Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona - wyślę jutro, bo dzisiaj mi się chce do łózia nie mogłam wczesniej, bo mi się kafeteria zatkała :( a tak mi się pić chciało... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy wyjścia Zdiablona :D co za cienki bolki, tak szybko odpadly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś chyba znowu problemy ze światlem może też już pójdę spać... Dobranoc, pchły na noc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cio Ty jezdem :) co tym razem polewamy? ja bym tak tequila z limetka i sola :)jak szalec to szalac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee,ja tu jestem zmuszona z jakiegos obgryzionego szkal pic:( dlatego nie nadazam hehe :D Dakota to sila wyzsza mnie czasem blokuje :( Mala juz sie dzis zaczynam cieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila mówisz :D w zasadzie czemu nie? mówią że kaca po tym nie ma, to i sprzątać nam jutro będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,kac jest ;) i to lepszy od tego com go ostatnio miala po strazackiej :D ale co dzis narozrabiamy to bedzie nasze :D jutro nikt spod tego wyrka nie wylezie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,kac jest ;) i to lepszy od tego com go ostatnio miala po strazackiej :D ale co dzis narozrabiamy to bedzie nasze :D jutro nikt spod tego wyrka nie wylezie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lu......mmmm dobre....ciepelko :) moze wydepilujemy jakiegos kudlatego,hihi;) papiloty na ogonek? ;) fajna bedzie fryza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jest, mówisz? to mi nakłamali ale.... nic to... polej jeszcze jednego - zanim pojdę spać, bo sama jutro... co ja gadam - dzisiaj się nie wyczołagam spod tego łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że Ciebie się tu żarty chwytają to jeszcze Ci pomoge tego tu wydepilować na boczku ;) szkoda że Jay nie ma, bo bym jej fajne wąsy wymalowała za te moje sprzed tygodnia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze na druga raciczke bo bedziem kulec dzis caly dzionek;) choc powtykamy tych co zawsze wystaja :D i pookrywamy ich tymi skrzydlami co to je co poniektorzy jeszzce maja :) i ogonkami :) zimno,pomarzna i kto jutro bedzie pil?;) a ze przy okazji troche nam sie te ogonki poplacza to chyba nam wybacza ;)przeciez my juz male co nieco spozylim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Zdiablona, mądrze prawisz ;) przecież my same dobre chęci mamy :D no, to chlup - za ten nowy rok akademicki! ;) (jak mawiala moja znajoma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a jak trzecia wypijemy to jeszcze dzisiaj nawet pospratamy :) ale sie by zdziwili :D a ze po drodze male przemeblowanie? ;) zawsze jak wypije to mam wene na rozne take:) ale teraz wypijmy ubota hehe:) wrocho Dakota: aby nam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi kielonek na drugą nóżkę, a trzeci coby się dobrze sprzątało? ;) tego jeszcze nie słyszałam ;) tylko co byśmy nie nabroiły za mocno :P my tu nowe, jeszcze nas Diably wyrzucą spod łóżka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cio Ty ? Dakota myslisz ze jak posprzatamy te patyki od danonkow, te flachy i kielonki to nas wyrzuca?????? a czwarty bedzie za ogonek;) zeby nie kudlil sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonująca jesteś :D tu rzeczywiście nikt chyba jeszcze nie sprzątal... a to już przecież 29 stron ooo tu mi sie ogonki troszku splątały... ups... ale za to jak ładnie zamiotłam :) no to nalewaj Zdiablona, tym razem to już naprawdę ostatni ;) dobrze się z Tobą imprezuje, wiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dakota bo ja se clupnac czasem luuuubie :) a jak jest z kimmmm to jeszcze milej :) te,patrz ten ogon co nim zamiatalas troche sie zbrukal :) moze wyprac? bo jak wlasciciel rano zobaczy....to po nas;) ale teraz po jakims lekkim wypijem:)moze ty co zaproponuj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,ten ogon uszlajany to Malej, ona tez tu niedawno to mozemy byc spokojne :D a patrz ile tu sie wala papierow :) to ja je ladnie na kupke i jutro bedzie na ognicho jak znalazl:D o spod Borewicza tez makulatura wystaje.....ooooo......to te papiery co je Gio szukala, a tak sie wypieral ze to nie jego sprawka :D zobaczysz jutro powie ze sie walaly i to nie on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogonek? a to już go tu wypłuczemy w wiaderku :D no, jest piękny, czyściutki :classic_cool: a dla nas tu mam właśnie niezgorsze czerwone winko, półwytrawne, kalifornijskie Zdrówko! I za następną imprezkę! :D A teraz juz muszę zmykać Zdiablona 👄 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu chlejecie Diablice jedne (i Diably) wirtualnie, a ja przesiedzialam ostatnie kilka godzin w pubie saczac prawdziwe likierki. Pycha i nawet do glowy mi nie uderzylo, w przeciwienstwie do mego kompana - on odczul wplyw starych amsterdamskich likerkow dosyc szybko, a ja wiadomo - polska krew :D. AIR, fajnie, ze chomik sie zlapal :D (tzn, ze Ty go zlapalas). Kachni, niezle sie napracowalam nad jej skora, kamuflaz zajal mi najdluzej, bo sam makijaz oczu to pryszcz (hihi), taki prosty. Tylko 5+? 6tki nie dostane? ;-) Zosia, fajnie, ze jestes :D, doszly do Ciebie zdjecia? Do mnie Twoje doszly, dzieki wielkie, ale z Ciebie modelka! Oj, poszperalabym z checia w Twojej szafie :D. Zdiablona, Dakota - ale z was nocne marki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Dakota spij dobrze :) i kaca nie bedzie bo odwalilim kawal solidnej nikomu niepotrzebnej roboty ;) hehe ciekawe co na nasze pijanstwo reszta :) :D :D :D ja nawet wstawie do wazonu 🌻 🌻 🌻 ooo tera moziem ic lulu 🖐️ wszystkim i niech wam sie snia......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewiczu -----> w chwili obecnej choinki już nie mam :( zawsze trzymamy tak do okolic 2 lutego. Ale właśnie przed chwilą ją rozebrałam i teraz stoi taka golutka na balkonie i czeka na wsadzenie do zeimi na działce ( bo jest teraz w donicy) :) Kachni -----> no dawałaś mi ten drugi adres, ale nie mam go :( jeszcze poszukam a ty jak możesz to daj mi go jeszcze raz to napewno już zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc 🖐️ A mnie wczoraj scielo na calego po tym karniaku ;) :D Borewicz, cos ty do niego dolal? ;):P:D AIR ciesze sie z zlapalas chomika calego i zdrowego :D Akara, no nie ma to jak polska krew :D Zdiablon, Dakota, to sobie wczoraj zrobilyscie maraton :D 👄 dla wszystkich! Zycze milego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Diablice Wy jedne :P :P :P nie dość, ze ogonek mokry po jakimś wiadrze, to jeszcze splątany od cna :D ale macie kondychę ;) właśnie sięobudziłam - poszłam do sklepu na małe zakupki i będę się zaraz w kuchni gospodarzyć :) no i jeszcze troszkę papierków mi zostało, ale juz neiwiele narazka 🖐️ P.S. Borewicz - dostałam cosod Ciebie, ale jeszcze nie obejrzałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...śpiochy...:P....o qrde...kto tu posprzątał ?? gdzie ..moje ..ranne pantofle!!:D:D Airka ...dzięki za fotosy :P...bardzo mnie sie podoba ...zwłaszcza to białe tło :D:D:P ....od reszty ...Danonów...tyz dzięki ...za fotosy...podobają ...mnie się zwłaszcza te zdjęcia ...robione we mgle :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, wez juz schowaj to Twoja \"schlafmutze\" (chyba tak to sie pisze, haneczka ratuj! :D)!!! :P:D:D:D Juz po poludniu, a ty ciagle w niej tu paradujesz :D:D:D A ranne pantofle masz na nogach, zyzolu :P:D:D Ty chyba masz klopoty ze wzrokiem tak jak nasza pani Ordynator :P:D:D Mala, dzieki za zdjecia! Do twarzy Ci bardzo w krotkich wlosach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bylo wczoraj na bilardzie, chociaz wiekoszosc czasu spedzilam przy pilkarzykach a potem gralismy w debla w pilkarzyki o to kto stawia bilrada :D hehehe i Rogromilysmy wszystkich :D :D I znow piliscie?? Ale teraz z Zosia ❤️, szkoda, ze mnie nie bylo :( A dzis znow wybywam na bilarda, wciagnelo mnie :D Air ---> hihihi :D gratuluje zlapania chomika :D Koniecznie opowiedz wrazenia po filmie, bo slyszalam opinie, ze jest bardzo amerykanski schemat w nim :) Akara ---> zdjecie w koncu doszly :D Super!! Jestem pod wieeeelkim wrazeniem!! Masz talent, wiec go nie zmarnuj, koniecznie idz do tej szkoly wisazu!! :D U mnie masz 6+!! :D Dark Elf ---> na pewno bedzie dobrze, odrzuc zle przeczucia precz w kat i jak tylko bedziesz cos wiedziala, to daj znac :) Hans ---> za pifko to ja chwilo dziekuje :P Straszczenie jest takie, ze Diably jak zwykel rozrabialy i imprezowaly :D Kachni ---> bedzie dobrze, ja na wiekoszosc wykladow nie chodze, a egzaminki zdaje, wiec i Ty dasz rade :D Mala ---> pisz, pisz :D Margot ---> merci, zabawa byla super :) A jak Ty sie dzis czujesz?? Razem z Sylvianem malujecie kuchnie?? hihii takie wspolne malowanie to moze byc niezla zabawa :D Wichura ----> uwielbialam kapitana Planete!! :D U mnie snieg tez jest juz w stanie plynnym jedynie :P Zdiablona ---> a jak wrazenia?? aaa tequilla -- uwielbiam to!! :D Zosia ----> ❤️ 🌻 ❤️ :D ❤️ 🌻 ❤️ :D Nic sie nie boj, teraz to juz tylko powody do usmiechu bedziesz miala :D Czeo sie wstydzisz?? ZDjecie z futrem jest suuuper!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - dzięki za przyzwolenie :D - znaczy test zdałam :P Margotko - dzięki - dzisiaj objawię siew nowej fryzurze mojemu Słońcu, to zobaczymy, czy mi do twarzy :D Wracam do kuchni - On zaraz przyjedzie, a jak wiadomo \"przez zołądek do serca\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hejka Witajcie...Ale Dakota i Zdiablona sobie imprezke urządzily!!! Tak Akarka dostalam foty. Super! Ale masz talent Akara...ale ja zrobilas...Bylamw szoku. A szafę Ci przywiozę jak po wszystkim przyjade do Ciebie...to sobie poprzebieramy sie i pomalujemy! Borewicz dzieki za przesyłki...super! Nawet ja sie pośmialam. Zdiablona i Dakota wrzućcie mi dziewczynki troche jakis fotek do albumiku 🌻 A u mojego taty dzis dobrze. Całusy dla Was 👄 Dark odbierz poczte i odpisz szybciutko, dobrze? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×