Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Wlasnie bylam na spacerku! Wdrapalam sie na miejsce widokowe skad moglam podziwiac przecudowna panorame w blasku zachodzacego slonca i przy zapachu kwitnacych bzow! Ululalam sie na maxa i gdyby nie zapadajacy wieczor, moglabym sie tam zasiedziec :D Gio, dzieki za gre :D Mam nadzieje, ze po weekendzie zrobimy powtorke :D Jeszcze mi zostal tydzien laby... potem jak wroce na zajecia to z moim wolnym czasem moze byc kiepsko! :o Uczyc mi sie kaza :P mala, mi tlen dziala bez zarzutow :) znudzony, i jak juz sie szykujesz na wycieczke do Polski? ;) Szam, skoncze tego posta i juz do Ciebie pisze :) Pozdrowionka dla wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot..>>..to co opisalas ..to poprostu poezja ..Bozeee..jak ja ci zazdroszcze tego ze mozesz sobie tak posiedziec i popatrzec na zachod slonca ...Wszystko bym tutaj zostawila zeby moc mieszkac w takim pieknym romantycznym zakatku świata..! Uwielbiam gory ..o kazdej porze roku ...!W koncu ..indianka jestem no nie ..? ! ..cos mi tam w \"korzeniach \"..zostalo..!:D ..Co ja tu robie na tym blokowisku w Stolicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WAM 🖐️ :D:D Margot ... jak ja wyszedłem na spacer to deszcz z razu padać zaczął. O zachodzi słońca to żem w radiu słyszał. Czy to sie liczy ? ;):D Gio ... ze mną to w szachy nikt niechce grać... głupi musi cierpieć, a przecież mogłem przgrywać :):D Mała ... tak miałem... włoski też umyłem... swego aniołka widziałem ale żem sie go przestraszył i uciekłem przed nim w sen :):D Znudzony ... jakie działa, ona sie toczy uporczywie leniwie i na ukos ;):D ... swiatła a proposos to ty na szykujesz czy na co innego ? :D Majorek ... Gdynia Wrocław .. :) ... szczerze to ja też mam sekundo plan odkąd mi powiedziano ze mam być ;):D:D Elles. ... i ja nie mam czasu ... ale coś wyduszam zaduszam i piecze :D:D:D Tyygrydek ... Siemka drzemka i lekierek ;):D:D:D 🖐️ Dobry Wieczór żywy, czy tylko udaje, że jej nie mia ?! 😠 :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry ...to nic nie kapuje ..Tak dobrze grasz ze nikt juz nie chce ..czy tak slabo...ze mozesz grac ..za wszelka cene ..nawet sie podkladac ..! Ja moge z toba grac ..pod warunkiem ze potrafisz ..mnie powalic na łopatki..czyli ..szach-mat w trzech posunieciach!!! ...dobraaaa..zartowalam ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, żebym był super Gio... ale są ludzie, którzy przeklinaja ze w ogóle zaczęli ze mną grywać. No i po za tym, to twoja stopka jezde nieaktualniasta już ;):D ... bo ja i w dwóch ruchach Cie powale na łopatasy ;):D:D... i mogę nawet posuwać :D:D:D żartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ..>>> ....znam sie na żartach ..aleeee...przegięłes i to mocnoooo...!!!! ...odwazny jesteś ...Nie bawie sie z Toba ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... słoneczku o dzieciecej twarzy, co usmiechem swym leczy głębokie rany. Przepraszam... nie trafiłem na twój dzień. Ja dziś szczęśliwy jestem, a szczęsliwych dni u mnie jak palców u jednej dłoni. Przepraszam. Pozwól, że oddale się by móc być miłym w twej wiecznej pamięci, co tuli radosną wyobraźnią ciepłego uczucia. ;):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem szaro i ponuro - dobrze, ze w sercu wiosna na calego ide do pracy, Kochane Diabelki potem wracam na chwilke i ide sie ukulturalniac :) niech zyje teatr :) do pozniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz klossowski >> łóżko jak łóżko...ale trza by kopniaki sprzedać tym wymiękającym :P Ale to nawet mi się podoba, nie powiem - zleci się może śmietanka to wtedy raczę się zjawić, bo szczerze to nie wszyscy mnie interesują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-BewBorewicz
UWAGA!!! wiecie ...już od kilku dni nie wiem jak to mam zrobić..i jak rozwiązać problem ..dotyczący naszego zlotu, zaoferowałem się że będę dysponował noclegiem niestety ..spotkanie jest w sobotę ..a ja mam komunie w niedziele o 10 rano, więc fizycznie ..nie będę mógł przenocować nikogo! najmocniej przepraszam za zamieszanie które spowodowałem :( jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły ..to proszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabolki 🖐️ Witam serdecznie i o samopoczucie zapytuje :-D Wpadam rzadko, bo czasu brak... :-O Nie wiem jeszcze ostatecznie czy bede mogla podjechac na zlocik, ale chcialabym oczywiscie bardzoooo!!! ;-) Borewiczu - lato idzie, pod golym niebem beda spac... :-P ;-) zwlaszcza po zlociku to.... goraco kazdemu bedzie, ze az strach!! :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Diabliki :D Ledwie zyje.... praca i studia zaoczne to jednak potrafia czlowieka wykonczyc... Na dodatek na 9 maja 3 referaty do napisania, wypadaloby tez magisterke skonczyc... Ech... mam ambitny plan dzis cos napisac ale nie wiem co z tego wyjdzie... Marze o tym, zeby sie wreszcie porzadnie wyspac. Marudze?? Tiak, ale to przez to wstretna pogode za oknem!! Mialam isc na rowerek grrrr Za to kazdemu Diabelkowi daje slodkiego buziaka 👄 cmok :) Dla Diablic mam super stronke, jakby ktoras pomyslu na tapete do kompa nie miala :D http://www.menwallpaper.de/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabły 🖐️ :D Gio :( ... Ty sie nie gniewaj, plissssssss ! :) Mała :) .. cichutko poprzez gary i tłuczone szkło ;):D J23- BorKlosso ;) ... cool obwieszczenie, poczułem dotyk.. to chyba grot w sercu :( ... Ktosik 🖐️ :D .. smietanka tobie we głowie ;):P:D ... musi jogurt tobie starczyć :D Haneczka :D .. promyczku podniebnej nadziei :D:D hej Tobie 🖐️ Tygrysek 🖐️ Dobry Dzien na wykonczenie :):D Mnie by bardzo pasowała pierwsza data, znaczy Poniedziałek 10.05 .. ze tak powiem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby nie biorac przy tym zadnych innych dat pod uwagę. Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dober >> Znaczy w sumie wolę jogurt :P Ja to w sumie nie wiem co za **** wyskoczył z tym 8, jednakże mi pasi każda data (zastrzegam jednak tzw. nagły przypadek ;) )a już co do towarzystwa to też sobie poradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wstac skoro swit :) Jeszcze nie wiem co bede dzisiaj robil, czy sie zaczac pakowac, isc na spacer, zajac sie ogrodem, czy wszystko na raz :) Borewicz nie pekam, my cie rozumiemy, zycie to nie jest prosta linia :) A dla wszystkich 🌼 i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej elles, jedziesz w koncu czy nie? Musimy sie jakos dogadac. Ja bym jednak wolala 8go... Nad 10tym sie zastanowie, ale raczej watpie. W ogole nie jestem pewna czy bede, w razie czego wybawcie sie za mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!.....mam pytanie jeszcze ...czy zmiana terminu spotkania ..z soboty 08 na piątek 07 ..jest możliwa ..??? co o tym sądzicie ..?? jak wam pasuje ?? wtedy ..moje deklaracje ..co do noclegu..są aktualne :) Hanka ....no wiem ..ponoc lato idzie..ale coś wolno:( Tygrysek ..tez mialem dzis w planach rowerek ..ale cos sie mokro i zimno zrobiło ..grrrrr...a wiesz ..co ..ja na tej stronie nie widziałem Hansa :D:D:D Dobry..wiesz ..propozycja moja nadal jest aktualna ..ale wiesz ..termin..:( Ktoś....................... Znudzony...wiem ..życie jest tak proste ..jak 10metrów sznurka w kieszeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.... bede pisac mgr... Akara --> 🖐️ :D Borewicz --> dla mnie pt. jest bez szans :( Dobry --> :D dzieki Tobie sie usmiechnelam :D Ktosiek --> :P :) :P o tak ewentualnosc \"nagly przypadek\" zostaw sobie na wypadek gdyby Cie strach przed spotkaniem z prawdziwymi Diablami oblecial :P Znudzony ---> stanowczo nie fajnie jest wstac skoro swit ;) najlepiej rob wszystko na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu cichosza, tam cicho brudno, ponuro, szaro :0 Diable to, czy Licho :D Slonko by z nieba wyrwalo :) hejka wrocilam z pracy czuje sie swietnie energia mnie rozpiera tylko 2 papierki do zrobienia zaraz wychodze do teatru :) jak wroce - opowiem :) teraz wzywa mnie natura :D kobieca :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ...>>>..dziekuje za e-mail ..!!!..ależ Ty masz gadane..!:)..az mnie przyćmiło..z lekka..!!! ....Sprawe uwazam za zamknietą ..na zasadzie ..\" co bylo a nie jest ..nie pisze sie w rejestr..\" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEDEM stron napisalam i uwazam, ze starczy :P :D Normalnie robi mi sie niedobrze jak na kompa sie patrze... takze znikam ;) :P do jutra mi przejdzie na pewno, na razie mam dosyc :P Mala --> coz za humorek wysmienity :) az mi sie chce cos robic, spiewac, skakac brykac :) Gio --> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×