak samo jak napoje ze szklanych butelek sa lepsze w smaku od tych z plastikowych :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka miwexu
Byłam zagorzałą fanką ketchupa Miwexu przez ponad 15 lat aż do wczoraj...Była chwila, kiedy nie było go w sklepach, sprzedawczynie mowiły, że to koniec tej marki...Nagle się pojawił ponownie...Lecz to nie ten sam ketchup...Opakowanie się zgadza, naklejka tez ta sama...Niestety w środku coś wodnistego i zasolonego...nawet kolor taki bardziej pomarańczowy sie zrobił...Gdzie jest ketchup Miwex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×