Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kafeteria ..>>..jak zwykle ..sama chcialas ..wiec bedzie na ciebie ..jakby co...:D Nooo..wiec gadamy sobie wczoraj z Kafe na gadulcu ..i ..oczywiscie seria pytan o Diably .. Kafeteria pyta .. a ten Borewicz to skad ma taki nick? ...czy on czasem nie jest ..policjantem??? ..a ja ..niewiele myslac ..se mysle po cichu ..Policjantem?..Borek ..? ...nieee...no i pisze : ..Borewicz policjantem ..absolutnie wykluczone ..On jest .. ..n o r m a l n y m ..facetem ..:D:D:D A kafe na to ..tak sie tylko pytam ..bo moj brat jest policjantem ale chyba masz racje czasem mi sie zdaje ..ze jest nienormalny ..!:D Borewicz ..>>..stawiasz mi flaszke ..!:D ..bede o 20-tej ..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. ..pochwa...................................................... lony ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę że za mną nikt nie tęskni :);) Majorek, wiem o co chodzi...nie będę się rozpisywać, ale ja z hrabią to już 9 lat, więc Cię rozumiem...ale nie poddawaj się ze szybko. Pozdrawiam wszytkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo.... Mortifer ...zeby mi to bylo ..ostatni raz .. ..wlazł...!:D🖐️ Co Ty robisz ..?...gdziesie sz...sz ?:D Mamy cie przez Interpol szukac ..? Przyznaj sie pod jaką ksywka teraz siedzisz ..? Dobra ...nara ...zie ...musze kompa zwolnioc ..!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.. to koniec.. napisałam posta... i nie skopiowałam (bo po co.. tym razem..) .. a tu mi jakieś gówno wyskoczyło... zamiast strony z hasłem... nieeee i wcięło posta... Nie chce mi się jeszcze raz tego samego pisać ;) Gio.. Borek normalny.. haha.. chyba nie bardzo.. :D ;) :P Asia ja mam to samo co Ty przez chorobę.. tylko.. z tą róznicą.. że nie jestem chora.. ;) Dobry Wieczór 🖐️ kope lat ;) Buziaczki dla pozostałych 👄 Tygrysek na co dziś humoru nie masz? ;) Noszk... teraz poszło normalnie ... grr :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...uf....ale nie cierpie tech Tescowców...oni są okropni ...zawsze pochowają,cały asortyment tak że godzinami można chodzić i szukać :P Blondi....jak dziś piwo pjesz?? że jak ...z lusterkiem ?P...a .oglądasz ...dziś film na TVN -> Joe Black Gio ...joj! aż w trzech osobach...zostałem wymieniony:D:D fot jeszcze nie widziałem ..ale zaraz obacze:), oki !!! flaszke stawiam ..ale razem siadamy i pijemy !!!;) za rekomendacje dziękuje.:) Kafeteria...e?!..to jesteś Ty coś tak się w zeszłum tyg . za Gio wydzierała:D;):P..... no to witaj ..skoro Cię Pani Don Giovinci vel Ordynator vel kobieta pracująca ... patrz----> (czterdziestolatek);) rekomendowała:) ..a ja nie wiem ..ale czy już na tą okoliczność zoatałaś przepytana ..ale mam nadzieje że jeszcze nie ...więc!!! :..poprosimy nr.biustu,konta,pin(+aktualny stan z linią debetową ) + foty w toples skoro..już wszyscy mlaskają ;):D Kach a_m Airka J23-NewBorewicz Kasiek i reszta z listy płac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) ja też poprosze o zdjęcia, ja też :) dorbug@interia.pl Sobotka minęła za szybko... Mój Aniol zaczyna już tęsknie patrzec przez okno \"na świat\", mówi, że powoli trafia go szlag, że nie może się ruszyć, a to przecież dopiero kilka dni! Ten gips ma nosić 6 tygodni podobno, ale wczoraj nasz przyjaciel powiedział, że są różne opinie lekarzy, czy przy tego rodzaju urazach wkładać kończyny w gips... Wszystko okaże się w środę- zobaczymy. I mnie dopada jakieś chorobsko, ale z mojej winy, jako, że teraz tylko ja musze wyprowadzac naszego szalonego psa na spacerki, to wczoraj ubrałam się za lekko, a mrozik wcale nie był lekki i dziś od rana wysmarkałam już chyba z tonę chusteczek, płuca wyplułam kaszląc gruźliczo-podobnie i padłam na nos na dwie godzinki słodkiej drzemki :) Teraz się szybko zreaktywowałam, wyplumkałam sie w wannie i ze świeżo nalanym piwkiem z soczkiem zasiadłam do komputerka :) Oglądam wieczorkiem wspomnianego Joe Black\'a- podobno fajny film, chociaż przyznam się, że nie cierpię Brada P. nie znoszę tego typu mężczyzn (mówię tylko o wyglądzie zemnętrznym ) i powiem szczerze, że dziwią mnie te achy i echy na jego temat i to, że ze sto razy był wybrany najseksowniejszym aktorem i takie tam... Każdy ma inny gust rzecz jasna :) I dobrze, bo nudno by było. Życzę miłego wieczoru diabełkom, i znikam przed TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor ..? Ty mnie tu nie wkrecaj ...płeć żenska ..dobre ..!:D Borewicz ..taaa..:D..to ta sama co zes mi przy niej ..kwasiora na całą ..kafeterie ( nie myslic z Kafeterią )..zrobil...juz zapomniales?:D ..\" Ona jeszcze spi :..:D ..chyba jednak z toba cos nie ..teges ..to juz sam siebie pozdrawiasz?:P Nina >>..twoj Aniol to teraz zupelnie to jak ta ksiezniczka co z wiezy w dal patrzyla ...patrzyla tesknie przez okno \"na swiat\'..:D..znasz to ..? ..zdjecia juz sle .. Kluska ..ja ciebie nie wymienilam bo ty jestes obecna a ja pisalam o tych co wsiakli ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...skoro Ty wiesz lepiej kim ja jestem,to niech tak pozostanie.Ale zapewniam Cię,że Dzień ,a Wieczór,to dwie inne pory :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi..Gio ...ja się zastanawiałem ..czy ktoś czyta napisy końcowe;) no i jakiego kwasiora;) to normalne że w niedziele rano o 13 można jeszcze spać ;):D Nina28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..kwas polegal na tym ze ..\"skad ty o tym wiesz \"..:D DzienDobryWieczor ..a kto tam WAS wie ..co z Was za \"para z samowara \"..:D Dobra ..jak chcesz to mozesz byc ..płeć piękna ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, piekne rzeczy!!! Borewicz policjantem...buhahahaha :D Nie rozsmieszajcie mnie, bo mam zajady! :D Borek, jak tam promocje w Tesco? :D Kupiles ta szynke za 12.99 co ja w TV reklamuja? :P Kafeteria, zapewniam Cie ze przecietna nie jestes! 👄 Ja tam zawsze chcialam byc brunetka! :D I do tego taka sprezyniasta! A numery i wymiary podawaj oczywiscie, Gio musi zweryfikowac, czy pobilas rekord, czyli 95 F :D :P :D A \"Joe Blacka\" obejrzalam, a jakze! Mialam ten wieczor spedzic w teatrze, ale niestety, spektakl odwolano z powodu choroby aktora ... magia teatru! :) Ale zdecydowanie bardziej wole Hopkinsa niz Pitta :) Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Mówisz i masz... Czytam Was... Bywam tu często ale nie gadam bo sami wiecie... Jak cos powiem to nie wiadomo co z tym zrobic... Tak generalnie u mnie bez zmian. Jak zwykle do... Niczego... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> airamus@tlen.pl Czekam czekam na niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> piwo? Normalnie piłam, w szklance wysokiej i z kumpelą, lusterko zostawiam Tobie :P Joe oglądałam kiedyś, teraz miałam nagrać, ale za dużo piwa wypiłam i zapomniałam:P Pasi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ta piekna i mrozna niedziele Kachni.....< kolor wlosow prawie naturalny, sprezyniaste sa od urodzenia (mojego oczywiscie)-czasami strasznie nad tym ubolewam...marze o blond i zupelnie prostych....ach ...naturo jakie figle platasz... Borewicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje... Borewicz urywa sie na Tobie...jak to nalezy rozumiec pozniej jeszcze raz puszcze posta bedzie to c.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ...e..szynki nie kupiłem ...ale jak to zwykle bywa, jechało się po kilka rzeczy z kartki...a wyszedł cały kosz:P:D tyle że ja w gościach jestem ..i robiłem za drivera:D..nie koszyka oczywiśćie :D:D Blondi ....pasi:Dza lusterko dzięki:Pale też nie potrzebowałem ;) no widzisz ...a ja przespałem film ..tak mnie porwał :D:D Amok trzymaj fajnego linka ...a co, też musimy mieć coś z życia;):D http://www.axefeather.com/index_pop.aspx?referred=&country=gb kobitki też mogą luknąć :P Kafeteria ...no widziałem foty ...hm...:) taaa:) no! ....ten tego no! nic nie mówie więcej ...bo dostane kaczką ..i to nie od Gio :D:D e....no co ? bo tak ..te kropki .. zostawiłaś luzem;) Majorkowa....no i co Ty mówisz ..że Ci gówno wyskoczyło,,czy to czasem nie nerw..jakiś przed PMS;):P:D Airka ...widziałem fotki, dzięki zazdroszcze nart!! i pogoda widze dopisała, a sierściuch ..to ten, co czasem ...cos tam kiedyś pizał na klawie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kafeteria ---> :D ja nadal czekam kiedy mi Gio twoje zdjęcia wyśle :) A co do natury to fakt, strasznie wredna jest :P Borewicz ---> tak ten sierściuch to właśnie ten sierściuch :) Czasami coś pisał, ale ostatnio się chyba obraził i nie pisze bo go kiedyś zwaliłam z biurka i ma focha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie poddaje sie....nie moge tego wyslac....moze za duzo naklepalam...buuuuuuuu ......robie wszystko tak jak zwykle....niezwykle jest to ,ze urywa zawsze na Borewiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!!! własnie się dowiedziałem że koledze udało się załatwić bilety na koncert \"Dead Can Dance\" który odbędzie się 31 marca w Wawce...jade!! niech się wali pali, świat się kończy...ale muszę tam być :) ceny biletu są po 160 pln..ale to i tak ..pestka przy tym co było na allegro ..po 16oopln..masakra:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> nie dziwię się, ze zasnąłeś. Tam nie było porywających scen typu:strzelanie z butów, kijka narciarskiego, zegarka tudzież chusteczki do nosa :P Film jest super, a ja go zapiłam :( i dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrr :D U mnie juz stanowczo lepiej :D wczoraj znow bylam ze znajomymi na bilardzie i nawet wygralam kilka partii :D jakos wyjatkowo dobrze mi wczoraj szlo :) A dzis bylam na 3h spacerku z psem po parku. Mroz jest, snieg jest, szkoda, ze slonca nie ma ale i tak bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×