Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Haha Gio ktoś się nudził i wymyślał, a wyobraź sobie, że ja to studiuję :) i wtedy się wcale nie nudzę. Polski to chyba najtrudniejszy język świata :) No i ja niestety orłem z ortografii nie jestem i to tak strasznie głupio jak polonistka wali byki :P Elles ---> tak to jest jak się człowiek wybiera jak sójka za morze :D Trzeba jak ja o 22 mycie ząbków, paciorek i aa :) A nie jakieś siedzenie po nocy przed monitirem i dobijanie biednego organizmu. Mała ---> Nowe dzieci, nowa przygoda :D I masz rację pierwsze wrażenie jest najważniejsze :) Majorek ---> punkt za czujność :D Ja bym od razu otworzyła ten plik, a potem by mi Michu dał po głowie za brak instynktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też nie było słonecznie do południa.. ale.. teraz ładnie słonko świeci :D Mała hehe dobry pomysł.. ale.. :) nie powiedziałam jeszcze mamie, że mi się lek skończył.. a poza tym.. właśnie zaczęła te opłaty wszystkie zapłacać.. więc.. na razie nie będę jej denerwować, w sumie wiatraczek żyje, jeszcze spróbuje coś z nim zrobić sama, a w ogóle to i tak im buczy w nocy, aż się dziwię, że mama nic nie mówi.. bo przedtem (przed miesiącem jak buczał) to bardzo się denerwowała ;) O 10tej zaczynać to fajnie.. o a potem tylko 3 lekcje (mimo, że brr na 8) ;) ;) Kachni bachorki ;) :) ale masz rację, ja też się z tego cieszę.. chociaż żadnego nie mam pod ręką.. ale ogólnie jakoś będzie spokojniej :) zwłaszcza do południa :D:D Elles no ładnie :P a może to my Ci tu wystawimy diagnozę? :P :) ;) noo nieżły numer ... z Ciebie też ;) :P Gio hehe to tak specjalnie na złość a jeszcze te różne naloty i narzecza.. (typu wziął wzioł) ;) ;) :) Tak to mógł być wzięty adres nawet z pliku html Kafe (podawałaś tu adres) i z obcego kompa.. na te .zipy nie ma rady - tylko dobry antywirus :) Air noo to chyba musisz czytać słownik do poduszki... ;) bo teraz dzieci bardzo lubią łapać nauczycieli na błędach .. i wtedy.. bardzo trudno potem znów odzyskać autorytet... ;) Hmm to chyba z czujnością to do Kachni :) u mnie od razu po odebraniu tego maila zaalarmowałby mnie dźwiękiem i rysunkiem zagrożenia atomowego mój antywirus :) :) A ja w sobotę idę na ślub kumpla (cywilny) i.. nie wiem jak się ubrać... do tego ta pogoda.. nie wiadomo jaka.. i jeszcze.. jadę dzień wcześniej.. bo w końcu promotor podał dyżury ;) Macie świetną stronkę na dobry humor: http://www.ziemni.risp.pl/ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Czorty :D To znowu my :D Wytrzymalysmy az do dzis bez kompa, bo domowy nadal nie dziala :( Niestety jutro juz wracam do siebie, zafen Holender nie chcial sie ze man ozenic, zebym mogla zostac :P No jeszcze dziesiejszy wieczor przed nami :D tak czy siak, ja tu wroce!!!! Zakochalam sie w Amsterdamie!!!!!!!! ❤️ Party na lodzi bylo super!! A najlepsza zabaw, to gdy stalismy wzdluz burty, w kazdej lapce biala chusteczka i odprawiajac dziekie tance machalismy do innych ludzi :D W poniedzialek bylam z Akara na cwiczeniach - super bylo!! a gdy wracalsymy do domu to napatoczyl sie przystjony Egipcjanin i zabral nas do coffe-shopu :P Pozniej zapraszal do mieszkania kolegi, ale na szczescie sie wymgilaysmy i zmylysmy do domq :P :D A co bylo dzis opowie Wam Kara :D Elles -> aby miec taxi do domq, trzeba poznac faceta w pubie, okrec go sobie woku palca, a potem pdo domem... splawic :P hihiihihii ale mial mine gdy mu wytlumaczyl, ze na gore idziemy tylko my tzn ja i Akara a on wraca do domu :D Mysle jednak, ze to w Holandii tylko jets mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, starym I mlodym (stazem oczywiscie, stazem, nie wiekiem ;), bo wiekiem to tu starych nie ma ) Daimon, Gio, ‘Seti’ to po krolu egipskim (tak to jest jak sie ma wspolokatorke studiujaca archeologie ;) ). Wyczytalam gdzies, ze koty najlatwiej zapamietuja krotkie imiona zakonczone na ‘i’, wiec przegrzebalysmy jej podrecznik, a ze akurat przerabiali Egipt to tak wlasnie wyszlo :D. A propos kotow, walnelam sobie dzis tatuaz :-D, malego, czarnego, skradajacego sie kota, w okolicy biodra. Kurna, jak bolalo! :-D Tygrys mnie wspierala duchowo i informowala ile jeszcze zostalo do zrobienia :-D. Najgorsze bylo konturowanie, brrrrrrrr, cieniowanie juz tak nie bolalo. Ciekawe co na to moj Aniol… Tak poza tym jest fajnie :-D. W sobote bylysmy na imprezie na lodzi (na jeziorze), wyszalalysmy sie niezle (m.in. udajac cheerliderki, zamiast pomponow serwetki :D; machalysmy nimi do ludzi na brzegu :D). W niedziele bylysmy na koncertach pod golym niebem (poczatek sezonu kulturalnego), a w poniedzialek Tygrys byla ze mna pocwiczyc (jestem z niej dumna, wytrwala cala godzine :D), a pozniej szlajalysmy sie po coffee shopie (taki jeden sie przyplatal i trawe mialysmy za darmo; obecnosc Tygrysa jakos pozytywnie wplywa na ilosc zawieranych przeze mnie znajomosci :D). Wczoraj juz grzecznie, na kanapie, bo sie Tygrys z lekka podziebil :0. Za to dzis w koncu piekna pogoda (szkoda, ze tak pozno, grrrrrrr), za godzinke idziemy na obiad do afrykanskiej restauracji i bedziemy jesc paluchami :D :D :D. Komputer ciagle nie dziala, buuuuuuuuuuu. A jeszcze wieksze buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu z powodu wyjazdu Tygrysa, przyzwyczailam sie do niej troszeczke ;). I kto mi teraz bedzie rano po pieczywko biegal? ;) Hihihihi. Tak majorek, ten film to wlasnie to o czym mowisz. Komp sie sam zepsul, prosze nas tu nie posadzac :D :D :D. Tygrys sie rozbija jak… pijany zajac, hehehehehehe, a ja latwo ulegam wplywom grupy rowiesniczej, wiec sama rozumiesz… ;). Kachni najdrozsza malpo moja :D, dzieki za pozdrowienia, przesylam pelno obrzydliwie obslinionych buziakow :D :D. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu moge zostac!!! Bede biegac rano (tak kolo 12) po buleczki, no problem :D ❤️ Amsterdam ❤️ a z Akara jest on jeszcze cudowniejszy :D Naprawde zamierzam serio pokombinowac z praca, zeby moc tu zamieszakc :) Aha, Kara przez ostanie dni pilnowala mnie jak male dziecko, zebym wlosy wysuszyla, witaminki wziela, hot colderx wypila :) Taka jest wspaniala!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, no tak, tatuaz :P Oj nie wiem czy ANiol Kary bedzie chcial mnie widzec raz jeszcze u siebie w domu.... nie tylko wyciagam jego Dibalice na noce, ale jeszcze robi sobie tatuaz... bedzie na mnie :P Choc tatuaz jest przesliczny!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie Tygrys, nie podlizuj :P ;) ;). Kurna, znowu nikogo nie ma i do siebie nawzajem gadamy :D. Gdzie sa wszyscy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale masz fajna stopke! Wczesniej jej nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pdoluzje sie!!! serio, serio tak jest!! :D Wszyscy wygrzewaja futra w ostatnich promieniach letniego slonca :) A my zamiast tez tak robic, jestesmy tu - nie ma to jak porzadny naloig :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sie niezle trzymamy, objawow delirium tremens jeszcze nie zauwazylam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D a jak sie objawia delirium po odstawieniu netu???? Moze my tego nie zauwazamy, bo obie to mamy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no o tym nie pomyslalam... Ale Aniol chyba by zauwazyl? Nawet pomimo tego, ze za czesto nas nie widuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, on sie w ogole dziwnie na nas patrzyl, szczegolnie jak zaczynalysmy sie z nim droczyc :D (dla niedoinformowanych, Marco to moj najlepszy przyjaciel :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: o co w tym topiku chodzi====???? tzn jai byl poczatek bo naprawde nie wiem ...a tez bym chciala.....moze mi ktos podac link albo napisac jaki byl pozcatek i od jakiej wypowiedzi sie zaczal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki kochane (A +T) to cudownie, że się tak dobrze bawicie, aż wam zazdroszczę tej ilości atrakcji i radości :) Akara koniecznie zrób zdjęcie tatuażu i wyślij, chcę zobaczyć kotka :) Tygryń wraca, a pewnie teraz ci się najbardziej podobanie? :D Rosseli ---> jesteś kolejną osobą, która pyta o czym jest ten topic. Nikt nie odpowie na to pytanie, bo jest on o wszystkim. Dzielimy się ze sobą tym co się u nas dzieje, żartujemy razem, podtrzymujemy się na duchu. Pewien pan, zwany Błaznem Znudzonym Cenzurą :P założył temat, w którym skarżył się, że ma diabła pod łóżkiem. I od tego czasu wszyscy próbujemy sobie jakoś z nim poradzić, a jak wiadomo \"Diabeł tkwi w szczegółach\". Więc pisz maleńka co ci w duszy gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee..noo albo mnie juz dzis powalilo na maxa albo.. Akara z Tygrysem siedzac w jednym domu w Amsterdamie ..gadaja sobie piszac posty na Diablach ...:D Macie dwa kompy w jednym pokoju? ( sorki ..ale śmieszne to bylo..:D :D :D ) Tygrys ,..Ty wracaj na stare śmiecie...a nie sie ..bedziesz po obcych landach szwendać.. ja ci zaraz zamowie wycieczke statkiem po Wisle do..Młocin ..i tez bedzie piknie ..! rosseli .. >> chcesz czesc pierwsza Diablow ..?.. to lektura na ..dłuuuugie wieczory ..! A w miedzyczasie ..nawijaj o sobie na biezaco , bo tutaj zycie ..tak zap........ dala ..ze ..i z tym nie nadąrzysz ..!:D Wiecie co ...cos Wam powiem ..!! Autentycznie ..jak wchodzilam 1.5 roku temu na Kafeterie to ..pisalam bezblednie ..jak mnie w szkole uczyli a teraz ..normalnie mi sie tak juz popiepszylo z tą ortografia ( tyle bledow w postach na roznych topikach ) ze coraz czesciej sie zastanawiam jak sie co pisze .. czy cham to przez h czy ch .. każdy przez . ż czy rz ..!!! I juz setki innych slow .. ch..j czy h..j ..wuj czy wój ..może czy morze ... czy może czy żeka ... wogole czy w ogóle.. .. ..czego oni teraz w tych szkolach ucza ..!???:D:D:D Normalny szoook... Czy Wy tez tak macie .. czy tylko Ja ..sie ..c a f a m ..w rozwoju ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Akara, a ja myslalam ze SETI to od Search for ExtraTerrestial Intelligence... pisalam dzisiaj sprawozdanie, naskrobalam \"az\" dwie i pol strony...:). zobaczymy jak pojdzie jutro. na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!@#$%^&*!@#$%^&*!@#$%^&* mam dosc :( tyle mi nawalili w glowe na tym spotkaniu dyrektorow, ze do soboty bez przerwy bede chyba siedziala w papierach, bo ... bede miala wizytacje :( ide spac :( Tigre, Kara - pozdrowka, odpoczywajcie za mnie ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to znów ja :) :) Akara :D:D Tygrysek :D:D suuper dwie różne relacje tych samych wydarzeń ;) ile ludzi tyle odczuć ;) :P Oj.. mieszacie chłopm w głowach.. mieszacie.. brawo :D:D trzeba wiedzieć jak z nich korzystać :D ;) Ja wiedziałam, że Seti to od faraona ;) tatuaż - brawo.. ;) taak zdjęcia chcę :P Hmm po bułeczki.. no no.. Uff nie tylko ja mam taki \'pociąg\' do komap.. i sama musze toczyć czasem wewnętrzną walkę sama ze sobą, żeby nie siadać jak tylko poczuję, że mi się nudzi ;) ;) Dobrze, że jeszcze pamiętacie, żeby się odżywiać ;) Air \"Więc pisz maleńka co ci w duszy gra \" :D dobre ;) ;) Giovi noo chyba Cię jednak z lekka powaliło ;) przeca one tego kompa to zepsuły.. i dlatego piszą na 4ręce.. bo siedzą cholera wie gdzie :D:D (znów pewnie jakiegoś naiwniaka wykorzystały.. ;) ;) ) Echh znam to :D na początku mojego szaleńczego udziału w necie (konkretnie irc) miałam problem z pisaniem normalnie na papierze, bo tam nie było polskich liter i kombinowało się różnie i różne style panowały do tego :D:D czasem się nawet czytać nie dało ;) A już to moje ostatnie wymiotowanie przez ż/rz .. ;) ;) Daimon hehe ciekawe czy ten skrót też ściągnęli ze starożytnego Egiptu ;) ;) ;) .. no no aż dwie strony... brawo.. ;) Mała.. oo.. :) a za co ta wizytacja? ;) ;) Hmm właśnie, a propo Rosseli - jest jeszcze pierwszy topik, czy uległ kasacji.. z przedawnienia? W wyszukiwarce właśnie znalazłam topik o ciekawym tytule ;) \"ANIOL POD MOIM LOZKIEM MIESZKA- POMOCY!! \" hehehe http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=723639 zaraz przeczytam co tam naskrobali ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek,Akara ale Wam fajnie mam nadzieje ze duzo zdjec narobilyscie hihihi U mnie nic nowego tzn chodze na TOEFL i odchudzam meza czekam na ten film o ktorym Akara mowila Supersize me az wyjdzie na DVD zaczne puszczac mojemu mezowi na okraglo ,on niestety przyzwyczajony do fast foodow a brzusio rosnie i energii nie ma. Ale teraz sie wzielam za gotowanie i gotuje mu same zdrowe obiiadki typu rybki warzywka itp,biedaczek nie moze sie przyzwyczaic mowi ze chce go usmiercic i wziasc ubezpieczenie:):):):):):) A co do ruchu jakis cwiczen to bardzo trudno jest go namowic niestety Amerykanie nie sa do tego przyzwyczajeni i to jest chyba jedna rzecz ktora mi sie tutaj nie podoba to ze sa tacy powolni i wszedzie jezdza samochodem nawet jak sklep jest pod samym domem:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego że niespecjalnie się ruszaja i \"źle\" sie odżywiaja stworzyli najpotezniejsze państwo na świecie. A np takie murzyny w Afryce... Duzo biegaja, zdrowo się odżywiają korzonkami i innymi warzywkami i co? I nic... I już widać jaki należy prowadzic tryb życia ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - hihihi co prawda to prawda w sumie masz racje no ale faktem jest ze przydaloby im sie wiecej ruchu i mniej jedzenia naszpikowanego chemia. Jak ja tesknie za poskim jedzonkiem buuuu ale jutro jedziemy znowu do Chicago w sprawach papierkowych to pewnie wskoczymy do Polskiej restauracjii mniammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze smacznego. Co prawda siedze i popijam słowacka wódeczke i zagryzam parmenska kiełbasą ale moge sobie wyobrazic jaka to frajda zjeść prawdziwe (???) polskie (?) żarło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark hmm toefl mówisz... cokolwiek to jest :) pewnie coś z językiem? :P Dobrze, że uczysz go zdrowego jedzonka :D ale zrób mu czasem schaboszczaka :D:D :P Hmm nie wiedziałam, że to takie leniwce... ;) co prawda coraz częściej pokazują wstrętnie opasłych Amerykanów.. ale... często w filmach te ich joggingi futbol itp... ;) Amok haha ale teoria :) tylko zauważ, że najpierw Ci leniwi wyssali z Murzynów ile się da :D Poza tym.. efekty widać.. na olimpiadach :) kto biega? sami Murzyni.. dla różnych krajów.. ale jednak.. ;) koszykówka.. itp itd :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahaha Amok rewelacyjna uwaga :D Usadzmy tyłki na stołkach, wcząchnijmy parę hamburgerów i bądzmy bogaci :P Żeby to było takie proste. Ja idę spać, bo mi oczy zaraz wpadną do czaszki. Oglądałam dzisiaj film Polańskiego \"Nieustraszeni łowcy wampirów\" czy jakoś tak podobnie. Hehehe co za film, podobał mi się :) Ja kocham wampiry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok:) Polskie nie polskie wazne ze smakuje tak jak 2 lata temu hihihihi Majorek shaboszcakow nie lubi ale juz mu pozwolilam na fast food raz na tydzien w koncu Amerykanin bez fast fooda to jak Polak bez wodeczki czy shaboszczaka hihihihihi No tak pokazuja maszyny silownie fitness itp no ale to zalezy od czlowieka niektorzy cwicza niektorzy wola cale zycie spedzic w samochodach... Toefl to taki kurs przygotowujacy do egzaminu po ktorego zdaniu mozna isc na studia tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×