Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Idę teraz wysprzatac moje autko kochane gdyz niedlugo nie bede mogla prowadzic, bo zaatakuje mnie jakies opakowanie po batoniku albo soczek Kubus! jak wroce do doczytam co u was :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja brykam sie strzyc a potem w nowej fryzurze podbijac miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️..dobra mam z banki ..goscie poszli sobie ..:) ❤️ KAYA ..W DNIU IMIENIN ..100 LAT ..!!!!!!!! ..Wszystkiego Najlepszego ..!!!❤️ Tygrys..no fakt ..zapomnialam o dzisiejszej wizycie u fryzjerki ! Ja tez ide ... ale do swojej ..! To sie obejrzymy w piatek ..!..chyba ze zdjecie wczesniej mi przeslesz ..! AIREK >>.. dobra ..nie mowimy nikomu o naszych \"tajemnicach \"..bo nas wezma za jakies ..\"paranormalne\".. :D ..chociaz ja nigdy nie ukrywalam ze tak do konca to normalna ..nie jestem .. jak to bylo w tej piosence ..\"..jestem jakas inna..jakas sama ..jakby troche ..dziwna ..!:) a to druga ..troche przetworzona na moje potrzeby ..zespolu Myslovitz.. ..\"..i nawet kiedy bede sama ..nie zmienie ..to nie moj swiat .. ..Ja ..lubie wieczory ..lubie sie schowac na jakis czas .. ..i jakos tak nienaturalnie , troche przesadnie ..pobyc sama . Wejsc na drzewo ..i patrzec w niebo ..tak zwyczajnie tylko , ze.. ..tutaj tez .. ..wiem kolejny raz ..Nie mam szans ..byc kim chce ..! Noc ..a noca gdy nie spie ..wychodze choc nie chce .. Spojrzec na . .chemiczny swiat .Pachnacy szaroscia ..z papieru miloscia .. Gdzie ..TY i Ja ..!..i jeszcze ktos ..nie wiem kto , chcialby tak przez kilka lat ..Zbyt zachlannie ..troche przesadnie ..pobyc chwile sam .. ..Chyba GO znam ..! ..kto mnie zrozumie ..:classic_cool: Airek >>.. to z ta kolacja polaczona ze sniadaniem to ..rozumiem ..ze jak zaczniecie jesc wieczorem przy swiecach to ..bedziecie jedli az do bialego rana ..:D ..zgasicie swiece jak sie rozwidni ..zjecie sniadanie ..i wrocicie do domu??? :) Nina28 >>..nic nie zrozumialam z tym ..opakowaniem po batoniku i soczkiem kubusiem !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domku!!! :D i to mnie cieszy i dziwi jednoczesnie kiedys bardzo lubilam siedziec w domku, pelno ludzi (rodzice, siostra, jej maz i jeszcze siostrzenica :)) a teraz jadę tam na kilka godzin i jestem po prostu zmeczona taka wizyta, chociaz kocham moich rodzicow jakos nie umiem sie w tym polapac :( i dlatego zamowilam dzis miedzymiastowa z Aniolem ;), bo czuje sie nieswojo jakos :0 teraz oddaję się oglądaniu filmidła na Hallamrku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya - 100 laaaaaaaaaaaaattttttt nieeech zyyyyyyyyyyjeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!! niech Ci gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Gio>>> artystko ;):D:D:D ..tak mówicie ..o tym drugim świecie to wszyscy ..chyba jakiś swój świat mamy do którego uciekamy ..po chwile spokoju.Tam ..gdzie nikt nas nie znajdzie i nie będzie przeszkadzać. Ja tak mam, np. w weekendy ..po całym tygodniu prania mózgu,stresie..zawsze w weekendy jeśli jest taka możliwość..uciekam od rzeczywistości .. zaszywam się w domu,nic nie robie ..o niczym nie myśle,oglądam jakieś romantyczne filmy ze 100% śmiertelnością, coś zmajstruje, ..i nie odbieram tel. do poniedziałku klienci ..nie maja umiaru..więc ich go ucze:D np.tak jak dziś :) wstałem o 12 a tu już na kom.7 nieodebranych połączeń :) dobra...zobaczymy..jak sobie dzis poradzi Michalczewski, zaraz..maja sie prać na tvn :) aha...a dzisiaj ..w imieniu Znudzonego ..postawie Wam flaszke ..na tę okoliczność..że juz dwa latka ...stukneły.:) :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu - > dzieki za fotki, dotarly :D Czemu rzucasz we mnie sniegiem? :D Chce wiecej, wiecej waszych wspolnych fotkuf :) Gio - > a bo ja taki nocny marek jestem :) Wpadam i wypadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >>..noo ..niestety ..pomyliles pojecia ..to nie o taki \" swiat\"..chodzi ..o zaszycie sie ..nie odbieranie telefonow ..nic nie robienie i nie mylenie o nikim i niczym ..! Twoj drugi swiat w takim wypadku to nic innego jak ..izolacja , wyl;aczenie sie od rzeczywistosci ..ale tej pustki niczym nie wypelniasz ..nie marzysz w tym momencie ..tylko spokoj i cisza ..dla zregenerowania \"mozgu\". Ja mowilam o czyms innym ..dwa swiaty ..dwa zycia ..jedno w swiecie realnym ..dom ..rodzina ..problemy a drugi .. ....tylko ..myslenie o czyms lub o kims ..w marzeniach ..!:) Nie kazdy ma takie potrzeby ..i nie kazdy potrafi .. Ja jestem wyjatkowa ..romantyczka ..az do bolu ..!!!:) Pisze wiersze ..tak dla siebie ..o tym co czuje .. ..eee tam ..to bardziej skomplikowane jak myslisz ..:) Znudzony ..dzieki ..za flaszke ..kiedys moze i ja sie z wami napije ..ale nie piwa ..ani wina ..tylko czysciochy ..:D mala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka przegapilem rocznice, a wlasciwie to druga jak slusznie Borewicz sie zreflektowal. Dolaczam sie do Borowicza z flaszka i do Gio z ognista woda :D Kaya sto lat 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 niech zyje zyje nam :D Elles i Borewicz dzieki za zdjecia. Szam prosze o zdjecia i pozdrawiam. Kafeteria prosze o zdjecia i pozdrawiam Pozdrawiam wszystkich. Czy ktos wie co sie dzieje z akara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór :) Gio ---> no tak dokładnie jak mówisz :P zjedliśmy kolację, skończyła się, a do rana jeszcze tak daleko :) hehe filmów obejrzeliśmy za cały tydzień. Wspaniale jest się nie spieszyć do domu i nie liczyć czasu tylko sobie spokojnie być razem :) No tak niezupełnie razem, bo Mich ogląda Michalczewskiego, chyba wszystkie facety dziś przyklejone do telewizorów :P a ja mogłam się tu wśliznąć :D Tygrysek ---> pewnie, że mordy wyślę, jak tylko wrócę jutro do domu :) no jedyne czego mi teraz brakuje to właśnie Fredek mruczek :) A ty też sobie fotkę zrób w nowej fryzce i ślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Ty to oszczedna jestes z tym alkoholem, zazdroszcze! :D I powiem Ci, ze gdybym sie tak jak Ty chichrala po pierwszym kielonku, to bym sobie go nie odmawiala nigdy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....grrrrrrrrrrrr no i Michalczewski niestety przegrał :( Kachni a prosze ..na zdrowie ;) więcej jak na razie nie ma,ale jak sie pojawia ..to podeśle:) Gio..no to że jestes wyjątkowa ..to my wiemy :) ..e ...no w zasadzie to masz racje:P nie będę ukrywac .. że musisz z tej okazji ..rozlać kolejke ..biesiadnikom ;) Znudzony ..ale widzialeś..Gio ..jaka cwana..czyścioche ..chce pić:D:D a..o Akare..no to ja nie wiem ..pewnie Tygrys ..będzie wiedzieć:) Airka...tylko świeczkóf ..nie jedzcie;):) ale masz racje ..takie chwile ..sa wspaniałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ..szal banana ..rozmawiam z KAYA na sluchawki ..:D Moja morda kochana ..ona za oceanem ..ja w Polsce i normalnie sobie gadamy ..rewelacja ..przez SKYPE..!:D No to ja polewam ...ja juz wczoraj wiedzialam ze Michalczewski ..przegra ... :D Kachni ...jeszcze mnie kiedys zobaczysz w akcji ..mnie naprawde duzo nie trzeba ..jeden malutki procencik ..:D Borewicz ..przez te cholerne kropki to wyszlo ze to ja jestem wyjatkowa ..a mialo byc ..ze jestem wyjatkowa romantyczka !!:D Airek >>.. .. taaa...no to milej romantycznej ..kolacyjki ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, też sprzątałam autko w piątek - biedne pazurki na tym ucierpiały. Podejrzewam że na tym strychu to nie żadne sąsiadki tylko duchiiiiii......... poranne. Airka - prawda,że zwierzaki są fajne? u nas teraz specjalistą od min jest chomik B - ludziska idą se rano postrzelać i dupę trują? W końcu ZAPŁACILI to mogą, no nie? Brrrr... Zmykam do mojego ulubionego miejsca na ziemi się zagrzać, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya >>..pisze ci tutaj bo nie wiem czy tamte wpisy na komunikatorze Skypa ..przeszly kiedy bylas wylaczona ! Musialam sie rozlaczyc bo ide z santa i spac ..Bede czekala jutro kolo poludnia ..wlacze sie .! Pozdrawiam wszystkich ..Dobranoc ..🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia ..zaskoczyliscie mnie weszyscy bardzo mile .🌻 Gio, mala, znudzonycenzura ..dzieki za zyczenia ..i stawiam flache ..:D , jak szalec to ...szalec!Mamy jeszcze niedziele na oproznienie ..flaszeczki ...[mam nadzieje ze nie tylko tej jednej!]Pozdrawiam i usciski dla braci diabelskiej 😍tej pod luzkowej i nad luzkowej 🌻 Gio..wiadomosc odebralam ...:D dziala Skype ..j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayunia - ja sie chetnie napije :D zostaw dla mnie pelny kieliszek :) Wstalam i nawet juz na spacerku bylam] pieknie jest - tylko okularow potrzeba - slonce super odbija sie w sniegu :D dzisiaj niestety koniec wolnosci :( ostatni dzien ferii :0 😭 ide poleniuchowac z tej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Na spacerku tez bylam- ile snieguuuuu! Musialam odkopac autko, odsniezyc plac- sasiedzi tez zlapali za lopaty i ...mamy teraz malownicze TUNELE na podworku- normalnie jak na jakims okregu polarnym :) Gio..jak to niezrozumialas z batonikiem? chodzilo o to, ze opakowania po zjedzonych produktach i wypitych soczkach jak sobie tak poleza w tym moim autku spory czas to... potem moga czlowieka zagryzc jak bedzie chcial do auta wsiasc! Nie wiedzialas?! saszka- moje pazurki...mchm...ja ich prawie juz nie mam, bo jakos mi sie kurde blade lamia i do d... sa! tak wiec obciete na krotko i do sprzatania aut sie nadaja ;) A dzis sasiedzi przeszli samych siebie- o 6.45 pobudka bo ....piluja sobie drewienko mi nad glowa!!!! I to nie sa duchy! Z duchami byloby Ok...a tak.... Chyba zainwestuje w dobre stopery do uszu, bo szkoda czasu na awantury z niereformowalnymi ludziskami i poczekam do wiosny- wtedy juz nic pilowac nie beda! Bo cieplo bedzie moze w koncu- no nie? Ale, ale- ja zamierzam zagospodarowac moj teren ogrodu, tam sobie ogrodzenie walne i zrobie fajne miejsce na grilla- niech drza sasiedzi! Letnie balowanie przed nami- cha, cha! Nie, nie- zartuje.....Nie jestem przeciez taka zlosliwa (!)... Zaraz spadam robic wczesny obiadek- marzy mi sie minn. marchewka z groszkiem...taka na slodko...z maselkiem.....mniam! Pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli ;) mala- wypoczywaj! wczoraj powysylalam troszku fajnych \"emaliow\"- jak ktos sobie nie zyczy otrzymywac tego typu zdjec i roznosci- dajcie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - jakie zdjecia?? ja chyba nie dostalam :P pewnie, ze wypoczywam :D spadam na zakupy - trza sie zaopatrzyc, bo zapasy sie skurczyly ;) papa dobrej niedzielki zycze :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeen dobry :D Jak dobrze wstac skoro swit.... alez piekna pogoda za oknem... bialutki snieg i mocne slonce :) zaraz wezme psa na spacer :) Fryzurka jest extra, zreszta jakaz inna moglaby byc skoro wyszla spod reki p. Danusi :) Zdjec nie mam, moze uda mi sie jakies zrobic komorka, to podesle :) A wyjscie na pifko bylo fanastyczne!!! Musielismy zmieniac dwa razy lokale.... Za pierwszym razem, bo sie stukla szklana (przy pomocy mojej i kolegi :P)... wiec szybko ucieklismy stamtad ;) Potem zamykali lokal (24 byla), wiec znow sie przenieslismy... za to w ostatnim lokalu kolega (ten sam od szklanki) popsul.... stolik.... opral sie bo chcial zobaczyc jakiego smska pokazuje kolezance a blat zrobil \"piedrut\" i sie przechylil o 90 stopni, za to ja wlasna reke uratowalam szklo ze stolu :D hiihi po tym zdarzeniu raz, dwa przesadzili nas na kanape, choc wczesniej twierdzili, ze byla zarezerowana :D Wrocilam do domu nad ranem! :) Wbrew pozorom nie pilismy duzo... za to o czym mysmy rozmawiali....... :D Kaya -> spoznione ale szczere zyczenia Ci przesylam.... Wsystkiego co dobre, zeby Ci sie ulozylo tak jak tego pragniesz, najlepiej jak byc moze 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA...wsio najlepszego, wiesz ;) ps.znowu pukam do ciebie i pukam i nic :( mam pytanie...czy moze ktos wie jak usunąć Gatora (trojana) jeżeli żaden antywir go nie chce usuunąć??!!! ale tak łopatologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie dzisiaj, prawda? bialo i slonecznie! bylam dzis na stoku i z zazdroscia patrzylam na smigajacych na nartach ludzi! tej zimy i ja mialam byc czestym gosciem na stoku ,ale zabraklo mi zapalu, moze tez za bardzo poswiecilam sie leczeniu....chyba juz tak mam, no ale kto pomoze kupic mi sprzet, kto bedzie mial tyle cierpliwosci,by nauczyc mnie jezdzic, w brew pozora to chyba wcale nie jest takie proste....mam dzis fatalny humor...nic mi sie chce oprocz ryczenia i biadolenie... na domiar zlego koniec ferii i jutro do pracy...ufff ...ale juz niewbawem swieta!!!huraaaa i znowu wpadnie pare dni wolnego...w takie wlasnie dni czuje sie strasznie samotna, choc na ogol radze sobie z tym calkiem dobrze...moze jak sobie troche poplacze to spadnie cisnienie,ktore z kazda minuta rosnie...wpadne pozniej,buzka p.s. Znudzony...usmiechnij sie do Gio o moje fotki,pozdrawiam Gio...mam nadzieje,ze nie masz mi za zle,ze odsylam do ciebie wszystkich w sprawie fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wróciłam moje kotki psotki :D Tygrysek wysyłam ci zdjąty, jak kto jeszcze chce to ruki w wierch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, zdjęcia OK, szczególnie mi się podobało WC dla inwalidów... i zegar biologiczny Air - pewnie że chce foty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ja tez poprosze....aneta-dab@tlen.pl wlasnie skonczylam prostowanie wlosow, mimo ze loki sa w modzie! myslalam,ze to poprwai mi humor...w dalszym ciagu nie jest zbyt dobrze Gio...wreszcie udalo mi sie otworzyc twoje obrazki...sliczne...sprawnosc manualna oceniam na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazków nie widziałam, ale to chyba nie sprawność a DUSZA jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna ch.... @#$&..napisalam pol strony i mi wcielo ..wiec sie nie dowiecie co do kogo pisalam .. ( do AIR..kasiek ..Kachni..Szaszki ..malej ..i Kafeterii..):) Kafeteria ..dzieki ..czekam na fotki z Turcji .. Saszka :D..czy chcesz powiedziec ze ...jestem niepelnosprawna manualnie ..???..a mimo to ..cos uda mi sie namalowac bo mam \"dusze\"..???:D:D:D ( sorki ..zartowalam ..).. Jakies mam ostatnio ..dziwne poczucie humoru .. P.S... mam pomysla ..robie sobie tattoooo..ale nie powiem gdzie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ostatnie godziny ferii mijaja bezpowrotnie 😭 ale za to dzisiaj zrobilam cudne zakupy :D a jutro - widze sie z \'ukochanymi\' dzieciaczkami :P dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - a ja właśnie miałam Cię pytać co z ywoim tatuazem - weszłam pzypadkiem na stronki z początku sierpnia - było o tatuażach i kolczykach Podpowiedzcie proszę, czy da się znaleźć tematy z połowy roku, czy one przepadają i nie ma do nich dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×