Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Air ---> przyszlo :D Suuuper :D Bardzo, bardzo ladnie wygladasz :D Podoba mi sie tez to, ze widac Twoje biurko, ale to co na nim masz to jeszcze nie jest balagan, na moim lezy stos rzeczy, jedne na drugich a i ma miejsca doslownie na nic :D hihihi A cio to za lekarstwa tam masz?? I opium, nio ladnie ;) :D :D :D Odpisuje Ci tutaj, bo mam starszne problemy z poczta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, piszac to bylam pewna, ze mi wyskoczysz z tym Ami w budzie :D Co za telepatia :P:D Kachni ❤️ ❤️ ❤️ Dark Elf, kopie Ci w tylek i mowie a wio do drugiego kompa :D My chcemy zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja widzę? podnoszę głowę znad papierów i czytam, że jakieś zdjęcia sobie wysyłacie a ja???? ja też kcem :P Znudzony - wiruska na razie nie mam, żadnego :D no i tych palm Ci zazdroszczę :P Tygrysek - Ty w stolicy mieszkasz? ja tam będę na pewno we wtorek :D do kina jestem zaproszona przez moje Słoneczko, które tam właśnie rezyduje :P Zdiablona - będę pamiętać o Tobie, trzym się cieplutko :) Kachni - powodzenia jutro Szam - wszystko będzie dobrze, zobaczysz - po nocy zawsze przychodzi dzień :) DaRk Elf - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wyslalam obiecane zdjecia. Ksiazka adresowa mi nawala, gdyby nie pomoc Margot to nikt nie dostalby zdjec - Margot dzieki! 🌻, wiec jesli ktos nie dostal reka do gory ;-) (i przyslac mi maila, bo moje adresy przepadly, mam nadzieje, ze nie na zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ja jeszcze nie dostalam Twoich zdjec ale wyslalm przed chwila moje zdjecia do Ciebie takze adres masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, wyslalam Ci na slowniki. I odpowiedz na Twojego maila ze zdjeciami tez Ci wyslalam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> ja nie dostalam ale to moze byc wina mojego, odmawiajacego wspolpracy konta wrrrr Mail jest pod nickiem :D Dark ----> swietnie zdjecia!!! Ty tez slicznie wygladasz!! A stolik to macie tak akurat na wyskosci dla pieskow :D Dzidzus slodki :D Mała --> yep w stolicy :D We wtorek to ja pewnie prosto z pracy bedena basen jechac :( Zreszta nie wiem czy chcialabys przy spotkaniu ze Sloneczkiem, miec obok siebie rozbrykane stworzenie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> ja ja ja chce!!! Moj adres to ten z kaczka... :) Tygrys -> jak sie mam nie denerwowac, jutro natepny exam, a ja juz wiem, ze przyszly tydzien bedzie przerypany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cii Kachni, ciiii ❤️, ja wiem, ze ciezko sie nie denerwowac, ale nic na to nie poradzisz, wiec szkoda Twoich nerowow, na pewno poszlo Ci swietnie!! :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, kochany jestes ze tak we mnie wierzysz, ale ja czuje podskornie, ze bedzie 2.0 (slownie dwa zero) :D Jutro - masakra, trzymajcie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachni, ja nie mam pamieci do adresow, nie wyskaku mi tu z kaczkami tylko caly prosze, jak chcesz zachowac anonimowosc na forum to wyslij mi maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kachni, w tej sesji tam wyszlo, ze to ja ze wszystkich Diablow wzielam na swoje barki ciezar poprawki, wiec Ty juz masz ja z glowy ;) Oki, kciuki jutro trzymac bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigre i co? doszly? masz moze inne konto? to Ci wysle na inne jak nie doszly? a kachni jaki ma adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara nie dostalam zdjec:( sprobuj moze wyslac na ten drugi adres z ktorego ci wyslalam moje zdjecia...... Tygrysek:)No tak psy nam kradly jedzonko ze stolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark kochana, a wyslesz mi jeszcze raz ten adres?... bo ja duze maile z miejsca kasuje zeby sobie skrzynki nie zapchac , wiec nie mam juz tego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ----> te lekarstwa to Amol i Acatar na mój katar i chrypę. A opium to hihi olejek eteryczny do latarenki :P a ty już ze mnie narkomana jakiegoś zrobiłaś :P Margot ----> Ami to klasyka, od przedszkola to znam - zawsze przy obiedzie i podwieczorku :P Nie mogę do ciebie wysłać, jutro się z tym pomęczę i się wyśle, łaski nie robi :) Dark Elf ----> świetne piesiory :D bardzo lubię takie sproketowate kejtry :) napewno są urocze, szczególnie ten biały :D Akara ----> wpisuję się na listę oczekujących na zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> zadnego narkomana :P Tylko zobaczylam opium i sie ucieszylam hehehehe :D Widzisz, jakie ja Ci szczegoli wypatrze :D jeszcze mi powiedz, cio to za zdjecie masz na biurku :D Akara ---> ech, znajac wlasciwosci mojego konta, to to przyjdzie ale w nocy, lub nad ranem i to kilka razy, tak mialam wczoraj :D Poczekam zatem cierplwie i w pracy sobie obejrze, na inne konto to bez sensu bo tez jest na o2, wiec na to samo wyjdzie :( A jak nie dojdzie do jutro to Ci dam znac i raz jeszcze bedziemy probowac, dobrze?? :D Darka ---> jak sie ma stolik na wyskosci psich mordek, to wrecz tym psim mordkom nie wypada sie nie poczetstowac czyms pysznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka - ja dostałam zdjęcia, są super-bomba - gratuluję :) Tigre - Słoneczko pewnie czasem pracować będzie, a rozbrykane stworzenia wprost uwielbiam :P Dark - ja też kcem, pllllliiiizzzz no i jestem zdechła :( mam dość papierków - może cuś dorzucę do ognicha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- probowalam wyslac na twoj adres ale mi wracaja spprawdz moze masz zapchana skrzynke/sprobuje wyslac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark - wysłałam Ci własnie maila na slowniki :) może teraz się uda? P.S. - czy Wy wszyscy tak daleko mieszkacie ode mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) milo widziec :) Margot 🌻 Akara 🌻 Tygrysku 🌻 haha,ty brykasz w stolicy? ja tez ;) Kachni 🌻 Air 🌻 Szam 🌻 eh,niedawno tez mialam szpital :( i jeszcze chyba nie jest to koniec :( ale jak wyzdowieja wszyscy to im zrob zakaz na reszte chorobsk ;) Znudzony 🌻 ale Ci zaaaaaazdroszcze :P ja kcem na slonce i plaze 😭 ;) ja tez kcem fotki :D eh,wskoczylam tylko zostawic slad :D zaraz znikam,palcie ognicho z tych papierow tez sie u mnie znajdzie troche gdyby bylo brak ;) poki co 🖐️ ❤️ 🌻 👄 ;) wreszcie otworzylam stronke ze skrotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale plama :( Mala dla Ciebie 🌻 👄 bo Cie pominelam :( no i pozdowienia dla tych co ich niema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ---> a Ty gdzie jestes , ze masz tak daleko?? :D Jeszcze zgadmy z wtorkiem, dobrze?? :D dorzucaj papierwo do ognicha, zamrazlam na spacerku z psem, potrzebuje ciepla :D Zdiablona ---> :D :D :D ciekawe czy juz kiedys na siebie wpadlysmy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak brykasz po calym miescie to pewie tak Tygrysku ;) ja tu niedawno i glownie ruszam sie po Ursynowie :( nie znam stolicy jeszcze zbyt dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- wysylam i ciagle mi zwraca i wyskakuje jakis error sprobuje wyslac pozniej albo jutro:) Akara a ja jeszcze nie mam zdjec buuuu Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×