Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

czy słyszycie ten tupot krasnali w ciężkich mosiężnych bucikach? i dlaczego one wszystkie musząchodzić po mojej glowie? oj, dzisiaj rano nie jest lekko ;) akara, AIR, Margot, mała, Tygrysek, Zosia, Borewicz i inne Diabły, których jeszcze dziś nie widziałam 👄 ale mnie Zdiablona wczoraj przetrzymała, nawet nie wiedziałam, że mam taką kondycję :D no, ale zamiotłyśmy nieźle - sami przyznajcie :D Margot ---> no właśnie, jakoś szybko cos wczoraj odpadłaś :D mała ---> ten ogonek to ja tylko chciałam tak ładnie ułożyć, a on się sam... tak teges... jakoś... dziwnie splątał... ;) Borewicz ---> dzięki za przesyłkę :) na razie miałam tylko chwilkę i przeslychałam tylko pogotowie energetyczne :D :D :D , zaraz sprawdzę resztę Zosieńko ❤️🌻👄 Cieszę się że Tato dochodzi do siebie ❤️ przyslę Ci fotki na początku przyszlego tygodnia, nie mam nic na tym kompie, z którego teraz piszę. Ty też mi przyślij, proszę :) te, którymi wszyscy się tak zachwycają 🌻 akara ---> i ja, ja też kcem zdjątka :) :) :) wszyscy tylko chwalą och i ach, to musiem zobaczyć jaką utalentowaną charakteryzatorkę mamy w naszym gronie 🌻 AIR ---> gratulacje z okazji złapania chomika :D też kiedyś miałam takiego co uciekał. Raz znalazł się po dwóch dniach u sąsiadów dwa piętra niżej !!! :D Tygrysek ---> życzę postępów w nauce :) pamiętaj, nie wbijać czarnej ;P nie wiem, kiedy wpadnę znowu, więc życzę udanego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) Kilka dni nie zagladalam, ale to z braku czasu... :-O Witaj Zosiu! :-D Milo mi Cie poznac \"osobiscie\" :-) ;-) Ja wlasnie z tych nowych, zdiablonych...hehehe i zaraz wysylam Ci swoja podobizne i prosze o Ciebie w calej krasie, i najlepiej duzooo!! :-D Ja kocham fotki, ale rowniez ciuchy i buty, a tu wyczytalam cos, ze Ty \"modelkujesz\"... przed kamerka, zawodowo prawie...hihihi ;-) Dlatego slij prosze co tylko chcesz, a ja sie odwdziecze na pewno!! (mam nawet extra - fotke ust z nowa, sliczna pomadka...hihihihi ) [stara i glupia] :-O :-) :-D No juz koncze, bo sie cus strasznie napalilam!... ;-) Tygrysku kofany! :-) Mail swiezutki jak cieple buleczki wlasnie poszedl...! ;-) 😘 Dziekuje goraco za Twoj i sliczne foty! :-D Dark --> dzieki Tobie rowniez za piekne i cieplutkie zdjatka! Jak ja Ci zazdroszcze tylu psiakow wokol !! :-O :-) 😘 Ale juz niedlugo i ja.... hihihihi wiecie juz co! :-D No i Ty na obrazkach jak zwykle piekna i wiotka! ;-) Tak trzymaj! Margotko --> na Ciebie czekam nadal a i masz kolejnego ...!! 😘 a nawet i jeszcze jednego 😘 ;-) :-D akara --> fajna laska z Ciebie, no no...!! ;-) I jakie super okolice... chlip chlip... :-O Ja tez tam chcem... ;-) A i Twoje zdolnosci artystyczne sa do pozazdroszczenia! Na prawde pieknie ja ustylizowalas! Mnie by sie przydala taka profesjonalna odmiana...hehe, no, moze nie lata 20-te...hihihihi, bo troche obciach by byl, ale... tak ogolnie \"New Look\" ;-) Odpisze Ci zaraz i wysle swoja fotke :-) 😘 KAYA --> ja tez sie posmialam okropnosciowo z tej historyjki... ;-) Dobre bylo, dobre!! hihihihi :-D Dzieki! I jak masz swoje zdjatko to tez poprosze! ;-) mala --> Tobie tez dzieki za nowe fotosy! ;-) 😘 Masz juz u mnie swoj wlasny album... :-) Gio, Borewicz, kasiek (O Gott!! O Tobie rybko zapomnialam na smierc!! :-O zaraz wysylam! 😘 ), znudzony, Jayka, Zdiablona, AIR, Dakota, Ewa, Kachni, Hans Klos i wszyscy inni !! 😘 ❤️ 🌻 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff,ale ciezli dzien :( ;) witam wszystkich po kolei i z osobna 👄 👄 🌻 wieczorkiem napisze wiecej bo teraz jakos nie mam czasu :( Tygrysku jakie wrazenia ???? z pozegnania Niemena? fotki obiecuje dostarczyc ale po weekendzie :) narazie moje dziecie znowu goraczkuje i pare innych mi sie ciagle sypie :( 😭 nikt nie poichwalil za sprzatanie :( :P Mala hihi,ciesz sie ze nie masz lysego ogonka tylko ciut mokry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :P - wysechł już, ale jak dorwę Twój i Dakoty, to ... :D :P Haneczka - albumik, powiadasz?? ale mnie ucieszyłaś :D moze niedługo wpadnie tutaj jeszcze jeden diabełek - fajny jest i rozrabia jak rzadko :D :D :D przyjmijcie Go tak przyjacielsko jak mnie Zosia - cieszę się, ze jest ok - musi być, mówiłam :D Borewicz - jeszcze nie słuchałam, ale przeczuwam, ze będzie dobre ;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrr, net mi wcielo ale na szczescie tylko na kilka godzin ;) Dakota -----> krasnale powiadasz?? hihihi na szczescie u mnie ich nie bylo :P Yep, slicznie zamiotlyscie :D Prosze, to w nagrode 🌻 hihihi ja grac w bilarda umiem i juz dawno sie nauczylam, ze czarnej wbijac nie nalezy, no w kazdym razie nie na poczatku samym :P bialej raczej tez nie :D Haneczka ---> dzieeekuje :D odpisze jutro, bo dzis znow wychodze, wiec nie zdaze ;) Zdiablona ---> yep, z pozegnania Niemena :) Dzieciatku przesylam duza porcje zdrowka, a Ty masz 🌻 za sliczne wysprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrr, net mi wcielo ale na szczescie tylko na kilka godzin ;) Dakota -----> krasnale powiadasz?? hihihi na szczescie u mnie ich nie bylo :P Yep, slicznie zamiotlyscie :D Prosze, to w nagrode 🌻 hihihi ja grac w bilarda umiem i juz dawno sie nauczylam, ze czarnej wbijac nie nalezy, no w kazdym razie nie na poczatku samym :P bialej raczej tez nie :D Haneczka ---> dzieeekuje :D odpisze jutro, bo dzis znow wychodze, wiec nie zdaze ;) Zdiablona ---> yep, z pozegnania Niemena :) Dzieciatku przesylam duza porcje zdrowka, a Ty masz 🌻 za sliczne wysprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,pozegnanie bylo niesamowite ,chyba ze wzgledu na powazki i rodzine nie bylo informacji w tv wczesniej bo by sie ludzie nie zmiescili a i tak bylo bardzo duzo ludzi,zeby zlozyc kwiatek przy miejscu pochowku trzeba bylo czekac w ogonku kupe czasu ludzie byli od malolatow po staruszkow eh przeryczalam pol pogrzebu,ja unikam chodzenia bo nie umiem :( ale Jego musialam pozegnac tak od siebie i nie tylko ja tak myslalam sadzac po tlumach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilke tylko - pomalowalam sufit i szyje mam tak jakby przekrzywiona ;) :D Teraz Sylvain przejal pedzle, wiec mam chwile na odpoczynek! :) Ufff... :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia juz odpisalam:) haneczka to fajnie ze Ci sie podobaly czekam na Twoje nowe foty z nowa pomadka:) Tygrysek- pies zdrowy dzisiaj odbieramy hurrrrraaaaaaaaa Ide bo nowa gre mamy horizons sie zwie i zapowiada sie super takze idziemy grac,wpadlam tylko na chwilke:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark ---> suuuuuuper!!! :D mowilam CI, ze wszystko bedzie dobrze :D Margotka ---> koniecznie potrzebujesz masazu szyji!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, Dark - zaraz wysle conieco... :-) 😘 i tez strasznie sie ciesze, ze wreszcie piesio bedzie od dzis z Wami!!! Cudownie!! :-D :-D :-D Margociu - zoastawcie na chwile te pedzle i zajmijcie sie Twoimi kregami szyjnymi... ;-) 😘 Tygrysiu - nie musisz odpisywac od razu, ale jak tam motorki, spodobaly sie chociaz? ;-) 😘 Wygrzebalam specjalnie dla Ciebie... skoro tak je uwielbiasz... ale mam tez najnowsze modele samochodow z wystawy sprzed paru dni... jakby co... ;-) Pozdrowka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko dziekuje za fotki - jestes piękna! Juz sie zalaczaja dla Ciebie...zaraz wysle. I prosze o rozową pomadke na Twoich ustach! Dakotka - Tobie tez podesle cosik. Darkus - ja tez odpisalam. Tygryniu...rozbryjany Ty to bez przerwy wyjscia masz! Az Ci zazdroszcze! Margotka...tylko nie pofarbuj kompika...;) Zdiablona - moje dzieciaszki tez chore! Swinkuja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - mialo być rozbrykany! Nie wiem skad mi sie bryja wziela a powinno byc breja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas farbe kupilismy do d... 😡 Prawie w ogole nie chce pokryc poprzedniego koloru! I do tego jest niby ekologiczna a smierdzi jak smok 😡 Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie malowac 4 razy do uzyskania pozadanego rezultatu i jutro zadnego wypadu w gory nie bedzie 😡 No nic, wracam do mojego kieratu. Trzymajcie sie cieplo! Pa, pa... Wpadne wieczorkime na karnika, aby odreagowac sobie dzisiejszy dzien ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ----> film jest świetny moim skromnym zdaniem. Mnie w ogóle fascynuje Japonia. Wspaniałe sceny batalistyczne, rewelacyjne kostiumy, zryczałam pół paczki chusteczek. Amerykański rys to chyba ten ich patetyzm, ale to akurat bardzo lubię, bardzo wzruszający. A Tom Cruise jest w tym filmie wspaniały. Tygrysiu sama musisz zobaczyć i ocenić, ja ci z czystym sumieniem polecam. Haneczka ----> ja też proszę o zdjątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siemanka diaboly. Wlazlam na chwilke oj nietega mam minke,dobrze ze tu klikac tylko trzeba,poparzylam sobie podniebienie i chlop szczesliwy ze gebusia na kludeczke ,ze w blogiej ciszy pobyc moze troszeczke.;) Chyba zwariuje z tego bolu,trzeba byc tak zdolnym jak ja aby az tak sie poparzyc, no chociaz nie czuje sie samotna, mam nowych lokatorow w postaci paru babelkow ;) Mogliby sie wymeldowac juz bo strasznie upierdliwi sa,mozna spojrzec na to inaczej po tygodniu takiej diety jaka mam teraz beda chuda jak patyk;) Najgorsze jest to ze nie moge napic sie czarnej goracej,a zimna czarna to juz nie to samo.😭 A u was co slychac? Siedzicie w domciu czy idziecie sie gdzies zabawic? Ja bym z checią poszła na jakas dzampreze,ale chlopu sie nie chce,i juz chyba wiem co zrobie zamienie go na lepszy model;) Oki zmykam ide skladac biuletyny na jutrzejsza gielde,nudna robota ale coz ktos ja musi odwalic. Pa milego weekendu,oraz wypoczynku👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :-). Zosia, no nie musisz z cala szafa przyjezdzac, i tak by sie nie zmiescila do naszej dziupli ;-), ale pare ciuszkow mozesz wziac :-D. No i kiedy wlasciwie przyjedziesz?... Jak pogadamy na gg to Ci powiem jakie dziadowskie godziny kursu mam, grrrrrr. Tygrys, rumienie sie z wdziecznosci za to 6+ ;-). Dakota, zaraz wysle Ci zdjecia. haneczka, jakie okolice? O Gran Canaria Ci chodzi? Nie chciej, tam paskudnie jest, brrrrrrr. Nigdy wiecej na Wyspy Kanaryjskie! (no moze na Fuertaventura, albo inna mniejsza wyspe, ale w zyciu Gran canaria czy Teneryfa). Tak w ogole, to jutro sa moje urodziny :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabraklo farby a jutro niedziela 😡 Sylvain to w ogole bym ukatrupila dzisiaj za caloksztalt 😡 Borewicz, plisss, polej mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST ?!?! TU ...TKO??? ile tak będe siedzieć ...sam z tym szkłem ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot....ka....Stokrotka:D:D:D...no prosze...juz lejem ...mam dziś ..pierońsko ognistą wode:) ze 45voltów ma na oko :D:D...to nastaw ...szkło ...! nie !to!...to jeste całe w farbie....dawaj czyste...;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans polewaj bo widze ze masz smutna mine .Tylko przecedz ta flaszke najpierw bo cos w niej plywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind...niz nie cedze..tak ma być:D:D...bo to jest woda z wkładką :D:D;) ortopedyczną :D:D:D ale możesz se skarpete ...zaciągnąć na kielich to będziesz miec cedzik ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No hejka kochane diaboły :D Jakoś tłumów tu dzisiaj nie ma :) polewajcie, mam dzisiaj czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie cedzic ani slow ani driniow a skarpetek nie mam bo dzisiaj jest dzien kabaretek ..lubie przy sobocie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka....hehe cieszem siem ...ze choinka ..poszła na balkon..a chomik do klaty dla lwów :Dale foty jak nie było tak nie na ...to nie poleje :P:D:D Wind...no to Ci poleje ...tyko nie zadzieraj za wysoko nóg :D:D bo i kabaretki nie pomogą :D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kapieli... byly olejki, lody dla ochlody plus Sylvain z mina zbitego psa :D I juz mi lepiej :D Hans, dzieks :D Ale dawaj jeszcze! :P:D akara 🖐️ wind 🖐️ AIR 🖐️ To co trankujemy dalej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hans ty mnie bracie nie denerwuj, bo ja się staram wysłać i mi ciągle zwraca i pisze, że się po raz kolejny nie udało. I nie wiem czy masz skrzyneczkę pełniutką czy coś innego staje na drodze naszej wymianie :P Margot ---> tankujemy :) ja też za chwilkę do mycia lecę a potem do spanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×