Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
No tak, chyba wszystkie baby tak mają :P Ja też na ślubach płaczę, jak hukną organy to też mi łzy lecą, nie mówiąc już o skrzypcach, a na łopatki mnie rozkładają orkiestry dente. To chyba przez to, że mój dziadek grał w takiej orkiestrze na puzonie i na jego pogrzebie ta orkiestra grała i tak mi już zostało. Co do małych zwierzątek to też mnie rozczulają. Swoją drogą, dziękuję za małego pieska na bambusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina --> tez lubię sobie przywiezc taką jedną kolezankę (tyle ze ze Staalowej Woli) i gadamy, gadamy... oczywsiscie do póznej nocy... a maila o tematyce religijnej tez nie dostałam, więc nie jestes jedyną pokrzywdzoną :P A co do tanca.... u mnie w miescie tez tylko podstaw mozna się nauczyc, więc sobie \"tancuje\" w domu jak mi się zywnie podoba i nie na komendy :) akarka ---> Łooo dziewczyno..... zapracowana strasznie jestes, ale zobaczysz, ze wszystko się uda :) 😘 Borek ---> za zdjęcia dostaniesz wielkie wirtualne podziękowania :) I moze kiedys tez cos Ci wyslę :P AIR ---> no to macie fajnie, ze macie takie msze młodziezowe... u nas niby taka jest, ale nic na niej takiego nie ma, bo nikt takich rzeczy nie organizuje... kiedys, jak byłam młodsza, to organizowalismy takie bajerki... ale teraz jakos mi się juz nie chce, mimo ze przeciez nadal \"młodziezowa\" jestem.. :) I na takie msze to musiałabym latac do drugiej parafii, a mam troszke dalej... Gio ---> najlepiej zwierzac się tym, którzy potrafią słuchac.... i takim kims jest teraz Twój tata i mój brat.... 😘 Slub miałas pięknty jak wynika z opisu... a wiesz co, własnie w maju wybieram sie na slub mojej kuzynki i z jej opisu wynika ze ma wyglądac bardzo podobnie do Twojego... :) Juz jej załatwiałam jednego mojego kolega jako skrzypka do Ave Maria, dywan itp tez ma byc... A własnie... nie ma ktos na oku jakiejs stronki z fajnymi sukienkami albo innym ubrankami, zebym mogłła sobie podpatrzyc na to wesele? Bo ja tak to nie nosze takich eleganckich ciuchów, bo mi do szkoły nie potrzebne, ale na slub trzeba by cos załozyc... mój wzrost 165 (jedyne :( ) waga 45, rozmiar na oko 36- zalezy od firmy. No i zeby nie było zbyt wiecie jakie :) Moze byc takie młodziezowe.. Jakby ktos przypadkiem gdzies widział, to niech mi powie... byłabym wdzięczna.. 😘 Kachni ---> 🌼 saszka ----> Ty tez lubisz cmentarze... a msze dziecięce to czasem są przystępne, czasem nie... wszystko zalezy jaki ksiądz prowadzi.. Niewymieniona Anielska Braci (nie piszę diabelska, bo Wy mi się raczej z Aniołeczkami kojarzycie, tym bardziej, ze teraz jakies takie koscielne rozmowy...) --> 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
165 cm i 45 kg? Co ja robię w tym towarzystwie? Proporcjonalnie z moją wagą powinnam mieć ... 2,30? Załamka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- nie boj, nie boj... o moich proporcjach juz nie wspomne...echem....szczegolnie w ostatnim czasie mi tu i tam...przybyło ;) dziś w związku z powyzszym przepedałowałam 50 minut na rowerku- zlazlam z niego mokra jak mysz, ale szczesliwa! Jakbym nie byla taka leniwa i sobie tak codziennie z godzinke pojezdzila, ta plytke co ma AIR tez \"przerobila\" to moze byloby fajnie...a tak? :) Dobra- do roboty- yupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, Nina, Wy to się kochane nie przejmujcie :) Wszystko zalezy od budowy. Ja i tak uwazam, ze jestm gruba, bo mimo jakiejs tam niedowagi, to wyglądam na 10 kg więcej. Zresztą, Saszka :) Diabły i Anioły, to istoty niecielesne, więc wagą się najmniej przejmuj. Jakbym była istotą cielesną, to byscie mnie stąd wywalili z racji młodego wieku i bycia niepełnoletnią ;-) A ze tu anielsko-diabelskie towarzystwo, to jakos zyję sobie :) A tak w ogóle, to mam zdjęcie z nart, a obiecałam je przesłac kiedys.... Więc jakby ktos był chętny, to mailowac do mnie w tej sprawie... :) ale wysle tylko jedno i tylko z ośrodka, bo na nartach w moim czerwonym kombinezonie wyglądam jak Mikołaj, a sezon na Mikołaja się skonczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina ---> najgorzej się zmobilizować do ćwiczeń, a potem to jest super :) Ja dzisiaj drugi raz ćwiczyłam z panią z płyty, 10 minut skakania na skakance i chodzenia na steperze i czułam się wspaniale. Zmęczona byłam potwornie i powietrze łapałam łapczywie :P ale jakaś taka pełna energii się poczułam, żeby mi tylko tego zacięcia starczyło na jakiś czas :) Już się nie mogę doczekać aż będzie można pojeździć na rowerze, bo mi leśnych wycieczek brakuje. Asia ---> masz rację, najważniejsze są proporcje. Jak człowiek jest nawet przy kości, ale wszystko się ładnie :rozkłada\" :D to jest nieźle :) I poproszę zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przejmowania się to mi daleko, jakoś nie przyszło mi do głowy się odchudzac, albo co... ale jak tu czytam... to może to obowiązek? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam że proporcje powinny być takie żeby było okrągło gdzie trzeba i żeby nas wiatr nie porwał :D mnie kiedyś porwał w przejsciu miedzy blokami...teraz już nie porywa...i garderoba jakaś przyciasna ;) i wcale mi to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani w sklepie żaliła mi sie dzisiaj, że palmowa niedziela zaraz - a tu z czego palme zrobić, jak zielonego ni huhu, a do święconego nawet baźki nie będzie, bo nic nie zdąży wyrosnąć...:( Ja tam zimę w normalnych okolicznościach kocham, a jak w tym roku mam inaczej to akurat śnieżna i długaśna musiała się trafić.... Zapomniałam wam napisać, w zeszłym tygodniu byłam na Słowacji w Oszczadnicy, na jeden dzień na narty znajomi mnie wyciągnęli, bez ŻADNYCH dzieci, swoich cz cudzych. Bylo extra, 11 godzin jazdy z przerwami na obiad i dwa winka. Wyhasałam się za wszystkie czasy, stwierdziłam, że na taką jazde powinnam sobie jednak zafundować kask. Cały czas miałam wrażenie, że albo ktoś we mnie wjedzie, albo ja w kogoś. A po powrocie trzy razy budziłam się w wannie i dolewałam gorącej wody. Czwarty raz zasnęłam na brzuchu... trochę mnie połamało, nie umiałam potem z tej wanny wyleźć :D :D Nie polecam. :D. To znaczy jazdę na nartach polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Saszka, jak ty zasnęłaś w wannie na brzuchu? Po pierwsze - zmieściłaś się? Po drugie - się nie utopiłaś? Ja się w naszej wannie nie mieszczę, bo mi albo góra wystaje, albo nogi. Bym musiała mieć taką dużą, trójkątną, najlepiej z jakuzi :) A u mnie na działce są bazie - kotki :) Wiecie co? ja myślę, że jeszcze przez te 2 tygodnie się ociepli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz zdazylam byc na planie i wrocic z niego.... teraz jem sniadanko i pije, kolejna juz, kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> z jakiego planu wróciłaś? Z filmowego? Dlaczego ja nic nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ no właśnie...jak ty Saszka na brzuchu w tej wannie sie wyspałaś? :) czy może mi ktoś podać instrukcje jak mam zrobić spis treści w Wordzie? dziwne,kiedyś umiałam a teraz chyba zupełnie zgłupiałam, nie wychodzi mi poprostu...office XP nie różni sie az tak bardzo chyba od 2000 żeby ten spis zaraz zupelnie inaczej robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pracy dla mnie jako asystentki, to pojechalam zawiesc cv na stanowisko ratownika w exkluzywnym fitness club;ie :P Air -> \"m jak milosc\" :) Nie wiem czemu nic nie wiesz.... zreszta nie ma sie czym chwalic, tylko statystuje... robie cokolwiek, byle choc kilka groszy wpadlo.. Kasiek -> a ja Ty robisz ten spis tresci?? bo nie rozumiem z czym masz problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pracy dla mnie jako asystentki, to pojechalam zawiesc cv na stanowisko ratownika w exkluzywnym fitness club;ie :P Air -> \"m jak milosc\" :) Nie wiem czemu nic nie wiesz.... zreszta nie ma sie czym chwalic, tylko statystuje... robie cokolwiek, byle choc kilka groszy wpadlo.. Kasiek -> a ja Ty robisz ten spis tresci?? bo nie rozumiem z czym masz problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - poczytalam i ... nic nie pamietam :P skleroze mam 😭 znowu wpadlam w wir pracy i wszystko mi sie p...y :( Tygrys - ja nie wiedzialam, ze statystujesz, gdzie? kiedy? jak? nie ogladam tego filmu, ale Ciebie chetnie bym obejrzala sobie w tv :D Akara - wierze w Ciebie, na pewno dasz sobie rade a i kierunek wybralas sobie cudny a na jaki konkurs piszesz prace? J23 - zdjatka faktycznie wysmienite, podobaly mi sie bardzo :) daj znac, kiedy bedziesz w stolycy, to sprobuje sie tam pojawic w tym samym czasie :D ale bedzie sie dzialo :P tez kcem takie lody :D ;) AIR i inni - ja tez lubei takie msze - sama nawet kiedys spiewalam na mszach, do tej pory spiewam na Drodze Krzyzowej, ktora prowadza nauczyciele z mojej poprzedniej pracy - ostatnia byla w ... piatek, 11 marca Gio - slub musial byc fantastyczny :) Asia_malutka - tu gdzies na forum jest taki topic \'przygotowania do slubu\' - moze tam Ci pomoga? no i ja chce zdjatko! Saszka - spoko z ta waga - ja tez ostatnio ... przesadzilam :( czas na odchudzanie wlasciwie, ale ... slonca mi do tego brak :( no i jak Ty usnelas w tej wannie??!! jestem baaardzo ciekawa ja nawet w wannie rodzicow nie umiem (a tylko 160 cm posiadam) AIR - chcialam kupic stepper, bo mi sie rowerek w mieszkaniu nie miesci... polecasz? no kurcze - musze sie zmobilizowac, bo mi Aniol powoli zaczyna przeburkiwac cos :( ;) Kasiek - ja kiedys umialam, ale nie pamietam... zdaje sie, ze najpierw z naglowkami powinnas powojowac i je zdefiniowac, dopiero w oparciu o nie generujesz spis tresci jak chcesz, to sprobuje sobie przypomniec... powinnam miec gdzies notatki ze studiow... chyba powoli spadam jestem zmeczona aha - czy ktos z Was nei am przypadkiem namiarow na jakis tani a fajny hotelik w Pradze? probuje cos zarezerwowac, ale albo juz nie mam miejsc, albo sa takie ceny, ze mnie zwala z nog doszlismy z Aniolem do wniosku, ze wolimy pieniadze wydac na zwiedzanie i ... jedzenie :P niz na super wygody - pionierskie dusze jestesmy (czy jakiestam :D) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - Major Was pozdrawia :) na razie jest w domku, ale nie wchodzi an forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowilam Wam jeszcze.... wyjazd mojego brata do Hiszpani nie wypalil, zostal oszukany :( on i wielu innych.... ech... Mala -> to seriale sa a nie filmy... wiekszosc polskich... ale ja tylko statystuje, wiec jestem tlem, migne gdzies tam prze sekundke, czy dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała...no właśnie mi te nagłówki coś nie wychodzą, coś z numeracją rozdziałow sie plącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała...no właśnie mi te nagłówki coś nie wychodzą, coś z numeracją rozdziałow sie plącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko troszkę poświeciło, ale teraz znowu szaro.... A moja wanna ma 160 cm, jest starsza niż (chciałam napisać obóz w Auschwitz, ale nie napiszę), jest żeliwna, ma nóżki - fantastyczne lwie łapki i jeden tylko przykry moment: jak przychodzą rachunki za wodę i gaz :). I świetnie się w niej śpi (ale na brzuchu to pierwszy raz i mam nadzieje ostatni, bo wgodnie nie było, a chciałam sobie tylko przez chwilę bark zagrzać :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Tygrysek ---> no to super :) Zobaczysz sobie jak wygląda film od kulis :P Może zacznę oglądać \"M jak Miłość\" żeby Tygrysa gdzieś wypatrzyć :D ale fajnie :) Asia ---> nie dostałam zdjęć, tylko maila z tekstem. Mam tam opis zdjęcia, ale bez zdjęcia :P Saszka ---> wow, super są takie wanny :) Ale ja i tak bym chciała taką dużą, narożnikową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce!!! obudzilo mnie slonce!!! wreszcie!!! nareszcie!!! a jeszcze mialam taki pikeny sen o lecie :D Air -> ja sie juz w to bawie ponad 2 lata ;) nie warto zaczynac ogladac, ja tam migne przez sekundke czy dwie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ..chyba sie za wami stesknilam wiec wdepnelam zobaczyc co slychac .. ..no to po kolei .. asia-malutka>>..powiedzialas cos bardzo madrego , zyciowego , ze najlepiej zwierzac sie tym ktorzy potrafia sluchac .To dotyczy rowniez osob w realu .jakos podswiadomie zawsze wyczuwam w sekunde czy ktos jest zainteresowany moimi sprawami jesli chce sie z czegos zwierzyc .Jesli nie czuje zainteresowania i \"odbioru\"..zmieniam temat !:) A co do sukni to teraz sa bardzo modne gorsety .Nawet bardzo mi sie podoba zestaw dwukolorowy to znaczy kupujesz gorset w kolorze ktory podkresla twoja urode a potem dobierasz do tego spodnice (dluga )..w podobnej tonacji zawsze ciemniejsza . Do kompletu jeszcze w kolorze spodnicy dobierasz szal na ramiona i podobna torebke oraz pantofle.Mnie sie osobiscie taki zestaw bardzo podoba. Szszka >>.. ty chuderlaku 165 i 45 kg ? To ty normalna modelka jestes ..Ja nawet gdybym nic nie jadla to taka nie bede .. Ostatnio jestem na etapie \"ostrego odchudzania\" .Biore Chitochrom --pozeracz tluszczu i juz mam pewne efekty ! Do maja scisla dietka ..i cwiczenia .Mam nadzieje ze mnie nie poznacie za 3 miesiace ..Musze schudnac 8 - 10 kg !!!:D Air >...ja tez dzien zaczynam od steppera ..:) Inne przyrzady odpadaja .A na lato rower .Marze o pojezdzeniu sobie na rollerach , ale jeszcze walcze ze soba , czy moge , czy powinnam .!:) mala >>..jesli chodzi o slub koscielny to sama taka oprawe sobie wybralam chociaz to nie byla moja Parafia .Katedra jest moja ulobiona i atmosfera , klimat Starego Miasta .Dodam jeszcze ze bylo to 22 lipca w swieto i na Starowce bylo strasznie duzo ludzi , wycieczek zagranicznych wiec jak zobaczyli ze w Katedrze slub ..to wszyscy sie wpakowali na Msze ..Ksiadz przy oltarzu sie spytal po cichu i puscil do nas oczko ..Czy to wszystko NASI goscie ..?:D Potem byl straszny cyrk bo wszyscy ustawili sie do kolejki z zyczeniami ..Moja rodzina byla wiec przemieszana z niemcami , anglikami , francuzami , japonczykami i innymi ..Na weselu boki zrywalismy jak wszyscy opowiadali ze nie mogli sie do nas dostac zeby zyczenia zlozyc ..!!!:D A dla turystow to byla w pewnym sensie atrakcja ..!:D A co do wanny ... Saszka ..ja mam wanne 180 dlugosci , wiec przy moim wzroscie moge tez sobie rozne pozycje niehoryzontalne wymyslac ..:D Tygrysek ..pisalam juz ..od Kayi nie dostalam twojej przesylki wiec czekam nadal ..:) Mam dla ciebie mala propozycje ( nie do odrzucenia) .Moze w przyszlym albo w tym tygodniu ..znajdziesz czas na male tet a tet ..Mam cos dla ciebie a pozatym powiedzialabym ci na zywo o tobie ( na podstawie ksiazek oczywiscie ) ..Wiec ..jak bedziesz dostepna to zagadaj dzisiaj do mnie na GG...(ja mam zawsze wylaczone slonko nawet jak jestem ):) Dla wszystkich pozostalych ..pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Więc tak: Mała ---> taaa rower byłby super, ale jak mało miejsca masz, tak jak ja, to polecam steppera. Super działa na łydki, uda i pupę :) i chodzenie po schodach staje się przyjemnością :D Tygrysek ---> eee tam, to co że tylko migniesz. Nikt z moich znajomych nigdy nie statystował w filmie, więc dlaczego chcesz mi odebrać taką radość :P Powiedz tylko w jakich okolicznościach migasz :) Gio ---> no to ślub mieliście naprawdę ekstra :) Ja bym chyba ze śmiechu umarła jakby mi jakieś Japończyki życzenia składały :D Szykujesz się widzę na przyjęcie wiosny z tym odchudzaniem :) Ja tak mam zawsze na koniec zimy, że się chcę zabrać za siebie, żeby potem w letnich rzeczach wyglądać bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze spotkanie informacyjnego do pracy jako krupier..... sama nie wiem.... niby fajna praca, ale myslalam, ze zarobki sa znacznie wieksze.... tak teraz siedze i mysle, co robic gdy oddzwonia i zaprosza mnie na kurs... kurs trwa od 17.03 do 08.05. od 9 do 15:30 zatrudniaja 10 osob.... praca w godzinach 16:30 - 7: 00 oczywiscie zmianowo.... jak myslicie?? Air -> przede wszystkim to nie film, a seriale ;) najczesciej nie wiem nawet ktore odcinki, a oni krece ze 2 msc do przodu... mozesz jednak wypatrywac mnie w \"Na dobre..\" odc 117 i 118 ale to jeszcze mnostwo czasu do tego.... Gio -> pamietasz, ze mialysmy razem rowerem jezdzic?? co do Ciebie nie dotarlo???????? ja Ci mialam wyslac co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do was lapka w sloneczny dzien! Dzis o malo nie stracilam kola, bo kurrrde jak te sniegi potopnialy to np. trasa do Klodzka to istny slalom jest! A jak sie czlowiek utyra gdy tak musi tych wolnych 10 cm miedzy dziurami wypatrzyc-ufff! [ociera pot z czola] Gio- opis slubu doprowadzil mnie do salwy smiechu! Ekstra! Tez bym tak chciala :) U mnie byla sama rodzinka, przyjaciele i cichy kosciolek...zupelnie inny klimat. Jak widze temat odchudzania ciagle goracy- ja pedaluje na rowerku juz 2 dzien( orany jaka systematycznosc) ale leniwa jestem jak cholera.... A wiecie, ze mi najlepiej sie \"jezdzi\" przy TV? I to wlasnie tak od okolo 19.30 do 20.30 a wtedy wlasnie ogladam non stop babskie seriale, wiec minn. M jak milosc tez :) Tygrysku- wypatruje cie od dzis! Pomykam zaraz z moja sunia do weterynarza- wczoraj byla I wizyta, dostala antybiotyk bo..... ma katar i zajete zatoki!!! Tylko sie ze mnie nie smiejcie.... W zyciu bym nie pomyslala, ze pies tez sie moze najnormalniej w swiecie prze-zie-bic, ale jak widac moja Tina jest delikatna (che, che). dzis dostanie 2 zastrzyk i tabletki do podawania w domu. Gio- ty jestes moj autorytet w temacie psow- masz jakis patent na totalnie wymykajace sie spod kontroli LINIENIE? Rece mi juz opadaja, bo sprzatac nie nadarzam, a kule siersci i tak pomykaja po podlodze...ech.... wczoraj kupilam jakies tabletki AMINOBIOTIN czy cus i mam podawac 2 dziennie. Dobra zmykam, bo czas troche na slonko popatrzec :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >>.. Moje zdanie : ..ja ci odradzam .Nie po to konczylas studia i masz magisterke zeby za krupiera robic .To nigdy do konca nie jest czysta robota .Zeby tam sie utrzymac bedziesz musiala predzej czy pozniej wejsc w ciche uklady i ukladziki ..To magiczny i specyficzny swiat .ja bym swojej corce nie pozwolila podjac takiej pracy .to nie dla mlodej dziewczyny .:) Nina28 >... z mojego doswiadczenia powiem ci ze sa pewne metody ktore zmniejszaja uciazliwosc linienia . Tego preparatu nie znam .Zreszta podalas chyba nieprawidlowa nazwe . Wiec ..w sklepie z psimi artykulami kup specjalna rekawice gumowa ktora ma takie male wypustki jak w tarce do jablek ..Po dokladnym rozczesaniu ..jadac od glowy do ogona ( tylko w tym kierunku) ..sciagasz mocno i zbierasz z reawicy nadmiar wlosa .To martwy wlos ktory bardzo latwo wychodzi .Taki zabieg zmniejsza wypadanie samoistne i rozsiewanie wlosow po mieszkaniu . Pozatym dla ras dlugowlosych sa specjalne grzbienie o bardzo ciasno ustawionych zabkach ktore tez wyciagaja martwy wlos i podszerstek . Idzie wiosna i to naturalne zjawisklo ze pies musi wymienic siersc na letnia po zimowej wiec branie czegokolwiek to tylko dla mnie zawracanie glowy ..albo wyrzucanie pieniedzy .To nie jest sprawa chorobowa ..tak to ustalila natura . Moje sznaucer na szczescie nie linieja ..czekaja teraz az sie zrobi cieplo i bede je strzygla ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to
za nielegalne zgromadzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×