Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No tak- i jeszcze mnie sklonowało- kruca bomba! Przepraszam Ale, ale...zauważyłam, że 20.02 miną 2 lata odkąd piszecie pod diabelskim łóżkiem...NIESAMOWITE!!!!! cieszę się, że mogłam do was dołączyć i nikt mnie nie przepędził widłami.... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor diably...szykuje juz poduchy do spania...? jezeli tak to opowiem WAM cos-moim zdaniem- zabawnego do poduchy, otoz: jestem na diecie i bardzo malo \"rzeczy\" wolno mi jesc- postanowilam wiec upiec sobie jablko- wybralam najwieksze i najbardziej rumiane i bach go do piekarnika- nie moglam sie doczekac kiedy poczuje jego smak w ustach...zagladam, wacham , przelykam slinke - jest huraaa gotowe tylko strasznie gorace...pierwsza mysl- okno...nie myslac wiele wystawilam moje kochane, wyjatkowe i jedyne jabluszko za okno; poszlam do kuchnia dumna z siebie , a dokladniej ze swojej pomyslowosci, napic sie wody (musialam jakosc skrocic sobie oczekiwanie) ...podchodze do okna z lyzeczka w rece myslac \"teraz cie zjem\" i co widze...otoz widze sroke, ktora wpierdziela moje kochane, wyjatkowe i jedyne jabluszko- tak wygladala moja przygoda z jablkiem i sroka...tylko jaki z tego moral...? czekam na propozycje... poza tym zdarzeniem poniedzialek zaliczam do udanych...mialam rozmowe z pania dyrektor w sprawie tej imprezy ,ktora organizuje, byla niepocieszona, bo nie mogla mnie zagiac...wstretna ropucha...bylam przygotowana... Nina 28... skad dokladnie klikasz, bo ja z okolic kłodzka, Wałbrzycha, brat mieszka obecnie w siedlecinie i w sobote bawie sie w perle zachodu - jakos tak- a w jeleniej gorze szkolke konczylam...ach jaki sentyment mnie ogarnal... Kluska - to milo- caluchy bez kluchy majorek... tak masz racje to wina znaczka...durna baba ze mnie...dzieki Gio gdzie sie podziewasz...po tych pigulach lepiej ,jestem spokojniejsza i zoladek rowniez...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu moge sie dostac pod lozka :D Kafeteria -> moral jest taki: gdy Cie glod zzera a sroka krazy w poblizu, nie wystawiaj jablka za okno ;) Nina -> 30 stopni?? WOW :D fajnie by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) Mala - ja na pewno do Warszawy nie przybede, bo w gre wchodzi tylko express, ktory niestety jest troszke za drogi, a tluc sie 5 godzin pociagiem na jeden dzien to odpada :) Kafeteria - a jakie imprezki organizujesz? :classic_cool: Moze zorganizujesz cos tu, na Diablach, z okazji drugiej rocznicy powstania? :) Hihi, pamietam jak przyszlam na Diably po raz pierwszy... Ech... :D Wspomnienia :D Jutro mam examin, trzymajcie Wasze diabelskie racice! :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ... ale fajna niespodzinka, rownie fajna jaka fotka, ktora wlasnie ogladam... wlasciwie co tam fotka wazna wlascicielka- a wiesz ,ze chyba mam taka sama sukienke?! wlosy tez wiedze ,ze maja tedencje do podkrecania i sa w moim ulubionym kolorze-zawsze o takim marzylam..dzieki inne Diably powinny wziac z Ciebie przyklad...caluchy-...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj.. Gdzie ja sie podziewam ?...od kilku godzin kafe ..teria ..zdechla ..😡 Kafeteria >>..naprawde pomoglo ?..to kamien z serca .. Doczekasz sie w koncu na sok NOINI ..i bedziesz dopiero zdrowa ..:) A moral do przypadku podpierniczenia \"jedynego ,najpiekniejszego jabluszka ..\" ..nie zostawiaj i nie wystawiaj jablka bez kontroli ..przed siebie .. ..bo Ci GO ..sroka ..zaj....!!!!:) Kachni ..łapki jutro ..jasne ..zanotowalam ..:D Kasiek ..krecona -zakrecona -naturalna -blondyneczka !!!:D soczewica >>..ktos TY ??? ..chyba cie nie znam !:) Nina , Blondi ..🖐️ A my sie niedlugo spotykamy na male co nieco ...na \"ploty...\"\"\"\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Taak u mnie też dziś zaczęło spływać z dachu.. śnieg jakiś spocony :) i zaczęło padać.. a przez silny wiatr.. to ten deszcz nieźle walił na ziemię ;) na krótkim spacerze z psem całą kurtkę prawie zmoczyło.. :) Tygrys dobrze, że napisałaś wczoraj o miriam, bo zapomniałam, że leci i jak przeczytałam, to poszłam oglądać ;) Blondi taa ja ostatnio też mam jakieś problemy z tymi telefonami.. no .. przynajmniej ja mam po tym \"zrąbany\" humor ;) Nina Ty to masz przeboje ;) Kafe niezła przygoda ;) Aha.. widziałam zdjęcia i teraz wiem, że mieli wszyscy, którzy chwalili Twoją urodę :D bo niezła z ciebie laska ;) Kachni powodzenia :D Ja dziś maila dostałam z tymi temperaturami ;) A pamiętam tez, że słyszałam o tym styczniu, że miało być 20 stopni.. - ciekawe czy to też Ci sami meteorolodzy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!....ale miałem dzisiaj jazdę, najpierw ten deszcz,potem przyszedł mróz i zmroził to co było na drodze i się zrobiło lodowisko, normalnie szybka jazda bez trzymanki:D ale najlepsze było---> wpadam do hotelu w Lidzbarku Warmińskim....(oczywiście jechałem do niego bo mają neta w pokojach)...wchodzę do recepcji,nikogo..ide do restauracji, a tam kierownik hotelu...WITAM PANA Z proszę prosze!! witamyyy!...Pani Agnieszko 50ke dla pana, się nie opierałem:) potem kolacja piwo,kierownik biegał po sali zagadywał gości ..na końcu zostało już nas czworo na sali ...to kierownik rozdał po kieliszkach..i biegał od stolika do stolika i polewał \"zdrowie gości!!\"...to już potem by tak nie biegał to siedliśmy przy jednym stole :D ...ech ...było wesoło :) oby więcej takich hoteli:) o...widzę że tu okolice dolnego śląska się odzywają,a właśnie w przyszłym tyg. będę zwiedzać tamte okolice :) Kafe...morał taki ...widziala sroka co brała :):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...gdzie Kasiek ze o niej mówicie ? Gio ...a co malowalas? cholera co[ z klawa mi sie popierdzielilo ..musze sie resetowac>?>:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak sie slisko zrobilo....chyba wrotki jutro zaloze ..:D ..rozjechalysmy sie razem z moja sunia na 6 łap... :D Borewicz ...ty sobie lepiej łancuchy na oponki zaloz .. Ostatnio namalowalam 6 obrazkow .. ..straszną zamiec sniezna w gorach i zasypane dwie chaty .. ..jak pieknie w gorach kiedy taka sniezyca ..Ja chce w goryyyyy ... Potem ..dwa wazony z kwiatami ..i sloneczniki ale takie nierozwiniete ..w pąkach .. ..no i indianska łódke ..na jeziorze Titicaca ... ..a teraz sie przymierzam do \"Stanczyka \"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - zupełnie nie widzę związku między dorosłością a świrowaniem. To znaczy co, że niby nam to już przyświrować nie wolno? :) No chyba że zależność wprost proporcjonalna, im człowiek starszy tym bardziej świrnięty, z tym to się jestem w stanie zgodzić Borewicz - a co cię na Mazury tak gna? Lidzbark Warmiński fajna rzecz, a w połowie stycznia to dopiero!!! wcale się nie dziwię, że szef hotelu się cieszy że ma się z kim napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrde, Gio, to chyba na trzy zmiany, dużo tego. U mamy na stole od 2 tygodni leży Kossak chyba Wesele jakieś, 180x145 cm. I chyba ze dwa tyg jeszcze poleży. A jutro jedziemy na pogrzeb. Moja osobista Babcia. Prawnuków 9. Będzie ogromna ilość rodziny. Chcecie zdjęcia? Sory, wiem, czarny humor mnie nachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....->soczewica a inne obówie?:D Nina ...zakupy w Galeri...a fe;) Tesco sie robi zakupy;) w Galerii.....tam si fajnie podglda kobitki latem jak biegaja po schodach w kieckach bez gaci hihi;):D Kach...ja tylko jedn bede trzymac bo tez trzymam za Elles:) Majorkowa... ta prognoza ....to bzdety:P sluchaj Gio ! Ona juz pogode przepowiedziala :D Gio ...ej no!! zlecenie masz? czy jak i sie nie chwalisz ?;)!!! a ja chce auto portret;);) moge ?? Saszka...no tak wypada ...co tydzien gdzie indziej...dzis padlo na mazury,w srode impreza w Augustowie, a w piatek chyba w Toruniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-NewBorewocz
obuwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaki dziobają po parapetach. Od tego są. na Słowacji dwie bystre panie instruktorki w nocy wystawiły kanapeczki (pyszne i malownicze z szyneczką i salami i serkiem, kolorowe) za okno, bo w pokoju za gorąco. Czego tam o świcie na tym talerzyku nie było... i gil i wróbelek i ze trzy inne jakieś. Tylko sobie zarazy zdjęcia nie dały zrobić, uciekły, tak że nie dostaniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..auto portret ..powiadasz ..?...to podaj jeszcze marke tego auta !!!:D:D:D ..a tak jakos rozpedziochy dostalam ..ze pedzle same mi smigaja ..:D Szaszka ..Kossak ..? ..ja sie za sylwetki koni nie biore ..zawsze mi bardziej kon podobny do krowy wychodzi ..:D ( zartowalam ).. Obieczaj ze jak ama skonczy to mi zeskanujesz ..! A w ogole bardzo chcialabym zobaczyc jakies obrazy mamy ..jesli pozwoli ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na Słowacji zupa soczewicowa była. Bez butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wnioskuję o nie przysyłanie mi zdjęć Kafeterii, bo mi humor psuje że ktoś tak się prezentujący ma jeszcze jakieś wąty do Matki Natury. Wiecie co, nic nie piłam, a czuję się dziwnie, to chyba strach przed konfrontacją z rodziną, siostry ojca nie tolerują mojej mamy, będą jaja, a nie pozwolą mi pozostać obojętną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borre no pięknie się rozpijasz gdzieś z dala od domu .. ;) :P Gio gratuluję weny :D Saszka;) :) \"im człowiek starszy tym bardziej świrnięty\" :D:D taa ciekawa fajna teoria :D buziaki dla wszystkich, bo chyba zaraz idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu bylam na dworzu ..Wiecie jaki piekny ..pol-łysy ...swieci ..:) Majorek ..Twoja teorie potwierdzam ..chociaz ..ja tak mam chyba od urodzenia ..znaczy sie ..\"świrnieta juz sie urodzilam \":D Szaszka ..???????????????????????????????????????????????????????? sic !!! Lece juz pcia ...😴 Dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - i zapomniałam dopisać :) broń mamy, nie daj tym paniom satysfakcji itp :D Gio taa świrnięta i ja tyż :D Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama przy nich zachowuje się okropnie i nieobliczalnie, lata \"tresowania\" przez teściową itd zostawiają trwałe ślady, szkoda gadać. Pewnie, że jej nie porzucę na pastwę klanu, ma tylko mnie, ale czasem ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zasnąć, wiem że przynudzam, nawet Sapkowski nasennie zastosowany nie pomaga... A jutro kupa kilometrów do zrobienia w tym śniegu... No, nie aż tyle co do Lidzbarka... Dobranoc (jak ktoś ma wolnego kciuka to bardzo proszę po południu za mnie potrzymać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem :P ale zdechla :0 dobrze, ze za kilka godzin Aniolka mego zobacze :) dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę prosić.... Tyle sie naczytałem o urodzie Kafeterii że i ja chciałbym ja zobaczyc. A więc bardzo prosze o zdjęcia. Z góry dziękuje. Z poważaniem Amok PS Pozdrowenia dla wszystkich Diabłów płci różnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dobrze wstać skoro świt :) czyli o 9 :D juppik :) Wczoraj była u mnie koleżanka z córeczką (prawie dwuletnią). Kot jak zobaczył Zuzię był tak zafascynowany, że nie wiedział czy ma przed nią uciekać czy podejść bliżej i się przyjrzeć. Nigdy nie widział takiego małego człowieka. A mówiłam wam już, że koty podobno nie uważają siebie za małych ludzi, tylko myślą że ludzie to są takie duże koty. Super nie? :P Dzisiaj znowu świeci słońce. Kafeteria ---> super historia z jabłkiem i sroką :) I co? poszłaś spać bez kolacji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien bry Diabłoki :D (Dzis sa Kary urodziny -> a co tam nakabluje Wam, ja juz po polnocy zyczenia skladalam :D) Borek -> jak sie wstawalo??? ;) Gio -> a moj tygrys to co?? tez go ciagle udoskonalasz!! :D Saszka -> im czlowiek starszy tym bardziej swirniety?? nie strasz..... znaczy sie mnie sie pogorszy zamiast polepszac??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..czesc ..! Znowu dzis cos knocą na forum .. Tajger >>..nooo..nie chcialam mowic ..ze Cie namalowalam ..:D Czekalam az sama powiesz .. Tygrys juz jest suchy i wiecej nic nie poprawiam ..! W piatek bedziesz go juz miala na scianie :D A jesli chodzi o swirowanie to ..tak ..im bedziesz starsza tym bardziej ..zeswirowana ..te typy tak maja .. Tego nie mozna sie nauczyc ..to jest w srodku ..:D Pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×