Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stasio

a co powiecie o pracy w PKP

Polecane posty

Gość fiffi...
najpóźniej po roku dostaniesz bilety. Idz do tej pracy bo na serio warto. Nigdzie nie ma kokosów. A te premie to jakies 400 zł miesiecznie. Chodza w PKP słuchy, że maja wszystkim podniesc o 500 zł brutto czyli jakies 400 netto pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek pomorskie
Ogólnie LIPA potwierdzam pracuje w pkp energetyka .Grizli święte słowa jest nas na sekcji 40 ludzi w tym administracja 8 osób ,sieciowców 22 osoby reszta to energetycy.Pracujemy na tych z administr. a nacz.zawsze ma pretensje ,a czy to akord ? .Jest uż nas sześciu z sieciowego szukających spokojniejszej roboty .Myśłę że w tym roku pożegnamy pkp .pozdrowienia dla trzeżwo patrzących na tą kolejową rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizli
1311.....BRUTTO !!!! FIFI...mam ci wstawić bana za takie durnoty? A moze pracujesz w PKP i bezkutecznie probujesz zwerbować naiwniaków do swojej firmy? Miałem bardzo słaby styczeń, urlop..i ponad 3 tyś na rę kę wyszło. Na koleji, musialbym 3 miesiące tyrać z nawiedzonymi naczelknikami i resztą pracownikow, dadzących się poszatkować za 50 zł premii, kablujących do szefa na kolegow itp. $00 zł premii na koleji to naczelnicy mają czasem a nie zwykli pracownicy. Raaaz na jakiś czas(2 razy w roku) wpadło 200-300 brutto ale przy tych jalomuznach na 10 tego to i tak NIC nie znaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizli
Misiek...sekcja TCZEW zapewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizli
Aaaa, jeszcze o tych podwyżkach....chyba krótko pracujesz fifikiki na PKP. Słuchy to chodziły zawsze o podwyżkach, 200-500-1000 zł. O ile to nie było ? tyle, że zawsze wszystko rozmywało się i dostawaliśmy czasem ...50-60, a i 37 bywało. Taki pracownik jak naczelnik Sekcji i takich obowiązkach, w duzej firmie, w ktorej obecnie mamy zlecenie, zarabia około 6-7 tyś zł miesięcznie. A naczelnik? 2-2500 zł netto po 30 latach pracy. i gdzie tu porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieciowiec pomorski
wszystko toprawda marna kasa duże ryzyko za 1200zł na miesiąc ograniczają nam tzw. świąteczne , nocne i twierdzą że mamy dobrze.Znam miśka robi w słupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieciowiec pomorski
stasio jak masz poczucie wartości to omijaj kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba nie we wszystkich
spolkach PKP sa takie przekrety jak w PR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lantrusek
W Zachodniopomorskim zatrudniają do kas biletowych i informacji,czy wart złożyć podanie,ile można zarobić,proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipseb
chocodrink - gdzie pracujesz w tych przewozach.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipseb
Witam Gdzie Moge Znalesc Ile Kto i Na Jakim Stanowisku ostaje w Poszczegolnych Spolkach PLK.? Z Gory Serdecznie Dziekuje i Pozdrawiam za Ewentualna Odpowiedz Pozdrawiam VipSeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufo
PLK to jedna ze spółek Grupy PKP SA wiec ona sie juz na spółki nie dzieli, jedynie na zakłady lini kolejowych i sekcje :) pozdrawiam kolejarzy sam pracuje w PKP Cargo i teraz dostałem 250 zł na reke podwyzki, to i tak lepiej niz policjanci którzy dostali srednio 122 zl albo nauczyciele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f7tgy8-
to prawda ostatnie podwyzki sa zadawalajace:) cieszy mnie to ze kolej jak postraszy strajkiem to dostaje to czego chce, obecnie srednia płaca w Grupie PKP SA to 110% uposażenia wsród przedsiębiorstw, więc jak na panstwową firme to u nas jest coraz lepiej a nie coraz gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soro
Ewo, Napisz proszę jaka wada wzroku była problemem przy pracy na stanowisku odprawy. Ubiegam się o st. odprawiacza i noszę okularki od czasu do czasu +0,5 ; -0,5 i nie wiem czy mam powody do zmartwienia. Na czym dokładnie polegały badania wzroku na to stanowisko? i jakie były limity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia20
Witam wszystkich! Mam pewnien problem. a w sumie to nie ja tylko moj tata. od ponad 10 lat jest celnikiem wczeniej pracowal w zakladach rolnych i niestety nie mial mozliwosci zorbienia studiow. Obecie od okolo 2 lat jest na alokacji na drugim koncu Polski i ma juz tego dosyc. pomyslalam ze moze na kolei moglby sie ubiegac o prace. ma 50 lat i srednie wyksztalcenie. poradzcie czy ma w ogole jakas szanse na race w PKP?? z gory dziekuje;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2000
witam serdecznie mam ogromna prosbe aby ktos mogł mi odpowiedziec jak mozna dostac prace jako kondutorka ? co trzeba zrobic by ja miec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FASI
Aby zostać konduktorem należy się zgłosić do naczelnika głównej stacji np jeżeli mieszkasz w Bydgoszczy to idziesz do naczelnika na stacji Bydgoszcz Główna a nie np Bydgoszcz Leśna i ten naczelnik cię pkieruje odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soro
mógłby ktoś obeznany powidzieć jakie są wymagania zdrowotne do pracy jako odprawiacz pociągów? (PKP Cargo) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalaa789
a kto wie jakie sa stawki jako kasjer przy sprzedazy biletow i jakie sa wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBOL
Witam. Mam pytanko do was. Chciałbym pracowac w PKP w wagonie restauracyjnym. Mieszkam w Katowcach. Możecie mi podpowiedzieć gdzie musiał bym sie zgłosić. Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota ino
Dajcie sobie ludzi spokoj z praca na PKP ja tam pracuje od 5 lat i wierzcie mi nie ma tam przyszlośći i płace sa tak niskie ze mysle o zmianie jak njszybciej bo nie sposob zyć za taka pensje mimo tego ze jestem tak zwana Pania z biura to tylko mity o dobrych zarobkach!!!!!! Prezes i jego przydupasy to maja zycie ale nie zwykle szaraki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizli
A co, nie pisałem? Nie tworzę bajek, opisałem RZECZYWISTOŚĆ pracy w PKP. Trzeba mieć ierowno pod przykrywką aby zdecydować się na pracę w tej instytucji. Ci, ktorych znam i nadal pracują w tej firmie dzielą się na 2 grupy: 1. Mają blisko do emerytury i szkoda odejść w poszukiwaniu nowej pracy -ryzyko i przyzwyczajenie. 2. Młodsi -mało potrafią lub dorabiają na koleji do własnych interesów. Reszta jest tam z zasiedzenia, boją się szukać nowej pracy pomimo sporych szans, jest im tam wygodnie ...i biednie. Odeszłem prawie 2 lata temu i nigdy tego nie będę żałował. Dziś ma 2,5-3 kolejowych pensji miesięcznie. Doszły dojazdy, tracę 1,5 godziny wiecej dziennie na dojazd i 1-3 godzin więcej dziennie pracuję. Ale za nadgodziny mam extra platne anie jak na koleji - do wybrania w innym terminie. Żyć z czegoś trzeba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1980
mam pytanko czy ktos wie gdzie jak i jakie wymagania trzeba spełnic aby zostac pania konduktorką ? pozdrwionka dla wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbarglik
Witam, mam pytanko, gdzie moge znaleść ogłoszenia o pracę w pkp? Jetsem po licencjacie z administracji, mieszkam w województwie śląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max01
Kolej to syf jak masz znajomości to ciebie ustawią jak nie to zapierdalasz na dole za grosze, pracowałem w PKP Energetyka i dwa lata temu porzuciłem ten średniowieczny kołchoz. W obecnej firmie dopiero zobaczył, co to jest nowoczesna technologia jak się nauczyłem nowej roboty to zaczęli mnie doceniać nie tylko finansowo. W PKP Energetyce nawet jak byłeś fachowcem to każdy tobą pomiatał i mieli to, co robiłeś w dupie i w żaden sposób nie doceniali ciebie z wyjątkiem spychania na ciebie większej roboty a przy podwyżkach kasę brali swoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
a gdzie sie sklada papiery by pracowac na kolei bo u nas to wydaje sie to pkp biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torek123
JA PRACUJE NA KOLEI W LONDYNIE,SPRZEDAJE BILETY I ZARABIAM JAKIES 6000 ZL NA MIESIAC NA REKE,MYSLE O POWROCIE DO POLSKI I O ZNALEZIENIU PRACY W PKP ALE WASZE WYPOWIEDZI ZNIECHECAJA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merkantylny
witam ja też pracuje jako kasjer i musze przyznać że powalają mnie te wasze wypowiedzi o oazie spokoju - pracuje sie non stop na okrągło nawet święta - robi sie nocki , mimo iz nikt nad tobą nie stoi i nie marudzi - masz dużo swobody , a co do stałej pracy to nie byłbym taki pewny , wystarczy zmianą rządu na bardziej liberalny i redukcja etatów o 50 % oczywiście z odprawkami , więc czasem trzeba dołożyć z 50 dyh jak braknie na kasie albo wyda się zły bilet nie daj boże zwrot , mnóstwo przepisów taryf ulg zniżek usług i komputer czasem oczy bolą aż do czerwoności przez 12 h za 2 lata ślepota. Ktoś kiedyś słusznie powiedział wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale zgodze sie z jedną opinią emerytury ciąć , nie chce aby ktoś z moich dzieci dokładał do mojej emerytury- wole dłuzej pracowac niz go obarczac tym ciężarem bo to jest idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×