Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Blixa... gdzie jedziesz na studia, bo mi umkło, tyle liter do czytania... :) Dzień Dobry - nie wiem jeszcze kto jesteś, ani kto to Dobry Wieczór, ale zauważyłam, że ostatnio wpada jak burza pod wyrko, z żalem stwierdza, że Cię nie ma, postęka, postęka i wraca za parę dni Pozdrowionka dla wszystkich, mnie pora na odwyk.... od roboty... ale nie mam siły wstać od biurka... i od kompa.... i od faksa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę martini... mogę nie chcieć? zostanę przy swoim piffffku, od martini mnie głowa boliiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...krk.....jak Bog da..trzeci rok.. blixa...tak wyglada najszzczesliwsza osoba na swiecie....:) buziaki dla wszystkich... moglabym caly swiat obderowac usmiechem..caly czas to robie..usmiecham sie....do siebie...do swioch mysli...do was....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa ;) cały czas o ten cholerny buczący niemiłosiernie, co słychać w całym domu, wiatraczek grr.. nic nie dało grzebanie śrubokrętem :0 Ja czasami dochodzę do wniosku, że może i lepiej, że nic nie powiedziałam.. zamiast czegoś.. co mi przysżło do głowy albo co potem mi przyszło :) :) No większość ma 3.. hehe ja też tak zaczynam.. najpierw coś, potem coś.. - już się umyłam :) Mała trzym się ;) Saszka ;) hehe świetnie opisałaś Dzień i Wieczór (on i ona) A jak piesek ? Spoko :D:D zaopiekuję się martini ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...proponuje wiec taki specjalny pojemnieczek do chlodzenia tego co chlodzi wiatraczek.....moj znajomy cos takiego ma..tylko trzeba miec wode destylowana:)..podobno soweitna rzecz.....i nie szumi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pieska chyba będą ludzie. Powiedzieli żeby przychodzić co 2-3 dzień, jakby było lepiej to dzień póżniej, ale jakby coś nowego to od razu. Po zastrzykach czuje się i zachowuje jak szczeniak, a w dwie doby póżniej jak ja - apatia i patrzy na wszystkich bykiem, jęczy i marudzi. Miejmy nadzieję..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrr wiatrrrraczek, warrrrczący... zatarrrty....najczęściej wymieniana rzecz w naszych komputerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa hmm ciekawe o tym chyba nie słyszałam, ale pewnie kupno nowego wyjdzie mnie taniej.. ale jeszcze poszperam w necie :) Saszka.. z pieskiem tak :0 ale trzeba trzymać kciuki :) Tak brr dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehehe...mi to chyba nie grozi...dobrze ze w krk nie mam na stale netu....uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to miło, że jednak jesteście :D Ja musiałam jeszcze z psem na dwór iść.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa no.. jakoś tak ostatnio tu jest :) hmm już nowa strona łał :D a do tego takie głupie topiki powstają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos udal mi sie umyc..to nic ze w ratach.... nie wiem kiedy bede miala dostep do neta..jak bede na pewno tu od was zajrze.... do zobaczenia soon...:) wielki usmiech dla was ode mnie:)...mam nadzieje ze wystarczy.... zycie jest piekne..papapa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa :) a dlaczego miałby nie wystarczyć :) zajrzyj, bo zioniesz pięknie radością :) (ale walnęłam teksta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!! :P:D Coś nie mam czasu zeby się w końcu porządnie wpisać.. Jutro znów lecę do lekarza... a potem to jadę w nieznane ;):D I tak się zastanawiam czy się zdołam w jedną torbe zmieścić, bo kupiłam sobie krem fructisa do układania włosów (jeszcze nie wypróbowany), odżywkę i 3 pojemniki na świeczki.. :DNormalnie nie ma szans :P Musze wziąć plecak... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... :-) 😘... (proszę sobie wybrać emotikon) Jak przeczytałem na ostatniej stronie, niektórzy nie tylko mają czas czytać diabelskie forum ale zaglądają też na/pod inne łóżka... :-D Pogratulować wolnego czasu... Cześć ellles...:-) Ułóż sobie włosy w domu, to odpadnie Ci pakowanie fructisa... :-D blixa..:-) ?? Mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym wcieleniem Borrrrrewicza ?! :-D :-D :-D 15 - to wiek, czy staż pracy?... :-) Cześć majorek... :-) 😘 Pada od rana, czego i Wam... nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking --> :P A nastepnego dnia rano to co, na wode? :P;):D Fructis mi jest po prostu NIEZBĘDNY!! :D Tak jak szampon, odżywka, balsam do ciała, krem do twarzy, olejek do kąpieli i płyn, tusz............. i jeszcze wiele wiele rzeczy..Tygrysek coś o tym wie... :D:D A Blixa to na bank nie Borewicz :) No.. to ja jeszcze poszaleje tu odkurzaczem i sie pakuje bo rano wczesnie wstaje, inaczej się do lekarza nie dostane, chyba ze zrobie takie oczy jak kot ze Shreka, ale nie wiem czy potrafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Mama wróciła wczoraj koło północy. Podłączyli jej dwie kroplówki. Co też taka mała oska może zrobić z człowiekiem :P Elles ---> \"A my co? Tylko banany i banany\" :D Weź plecak, jak znam życie to też się nie zmieścisz, ja zawsze coś dorzucam w ostatniej chwili :) Blixa ---> mówisz o egzaminie z zaufania do swojego chłopa? Ja bym zwariowała gdybym swojego nie miała na oku, chociaż troszkę tak jak teraz :) A co studiujesz? I co to jest egzamin z paprotek? :D Linking ---> mają czas na czytanie i pisanie ale po nocach :) A ja się dopiero teraz do kompa dorwałam, bo od rana byłam z moją ugryzioną mamą na zakupach i u lekarza na kontroli ugryzienia :D Pogoda się u mnie też popsuła. Jeszcze wprawdzie nie pada, ale wiatr jest bardzo zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek ;) ;) Elles w jakie nieznane? bo to mi wygląda jak na wycieczkę na plażę.. chociaż ten szampon.. ;) :P hmm a po co Ci pojemniki na świeczki (w tej podróży)? :D Linking :) wybrałam sobie usta takie ładne ponętne :D ale widzę, że dostałam własnego osbnego całusa :D:D więc borę łapkę :D Hmm wiesz.. zwróć uwagę na częstotliwość i ilość postów, a zobaczysz, że nie ttrudno jest zaglądać na inne topiki, które zresztą.. nie są zbyt interesujące często, by tam wysiadywać godzinami ;) ;) :P A ja nadal nie wiem które to miałęś te urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek... :D:D:D... A jak tam Twoja ugryziona mama :D Nic nie wiedziałam.. ale czytam ze lepiej :) Mysle ze się już zmieszczę.. Samą torbę brać to troche ryzykowne, bo mi ręka odpadnie :P:D Bo ja zawsze pare ksiązek biore coby się w podróży nie nudzić... :D Majorek, to Ty nie wiesz po co mi takie ładne kolorowe szklane do świeczek? :P Na podróż pociągową...:P:D Bo mnie ciągnie.. i ktoś mnie ciągnie... :D to moze bedzie romantycznie ;):D:D:D Jakoś bardzo lubię świeczki.. zeby się paliły wieczorem, np... przy filmie :P:D A do tego takie kolorowe bedą dawać światło... :) Lampioniki.... No kurcze zobaczyłam i nie mogłam nie kupić ;):D No to pakuje się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air hmm aż dwie :) ale dobrze, że mama już w domku i ok :) Elles hehe pomyślałam o umilaniu podrózy, ale też o prezencie dla kogos u kogo wylądujesz :) a może jednak zdradzisz rąbka tajemnicy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×