Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dzis sobie tylko czytam i ogladam zdjecia .. Znowu dzis bardzo wazny mecz Brazylia - Francja ..wiec wciaz mam malo czasu na wszystko..! Kofeina ..>>..bardzo dziekuje za zdjecia ..Masz orginalna urode ..!:) To moja normalna fryzurka wiec ..bardzo mi sie u Ciebie tez podoba ..! Szafirowe oczy ..>>..ja tez poprosze od Ciebie zdjecia ..sarna3@o2.pl Pozdrawiam wszystkich ...do uslyszenia po meczu ...spadam ..bo akcja ..sie rozwija ..! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek .............. Ty już wiesz co Mała - zacznijmy od potrawki diabelskiej Pomine kwestie początkowe i zacznę nieco dalej. Bierzemy padlinkę wieprzową byle świerzą (jak sama chodzi to siem me nadaje) najlepiej od szynki. Kroimy w paseczki jak do chińszczyzny. Padlinkę solimy otaczamy w mące i na patelnie na rozgrzany olej. Obsmażamy aż się zrumieni, przerzucamy do rondelka. Bierzemy papryczki jalapeno czyścimy z pestek i drobniutko kroimy. Cebulę (koniecznie) czerwoną szatkujemy. Paprykę czerwoną kroimy w cienkie paski. Wrzucamy do rondelka z padlinką i dusimy ok godzinki mieszając Doprawiamy pieprzem kajeńskim, Tabasco (najlepiej chipolite z wędzonych papryczek) , cukrem solą. Można dodaćpomidorykrojone z puszki lub świerze p[omidorki bez skórki. UWAGA danie jest z deka pikantne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie kce przysłać zdjemć - więc 9idem siem napić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai --> :D :D :D :D fajnie, ze weekend do Ciebie przyjezdza :D :D :D :D :D Mała --> jak idzie eksperymentowanie?? :) Tentaga --> wiem co :P A zdjec od Linki pobrac nie mozesz ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej..wyslalam znow cząstke..ale na pierwszym mam tak okropnie skrzywiona mine...dziwną jakąs (jakby nie ja) , ze np. Nina..ktora zobaczy mnie pierwszy raz...niechybnie zasłabnie...No cóz w koncu od diabłow jestem..nie...? Ale przepisiki czytam...az mi slicznie zapachnialo..mimo, ze padlinka...;) Kai...weekend do Ciebie powiadasz. No wiesz, brzmi interesująco. Mam nadzieję, ze po weekendzie opowiesz. W takim razie miłego weekendu. Takiego...wery najs!....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zoska, nie takie zle te zdjecia, nie? :-) Martwilam sie, ze moga wyjsc gorsze. 🖐️ Diablice. Jutro mnie nie bede, jade na slub i wesele do Bredy :-). Wlasnie wrocilismy z Kill Bill2, druga czesc lepsza niz jedynka, chociaz tak samo pokrecona :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek :) 🌻 Szafir... uprawnienia pilota...? :D Kasiek.. nie jesteś sama.. :P;) (i zadnego auta wyjącego ja nie miałam tak nie mam.. ) Nina --> już Cie wpisałam i zaraz wyśle.. :) Tentaga --> no własnie, z Linką pogadaj... :P (tylko nie pamiętam czy jej wysyłałam.. :P;) ) Kuchnia indiańska z przewagą warzyw.. mniam.. Podeślesz..? :P:) Link --> następnym razem.. to nei wiem czy bedą lepsze.. no chyba ze akty... :P:D ale to tylko wybrańcy obaczą.. ;) Ja w ogóle rzadko na zdjęciach ładnie wychodzę... :( I nie na plaży - bo ja mam na molo.. a reszta to sama w domu robiłam.. :)🌻 Czy jest możliwość cobyś nam ten film.. jakoś.. tego.. no wiesz..? Chociaż.. chyba wole sie na nim ni widziec.. :P Kai --> :D Mnie noga boli.. ale tez jestem happy... :D:D:D Blondi --> wow.. ale dałas.. :D:classic_cool: Na Troi nie byłam, czekam na Shreka 2 :P;) hahaha Zosia --> ja dzisiaj zadnej cząstki nie dostałam, skrzynka wyczyszczona.. i nic.. :P Akara --> bawcie sie dobrze... :classic_cool: I podaj mi prosze.. gg Twoje.. albo tlen, bo mam cosik z Tobą do obgadania.. :P:D Chyba mykam spac.. 😴 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Miłego i zwariowanego dzionka dla fszystkich życzem. Wyłazić spod wyrek bom słoneczko już świecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ 👄 :D Tentaga --> jak juz robisz pobudke, to rob ja porzdanie i odspiewaj piosenke jakas poranna aby Diabelki sie przebudzily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzisiaj nastrój :-o zwariować ze mną można, la donna e mobile ale dlaczego aż tak bardzo? czyzby te 100% muszą cierpierć na maxa czy co???? słucham własnie Archive, super płyta.... ❤️ dla Diablic i Diabłów... majorek - bibliotekarz + smoła i widły = przyjemność ;-) a on na nia nie zasłuzył:-p nie martwcie się jak sie wkurze to faceta napadnę bez świadków i zjadę..... tentaga - dzieki za tomahawk, może sie przyda, ale ja to wiesz, ubieram martensy - takie z blaszką i facet z pewnej częsci ciała będzie miał mielone:-p Witaj Tigerku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - zawsze mówiłem, że dobry wojskowy but lub martens to podstawa życia w dzisiejszych czasach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Diabły. Jak sie spało? Bo mnie kiepsko.... Śniły mi się jakieś kobity... Ale one mnie nie lubiły.... Dobrze że się obudziłem. Miłego dnia Diabełki Podwyrkowe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok --> 🖐️ a mnie sie dobrze, choc krotko spalo :) Szamcia --> 🖐️ tak jest martensem go, martensem ;) 🌻 Tentaga --> 🖐️ grrrr kiedy Ty zaczniesz mnie sluchac?? w pracy jestem, wiec sie mgr zajmowac nie moge :P Nic o mailu nie wiem, zaraz sprawdze na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera znowu nie otwieraja mi sie strony i nie widze ci pisaliscie nawet nie wiem, czy moj wpis sie pojawi! Nie zostawiajcie mnie samej!!!!! Mala - napisalam maila, daj znac jak chcesz cos jeszcze! Przynajmniej mail mi dziala! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga --> mam maila :D Slicznie dziekuje :D :D :D Podobaja mi sie pojazdy i nie tylko one sa fajne ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu zawse tak jest, ze jak mozemy spac, to sie budzimy o nieludzkiej porze? obudzilam sie dzisiaj o 7.05 ale wstalam pol godzinki temu :P Tentaga - nadrabiam zaleglosci i wysylam podobizne swoja :D i ogladam zdjatka, ktore mi podeslales :D a co z daniami warzywnymi? Tigre - dzieki za sms-y przedwczorajsze - wczoraj tak mnie glowa bolala, ze zapomnialam Ci podziekowac :P Szam to jest super zakrecona osoba, mowie Wam :D Zaraz ide na zakupy - kolega mi bedzie pomagal - ma dzisiaj wolne i wspanialomyslnie sie zgodzil - dobrze, ze an zwolnieniu mam napisane, ze moge chodzic :D no to na razie sprawozdanie z eksperymentowania bedzie jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga, żebyś wiedział ile razy te stare i poczciwe martensy mi zycie ratowały!!!wiesz, wagowo to ja nie jestem może zbyt dobrym przeciwnikiem, ale za to jestem szybka;-) coś za coś:-) niezle zdjecia, ale nie da sie ich powiekszyc... 🖐️ Amok, a ja miałam taki piękny sen, hmmmmm, no i co ? bezlitosny budzik mnie wyrwał z objęć...Morfeusza;) Tygrysek, spoko spoko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam --> ❤️🌻 :) Juz lepiej...? :D Tentaga --> U mnie nie świeci... :P więc moge sie jeszcze powygrzewać :P;) maila dostałam... ale nie działa.. a zamiast stronki to mam komunikat ze taka nie istnieje... :O:( Co z tymi warzywnymi..? :) Mała --> :)🌻 Tygrysek --> :) ❤️ To na razie.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaakkkkkkkkk
a dj Zambon mówi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka jest na tpsie wienc działa innaczej sam siem wściekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.... teraz zadziałało.. :D Ide looknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) ... a ja chce znów do lasu... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles 🖐️ :D Szamcia... wlasnie ogladalam \"zaczarowany olowek\", mnie sie to kiedys podobalo a teraz prawie uspilo :P Tentaga --> bez problemu stronka sie zaladowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Nie ma wody u nas :o ale zdążyłam wymienić wodę mojemu żółwiowi :D Nie zdawałam sobie sprawy, że tak często potrzeba w domu wody, po prostu się odkręca kurek i leci, a jak nie leci to nic prawie nie można zrobić. Więc mogę sobie poleniuchować i mam wymówkę :P Tygrysek ---> znam to, ja też lubiłam \"Zaczarowany ołówek\" a teraz na to patrzeć nie mogę, ale nadal bardzo mi się podobają \"Muminki\" może znowu będą lecieć na dobranockę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie ..z rannego przedpoludnia ...!!! ..tylko cichoooo..bo mi czacha dymi........!!!\") ...ale jestem ..prosiaczek ...:)..umowilam sie dzis z Margot ..na partyjke szachow w kurniku...o 10 rano i ....zaspalam ...!!!...w morde ... ..ale to wszystko przez Zosie ..bo gadalysmy do drugiej w nocy na Gadulcu ...Potem jeszcze ..maly tusz ..i inne takie ..i do trzeciej mi sie zeszlo...! ...Margotka ..👄...,,co sie odwlecze ..to nie uciecze ...!:) Kto tam rano juz jest bo nie mam podgladu .. Tentaga ..tygrysek ..Elles ..Szamanka ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Gio :D Ja odkryłam nową grę na kuniku ---> kalambury, bardzo wciągające :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×