Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Alez mi sie nic nie chce.... :P Jadlam dzis lody :D fajnie bylo lazic po slonku z lodami w lapce :D lato juz czulam :D Akara --> :D :D :D :D :D doooobre :D :D :D :D :D Elles --> na Pajacyku Ci napisalam o rozmowach glosowych, to sie powtarzac nie bede :) Mala --> ja poprosze, ja :D jak czytam, ze Ty sie cieszysz i taka radoscia tryskacz od razu robi mi sie weslej :) chociaz ja tez mam dzis wspanialy humorek :D Szamcia --> GRATULUJE :D :D :D :D 👄 :D :D oj inny psazerowie to sobie na pewno 3 Diablic nie wyobrazaja... :D rolki, fajna rzecz :) stanowczo popieram pomysl Elles, zebys tez sobie taki sprzet sprawila i razem z Zuzia (i Aniolem??) smigala :D piffko kiedy??? naprawde chcesz?? :D najblizszy wolny dzien to ndz :D Zdiablona ---> sprzedaja ja na Cypr :D nastolatke znaczy sie :D i wracaj tu do nas :D z kim mam brykac po knajpach?? chodz, tym razem Szamcie zbalamucimy i jej papier oblejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora ;-) ciekawe,czy wyjdzie ............ kurcze ,gdzie są kwadratowe nawiasy?????? aha juz wiem 🌻 Kupiłam dziś różowe okulary, dosłownie z rózowymi szkiełkami. zachodzące słońce wygladało w nich, zeje..., tzn bosko. I tyle, słonce zaszło- czar prysnął. Ale właczyłam kompik ...i znów usmiech sie pojawił. ( akary w tym główna zasługa:) ) Szam ,Gio a w co gracie w tym kurniku??,tez tam czasem bywam i pogrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi się necisko slimaczy ... skonczylam wlasnie nadzwyczajna papierkowa robote jutro nastepna :D ale spoko - jestem dzis w cudnym nastroju :) Aniol do mnie dzwonil a wczoraj obiecal big calusa ;) Tigre - link wyslalam poczta :D wyjatkowo moge dzisiaj isc wczesniej spac, wiec sie oddalam w najciemniejszy kat lozka kolorowych snow, Diabelkowo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ---> a swiatlo np lampy nie wyglada tez slicznie przez rozowe okulary?? :) Mala --> jeszcze nic nie przyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tygrys-dziure-wygrys :D. Hej, hmmm, mnie tez rozsmieszyly te kawaly, chociaz PMS zaczyna mnie kasac. Wiecie od czego jest ten skrot? Bede przeklinac, ale moge, nie? No wiec doszlam do wniosku, ze to od Pierd*le Moja Sytuacje :D (przez jakis tydzien kazdego miesiaca nienawidze byc kobieta, grrrrr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaaaaaaa bardzooooooooo chciałabym własnie PMS. Chce PMS bo zwariuje. I jak juz bede ta kobięta,to nie bede potrzebowac tych cholernych różowych okularów. Akara,plisssss oddaj mi swój PMS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierz, jeszcze Ci doplace :D. Okres tez bym Ci oddala, ale potomka jeszcze nie chce. Boisz sie, ze w drodze? A moze w drodze? To Cie tak martwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Akara- dzieki za info teraz juz wiem jakich farb szukac:) Tygrysek:) Elles- tak obiecuje przesle zdjecia ale to prawdopodobnie bedzie za miesiac dopiero :)Ale badz cierpliwa:) Margot- kurde zgubilam gdzies zasilacz do baterii do aparatu i nie moge narazie zdjec porobic chyba zaczne sprzatac cale mieszkanie to moze znajde,mam nadzzieje ze Duke go nie zjadl:) Kurde wrocilam wlasnie z kursu i za 2 godziny ide na nastepny.Zapialam sie dzisiaj do biblioteki hurrrrraaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzuialam,za darmo to juz nic nie ma:P Poczekam na swój -darmowy:) No chyba ,ze sie nie doczekam...... to wtedy . Hi hi, gadanie. Bedzie co ma być. Pozwole Wam wybrac imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh musze sobie kawe strzelic zapisalam -nie zapialam mialo byc Akara- tez mam PMS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ale to ja bym Ci doplacila! :D Okulary na nos (te rozowe) i czytaj uwaznie :D. Hej Dark 🌻. Dziewczyny, zmykam pocwiczyc face painting na moim Aniele :D, wroce pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zakreciłam::) Przecież Ty chciałas dopłacic, haha:) Ojjjjj, ❤️ haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hallo :D Ale dzisiaj było ciepło, gorąco wręcz. Na balkonie sie uczyłam, ale długo nie wysiedziałam tak grzało. Na zakupkach byłyśmy z mamą, nogi mi do tyłka weszły :P ale kupiłam spodnie, takie jakie chciałam.Jestem zadowolona, czarne biodrówki i udało się znaleźć taaaakie długie, że się prawie na ziemi kładą, a mi się to rzadko zdarza :) Butów niestety nie znalazłam. Chyba mam za wysokie wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, już zaczynam nudzić - ale cholera. jakoś całe popołudnie tym żyję.. :P No wkurzona jestem diabelnie.. niech sobie jeszcze kamerkę internetową kupi.... :O😡😭 Kurna chata... Moze to ze mną jest coś nie tak? Czemu tak reaguję? Muszę sie zagłębić w swoją psychę, to moze siebie zrozumiem... Jakbym sie czegoś bała.. I jakbym była zazdrosna.. Nie wiem.. ech.. Tygrysek zaraz poczytam co mi napisałaś :) Dzięki.. Ide czytać kawały od Akary - moze mi też poprawią humor? :( W ogóle nie zwracajcie na mnie uwagi, jak już zaczynam denerwować.. Kiepski mam chyba dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, juz, nawet niezle wyszlo, a Aniol zniosl wszystko dzielnie :D. Jutro druga proba, bo jak powszechnie wiadomo, cwiczenia czynia mistrza :D. Bede wiedziala jak dokladnie wykonac malunki w sobote, jaki rozmiar, czego unikac. Ale na 1szy raz calkiem fajnie to wyszlo :). Sobie tez walne painting, tylko bodypainting, w sobote. Bede miala top bez rekawow i ramiaczek, wiec wymaluje sobie cos na dekolcie, tylko jeszcze nie wiem co :-). I co elles, podobaly sie kawaly? Musimy sie jakos dogadac w sprawie przyjazdu do Wrocka, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara :) :) Zaraz idę, bo ktoś zacznie marudzić.. ;) no i musi się wyspać :D - muszę dbać o mego Anioła :P Echh wczoraj pisałam, że wybywam z Diabłów itp, bo jadę na słoneczko i łono :) natury.. taa... w połowie drogi chmury się zebrały ,a gdy dojechaliśmy (pod Łodzią wieś).. to już padało.. i na dodatek burza przylazła (brrr)... hehe to se miałam naturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...:) ... minęła połnoc i minęły moje kolejne ... 41 urodziny ... :( ... nie wiem czy to dużo czy mało ...??? w każdym razie minęły ... goście już poszli a ja zostałam sama ... nie licząc , oczywiście Was ... :) ... z tej okazji zapraszam na małe co nie co ...:P ... na co macie ochotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo vacik! Wszystkiego naj, naj, naj. Ja poprosze buziaka od solenizantki :D (dzien sie jeszcze nie skonczyl, nie?) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... :) Troszke lepiej.. Wiecie co, ja dzisiaj chyba ciężko kapująca jestem.. chociaż nie mam PMS :P;) hihi.. ale nie mogłam skumać tego kawłu o wiewiórach... :P Czytam i nie kumam... Myśle myśle.. co ten zza krzaków z tymi wiewiórkami robił.. Nonic, czytam dalej.. Potem Dar mówi ze ten najlepszy.. to myśle sobie - no kurde.. co jest? :P;) Czemu niby taki fajny? :P Wracam, do tego kawału.. i nagle olśnienie... :P hahahaahahaha :D Akara --> wiem.. :) tylko czekam wciąż na jednoznaczną odp, od Anioła, czy nie ma nic ważnego do roboty w pt... Do końca tygodnia mam nadzieję ze mi powie egonik... Dark --> ok, poczekam :D Masz tu z Akarą 🌻 na złagodzenie objawów :P;) hihi... Mała --> fajnie Ciebie czytać - taka radosną i w ogóle :) Ten adres to myśle ze mozesz wszystkim przesłać :D Na pewno sie ucieszymy :) 👄 Majorek --> Ja tam lubię burze... :D Deszcz też.. jak leje za oknem.. wtedy można sobie całkiem fajnie umilić czas we dwoje w domciu... :P:D Hmmm --> :) Ale fajnie, bedziemy mogli jak coś wybierać imie :D🌻 Ktoś jest ? :) (nie w sensie czy jest Ktoś, bo uciekł :P , ale czy jest ktoś jeszcze? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik ---> jaaaasne :D:classic_cool: Ja zawsze :D Zwłaszcza ze nastrój jeszcze nijaki... :P Ale wszystkiego najlepszego 🌻❤️ :D To Ty tez baran? :) Co pijemy? :D Zdrówka, szcześcia pomyślności :D hihi.. I wszystkiego naj.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no vacik jest i ja jestem :). Dobre z tym wiewiorkowym kawalem :D. Mnie sie najbardziej Nieswiec podobal, mis polarny i papuga :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles...:) ... ja byk ... jak cholera ... byk ! ... dzieki za zyczenia ...:) ... a co do picia ... to już wypiłam .... hmmm ... szarlotka była serwowana ... pyszny napitek ale troche było mało jak na moje możliwości ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramole się pod wyro.. zostało co jeszcze z ostatniej balangi? :D No ja wybieram.. w sumie to lubie martini.. ale pifffko też dobre hehe.. Vacik - a torta miałaś? :D Daj no kawałek, mam chcicę na słodkie jak diabli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... co do kawałów Akary ... uśmiałam sie pysznie :P ... żaba była super !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×