Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, czesc :) MAYKA, naprawde mi przykro! :( Ciesz sie jednak z tego, ze ladnie zdalas mature probna :) Dzien Dobry 🖐️ - mam nadzieje, ze dzisiaj na prawde bedzie \"dzien dobry\" rownie dobry ja ty :D Dark Elf, a owszem, owszem i na takie zdjecia tez sie pisze :D Hans, kolanka bardzo dobrze sie maja :P:D Ale za to mam torbiel na stopie :( Gio ❤️ Zosia ❤️ Zycze wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :)..mam jeszcze sekundy, więc mówie szybko.. :D Słonce u mnie jak u ciebie oblicze, pełne zycia ono :):D:D pozdróka 🖐️ .. Nie piszcie za wiele, bo mi sie czytać nie bedzie chciało ;):P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu dzis nie ma spiewanej pobudki:( ooo Borewicz no prosze :D nawet ty zawitales pod wyrko :D no to bedzie dzis pijanstwo...hurrra...pedze dosklepu wykupic caly alkohol;):D Dzioneczku witaj:) 🖐️ Margotko:D Tygrysku :) dalej nie wiem czy sie mail wepchnal do ciebie:( 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich :D Gio 👄 Zosia ja chce powtorke z rury ;) teraz bedzie duet;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspaaaalam sie w koncu :D Fajnie tak spac do ktorej sie chce a potem w pizamce i z ksiazka w lapce sniadanko jesc :) Osiwdaczam, ze mam zamiar Darkuś ----> podobaja, podobaja :) Dobry ----> lenic sie to ja bym ostatnio mogla na okraglo ;) Madrych rzeczy oczekujesz, tiaaaa Gdzie slonce?? Gdzie?? Ja tez chce :) Hans ----> a gdzie piosenka na powitanie??? SPIEWAC NAM TU MASZ!!! :P Kaya ----> pozdrow Gio i powiedz, ze kciuki trzymamy :) Margotka ----> :D 👄 :D Mayka ----> nie smuc sie 4 to bardzo dobra ocena!! Masz napij sie z nami i nie martw sie :) Zdiablona -----> Borewicz bedzie musial wieczorem zaspiewac za kare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...ale się będzie działo ..we Wrocku....Znudzony..spokojna ogolona ..już my tu wsio zorganizujemy :)....3Diabły na miejscy będą czekać..w tym jeden \'ktoś\' nowy i stary:P ;)...a tak to nie jestem pewien ..czy jeden dzień starczy na taki zlot...przy takiej masie ....Diabołów ...które się zapowiadają :) i z doświadczeń wiem że czasu zawsze jest za mało ..!!! .... co do spraw organizacyjnych ..to spokojnie ..wsio ..będę koordynować ..tylko prosze.... mnie na maila podać swoje aktualne namiary tel. bo inaczej to dupa zbita będzie ..i będziemy tracić czas na szukanie siebie i miejsca spotkania:)..a ten czas trzeba inaczej przetrwonić :D:D....a ...jeśli idzie o termin spotkania..to może być 7-8maj albo 14-15maj w razie www. dysponuje noclegiem ..w zamian ..za małe sprzątanie :P:D:D:D...a i na komunie młodego Borewicza ..tez może wpaść..a co ..niech się ludzie dziwią :D:D:D Zdiablona... Margot...qrde...:(..torbiel mówisz... Mayka.. Tygrys.....figa z makiem!:D nie śpiewam :P Zosia..cześć..dzięki za foty...qrde..laska z ciebie ten..tego...no..;) Gio..nie wiem ..czy Kai nie będzie pomocna w tej sprawie z ..redaktorami ..ale nie wiem czego oczekujesz..więc zagadaj na gg-adulcu .to może cos więcej ..będe w stanie..powoedzieć,albo mniej. pozdrawiam ..kaczym uściskiem ;) aaaaaa....gdzie jest Hanka z tymi ładnymi niebieskimi oczami :D:D .....coś jeszcze .. aha..Szamka...Gratulacje!!! Kasiek..siemanka...qrde..cza..tych ..jołopów z Baru wygonić ..to będziemy mieli lokal na zlot :D:D..i emisje gratis:D:D:D cos tam jeszcze.....e......zapomniałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR tak, czas szybko leci :) akara 10 jeszcze nie wiesz, czyli jest nadzieja. Wiedzialem ze bedzie problem dobrac termin.:) Czesc Hans, znowu dorwales sie do neta :) Tygrysek 🖐️:) DaRk Elf jak by to Gio napisala, idziesz odgruzowywac :D poleje, popada i przestanie. Mayka tak to juz bywa z tatusiami. Maja duze wymagania i trudno im dogodzic, a to czasem boli.:O Kaya niestety nie mam doswiadczenia w rozmowie z dziennikarzami :O Margot nic sie nie martw, na spotkanie jesli nie to, to inne zawsze jest czas. A jak tam twoja znajoma sobie radzi, ta ktorej kiedys pomogliscie, co ja tak inni wykorzystywali? Ale moze nie masz z nia juz kontaktu, bo sie przeprowadziliscie. :) Ktoś czyli ja kto sie co domysla, o co tu chodzi? 33+vat hejka, widzisz jaki mamy problem aby dobrac termin :) Dzien Dobry w tamtych czasach kisielek i zygajaca byli modni :D kasiek a ty co na 10maja?:) Zdiablona, no wlasnie, gdzie ta spiewana pobudka? Borewicz telefony i emalie koniecznie, ostatni termin stanal na 10maja, pisales ze O.K.? Gio, haneczka, Zosia i inni pozdrowienia i milego weekendu 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony....\'ktośczyli ja\'..no znasz znasz...ale sam/a pewie Cie naprowadzi ...hehe..ja nie moge:) ...a z tym terminem to 10maj..qrde..to poniedziałek...raczej..będzie problemowy:( a...Tygrts....sie tam nie wywijaj...małą bąbke w odpowiednim terminie załatwimy to i zajęcia odwołaja ..i nie będzie nic do zaliczenia:D:D..no ...obym nie musiał z Bronią..sie po Ciebie wybierać:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -----> zapomnialam, przeciez Ty Agent jestes!!! Tiaaak!!! Bierz Bronie i wpadajcie do mnie na uczelnie :D :D :D :D :D Znudzony -----> 🖐️, zawsze jest trudno termin ustalic, gdy tyle osob ma sie pojawic :) Niestety chyba jednak weekendowe dni sa najlepsze dla wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ty tu nie nawijaj makaron na widly, tylko melduj jak na spowiedzi o co tu chodzi z tym\" ....3Diabły na miejscy będą czekać..w tym jeden \'ktoś\' nowy i stary\" :D Baspieka bedzie na mnie czekala i do paki, a za co? ja taki niewinny panie wladzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znydzony...\"Diabły 3D\"..to my Kasiek ,ja ,i ktoś .hm...no ..qurde..no ..nie moge..powiedzieć..ale znasz....no dobra ..mała podpowiedź..\'dziki galop.milicjanta z pałą\'..pamiętasz tamten topik...no !??..qrde..więcej nie moge..:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J 23 ---> ha!!!! Czyzby jednak tajemniczy Ktos, byl tym kim myslalam, ze od pocztaku jest?? :D :D :D Tiaaaa napisalam juz 3 strony a przy czccionce 13 to nawet 4 beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko tu was dziesiaj :O:(:D sptkanie sięga zenitu i chyba będzie bez kitu ;):D:D:D Ustalcie date to może jak mnie kto zaprosi to sie pojawie... ale ostrzegam !! pije bez umieru... więc kase zbierzcie na konto \"dla mortiego\" ;):P:D:D:D tygrysek ... nie wazne ile bylebym to dostał ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś mi sie wydaje, ze naprawde weekendowe terminy są najlepsze... Borewicz, ty już nie godoj na Ktosika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zrobic pranie reczne 😭, jak ja tego nienawidze! grrrrrrrrrr. Nie wiem jak to w koncu bedzie z tym moim przyjazdem, bo Aniol sie raczej ze mna nie wybierze (praca), wiec bede miala problem z transportem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rogi mu rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz oczywiscie ze pamietam ten topik, to byl zreszta moj ulubiony :D ale jak nie mozesz to nie namawiam. Ja nie ponosze odpowiedzialnosci za termin. :) wy wybirerzcie. Z ostatnich wypowiedzi zostalo na 10 maja. Zrobimy tak, jesli ten termin jest nie dobry, to wy wybierzcie, ustalcie a ja sie dopasuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejne 1,5 strony jest :D Na poprawe samopoczucie zrobilam sobei drinka :D Baileys\'a \"on rocks\" :D lalalalaaa :D Akara ----> a musisz prac?? :) Dobry ----> Ty mnie wcale a wcale nie sluchasz :P Wrrrrr, juz Ci mowilam, ze nikt (oprocz promotora) nie bedzie czytal tej pracy dopoki nie skoncze :P Sam zbieraj kase na swoje picie ;) hihi Nie myslisz chyba, ze Diably to abstynety sa?? :D Kasiek ----> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rogi rosną
a obiecywałem, a miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co będzie jak się na mnie
wścieknie???? zabije mniejak nic, zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, no musze, nie chce bielizny dawac do pralni, bo tam wszystko na jedna temperature wrzucaja. wiec mi moich koroneczek szkoda ;-). Juz wyprane, jeszcze tylko jasne mi na jutro zostalo *wzdech*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...ja nic nie wiem :classic_cool:...a tak to po co piszesz ??nie pisz....co tam będziesz pisać..:D:D;) Dobry...nie ściemniaj ..tylko ..se transport..organizuj :P:D:D Kasiek...dobra dobra ..juz sie zamykam ..nic nie mówie..i tak dostałem nagane..:) akara......hehe...prace ręczne ..powiadasz :D:D Znudzony...no nie moge..qrde..koniec tematu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze bardzo, dwa bardzo fajne artykuly w necie znalazlam i mam juz 8 stronek :D Akara ----> jak tylko bielizne recznie wyprac musisz, to jeszcze nie jest tak strasznie :) A co sie stalo, tak w ogole?? Pralka sie zepsula?? Borewicz ----> no na dzis juz chyba starczy :D Jutro ostatni podrodzial i bedzie z glowy na tydzien pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, my nie mamy pralki, Ronald nosi pranie do pralni (wygodnie mi z tym, rano zanosi, po poludniu odbiera suche i rowniotko poskladane :D), zreszta i tak nie pralabym bielizny i niektorych bluzek w pralce (wypadla Ci kiedys fizbina ze stanika podczas prania w pralce? nie polecam ;-) ), szkoda by mi bylo. Tia, tylko bielizne pralam, ale za to cala reklamowke tej bielizny ;-). Borewicz, za wlochate mysli po lapach ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> hihi wypadla kiedys :P Taka pralnia to wygoda, ale fakt nie wszysko mozna oddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ...dziekuje wszystkim ze o mnie pamietacie ..pozdrawiacie i ..serducha ,calusy i usciski przesylacie .. Czytam sobie po cichu co sie u kazdego z was dzieje ...ale mam ..\"zero\"..weny do pisania ....Sprawy rodzinne ..przytlaczaja mnie ... Trudno jest ...uporzadkowac wszystko w krotkim czasie ... Ktos odchodzi ..ale zostawia caly bagaz niezalatwionych spraw ...trudnych ...urzedowych ... ...eeehhh ...szkoda gadac ...Nie daje juz rady ... Pozdrawiam wszystkich ... ..ciesze sie ze ..sie spotkacie ..we Wroclawiu ...napewno bedzie odlotowo ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ---> :D ❤️, zagladaj tu czesciej, brakuje nam Ciebie :) Dasz rade, moc Diabelkow jest z Toba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> koniecznie opowiedz jak Ci sie film podobal, bo ja tez bym chciala sie na to wybrac :) Na razie polujemy z kolezanka na bilety na \"torque\", bo to o motorach jest :D :D :D :D Bilety mozna wygrac w konusie smskowy, wiec smskujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×