Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej wam dziewczyny 🖐️ ... ogarniony smutasem dzis dusza moja opływa kroplami zadumy nad pewnością siebie. Bądźcie szczęśliwe, tak jak wiatr, co hula po pustych miejscach w rozlanym słoncu radości. :) Gio :) ... ciebie miło widziec, czytać ... i słuchać by się chciało. Margot :) ... Moje gy gy chyba nie miałas ;) ... i znikam :D Mała :) ... żadnej pracy, mnustwo wolnego, ... skąd ty jezdeś !? ;) Hmmm :) ... Ja, ja, ja kcem okulary :) Plisssssss !!! Zosia :) ... ja też jestem :D Majorek :) ... znikaj Elles :) ... co tu powiedzieć, by w jednym słowie objąć cię całą ? ;) .. cud :) swoje odrobiłem ;):D:D poczekam na owacje :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D aha Nie smuc sie - bedzie dobrze Co nas nie zabije to nas wzmoci - pamietaj 👄 chyab ide spac ale jeszcze an Aniola poczekam :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka
cytat z http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=8567 strona 2, akara podpowiedziała, ale tam spis stron zajmuje całą stronę. Jestem pod wrażeniem. 33netto: napisałam wczoraj życzonka dla Ciebie, ale mi je zjadło przy próbie zrobienia kfiatkóf, więc przyjmij życzenia zastępcze, bez rysunków. A TEN DIABEŁ TO JESZCZE SIEDZI? Niejasno przeczuwam, że zginął w tłoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> :)🌻 Zosia.. --> tylko jak sie zakocham... :) Mała --> dzięki za link :) Dobry --> ale Ty dla mnie dobry.. szkoda ze dzień nie taki... :P:( Hmmm... --> Ja myśle (tak dzisiaj wyjątkowo i pewnie jeszcze troche tak pomyśle) ze zycie jest generalnie do d... ale mozesz zostać przy swoim - lepiej dla Ciebie.. Za radą Majorka - zajęłam się trochę soba... tak jakby... pozałatwiałam pare spraw... Kupiłam sobie lakier do paznokci i tusz.. Jak wychodziłam do kolezanki mamy - to Anioł (ja nie wiem czy on na to miano zasługuje, chyba nadałam mu je zbyt pochopnie... :() nagle zadzwonił - ale powiedziałam ze wychodze. Pewnie chciał sie zobaczyc - ale mam go w nosie.. Jak się do mnie odezwie na tlenie to sobie popiszę co nieco... :P Ale na razie pewnie z kimś rozmawia - a ja nie mam w zwyczaju przeszkadzac.. I wszystko mi wisi i dynda... Dobranoc, dobrej nocy.. moze jeszcze wpadne.. jak nie bede mogła spac.. Jestem tak wkurzona ze aż mam dzisiaj od rana rozwolnienie - ma ktoś wiewiórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huh??? Co podpowiedzialam??? Ale sie dzis ubawilam po ustnym, poryczalam sie ze smiechu, m.in z wlasnej glupoty, bo mi sie uwidzialo, ze \'handschoenen\' (rekawiczki) to buty (schoenen). Jedno z pytan bylo: idaca przed toba kobieta gubi rekawiczki i nie zauwaza tego, zareaguj. No wiec zareagowalam, ale przez caly czas sie zastanawialam jak mozna nie zauwazyc, ze sie buty zgubilo :D :D :D hihihihihi. Nie mnie jednej sie pokickalo, wiec ubaw byl jeszcze wiekszy (po tescie mielismy przerwe, wiec komentowalismy jak nam poszlo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ..sie zobaczy co sie da zrobic ..Postaram sie byc o 13-tej ..! Wlacze gadulca jakby co..! Elles ..>>..nie wylewaj drogocennych łez po proznicy ...!..to nir \\e tak jak myslisz ..kazdy mezczyzna sic!..nasze meskie diably nie sluchac bo musze jej cos powiedziec ..!..wiec kazdy mężczyzna jak sobie kupi cos ze sprzetu szczegolnie elektronicznego ..musi sie tym nacieszyc ..wiec przygotuj sie na jakis czas ze bedzie wolal z Toba ..pogadac przez mikrofon ..do czasu ..znudzi mu sie ...a twoje zadanie to ..gadac bez sensu ...przez ten mikrofon ..chrzakać ..kasłać ..udawac ze slabo slyszysz ...Pytac sie kilka razy o to samo ..zeby powtarzal...i jeszcze wiele innych rzeczy zeby mu uswiadomic ze rozmowa na zywo ..jest bez porownania bardziej romantyczna ..!!!:D I glowa do gory ....zaraz sprzet pojdzie ad acta!!! Dzień Dobry ....>>...dobry,dobry ..:D Czy ktos tu w ogóle zauważył moją nową stopke..???:D..bo jakby co ..to oczywiście służe pomocą..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles:) hihihi nie mam wiewiorek ale moze moga byc kroliki?Pelno ich tutaj u mnie w ogrodku:) Nie bylam wczoraj wieczorem na kursie bo zasnelam ze zmeczenia po tym porannym hihi ale dzisiaj poszlam na poranny i bylo fajnie nauczycielce podobaly sie moje projekty ktore przygotowalam do malowania teraz tylko musze znalesc sposob jak to skopiowac na to krzeselko ktore bedziemy malowac. poszlam do biblioteki i wypozyczylam \"biegnaca z wilkami\" w wersjii angielskiej ciekawa jestem czy dam rade przeczytac gruba jest jak nie wiem co hihihi dzisiaj wrocilam do domu i zastalam 3 zniszczone czyt poszarpane pogryzione kasety video,niewiem jak duke to zrobil ze wyciagnal je z pudelka,kurde chyba rzeczywiscie bedziemy musieli kupic domek dla psa i go zamykac:( Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giooo... kochana Ty moja.. chodzi o to ze ja z nim nie rozmawiam bo mam zepsuty mikrofon.. i szlag mnie trafia jak sobie pomyślę kogo on zagaduje.. albo kto zagaduje jego... Wkurza mnie to ze teraz ciągle siedzi.. i gada.. nie ze mną... Do mnie nawet nic nie napisał dziś.. gadał do mnie jakieś 5 minut.. ale własnie przerywało - i g.. z tego wyszło.. Pocieszające jest to ze jak mu powiedziałam ze go prawie nie słychać - to stwierdził ze to mu sie już powoli odwiduje... no ale kto go tam wie... właśnie sie odezwał na tlenie.. niech coś powie co mi podpasuje.. bo mam cholerną ochotę mu nawrzucac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak na razie chyba nie mam okazji... bo poszedł oglądać jakiś film na TV4.. Dark --> czesc.. a mogą być i króliki... fajnie ze projekty ładne.. powodzenia podczas malowania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles..>>..to by byl twoj najwiekszy blad jak bys mu robila zarzuty ... ..powinnas raczej ...pokazac mu ..na zewnatrz ze sie cieszysz z tego ze ma fajna zabawke ..i niech sie dalej bawi ..bez ciebie ...!//daj chlopakowi troche czasu ...wymowki to zle postepowanie ..!Nie pokazuj tak bardzo po sobie ze ci strasznie zalezy na tym zeby do ciebie ..pisal ..! ..Bozeee..nieee..ja nie moge tak publicznie dawac takich rad ...bo mnie chlopaki zlinczuja ..! ale ...patrz na moja stopke ..jakby co bardziej konkretnie to wskocz na GG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie w sumie ułozyłam we łbie.. to co bym chciała napisac... i nawet już sie przymierzałam.. ale skoro Ty wiesz wszystko.. Ale kurde taka jestem rozżalona dziś i smutna... Moze powinien wiedzieć co ja czuje.. Ze najpierw mówi tak a potem ciągle z kimś tam gada i ze wolałabym nie myślec z kim nie tylko tam rozmawia (albo dopiero będzie) ale mimochodem zawsze coś człowiekowi przyjdzie do głowy... Ja nie mam Twojego gg number... ale masz mój: 2586888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Gio, problem w tym, ze ja nie mam Twojego numer gg, bo mi wszystkie zniknely po problemach z komputerem :( Jak bedziesz polaczona, to po prostu zastukaj do mnie :) A Twoja stopka jest cool :classic_cool: !!! Na pewno predzej przy pozniej zjawie sie po rade :D Qurdze tez chcialabym byc taka mundra i widzeiec wszystko o facetach :P :D Chociaz moze czasami lepiej nie wiedziec, co? :P I na ktora skrzynke mam do ciebie pisac, bo zglupialam totalnie - co Ci cos wysle, to wraca 😭 Dark Elf, moze Duke z tego gryzie wyrosnie, co? A z ksiazka na pewno dasz rade :) Zdolniacha jestes w koncu! :D Ja swoja droga \"piluje\" Malego ksiecia\" po francusku juz baaardzo dlugo (chociaz to jest jedna z moich ulubionych ksiazek! I napisana naprawde prosciutkim jezykiem, wiec teoretycznie powinnaja \'lyknac\' w dwie godziniki max!) Ale to wszystko przez mame :P - bo mi cale mnostwo czytadel po polsku przyslala :P i nie moge sie oderwac :D akara, mi sie tez juz pare razy udalo zaliczyc taka wtope... :D na szczescie nie na egzaminie, ale wszystko przede mna - w czerwcu podchodze do 6 (w sumie) egzaminow :o Moze byc ciekawie :P Elles, Gio Ci wszystko pieknie wylozy! :D Ona TO protrafi jak nikt inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ..wlasnie jestem z Elles na goracej lini...:)..wyklad jej robie ...!:D ..podam ci jutro numer ...sama sie odezwe ...! Narazie nie wiem ktore konto wolne ...bo od wczoraj nie moge w zadne wejsc ..Tez ci jutro dam namiary ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ide coś zjeść:P..i spać 💤.....właśnie wróciłem ..z Kołobrzegu ..gdzie ..z niejaKaim..diabołem ..strzelaliśmy do mew :D:D..i takie tam inne piffkowanie i dupska wam obrabianie :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka Diabelki ulozyc kudelki i wyjsc na sloneczko usmiechac sie! Wstawaaaaaaaaaaaac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa spaaac :) Wrocilam do domq, kolo 1 w nocy... Zamiast na jednym filmie, bylysmy an dwoch, bo w ostatniej chwili brat koelzanki dal nam swoje bilety :D Najpierw byl \"torque\" - mnie sie podobalo bardzo, bo to film o motorach :D No i faceci w skorach tez tam sa :D A potem \"Duplex\" czyli \"starsza pani musi zniknac\", smieszna komedyja ale zadna rewelacja :) Mysmy sie i tak swietnie bawily, bo humorki nam dopisywaly :D :D :D Za to teraz zasypiam przed komputerkiem ;) Air --> tak, w strefie zero i tuz przy niej zaden sklep otwarty nie bedzie a niektorzy naprawde bede okna czyms zaslaniac. niestety ja pracowac musze - ale i 29 gdy ma byc protest antyglobalistwo niezaierzam jechac do pracy, bo potem nei wroce cala Wawa bedzie sparalizowana korkami przeciez... Akara --> :D :D :D :D no fakt ciezko zgube buta byloby nie zauwazyc ;) Borewicz --> welcome back :D Dark --> ja mysle, ze Duke sie poprsotu ukulturalniac chce :D Dobry --> :D a ja?? ;) :P :D Elles --> nie smuc sie za dlugo, szkoda Twouch lez na takiego Aniola ❤️ Gio --> qrcze jaka Ty mundra jestes :D :D :D 🌻 :D Hmm --> tak tzrymac, uszy w gorze, usmiech od uch do ucha :D Ooo i widze stopka doszla :) Mala --> :D :D :D a rowno szlas po tej naleweczce chhociaz ;) :D Margotka --> :D znow cos Sylvian majstrowal przy komputerku ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobereczek Diabełki!!!! Jestem urażona;-) Gio, bo ja Ciebie też prosiłam o ten kurnik a Ty mnie zignorowawszy, buuuuuuu... Gio, a może wyskoczysz ze mną na jakąś kafke czy piffo, co????????????????? elles, mam nadzieję, że dzisiaj czujesz sie już lepiej, moc ❤️ dla Ciebie🌻 akara, przynajmniej nieźle sie bawiłaś;-) Margot!!!! JaCiebie wyzywam!!!!!!!!! napisz do mnie, bo już sama nie wiem o co chodzi???? może ta CD to jakis problem! zrozumiem tylko sie odezwij!!!! au_dela@o2.pl Będąc zignorowaną czuję, że boli mnie gardło...chyba wczoraj przemarzłam:-( 🌻 dla wszystkich... PS. jak zobaczyłam jaka odległość dzieli mnie od Wrocka, to mi chęci opadły:-( ale raczej nie będę mogła jechać, bo mój I. będzie wyjechany i ktoś musi się zająć Dudusiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> 🖐️ :D gardlo Cie boli, bo sie wczoraj tak glosno uwagi domagales, ze az je zdarlas ;) :D Zaraz chyba popsrawdzam polaczenia do Wrocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, zerknelam na polaczenia i nie jest dobrze :( Poniewaz w 8 w sobote, musze isc na zajecia, to najwczesniej kolo 14 moglabym wsiadac w pociag ale wtedy dojade do Wrocka po 20... a to pozno qrcze :( .... buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) :) :) :) 🌼 Zosia 🌼 Hmmm 🌼 Mała 🌼 Margot 🌼 Giovinetta 🌼 Dzień Dobry 🌼 Elles 🌼 Akara 🌼 Dark Elf 🌼 J23-NewBorewicz 🌼 Tygrysek 🌼 Szam 🌼 Saszka - miło Cię widzieć wśród Diabłów - na stałe tu jesteś ? :) Odpowiem na to co pisaliście, jak przeczytam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis lepiej. dzięki kochani Szam.. Tygrysek.. Margot.. Dark... GIO!!!... ❤️... jak to dobrze miec czasem swojego Diabła który Ci nie pozwoli czegoś spieprzyć... :) Dzięki niej uświadomiłam sobie ze i ja i on mamy podobny problem, dot. zaufania... Zresztą to wyszło nawet wczoraj w krótkiej z nim rozmowie.. No i trzeba bedzie w najbliższym czasie ten temat poruszyć.. Ze oboje musimy sie tego nauczyć.. Jestem dziś spokojniejsza... Dzisiaj się zobaczymy na pewno :) 6-ty dzień go nie widze.. Tak sie stęskniłam ze jak go zobacze to chyba nie bede mieć już zadnych wyrzutów... ;) Mam nadzieję ze tak jak mówicie wszystko będzie dobrze.. i ze będzie lepiej jeszcze :) Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellles --> 🌻 :D No to bedzie dzis sie dzialo... :D Pewnie, ze trzeba porozmawiac :) :D pewnie to latwe nie bedzie ale warto :D Majorek --> nas sie pytasz, czy odpowiesz?? Tak, odpowiesz nam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek --> ja tam myśle ze rozmowa będzie prosta.. Tylko to ze mamy sie nauczyć .. to bedzie dopiero zadanie... zeby sobie bardziej ufać.. Już to widze... :O:P :D Fajnie.. wraca mi dobry humor... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tygrysek - odpowiem :) ten znak zapytania to przez pomyłkę :D dopiero skończyłam czytać wczorajszy dzień.. hmm może na część odpowiem, bo potem zajmie mi to za dużo czasu :) nawet to co teraz napisałyście tyko liznęłam okiem.. bo widzę, że to wyrwane z kontekstu :) (z całe dzisiejszej dyskusji :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam czegos napisać... Tygrys --> na uczelni to Ty powiedz ze masz ważną sprawe we Wrocku - no muszą Cię puścić!!! :D i bedziesz wcześniej.. a jesli nawet nie to na pewno wyjdziemy po Ciebie na peron :D:D Znów słucham S. Twain.. :):D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja sie wczoraj czegos domagalam???????????????;-) wrocilam od lekarza..siedzialam sobie w poczekalni i przyszedl facet, tak na oko ok. 60 mial. i przez 10 minut oproznial sobie przestrzenie w szczekach mlaskajac i wydajac inne tym podobne dzwieki, na dodatek grzebal sobie w buzi lapami. zatkalam uszy i odwrocilam wzrok. wejscie do gabinetu powital jak wybawienie, ufff, co tez czlowiek musi znosic:-( Tiger, ten wrocek to jakis koniec swiata jest. na dojazd of course. pewnie ze chciałabym sie tam znalezc, to podobno super miasto, ale dlaczego tak daleko:-( czy ten zjazd nie moze byc gdzies w polowie drogi chociaz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefa nie ma - nam odbija :P Chlopaki znalezli w interenecie dzwiek syreny alarmowej, wiec nastawilismy glosnosc na maxa, kolumienki przy otwartym oknie i wlczaczylismy.... :D :D :D sie ludzie od nas z firmy przysli dowiedziec co sie dzieje, bo brzmi to b. realistycznie :) Elles --> no fakt, nauka bedzie b. trudna :) Nie puszcza mnie, bo mam dwa referaty mam do wygloszenia... musze byc.... Majorek --> czytaj, czytaj :D my zawsze przeciez mam kilka watkow na raz w dyskusji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×