Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Leeeee, tak sobie wyszlam na tych zdjeciach, zapuszczam wlosy, w dluzszych lepiej wychodze :D. A tak poza tym to zdjecia juz nieaktualne, bo sie wczoraj farbnelam na ciemny braz :D. Zosia, ja tez za Toba tesknie, z kim ja teraz bede po sklepach lazic? ;) mala, swietny ten kawal o kardiologu :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, kiedy się bronisz? Będę tzrymać kciuki. Ja właśnie siedzę i się uczę, w tydzień za nic nie dam rady, liczę na cud jakiś chyba. Szlag by trafił, zawsze się obudzę w ostatniej chwili! No, jeszcze trochę i idę spać, mój Miś już przysypia (biedny się przeziębił). Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko fszystkim bimberek i pifko poranne 4@ll Wodz rocił z wygnania dwudniowego i pyta co z mgr Tajgera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Zyje i miewam sie dobrze ;) Zosia, Akara, dziekuje Wam za zdjecia! Ale slicznie kobietki jestescie, ze zawsze jest milo na Was popatrzec :D Czekam na wieciej :D Majorek 🌻 Dark elf, biedactwo, szkoda tej peruki :( Gio, my wczoraj jak na lokalnych pateriotow przystalo ;) ;) ;) kibicowalicmy Hiszpanom :D :D :D Radoche mielismy nie z tej ziemi :D :D :D Az zla jestem, ze dzisiaj jest swieta o nie jade do Aix, zeby sobie zalobe pooglaac :P :P :P Masz dzisiaj czas na granie? Ja mam... Najlepiej mi pasuje przed 13-ta albo miedzy 14-15 :) Magister Tajger, gdzies tu jest??? ;) Elles 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich, tak w ogole :) Moze w najblizszym tygodniu bede mogla tutaj czesciej wpadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Tylko jakies zmiany na biurku widze... qrde jeden dzien a moj piekny plaski 21\' monitor gdzies zniknal i ostala sie tylko 15 :( Juz przeprowadzilam wywiad z tej okazji, zeby sie dowiedziec co sie stalo. Nikt nic nie wie, wiec musze jeszcze troche wytrzymac, bo chlopaki po 9 przychodza... O jakis Pan przyszedl... bedzie nam listwe z pradem montowal.. qrde ja nic nie wiem co tu sie dzieje!!!!!! hahaha Lepek juz nie boli, to bylo tymczasowe przegrzanie mozgu :) Elles --> a popdaj w samozachwyt prosze Cie bardzo, masz podstawy :D yep lepiej sie czuje, dzieki za troske :) Kofi --> i jak?? udalo sie?? ja czekam az kolezanak wroci od promotora, ciekawe czy cos powiedzial.. Majorek --> moj mozg sie zbuntowal przeciwko kilkunastu godzinom przed kompem i tyle ;) juz jest ok Margotka --> :D 🖐️ :D Seniorita ---> pod koniec czerwca sie bronie lub poczatek lipca, dokladny termin jeszcze nie znany :) Tentaga --> a kawa?? kawa gdzie?? taka po irlandzku :D Zosia --> :D mam nadzieje ze i ja zdjecia dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wstałem i przecieram kaprawe ślipia. Elles... Nie zakocham się bo juz kocham. Tak że spoko. Chociaż? Taka szansa istnieje ;) Bo powinienem sie odkochać. Szybko i skutecznie. Może znasz jakąś metode? Kofeina... Mam stronkę.. Taką niedużą i nieskonczoną. Kiedyś zaczal ja kolega robić ale nie ma czasu żeby skonczyć. Nie ma tam dużo zdjęć a a większosci to są akty. I troche żydowskiego Kazimierza krakowskiego. Ale jest mały problem. Tam jest moje i imie i nazwisko a w dodatku zdjęcie. Przestraszysz się, uciekniesz i co ja wtedy zrobie? A tak w ogóle to ponuro w tym Krakowie... Ciemno i buro. A ja potrzebuję dobreho humorku bo dzisiaj prawie w samo południe czeka na mnie pani dentyska BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ;););) A poza tym... Miłego dnia dla wszystkich diabłów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, na imprezie wtorkowej świetnie się bawiłam!!! zwłaszcza, że ja jedna a ich sześciu - to moi kumple i zawsze sie super bawimy...i wcale za dużo nie wypiłam, tylko zepsuł mi się powiadamiacz o dopuszczalnej granicy picia:-o a wypiłam tylko 3 drinki.....a w pracy, moja droga, to wyglądałam tak, że Ci wyobraźni nie starczy by to zobaczyc;-) PS. byłaś juz w tej knajpie o której pisałam?? Tam na początku czerwca szykuje sie jakas duża impreza, jak chcesz dam Ci zanć i poinformuje właściciela o Tobie - co by sę Tobą dobrze zajął;-) mała, dowcip o lekarzu najlepsiejszy:-D Zyczę powrotu do zdrowia zanim zrobi sie gorąco - bo wtedy nawet nie wypada chorować;-) aniołek - dostałam skrzydła po red bullu tylko szkoda, że na tak krótko:-( chociaż mój osobisty Anioł robi się coraz bardziej anielski - to przechodzi wszelkie wyobrazenia:-D ehhhh❤️ Tigerku, dziekuje Kochan, dziś czuje sie już lepiej!!!! 👄 dla Diabołów i życzę wszystkim miłego wiatronia:-) PS. ja też chcę zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie, ze nie krzyczeliscie za glosno rano :D wstalam dopiero co :D niedlugo musze wyjsc i pozalatwiac sprawy, ktorych nie skonczylam, ale za to jutro spie i wypoczywam - jak na chorowitka przystalo :D Zosia - dostalam zdjecia Akary :D CUDO kobieta :D a tak w ogole wszyscy o jakichs zdjeciach pisza, co to dostali, albo na nie czekaja, a ja ... nic nie mam dawac mi to natychmiast ;) :P no dobra myje sie ubieram sie biore tableteczke wychodze zalatwiam sprawy szkolne (ze tez nigdy nie mozna przestac byc nauczycielem :D) wracam do domku i ... chyba sobie poleze w lozeczku i dokoncze ksiazeczke, ktora zaczelam w lutym :D na raze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko wiem :D Komputer nadal pietro wyzej, w kazdej chwili moge go odzyskac :) Monitor w naprawie :) Pan zakladam listwe z pradem, dobrze, ze wiem jak kabelki lece i gdzie jest glowna skrzyneczka :) A teraz: roboto witaj :P Amok --> 🖐️ :D My jestesmy odwazne Diabelki i nie tak latwo nasz wystraszyc :P Mala --> 🖐️ ubierz sie cieplo, bardzo wieje!! :) Szamcia --> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, też dostałam zdjęcia Akarki :) Również ładniutkie stworzonko prawda? :) A do tego taka jest malutka i kruchutka jak laleczka :D Ładuj Zosik resztę fotek i wysyłaj, szczególnie te w stroju holenderskim :) Kofeina ---> wysłałam ci moje zdjęcia, czekam na twoją podobiznę :) Miałam mieć dzisiaj test z hiszpańskiego, ale dzięki Bogu będzie dopiero za tydzień, chociaż nie wydaje mi się żeby to wiele zmieniło, nie chce mi się uczyć tej nuuuudnej gramatyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellouł :-D Elles - ten jacht to Polaris 765C, który teraz przygotowuję do regat na Niesłyszu na 29 maja, oj będzie sie działo, będzie, ponieważ nowy maszt posiadam - cudo, po prostu niesamowity i nowe żagle, nie byle jakie, uszyte przez Kanię (to taki żaglowy guru). A że z jachtem tak jak z domem .... ciągle trzeba coś robić przy nim, bezustannie. Będąc jednak osóbką odrobinkę chuchrowatą zawsze jestem po tych wszystkich czynnościach wyczerpana. KOFEINA, niniejszym upoważniam Cię do wysłania równiez i mojego zdjęcia do Elles i AIR, ja już tych zdjątek nie mam, po tym jak wysypał mi sie dysk, to szlag trafił wszystko, to znaczy, światło zgasło i już po zdjęciach. Wyślij może to po pokazie makijażu, czy co tam uważasz za słuszne :-) Zosieńka, dzięki za zdjęcia - Akarka, ależ z Ciebie dzieciątko słodkie :-) :-D 👄 Diabli nadali z KORNIKAMI - mam obok drogowców, którym się to kornikowanie nadzwyczaj udaje, zrobię chyba jakieś egzorcyzmy, żeby jak najszybciej tę drogę skończyli albo wyjadę na urlop, albo cuś ... Diablątka, wstawać powoli i WINIUCHO :-D Zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by koko interesowalo to wrocilem z urlopu i bede was troszke zameczl ....A ze jako nikt dawno flaszki nie proponowal to to wyciagam za pazxuchy i Gosci spraszam ....Do mnie ludziska Szkanki w gore niech zyje Sarmacja .....Tak tylko na dzisiaj .....Pozdrowienia dla Diabl-------Uuuuuuffff.....Starych i nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajde >>zdiablona Kaj ze ty ????Na wet ty nie Pijesz ?????Ale ti=u sie obyczje zmienily w ciagu 10 tygodni ....Toc to nie diablowo tylko Zakon Zenski Podczs mszy......Zgroza zgroza ....To sam siepne ...WAsze zdrowie ....Przestancie tak udawac ze ciezk zasuwacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow, cholercia, robilam za eksperta od kompow :P Qrcze a ja jeszcze zdjec od Akarki nie widzialam :( Buuu czekaja sobie na serwerze az moj outlook laskawie raczy je sciagnac :P Air --> 🖐️ :D Szafirek --> a ja moge zdjecia dostac?? prooooosze :D jachtu tez :D Wind --> jakto flaszki nie bylo?? Tentaga od rana nas poi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham właśnie muzy...ale trochę sie nudzę, pójdę chyba do biblioteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabły... AIR, Wind & Tiger... :-D :-D :-D, może jakąś nową supergrupę założycie... ;-) Pasiasta... Twoja aktywność wskazuje na to, że ostatnie wersy twórczości radosnej już spłodzone? ... :-) Dzisiaj podłączyłem kilka listw... może my w tej samej firmie pracujemy?... szam... :-) 😘 Dziekuję... i proszę o jeszcze. I trochę czasu na zapełnienie... ;-) i nie hałasuj w bibliotece... Margot... :-) wygrali lepsi?, bo nie oglądałem... Aneta...:-), trochę cudu poproszę... ;-) Tentaga, Amok... Chyba z dzisiejszych nikogo nie pominąłem.... Czy można mnie dopisać do listy wysyłkowej zdjęć, co w sieci krążą?... :-) Zosiu! :-) Knock! Knock!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind - ależ masz pyszny żeglarski nick, mniam, mniam, czuwaj tam nade mną w przyszłą sobotę, bo marzy mi się jakas nagroda, srebrna szekla może czy chociaż jakieś skromne pierwsze miejsce ;-) Tygrysku - Kofi powiem, niech do Tiebia też moją fotkę skieruje :-) Wydam polecenie znaczy się, a co ! Zajrzę później jeszcze, niech się towarzystwo w dobry humor winiuchem, czy czym tam innym wprowadzi. To ja wtedy tak znienacka wbryknę pod łóżko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... coś mało spałam dzisiaj i zaraz wracam pod kołdre.. Margot --> :) Zaczynam żałować ze tego finału nie widziałam.. A, mam pytanie, wysyłałaś moze jakies nowe zdjęcia..? Ostatnie co dostałam to z kapliczką. A nowe niedługo bedą? :D Tygrysek --> Po krótkim namyśle stwierdzam.. ze masz racje :P;) (a tak poważnie, to ostatnio z tym słabo.. no ale nic.. ) Z tym niewiedzeniem to chyba to znam... też zawsze nie wiem co się dzieje... :D:P Kiedy ja wreszcie zejdę na ziemię.. ;) Szam --> :D:D no co Ty, powiadamiacz Ci się zepsuł... :D Co do Daily blues.. nie byłam jeszcze, nie było czasu. Nie, czas był... nie było z kim.. Ale zamierzam wpaść.. Zaraz zobacze co za impreza tam będzie, moze cos już jest na stronce :D Haha.. z tym włascicielem mi sie spodobało.. :D;) Szafirek --> To kiedy nas zapraszasz na ten jacht celem urządzenia diabelskiej imprezy...? :P:D:classic_cool: Amok --> moze autosugestia...? :P A dlaczego powinieneś? Cosik więcej napisz, nawet to ciekawe ;) I podaj tą stronke, nie bądź taki... :P hehe... a ja do mojego dentysty chodze z nieukrywaną radościa... :P:D Odbieram maile... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirku...:-) biję się w pierś cherlawą, żem Cię nie pozdrowił, co niniejszym... 😘... I obiecuję od dzisiaj trzymać kciuki za szeklę, puchary, zaszczyty i stopę... wódy... tzn. wody ... I Kofi możesz powiedzieć... Cześć zaspana Elles...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, przezyłam wizytę w bibliotece...nie lubię tam chodzić, bo jej pracownik to straszny obleś...koszmar...a przegiął dokumentnie, gdy ostatbio tam byłam...kazał mi coś tam wypełnić, po czym stanął przede mną i zaglądał mi za dekolt...świnia jedna...to, że posiadam, hm, dekolt nie oznacza, że można sie w niego ostentacyjnie wgapiać, a tfu...... linke, ale wiesz, to działa w dwie strony👄......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek.... hahaha.. obrazeczki czad petarda... :D Kofi.. --> ale kwiaty... śliczne to to.... :):):) Ale nie mam jeszcze waszych zdjątek, Twojego i Szafirka. Linking --> Zaraz cosik dostaniesz bo wysyłam dziewczynom tez, już mnie widziałeś.. ale to nie było to.. ;) qrde.. chyba jednak sobie nie pośpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym... mała, jakich przepisów szukasz? co to za impreza, z jakiej okazji? stopień zaznajomienia z gotowaniem (Twój) i jakieś warunki jakie miałyby potrawy spełniać (wegetarianie, tylko drobiolubni...), czy to zupy czy drugie dania czy raczej na zimno....----> więcej szczegółów plizzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirek.. nie mam Twojego adresu, daj znać na maila albo tlen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym... mała, jakich przepisów szukasz? co to za impreza, z jakiej okazji? stopień zaznajomienia z gotowaniem (Twój) i jakieś warunki jakie miałyby potrawy spełniać (wegetarianie, tylko drobiolubni...), czy to zupy czy drugie dania czy raczej na zimno....----> więcej szczegółów plizzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zalatwaiania spraw :D gadam z Szamka - Ona lubi gotowac i mi pomoze :) a jutro dostane jeszcze przepisy od Ghany :) dzieki dziewczyny :D i tez kcem zdjecia Szafirka i Kofi zrewanzuje sie ;) Linking - a kto to Aneta? ;) i jaki cud? an razie spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diably. Szykowac na wieczor skrzynki na dalsze częci ale naprawde SZYKOWAC... Tygrysek..jak to nie dostałas moich fot..Przeciez Wszystkim posłałam... Pozdrawiam Was i całuje. Nadrabiam zaległosci Sprzątaniowo - dzieciowo - mężowe...wię jestem BAAArdzo zajęta. Ja chce do Akary.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieńdoberek wszystkim :) ❤️ Akara ❤️ Seniorita ❤️ Tentaga ❤️ Margot ❤️ Mala ❤️ Air ❤️ Tygrysek.. 21\' miałaś... łooo :D:D (mam nadzieję, że Ci go szybko naprawią...) a.. hmm... kto Ci go zepsuł ??!! Mózg ok - to ok :classic_cool: Amok dawaj stronkę ;) (ja tez mam stronkę ;) ) Szafirowe Oczy 🖐️ Ty też nadmorska.. i do tego jachtowa.. no no :D:D Wind.. odpowiedziałeś mi już na to moje pytanką o Twoją sieć? :) :P ;) Linking mam nadzieję, że wyjdziesz cało z tego high-noon pojedynku.. ;) :) :) Szam.. obleś.. fuuu - może my go widłami i do smoły? ;) ;) ;) Elles ja dziś za długo spałam i jeszcze nie mogłam się z wyra wynużyć.. ;) Zosia :D:D tylko nie zapominaj, że tlenowe tylko 20mega maja pojemności ;) (właśnie przeglądam te co dostałam wczoraj ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodsza asystentka Szafirowych Oczu melduje się! Niniejszym zawiadamiam, że zaczynam wysyłkę zdjęć. W związku z przejściowymi problemami z dostępem do sieci internetowej wysyłka może się przedłużyć do późnyxh godzin wieczornych. Kolejny dzień wydzwaniam do promotora - dziś nie odbiera..wieczorem chyba zadzwonię jak z ciemni wróce. Co za kicha tak wydzwaniać i za każdym razem mieć ściśnięte gardło. Jakby co to moze w przyszłym tygodniu ta męka sie skończy...niech on tylko zaakceptuje pracę jejku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, ty dzisiaj kochana hojnie serduszka rozdajesz! :D Oto jedno dla ciebie ❤️ Elles, a dostalas moje zdjecia w nowej fryzurze? Jesli nie, moge Ci je zaraz podeslac :D Poza tym bede tez miala zdjecia z wczorajszego pikniku... ale to za kilka dni, musze najpierw zagnac S. do wprowadzenia ich do kompa :D Mala, jesli szukasz przepisow, chetnie sluze pomoca! Uwielbiam gotowac, czesto gotuje... czesto probuje nowe przepisy :D Zosia, moja skrzynka jest juz wyczyszona :D Czekam :D Kofeina, oto moj adres: margotk@tlen.pl Pisze sie na Twoje zdjecia! Obiecuje tez maly rewanz :) Szam, ale swinia z tego bibliotekarza! Gio, i jak tam? Odprawiasz modly nad szachownica? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofe, to ja też poproszę zdjęcia :) Wiesz.. on jeszcze musi Twoją pracę przeczytać.. a czasem zajmuje im to trochę czasu... Bidulko, tak się musisz stresować.. ;) Ja zaczynam się stresować.. bo chyba znów będę musiała wziąc przedłużenie.. (2gi raz u rektora) i podobno... może być z tym problem... :0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×