Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

elles ..>>>...lepiej nie chciej wiedziec ..dlaczego ..siedze od prawie miesiaca w ciezkim \"dole\"...dziekuje ci za wszystkie twoje przesylki..👄 Borewicz ..>>.. chyba cie pogięło na maxa ...!!!!:)...Ja do Wrocławia ...?? ...z Warszawy..? ...chyba bym 3 dni \"maluszkiem \"..jechala...no i z powrotem ..to tydzień w plecy....!!!!...ales wymyślił...!!!! emotikonek [ młoteczek stuk,puk]...:D ..teraz to juz naprawde ide spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...hehe....to Ty nie wiesz ..że ja mam taka stała zgiętą pozycje :P:D:D:D...e tam zaraz ..mysisz maluszkiem ..zostaw go lepiej pod domem ..co go będziesz przemęczać ;):D:D..jeszcze ..będziemy mu musieli remont robic zamiast ..piffo pić :D:D;)..ale ..z tego co wiem ..to Tygrys i Zdiablona sie wrbieraja ..więc może się zgadacie :P...wiem,wiem ...emo-tych,no okienek Ci zaraz zabraknie :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ piosenki nie budiet, bo wlasnie spozniam sie do pracy :P dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mala mnie wyprzedzila :( a mialo byc tak pieknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo pobudki, bo nie bylo piosenki :P Zreszta Mala, 6:19???? Nie, nie to juz drobna przesada ;) Mayka, trzeba bylo spiewac, bez piosenki nie ma pobudki :) Nie spij juz, oooo Slonce wstalo, ooo Ptaszki wstaly, ooo Wstan wiec, Diable Wstan wiec, Diable Wstan i Ty!!!!! :D Piosence sensu brak Lecz ona Twoje przebudznie Wywolac ma ;) Na trabce gram dadam I buziaka na dzien dobry Takze Tobie dam 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ----> Ty uwzaj, bo nam nie trzeba wszystkiego dwa razy powtarzac :) Dla mnie ndz to idealny termin :) I jaka piekna, niezapomniana komunie mialaby MLody.... Ile prezentow diabelskich.... Jakie miny tych. no.... komunistow?? :P (skoro na weselu sa weselniscy to na komuni kto jest?? - komunnicy?? :P) Gio ----> tiaaaak jesyt, my Cie ze Zdiablona porwiemy :D I na komunie do Mlodego.... eee to znaczy... na zlot diabelski ;) zawieziemy :D Moze byc i maluszkiem, ja siade za kierownica (w koncu nie zdalam prawka przez predkosc :P) i w mig znajdziemy sie pod slupem na palcu Solnym ... We Wroclawiu oczywiscie :) Nio chyba, ze wczesniej jakis inny slup stanie nam na drodze :D Elles ----> qrcze odplynelas jednak w tej kapieli??? czy tez zamiast kaczuszki jakis kaczor Ci wlazl do wanny ;) :P Jesli nie widzisz postow na nowej stronce to dodaj do adresu strony 30 a wejdziesz na ta nowa, niewidoczna jeszcze strone :) Mala, Mayka ---> 🖐️ , nie ma piosenki, nie ma pobudki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Część Gio :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 tzrymaj się dziewczyno, będzie dobrze :) Elles ---> widzę, że nadrabiasz zaległości i się mocno udzielasz :P i tak trzymaj :D Borewicz ---> ja nie wiem czy Młodemu by komuni nie unieważnili gdybyś nas na imprezę jego zaprosił :P Tygrysek ---> :) Mój Frodek was pozdrawia :) miauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> 🖐️ jak druga noc Frodka?? Znow razem z Toba w lozeczku spal?? A Michal zazdrosny nie jest?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! chyba już zawsze bede tak z doskoku:-( co ja na to poradzę, ehhhh... dziekuje za pozdrowienia pozdrawiającym i PROSZĘ o przesłanie mi zdjęć tym którzy o tym pisali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Margot!!!! co z płytą????? jka chcesz, to on Ci najpierw kasę na konto podesle!! bo on mi co dzień jenczy i ja mam już dość:-( dla wsiech moc goracych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ustalony :P Jakie pseudo!??!!?? Tu zadnych podrobek nie ma!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D... :P😡 chyba nie przeszło... a jak wpisuje 30 to też nic... niech to szlag 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakjj
Chciałem was wszystkich ostrzec przed szkołą ukrywającą się pod bardzo profesjonalną nazwą : CENTRUM KSZTAŁCENIA MENEDŻERÓW Niepubliczne Studium Zawodowe, mieszczącą się w Warszawie wcześniej przy ulicy Konstruktorskiej a teraz przy alei Niepodległości 52, tel.: 853 61 13, budynek Liceum Katolickiego. Byłem słuchaczem tej szkoły i radzę Wam omijajcie ją z daleka. Dzieją się tam straszne przekręty: - na większość kierunków nie mają uprawnień technika, a przy zapisach kłamią w żywe oczy, że mają uprawnienia MEN na wszystkie kierunki - robią nabory na roczne studium informując, że kończą się dyplomem technika co nie jest zgodne z ustawą - większość zajęć prowadzą nieprzygotowani do tego nauczyciele bez kwalifikacji, nie mówiąc już że niektórzy czytają z książek np. niejaka Pawłowska, która ledwie umie mówić, żenujące !!! a gdzie ci wykładowcy wyższych uczelni z informacji w ulotkach - zwabiają niskim czesnym, które rośnie przy każdej kolejnej racie, nie mówiąc już o ratach na zakończenie studium, które są tak bardzo wysokie, a przecież nie opłaca się już pod koniec rezygnować, czyli student pod ścianą - nie mówiąc już o dyrektorze niejakim Eugeniuszu Święczkowskim, bez żadnego wykształcenia i bez żadnej kultury nawet tej osobistej( ale to już inny temat), który nieprawnie przytrzymuje dokumenty studentów, którzy chcą zrezygnować, trzyma dokumenty, żeby płacili kolejne raty, - ciekawe ile ten Święczkowski ma tzw. martwych dusz , za które pewnie dostaje dopłaty z ministerstwa, facet ma też takie układy w ministerstwie, że wie kiedy jest kontrola może się więc spokojne przygotować i szkoła (czytaj biznes) na wariackich papierach działa dalej, ciekawe też jakie inne przekręty robi facet na księgowaniu, pracy nauczycieli na czarno (tak na zajęciach niektórzy nauczyciele mówili, że pracują tu na czarno), czy nielegalnych oddziałach „szkoły” Sprawa nadaje się do prokuratury, Ministerstwa Edukacji, Starostwa Powiatu Warszawskiego, urzędu skarbowego i wielu innych służb ale kto w naszym pięknym kraju pomoże takim biednym ludziom jak zdesperowani studenci takich „szkół” (bo są to tak jak ja ludzie biedni, często z prowincji, którzy za ostanie oszczędności swoich biednych rodziców emerytów, rencistów próbują zdobyć jakieś wykształcenie). Może media, może jakaś gazeta, zechciałaby poświęcić swoją uwagę tej pseudo szkole, naprawdę byłby niezły artykuł. Proszę pomóżcie biednym ludziom, dlaczego takie nie uczciwe osoby wzbogacają się kosztem najuboższych i bezbronnych. OSTRZEGAM NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ CENTRUM KSZTAŁCENIA MENEDŻERÓW Niepublicznemu Studium Zawodowemu!!!!!!!!!!!! Proszę prześłijcie tego maila dalej, do swoich znajomych niech wszyscy dowiedzą się o tym centrum, żeby nie zostali oszukani. pozdrawiam, Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz.. Airek ->rehehehee... :D Z tym unieważnieniem - to mi zaraz stanął nasz dymiący autobus i brewerie jakie wtedy wyprawialiśmy... Unieważniliby na bank... :D Pozdrowienia (dla Cie i kota) Tygrys -> dzięki, bede na drugi raz uważać coby sie nie wpisywać po cztery razy :P;) Skąd wykombinowaliście to 30? Jak mi sie przytrafi jeszcze raz to zobacze czy działa :) Aha - ślicznie śpiewasz :P:D Szam -> 🌻 mniej życia w biegu zyczę... :) Wpadaj częsciej, buźka 👄 Gio -> coś mi świta ale nie jestem pewna, moze to chodziło o kogoś innego, ostatnio czytałam tak dosc pobieżnie wszystko. 3maj sie ciepło, ściskam mocno :) 🌻 Margot -> nadal nie mam zdjęc o których tu trąbią ze takie ładne ze ach ach :P 😭 Ktoś czyli ja -> czesc :P🖐️ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kubuś - nie wybieram sie na razie do żadnej szkoły w Warszawie :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska ---> ja piknie spiewam, bo to sa na szczecie tylko literki a glosu nie slychac ;) Z tym 30 to Majorek wykombinowala :D Dziekujemy za ostrzezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Frodek spał znowu ze mna :D juz chyba tak zostanie, chyba ze znajdzie sobie inne miejsce. Dzisiaj bylo juz duzo lepiej. Az do 5 spal spokojnie, a potem juz sie chcial bawic :P mysle, ze sie niedlugo przyzwyczai i bedziemy spac cala noc. Czuje sie tak, jakbym miala male dziecko :) ale jest fajnie, na razie jeszcze niczego nie zniszczyl :) Michal nie jest zazdrosny o kota :P bardzo mu sie Frodo podoba. Poza tym tez bedzie mial niedlugo kociaka. Piekny dzien dzisiaj. Bardzo cieplo jest, niebo bezchmurne, ptaki spiewaja - w koncu czuje ze jest wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ---> 🖐️ a u mnie wlasnie slonce wychodzi zza chmur :) jest slicznie :) Wklejanie zdjec, to calkiem fajen zajecie, bo mozna sobie powspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Tygrysek :) tylko ze tych zdjec jest tak duzo :) Airek jak ja bym sie pobawil z takim malutkim kotkiem. Raz mialem 6 takich malych urwisow, to byl ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >> uderz w stół...;):P Diablo miły ze mnie Ktoś więc nie będę polemizować :D Choć mnie iście szatańsko korci :P Niestety nieziemsko mi się nie chce nic robić :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Ktosiek....ty se juz podziałke zrobiłeś widze :P na diabły takie i takie...a ja gdzie wyladowałam? (ps. jak tam stare kosci? , w tym wieku to trza sie oszczedzac :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło kurna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ---> 🖐️ :) Ktosiek ---> :P :P :P polemizuj, polezmiuj, bedzie chociaz wesolo :D Znudzony ---> to bedziesz miala duuuuzo wspomnien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :D nie ma to jak praca nauczyciela wyszłam z domciu do pracy o 6:30 a wróciłam o 19:00 :D zrobiłam sobie sałatkę pyszną i czytam zaległości pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danonki !:D:D..dzis się już pilnowałem ..i nastawiłem sobie budzik ..by wyjść o czasie ..z pracy :)..ale ...to nic..bo właśnie dziś się dowiedziałem że chcą mnie posadzić..w firmie na miejscu...i nie wiem ..czy dobrze qmqam..ale chyba skończą sie moje jazdy po kraju😭..jestem załamany i wściekły ..bo ja mam w nosie taki awans ..jeszcze ...nie poznałem ..wszystkich Diabłów..i innych foremek ..juz nie wspomne ..że zaczyna się piękna wiosna i lato ...na które miałem całkiem inne plany...cholera...ale będe walczyć ..by nadal móc robiś to co do tej pory:).... ..ide coś ...zjeść... aa..i chciałem wnieść postulat ...by tak wcześnie ..z rana sie nie wydzierać ;):P:D:D;)....Mała ;)....6,19..łooomatko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> buntuj sie!! Ty musisz jezdzic i juz!!! Moze zrob cos zeby Big Brothera zdenerwowac i zeby Cie znow w Polske wyrzucil ;) Mala ---> wrrrr i nabralam teraz ochoty na salatke jakas :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór w ten wieczór !! 🖐️ :D:D:D Tygrysek. 🖐️... Borewic J23. 🖐️..Awans mówisz :(...to musi ćieszyć taki brak skrzydeł...buuuu Mała. 🖐️ :D Sałatka i zaległości..to jak nie wiem co ;):D:D:D Kasiek. 🖐️ :D Masz racje Ktośśśś. 🖐️ :D Diablo sie przechwalasz... ;):P:D:D:D Znudzony 🖐️ Nieociągaj sie...nie wazne ile wazne by było to u nas ;):D:D I ogólne dzien dobry całej diabelkowni !!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×