Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Majorek eee... ale tak publicznie? :P:D:D To mi nie przejdzie przez klawiature ;):D Na razie mam tylko lampioniki więc palenie świeczek w pociągu odpada ;) 👄🌻❤️:) Aa.. Majorek co to za reklama w stopce? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmeczona :( kiedy beda wakacje? :P Elles - zazdroszcze spotkanka w ramionach i przy swieczkach chyab ide spac 😴 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ;) to chociaż powiedz w którym kierunku ;) :P A reklama jest fajnego e-booka, tam pod linkiem jest jego opis ;) Mała oo biedna Ty :) Heh siedziałam przy kompie cały czas.. ;) i znów.. odezwał sięten cholerny wiatrak.. chyba wyłaczę złoma .. na jakiś czas i wrócę później (bo pewnie dziwnie mi będzie iśc normalnie bez kompa spać ;) ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :D Nie narzekaj, masz dobry plan i pełno ferii po drodze :P;) 🌻 Majorek --> na południe, kochana, na południe... :P:D:D Jak tam wiatrak? ;) A jakby go wymienić to też odstawia takie numery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukłony dla wszystkich. Sorki że się nie odzywam ale czytam Was często. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukłony dla wszystkich. Sorki że się nie odzywam ale czytam Was często. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Elles. Z ręką mamy już lepiej. Jest nadal spuchnięta, ale już nie taka zaczerwieniona i podobno już nie swędzi. Moja babcia w zeszłym roku też strasznie spuchła po ugryzieniu szerszenia. Ale spuchła cała, łącznie z gardłem i już sie zaczynała dusić. Spędziła w szpitalu cały tydzień. Teraz się zaczynam bać, że to takie rodzinne uczulenie na jad owadów. Książki się przydają w podróży, ale niestety ważą dużo. Cóż za przyjemności trzeba płacić :P Mała ---> ty się po prostu przyzwyczaiłaś do wolnego i dlatego ci teraz ciężko. Ale myślę, że się szybko przestawisz. Ja od 7 września zaczynam praktyki szkolne. Ciekawa jestem. Cześć Amok :) Ty taki cicho ciemny jesteś :D Czytasz w ukryciu ale się nic nie odezwiesz :P Majorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
Nie wiecie moze dlaczego nie moge wejsc na rupieciarnie???:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór 🖐️ ... piwo zlopie, wiec malo mowny bede. Rupieciarnia nie działa... a to rzecz nowa z goła... może brak im moderatora, któremu neta odcieli... podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem znów :D :P Zauważyłam lekki ruch - to miłe ;) Elles na południe.. hmm... ;) :P Wiatrak? na razie.. ciiii.. na razie nie mam na wymianę, miałam w necie poszukać i.. zapomniałam :) Air nadal spuchnięta.. łoł.. A z szerszeniami to ogólnie nie ma żartów, ale niebezpiecznie jeśli jest się wrażliwym na jad owadzi.. Amok 🖐️ :) a co tam u Ciebie ? ;) Dzień Dobry Ty się piwem nie zasłaniaj - phii jakbyś ostatnio więcej coś mówił.. :P ;) Hmm Panowie.. co to tak ostatnio słabo tu? jak już coś napiszą.. to mało i się zasłaniają.. niewiadomo czym ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego. M.in. dlatego się nie odzywam. Ile mozna wałkować te same narzekania... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam wałkować nie-wałkować... czy widzisz, żebym ja coś tu specjalnie dużo pisała o tym co u mnie ? :P ale miło, że dajesz znać i przypomnieć o sobie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki ..wpadlam na chwilunie zeby dac znac ze jeszcze dycham ..!!! Jestem na najwyzszych obrotach z turbo doladowaniem ! Mam juz kredyt ..teraz ...od kasy do kasy ..posplacac co trza i moze wreszcie usne spokojnie ..! Amok ..>> nareszcie wzieles / wzioles (nigdy nie wiem jak sie pisze ) ..sprawy w swoje rece ..!!:D Tylko zacznij wiecej ściemniac i szpanowac na necie ..bez smutnych kawalkow ..to zobaczysz ze ..przepioreczka sama ci wpadnie w ... ręce !:D Dzień Dobry ..>>..czesc ..B r u t a l u ..!!! :D blixa ,majorek elles ,linking,Air , mala ,🖐️ ( to tylko dla tych z ostatniej strony ) Co sie dzieje z Margot ..Akara ..Kai ..Kasiek , Kachni ..Tygre ,Szamanka i innymi ..? O reszcie wiem co robia ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku ❤️ brrr.. nie zazdroszcze.. jeśli też masz uczulenie na jad owadów... Ale jak bedziesz grzeczna to moze zaden Ci krzywdy nie wyrządzi ;):P:D A ja.. sie jeszcze nie spakowałam... :O:P Coś cieżko mi to idzie.. jeszcze ten lekarz, musze jechać do przychodni baaardzo rano... :( Chyba spac już nie pójdę bo się nie obudzę... Majorek powodzenia w szukaniu wiatraczka :D Amok 🖐️ no.. i tak jak Gio mówi :) Gio --> Kasiek wymęczona, Kai chyba nadal odcięta od neta, Tigr w Amsterdamie wakacjuje sobie z Akarką, Szam... odpoczywa po podrózy ;) i pewnie organizuje wyprawke dla malucha do szkoły :) Margotka klika na pajacu i się pakuje... A Kachni to pewnie na gadaczach klepie... :D No chyba ze jest inaczej to niech mnie ktoś poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovi żyjesz :) udało się załatwić kredycik ;) Elles no ładnie.. spać!! i ani mi się waż nie spać wcale.. będziesz wyglądać jak trup u lekarza.. i jeszcze się pomyli.. ;) :P Już Cie tu dawno miało nie być. Kurna,.. nie mam kasy na to buczydło wiatraczkowe... ;) Znów hałasuje mi ta kosiara.. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, obiecuję położyć się spać jak wrócę od lekarza :P Tak moze 4 godzinki pośpię... ;) W sumie... to już nic mnie nie pobolewa.. dzisiaj, więc moze sobie odpuścić? Kurcze blade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał znów nowa stronka :) Elles co Ty mi tu..p... ja Ci dam.. do wyra!! wiesz jak będziesz rano wyglądać po nocy nieprzespanej? chyba nie wiesz.. jak zombi :P i jak Ty pojedziesz gdzieś tam? jak Ty się mu pokażesz? :P :P ;) ;) Kachni hihi Ok, idę zaraz spać.. chyba :) czas przerwać to buczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni :) 🌻 Majorek.. eee tam :P;) Jak przyjade to już ciemno bedzie na dworzu.. a potem to szybko do spania... :P:D I tyle bedzie z elles oglądania :P;) Moge sie jeszcze zdrzemnąc w pociągu ;) No kurcze, po pierwsze nie zasne bo mnie skręca i mam ochote jechać już teraz natentychmiast, a po drugie nie zdąże do lekarza bo się nie obudzę. Komórke mam taką ze ona dzwoni tylko chwile, potem jej się nudzi i już nie budzi... Ale ja dzisiaj rymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Elles :D:D w każdym razie miłego wyjazdu :D Dobranoc (idę spać już ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majorek... Moze jednak przekimam sie do 5... Dobranoc :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dobry :P wstalam i robie sie na bostwo :D Gio - to super, ze masz kredycik - i pisze sie \'wziąłeś\' ;) Majorek - namow rodzinke na nowy wiatraczek - a wczesniej pobucz im troche w nocy, to szybciej sie zgodza ;) Elles - milego ramionkowania :D - do lozka to Ty moze pojdziesz, ale nie wiem, czy ogladanie sie skonczy :D Kachni - 🖐️ Amok - jak dawno Cie nie widzialam, pozdrawiam serdecznie i dziekuje raz jeszcze za super chwile w Krakowie :) Dzien Dobry - teraz ja bede pierwsza :P No i jak ja mam sie ubrac?? Dziwna pogoda - wczesniej bylo sloneczko, teraz sie zachmurzylo... Nie znosze takiej przeplatanki To na razie - prace zaczynam o 10-tej :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Nareszcie 1 wrzesnia - jak ja sie ciesze :D Wszystkie bachorki poszly do szkolki i mam swiety spokoj :D Mala - ubierz sie szalowo, nie przejmuj sie pogoda :D Wracasz przeciez do swojej ukochanej klasy :) Bedzie im milo jak zobacza swoja kochana pania wypoczeta i elegancka :D Elles - odezwij sie czasm, kurna :D Zawsze jestes zolta i nie wiem czy nie dostane po glowie jak sie odezwe ;) GIO!!! Czy wysylalas do mnie jakiegos maila z sarny trzeciej? Bo przyszedl jakis, o temacie : FOTO i w zalaczniku mam plik foto.zip. Wiesz, jak bym byla bardzo szczesliwa, gdybys mi foto wyslala, ale nauczona doswiadczeniem poczekam na Twoj znak, i dopiero wtedy ewentualnie otworze :) Milego dnia, pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co.. ani u lekarza nie byłam ani sie nie wyspałam... :P Obudziłam się ciut późno i już nie było najmniejszego sensu jechać, bo i tak bym się nie dostała.. Drugi dzień nic się nie dzieje, a jak zacznie to chyba mi pomocy nie odmówią, prawda? Nie ma tego złego... przynajmniej nie wyglądam jak widmo :D Mała :D:D:D Właśnie pakuję ostatnie duperelki, idę z psem na spacer, coś zjem i wybywam... Też się niedługo spotkasz ze swoim Aniołem :) A moze zrobi Ci niespodziewajkę i sam przyjedzie? ;):D Majorek, Mała ma super pomysł, mówię Ci skorzystaj :D Kachni marudo :P:D 👄 Odezwę się, obiecuję ❤️ ale w takim razie odezwe się za dwa dni :) I jakby co to nikomu się jeszcze nie dostało ode mnie po głowie, więc mnie mozna też zagadać jak cuś :) Kurcze.. ale mi to pakowanie idzie... Słucham własnie Shanii Twain.. Ta muzyka mnie ŁADUJE!! Nic przy niej robić nie mozna.. bo chce się tylko tańczyć i spiewać.... :D \".. what a way to wanna be..\" :D:D lalala.. oki brykam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
AIR-dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 3mać się, mysleć pozytywnie i nie pisać za dużo bo czytać nie bede :P;):D Ale fajnie, mam wpis numer 11111 :D Adieu 🖐️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubrałam sie tak, jak zamierzalam i na dobre mi to wyszlo, bo teraz swieci slonce :D dzieci mam nowe, wiec jeszcze nie ukochane - ale wypadalo \'jakos\' wygladac :D ;) Elles - wypoczywaj na lonie ;) i pozdrow to lono :D a po cichutku licze na niespodziewajke, bo za 15 dni swietuje koniec 31 roku zycia :D ;) :P jeszcze dzisiaj mam jedno spotkanko - narade i ... bede w domku po 20-tej w zasadzie zostanie mi wybranie ubranka na jutro i polozenie sie spac a jutro zaczynam o 7:50 dyzurem - potem mam ... 3 lekcje i koniec :D w pierwszy dzien sie nie napracuje :D no to narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..NIE ..ja z sarny3 NIC nie wysylam bo ktos sie podszywa ..wywalaj maile z zalacznikami ..zip..to wirusy !!! ..a tak w ogole ..to czesc wszystkim .. ..dzieki za pomoc z ortografii ..wzięlam ,wziął (wzioł) ,wzięłes (wziełes )..wziołes ...wziąć (wziąść ). w morde ..ktos sie chyba nudził i takie pierdoły wymyslal ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..bylam wlasnie na koncie ..mam 5 maili od (szukaj >szukaj @onet.pl ) pod spodem ..foto zip. Ktos mi tlumaczyl ze to sa wirusy ktore sie rozchodza na wiele kont od wysylajacego hakera .. pliki zip. sa zawsze zarazone , wiec to nie odemnie ze ja wysylalam tylko samo jakos przechodzi do nastepnych osob .ja nie otwieram tylko odrazu wywalam ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×