Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gadaj zdrów Kasiek w systemie zero-jedynkowym..może zapytam moją lepszą połowę - jako informatyk powinien coś wukumac hehehe. Z jezyków programowania znam tylko kod HTML i to bardzo słabo. Poprawilam pozostałe błędy i spadam dow yra. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest tak pusto! Gdzie Tygrysek? Nie ma czy mi jakies strony obcielo? To dlatego nie moglam sie dzis zwlec z lozka, bo mnie nikt nie obudzil!!!!!! A widze, ze na kolonie mam chetnych, to super, i ratownik sie znalazl, moze jeszcze jakis kucharz, w koncu ktos musi ugotowac zupe piwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ghana. Reszta chyba jeszcze śpi. Co słychac w Krakowie? Bo w NH pochmurno i niezbyt ciepło. Elles... Pomysle nad tą stopką... Może masz racje? Tyle tylko że to moje osobiste doswiadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - witaj! Ja teraz siedzę w Chełmie, czyli trochę za Krakowem i też jest zimno! Acha! Słuchajcie byłam w końcu na tej Troi i powiem szczerze, że się zawiodłam. No zrobili z greckiego eposu amerykański! Miejscami to jest wręcz nudne, nawet Brat Pitt tu nie pomaga! A no i dopiero z filmu się dowiedziałam, że wojna trojańska trwała 14 dni!!! Ale stwierdziłam, że dla amerykanów to pewnie żadna różnica, pewnie większość z nich nie ma żadnego pojęcia nawet gdzie jest Grecja... W każdym razie mi się nie podobało, ale może ktoś ma inne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ghana za recenzje. To na pewno na to nie pójdę. Poczekam az wyjdzie na kasetach czy DVD i jak mi się strasznie nie bedzie podobało to sobie wyłącze. Aaaaa. Tak przy okazji. Szukam jakis ładnych dziwczyn do pozowania. Chcę zrobic troche portretów... I nie tylko. W zamian daję zdjęcia. A foty które zrobię sa do mojego portfolio. Czyli, przynajmniej na razie, nie będą publikowane. I nigdy bez zgody osoby fotografowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i buziaki przeyslam 👄, poniewaz jutro wzielam wolne a dzis wychodze ciutke wczesniej (basen) to mam tyle roboty, ze czasu na Lozko i Diably brak :( Na dodatek co chwila na gore musze biegac i tam pomagac, za speca, ktore od kompow mnei zrobili, a na gorze nie ma netu :( Elles --> dziekuje za fluidy Kofi --> kciuki trzymam :) Majorek --> to znaczy: rozciagnelam Wam strone :D Mala --> jak sie dzis czujesz?? lepiej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora wstać zetrzeć z oczu resztki snu pora wstać i zawitac tu :D taka mała przebudzanka ;) Kasiek - cozes napisała? moze, ze stronke rozszerzasz? :P Akara - ale Wam zazdroszcze zastanawiam sie caly czas, gdzie pojechac latem na wycieczke i zaczynam sie lamac w kierunku Beneluxu, ten Wschod chyba sobie zostawie na jakis inny czas aaaa - a podczas matur dogadalam sie z kolega, ze naszym wielkim marzeniem jest Skandynawia i od wrzesnia zbieramy pieniazki na wyprawe :classic_cool: Tigre - jestem z Ciebie dumna bardzo i pewnie zaraz Ci jakiegos sms-ka wysle z tej okazji :D wczoraj nie gadalam z Aniolem, bo \'robi\' za tlumacza dla jakichs Niemcow, jak zadzwonilam, to w dyskotece wlasnie byli - ciekawe, czy tez tanczyl? ;) dzisiaj wyjatkowo ide pozniej do pracy i cale szczescie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - dzieki - troszke lepiej, ale do doktorka chyba jednak pojde no i witam wszystkie ranne ptaszki :D Ghana 🌻 Amok 🌻 Tigre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! Do diabłów by się szło :) Kofi, słonko- mój mąż kazał cie pozdrowic i pocieszyc, że on ma termin oddania magisterki za ... 12 dni, a nie ma prawie NIC!!! Che, che. Ja się chyba bardziej stresuję od niego. On sobie piszi, piszi powolutku...bez pośpiechu... Tak więc Kofeinko- nos do góry! trzymamy kciuki, a na poprawę humoru jak powrócisz z \"oceniania\" to polewamy czerwone winko. Buziak dla wszystkich. Ja jeszcze jestem w szoku, bo od dwóch nocy miewam niesamoite, pokręcone i pełne akcji sny.... Chyba je zapiszę, bo to dobry temat na lekki trillero-komediot jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie diabły się pobudziły! Tygrysek - będziemy wyrozumiali dla twojej nieobecności, ale nasza cierpliwość ma swoje granice ;-) Kofi - trzymam kciuki, na pewno będzi OKI Mała - cieszę się, że dziś już lepiej tak trzymać. Nie przejmuj się mój anioł dziś znowu wyjeżdża, teraz jak mu się zaczęły wyjazdy, to częściej go nie ma niż jest... Nina - opowiedz co ci się śniło! Nie wiem czy mnie pobijesz bo mi się kiedyś śniło prześcieradło, które mordowało ludzi owijając się dookoła nich - chyba mam jakieś problemy psychiczne... Ale w koncu teoretycznie nie mamy wpływu na to się nam śni! ;-) Amok - te zdjęcia to nie dla mnie, nie lubię siebie na zdjęciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi...a ty myslisz ze ja siem znam na zero jedynkowym gadaniu?! :P http://nickciske.com/tools/binary.php (he he...mozemy pogadamy szyfrem ;) ) Mała...no to zem narozrabiała :D napewno nie pisalam o rozciagnieciu stronki... Ghana...ja ja...na kolonie chce ja...mnie wybierz mnie :D Amoku...my tu wszystkie skromne,zadna sie nie przyzna ze bosko ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek :-D Dzieki za zyczenia dobrej nocy!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ...Wpadlam sie przywitac ...Poczytalam sobie co u was slychac ... ..Ja z tego pociagu chyba wysiadam .tu same prawdziwe Magistry !!!:D ... Ja ze swoim dyplomem ..Dc.Dr.Hab.n.Med. ..kupionym na Bazarze Różyckiego...jestem ..cienki Bolek ..! :D Elles ..>>..Ty to masz melodie do pisania ...! Oficjalnie oddaje ci swoją pałeczke ..!..Od dzis ty bedziesz ..Diabelska raporterka ..!:).. .a jak pieknie strony rozciagasz ... :D Wiecie co...coś sie zemna zrobilo ..nie teges ...!.. .Normalnie ..NIC ..mi sie nie chce ...!:classic_cool: Za duzo was dzis od rana ..wiec pozdrawiam wszystkich ogolnie ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo stron nasmarowaliście... nie mam tyle czasu, żeby to wszystko ogarnąć... :-) Całusy dla płci odmiennych 😘. Misiaczki dla hetero... Wszystkim Tygrys porozciągał stronę... powiesić go za ogon...:-D Ale, ale...gratulacje Pasiasta! - słyszałem, o Twoich sukcesach na polu nauki... ucz się, ucz i oblewanie dyplomu szykuj...;-) Państwo Znudzeni...:-D Nie mogłem sobie podarować tego zwrotu. Medal za to dla Dobrego... :-) więć Państwo Znudzeni pomimo swojego kataru zostali wpuszczeni do Kanady bez kwarantanny i od paru godzin znowu cieszą się swoim domem z basenem... Pozdrawiam wszystkie \"nowe\" twarze... hmm ale chyba nie wszystkie są nowe... W każdym razie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wszystkim ufff nareszcie zobaczyłem klawe, wczoraj siem zepsułem wodą ognistą i nadwyżki chętniem oddam bo patrzeć na niom nie mogem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie piję... Ale plemienna solidarność zobowiazuje. Moge pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok już polewam zawijaj pod moje łóżko. Thx za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie czytałam...pozdrawiam wszystkich miłych i serdecznych diabłów, rogatym pstryczka w nos;-) słucham właśnie Archive i odpływam - totalne.....see U.....dzis czeka mnie \"randka\" z moimi kumplami;-) sztuk 6, bedzie nieźle i jak zwykle jutro czeka mnie red bull i kacyk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek --> a Ty miałaś spac tez iść.. a nie jakieś jedynki i zera wypisywać - ja nic z tego nie qmam, prosze jasniej :P Ghana --> kucharza... hmm.. na pewno nie polecam Borewicza - on sie za bardzo wymiguje, we Wrocku obiecał nam zrobić spaghetti - skończyło sie wyjściem na miasto zeby coś zjeść - wniosek: Borewicz ściemniał. Wcale nie umie gotować :P:D hehehe... Amok --> 🌻:) Ja nie jestem fotogeniczna ;) Ale kiedyś zrobie akty :P:D Tygrysek --> :D Trzymaj sie Nina --> jakie masz sny? :D A bardzo realistyczne? :D:D hehehe Gio --> eee? Cosik Ci sie chyba pomyliło, jaka pałeczka? :) A poza tym.. to nie ja rozciągam stronki, jestem grzeczna, nie to co Kasiek.. :P:D Ciągle mi tu cos z netem szwankuje... Wczoraj, dzisiaj... Znikam, biegne na poczte po paczke, kurde, miało być z dostawą do domu a nie... :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia juz w drodze, ale sie pusto i cicho zrobilo :(. Nie moglam sie do niej wczesniej dodzwonic, ale zaraz sprawdze jeszcze raz, a potem lece sie farbnac u fryzjera :) (bo w piatek idziemy na wesele, a w czwartek wszyscy maja wolne - swieto - wiec nie bede mogla przed samym slubem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> wysyłałam Ci coś na maila.. ale masz krzyne zapchaną :P:) Macie pozdrowienia od J-23, który jest w Szczecinie... Jestem głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną mam stopkę co nie? :P:D ehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla diabelkow :D Jestem juz w domu. Nie czytalem i nie wiem co sie dzieje, ale jak tylko sie ogarniemy, to cos tam naskrobiemy. :) Do Pragi zawiozl nas Linking, lot odbyl sie bez problemow, dom w calosci, golabek i kocia O.K. Jutro pierwszy raz do pracy po urlopie. Pogoda w Toronto piekna i jest cieplo. Czasami popaduje delikatny deszczyk. 🖐️ PS. I znowu misimy sie przestawic o 6godzin. Dzisiaj obudzilismy sie o 2:00 rano i nie moglismy spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i, delikatnei mowiac, dupa :P rozkladam sie powoli i dokumentnie juz mnie znowu boli wszystko najbardziej gardlo i gorne drogi oddechowe jutro jade do rodzicow i do lekarza gdyby nie to, ze cos im sie z netem stalo, to bym chyba u nich zamieszkala na dwa dni w sobote robie parapetowe dla ludzi z pracy podstawowej dla tych z dodatkowej juz zrobilam :D w niedziele zwala mi sie rodzinka musze zatem zablysnac kulinarnie pomozcie!!!!! pliiiiiiiiiiizzzzzzzzz!!!! to na dzisiaj tyle, bo ledow na oczy widze :( a poniewaz dol mi sie szykuje i nawet kupiony dzisiaj sliczny sweterek nie pomaga, to wole zniknac ;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Byłam dzisiaj z moim Michałem u dentysty. To jest niesamowite, chłop jak dąb, a do ostatniej chwili chciał się wymigać. Dobrze, że z nim poszłam bo by bryknął. Ale już po wszystkim, dostał znieczulenie i wyszedł zadowolony. Znudzony ---> cieszę się, że Państwo Znudzeni :P szczęśliwie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raport: (;) ) Zosia dojechala jakas godzinke temu do Poznania, teraz juz pewnie dojezdza do Kalisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wchodze na ostatnia strone ;) 8 stron nowych napisanych :D Z gory dziekuje jak ktos napisze \"gratuluje\" :) Przede mna pracowita noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre..>>..Gratuluje ..! 👄..tak trzymaj ..! #@#$%^&*...... Rzuciłam palenie ...!!!!... #@#@$%^#$@$,,,Palić mi sie chce ...... @^%$#@#$#@$%^&*&^%#...będe rzucac ..czym sie da ...nawet mięsem ..kto ma jakies lekarstwo ...???? 😭 Elles ..dziekuje za fotki..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> to nie zazdroszcze z tym przestawieniem... :P Zdrowi już? :) Mała --> bez dołków mi tu.. Co wy tacy chorowici... kurka... :P:( Air --> :D Tygrysek --> wow... Ty to masz zacięcie :) Podziwiam - ale wyśpij sie też :) 🌻 Gio --> trzymaj sie kobito, pij dużo wody i.. nie wiem co jeszcze :P Niech Ci Kai doradzi, miała swój topik na ten temat :) Dobranoc :) 😴 :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×