Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

UWAGA, kasowac maile z serwera, znow sie outlook schrzanil i dostanie po 7 takich samych maili, przepraszam :( Borek -> na razie do obraza nie gadam, a ino sie zachwycam nim :D Gio -> echem, ja w ogole nie uzywam polskich liter, wiec po jakie licho bym miala ę robic?? Kafka -> a nie powiem!!! w kazdym razie, powinnas sie cieszyc, zes w grono obgadanych trafila, bo to czyni Cie Diablem z krwi i kosci :D Nina -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ...już wykasowałem :D..o widziałem Cię przed chila na zdjęciu :) :P a Ty mnie nie ::P:D ...hehe..mam qpawke..poplątaną z Mega leniem:) własnie przeczytałem..że prezes KGHM..chciałby zarabiać 100tys/mieś. i poprosił o podwyżkę ...taaaa! na waciki mu zabrakło qwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...Ty sie weź w końcu za jakąś konkretna robotę, a nie pierdoły popychasz, gary pomyj, posprzątaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ..Borewicza ..>>:D...zmien lekarza ..narazie Cie prosze ..po dobroci .....:D:D:D ..Ja Giovinetta, casablanca , wenusjanka , sarna , arabeska , saragossa , Giovanna , Gioconda ...Ci to mowie ...!!!:D ..pozdrow Hansa jak go zobaczysz .. Kafka-żyrafka >>>...poszlysmy z Tajgerem na ..calosc ..wlasnie po to bylo spotkanie zeby ..obrobic ..obsmarowac ..:D W celu lepszego wizerunku ..kazdy moze ..wedle uznania z zalacznikiem ..do nas ...wtedy na zasadzie ..jak posmarujesz ..dalej zajedziesz ..bedziemy sie ustosunkowywac ... ..żartowalam .. Tygrys rozumiem ze masz problemy z serwerem i z wysylaniem wiadomosci mailowych ,ale przegielas ciutke ..8 razy ..????? :D Ninka 28 ..🖐️ ..zazdroszcze ci tych gorskich widokow ..i wlasnie przez ciebie namalowalam sobie .sniezyce w gorach .. tylko ze tak strasznie zasypalo te dwie chaty ze ich prawie nie widac ...ale to juz nie moja wina ..Tlumaczylam Tygryskowi ze jak snieg sypie i z wiatrem zawiewa...to na obrazie jest jedna wielka biala plama ...Trzeba tylko miec wyobraznie .. Bhyba musze ten obraz podpisac ..:D ...mam goraczke .. na serio ..dorobilam sie ..wczoraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) Zaraz wam odpowiadam w sprawie słowa \"naprawdę\" :D Przykro mi, ale nie ma reguły na pisownię tego wyrazu. Tak już jest i koniec. Nie pierwszy raz tak jest :D Oprócz naprawdę, łączną pisownie mają jeszcze wyrazy: doprawdy, wprawdzie, zapewne i zaprawdę. A teraz czytam dalej co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka-Zyrafka >>..czy chcialas przez to powiedziec ze jak mnie nie ma na Diablach i bezemnie tak jakos pusto to , ze..... ..bo MY tutaj mieszkamy pod wyrkiem ...i .. ciasno tu jak diabli ..wiec ..jak np.jakiegos grubasa ( mnie )..chwilowo nie ma ..to wszyscy sie w duchu ciesza i mowia ...nie ..jak tu bez niej pusto tylko .. ..tak tu sie jakios ..l u ż n o ...zrobilo...??? :D ..nareszcie mozna gnaty wyciagnąć ... Najcześciej ..tak sobie mowi ..kolega ..\" wielka stopa vel Borewicz \" ..On nas przebil swoim rozmiarem nawet w ..michach ...:D ..co nie ..Kachni ..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehehe więc w końcu wam chodziło o \"naprawdę\" czy o \"na pewno\"? Wsio adno, ani jedno, ani drugie nie ma reguły, trzeba zapamiętać. Taki mamy dziwny, trudny, najeżony wyjątkami język, ale jestem z niego dumna :) \"Nowa świecka tradycja\" :P \"Miś\" mój ukochany film :D Obejrzałam właśnie \"Zmruż oczy\", chyba zmienię zdanie o współczesnych polskiech filamch, bardzo mi sie podobał. Wracałam z zajęć o 19 i zmarzłam jak chyba nigdy w życiu. Bo też się wybrałam jak debilka, bez czapki, bez swetra (tylko 1 długi rękaw) a do tego mini bez ciepłych gaci. Nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek >>..zaprawdę moze to i godne ale ..niesprawiedliwe ...!! Jestem nie zadowolona z twojej interpretacji .. ..bo nie wiadomo kto wygrał...!!!:D To znaczy ze mozna se pisac jak kto chce ...? a propos gaci ..no ze bez gaci ..to juz nie debilizm ..to ...szczyt ..durnoty .. No czys ty na chwile rozum stracila ?...Trzeba bylo chociaz jakies stringi wrzucic ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> nie, nie możesz pisać jak se chcesz :P Musisz pisać tak jak wskazuje norma, czyli \"naprawdę\" i \"napewno\", no chyba że uzus kiedyś zwycięży i będzie wszystko jedno i język zejdzie na psy jak cała reszta :) A co do gaci, to miałam takie normalne figi damskie :P tylko jak zimno jest to ja jeszcze takie z nogaweczką krótką zakładam na rajstopy, pod spódniczkę, żeby mnie nie podwiewało :P no i dzisiaj miałam zanik poranny rozumu, jak spojrzałam rano o 7 na termometr i było -3 stopnie to stwierdziłam, że w ciągu dnia dojdzie do conajmniej 0, a tutaj wręcz przeciwnie :o jeszcze spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i kurde lebele mnie Giovinetta skołowała :P \"na pewno\" osobno się pisze. Teraz to już zapmiętam do końca życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek >>..to ja juz wole zamiast \"naprawdę\"..mowic ..\" pewnikiem \" ..a zamiast .. na pewno .. jasneee...oczywiste ...!:D Kayaaaaa >>nie mam dzis gadulca .. Margotka ..przepraszam ze sie nie odezwalam na umowiona gre .. ..pogramy w innym terminie ( jak bedziesz chciala )..👄 Kasiek ...Kachni ..dla was osobno..po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu dyskusje na poziomie sie tocza :D Nowosc !!! :D Naprawde - razem, na pewno - osobno :classic_cool: Żem zablysla, co nie? :classic_cool: Gio -> Kafeteria sie dopomina o fotki, moze wyslij jej te ze zlotu w Wawce, bo tam nas bylo dosc sporo ;) O jakich teczkach mowisz? A poza tym slyszalam ze zostalam obsmarowana przez szanowne Diablice! :D Pytalam Mame... musialaby widziec, albo chociaz wiedziec jakie to leki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..moje-- wasze ..\"teczki \"..sa tajne ...!!!:D Odtajnic mogie ..konkretnie ..tylko za zalacznikiem ..:D Kafka .Zyrafka ..juz dostala fotki ..po jednej ogolnej z kazdego zlotu ..tylko gdzies ja autobusem ponioslo w nieznanym kierunku i dlatego jej nie ma dzis ..:D Jesli chodzi o leki ..tooo..oj ..dlugo musialabym wymieniac .. ..na serce ..miazdzyce ..nerki , cukrzyce ..oczy ..alergie ..tarczyce .. ..zoladek ..watrobe ..czyli ogolnie powaznie mowie ..na wszystkie organy ..to sa ..tony lekow ..jedne odstawiaja daja nastepne ..Polknela juz chyba wszystko co mozliwe na dana chorobe ..Teraz trwa walka o drugie oko ..tamto juz ..zero ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...a ja miałem dylemat, czy na pewno powinienem zjeść ten ostatni kawałek pizzy ..lepiej go naprawdę zostawić na jutro:) bo pękam :D:D..a tu takie debaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz .. pewnikiem ..lepiej byloby dla cię ..bys pizze ..pozostawil ..jasne , oczywiste jest i klarowne , ze .. wtedy ..nie dopuscil bys do ..\" pęknięcia organow wewnetrznych \"..lub innej formy eksplozji w celu pozbycia sie nadmiaru ..wloskiej potrawy z organizmu ..typu ..pafffff ..!:D ..szanowanko..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL!!! Borewicz, jest takie cos jak United Nations Framework Convention on Climate Change, ich bym sie najbardziej obawiala :) Co roku badaja emisje gazow cieplarnianych do atmosfery, mozesz byc na calowniku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek ..>>>..Ty sie zdecyduj ..mowilismy o \"pekaniu \"..a nie ..rozrywaniu ..\" W Instytucie gazownictwa nie ma pojecia ..pękanie .. Gaz to ..srodek wybuchowy ..wiec jak stezenie gazow ..przekroczy norme ..nastepuje eksplozja i .... ... po prostu ..d.... e , tak rozrywa , ze ..trzeba robic ..\"prostowanie odbytnicy ..\"..:D ..jasny gwint ..czy ja musze z toba na takie ..trudne tematy rozmawiac ..???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge z Wami, nie moge!!! :D:D:D Chyba za wczesnie Was pochwalilam za poziom rozmow :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...!!! ja Cie prosze ...Ty mnie nie strasz..tak przed snem!! prostowaniem odbytnicy!! co to jest ? ło matko!?!... Kach...ja Cie w takim razie bardzo prosze ..ty napisz ..do nich maila w moim imieniu ..z usprawiedliwieniem mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Na samo mysl o prostowaniu... az mnie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..Borek ..>> ..podanie do ..tego Instytutu mozecie sobie darowac .. Borek nie \"podciagnal by sie \"..w zadnym wypadku pod ..\"gazy cieplarniane ..\" ..to ewidentnie ..\"gazy trujace \"..ktore w atmosferze powoduja takie zniszczenia ze ..jeszcze zaden Instytut tego nie opisal .. ..musieliby sie znac troche na medycynie ..!:D Borek ..NIC sie nie boj ..:D..spij ..spoko ..na luzie :classic_cool:.. ..nie bede ci opisywala w szczegolach na czym ten zabieg polega .. w kazdym badz razie ..metoda jest tak prosta jak ..\"konstrukcja cepa\"...Potrzeba do tego tylko pare narzedzi chirurgicznych typu .. ..wiertarka szybkoobrotowa ..mlotek ..klapcęgi ..no i ..rurka ..1/4 cala ..reszta ..no problem .. ..a moze jednak ..zostaw tą pizze .. na co ci tyle klopotow ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..Kach ..ja tez tam,gdzieś ..mnie cos .. w dołku zabolało..ale nie chciałem poziomu ..zaniżać;):D a..ja chciałem donieść na obywatelkę..Elles ..że czyta ukradkiem ..i sie jej nie chce pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Z pierdziochami nie gadam :P;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...Gio ..wiesz co ..to ja jutro zadzwonie do tej telepizzy ..i im ..powiem ..co ja o nich czuje :D:D..i czego sie dziś dowiedziałem ..czym grozi jedzenie pizzy, wymienie tylko kilka-> ..prostowanie odbytnicy,zanieczyszczanie środowiska..tylko nie wiem ..jak uzasadnię ..tą rurke ..1/4\" :D:D Elles...wietrzymy,wietrzymy..a nie sie dusimy ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek ..jak to zadzwonisz do telepizzy ..? bo sie nie znam na tym ..juz chyba sam fakt ze do nich dzwonisz to oznacza tele ..wiec chyba zadzwonisz do Picceryi ..a nie telepici ..??:D ..uzasadnienie rurki 1/4 cala jest ..proste jak ..drut ..to niezbednik w koncowej fazie ..bez niej nie ma co zaczynac \"prostowania\"..:D ..przedstawa im tylko swoje ..\"odczucia \"... No nie moge ..sorki Borek ale musze tu przytoczyc jeden ..dowcipny ..dowcip..:D Do chlopaka warszawiaka przyjechala dziewczyna ze wsi ... W palnach mieli ogladniecie calej Stolicy i mile spędzenie dnia .. Facet chciala stanac na wysokosci zadania i dziewuche ugoscic .. wiec zapraszal ja gdzie mogl ..na kawke ..na lody ..potem obiadek .. ..znowu deserek ..( se mysli ..czym by tu jeszcze ..)..nooo..zostala picceryja ..wiec ..poszli na te pizze .. Wieczor juz byl ..czas odstawic panne na pociag ..Zadal jej tylko jedno pytanie ..Nooo i jak ...jak sie czujesz ..???? ( na mysli mial jej calodzienny pobyt w stolicy ).. a ona ....... popatrzyla smetnym wzrokiem na niego i mowi ... ...czuuujeeee ...czuujeee ..ze .. sie ..zesram zaraz ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.:D:D:Ddobry kawał:D no widzisz..telepizza tak sie nazwali ..to co ja im poradze..to tak juz sie musze wstydzic ..za jedna siec sklepów:D:D ..no a odczucia..to raczej dziś..do jutra przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×