Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oves

urodzilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość oves

ale sie ciesze!!!myslalam ze bedzie gorzej.naturalnie urodzilam jestem dumna z siebie ze dalam rade.z malenstwem tez problemow nie ma (jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJE
Noto opowiadaj jak bylo,bo mnie to czeka w kwietniu,serdeczne gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oves
coreczka.17 listopada przed 12 w poludnie.okolo 2 w nocy poczulam bole.myslalam ze to tylko skurcze braxtona bo 2 dni wczesniej cofneli mnie ze szpitala bo byl falszywy alarm.i wogole chcialam spac i probowalam lekcewazyc te skurcze.o 5 rano nie wytrzymalam i zawieziono mnie do szpitala.skurcze bolesne od krzyza ale do wytrzymania.najgorsza dla mnie byla druga faza, trwala ona jakies 2 i pol godziny i wtedy wszystko robilam i nic mnie nie obchodzilo:sralam rzygalam sikalam baki puszczalam bol taki ze nie obchodzilo mnie nic!!!polozne w porzadku ani nie krzyczaly na mnie ale tez sie nie piescily ze mna.skurcze w pierwszej fazie dla mnie to zaden bol!!! najgorsze byly skurcze parte i jak glowka wychodzila.darlam sie jak dzika ponad 2 godziny.naciely mnie jeszcze i szyly ze znieczuleniem.pokazaly lozysko tez.i po naturalnym porodzie tez jest bol.zalatwic sie nie mozna w kiblu z bolu.po kilku dniach juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze!!!!!!!!!!! porod to straszna meczarnia :O gratuluje ze bylas dzielna i ze mozesz juz swoja dzidzie utulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
no to ladnie mnie wystraszylas. chyba od razu wezme znieczulenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
a i gratulacje !!! ze strachu zapomnialam dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa
ej. gdzie moje wypowiedzi? :( pisalam ze mnie ladnie nastraszylas i chyba od razu poprosze o znieczulenie :O i gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellanta
Oves- GRATULACJE! napisz gdzie rodziłaś, czy ze znieczuleniem i jakim, no i jakich gabarytów jest Córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ciagle zastanawiam sie jaki to bol, to ze mega wielki to iwem, ale nie potrafie go sobie wyobrazic - hmmm, moze to taki - jakby wlozyc sobie reke w imadlo...?? albo patrzec jak plonie ci stopa ;) ?? no nic, trzeba chyba go samemu przezyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega to taki ból jak przy okresie ale narasta wraz z postepem porodu aż chwilami jest nie do zniesienia ale jak widać da sie znieść prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×