Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio ..no to co ?!?! wszyscy słyszeli ? horera to tak jak w radio Maryja? :D:D A-M... no ..no ...dobra nadstawiam outlooka ...czekam ;)dostałem ..przesyłam :) Kasiek ..no tak, ale raczej ..to ..potrzebny ..co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek mi jest żal bo byłam do pierwszej częsci mocno przywiązana... a fotki to sobie sama raczej nie pstrykne... Asia m prześle niedługo Ci jakieś zdjęcia albo ktoś inny kto ma Ci prześle. :) Gio, Borewicz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, my też dzisiejszy wieczór przed ekranem... ponieważ małych nie ma to wybraliśmy jeden z naszych ulubionych filmów.... tzn Potwory i Spółka. A seriale... no żeby Taigerka zobaczyć to nawet bym spróbowała. A o której to leci? i na co patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..>>.. hahaha :D ...cel osiagniety ..udalo sie ..! :D Nic nie gadalismy na ciebie .. w ogole nic nie mowilismy ..tak se tylko trzymalismy na uszach te chelmofony i ..zupelnie nic ..cisza w eterze .. bo doszlismy do wniosku ze ..milczenie jest zlotem ..!:D Potem sie rozlaczylismy i tyle nas widzial ..!:D ..chowam sie bo ..czuje juz daleka podmuch latajacej kaczki ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO POMARAŃCZOWEGO CO TU BYŁ W POŁUDNIE No i dobrze, tylko co dalej? Co zrobić z utrata zainteresowań, poczuciem niesprawności intelektualnej i fizycznej, oabieniem kontaktów z innymi ludźmi, unikaniem spotkań towarzyskich? Boję się, bo prawie wszystko z tej listy już mam... do tego mogę spać po 12-14 godz na dobę. Nina - moje koleżanki chyba też tak się czują jak ty... ale to nie jest olewanie, to inaczej, jakby ktoś ci wymontował z głowy ten kawałek, który chce - albo nie chce, jest wszystko jedno. Zna ktoś sposób jak się z tego wyrwać? Mnie jest nawet tak wygodnie... wszyscy mnie omijają wielkim łukiemi mam święty spokój Co dalej? Co zrobić żeby nie było gozej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł hoł :) Borewicz ---> we wtorek i w środę mówisz. No to bardzo dobrze. UYstalimy gdzie i kiedy :) Z tym ćwiczeniem to jest tak, że czasami mi się nie chce, ale wtedy się zmuszam i po pierwszych ruchach już wszystko wygląda inaczej, wydzielają się tam w mózgu te hormony szczęścia i kończyć się nie chce. Moje ulubione ćwiczenia to: 1. Kładziemy się na plecach; nogi ugięte podniesione pod kątem 90 stopni; ręce za głową; przyciągamy nogi do klatki piersiowej jednocześnie unosząc głowę (jak do brzuszków); 2 serie po 12 powtórzeń 2. Leżymy na podłodze, nogi ugięte jak poprzednio; jedną nogę prostujemy i opuszczamy nad podłogę jak najniżej i powracamy do ugięcia pod kątem 90 stopni; kiedy prostujemy nogę unosimy głowę jak do brzuszków, gdy noga opada opada też tułów. 2 serie po 12 3. Leżymy na podłodze; nogi ugięte w kolanach leżą na podłodze, ręce pod głową, podnosimy tułów do góry na raz, podnosimy tyłek na dwa, opuszczamy tułów na trzy, opuszczamy tyłek na cztery. 2 serie po 12 4. Leżymy na podłodze, nogi ugięte w kolanach, ręce pod głową, kładziemy lewą nogę na prawą, prawym łokciem próbujemy dotknąć lewego kolana 12 powtórzeń, później zmiana też 12. Taki zestaw, Nina go pewnie poznaje z płyty :P Ja specjalnie płytę z ćwiczeniami kupiłam, bo mobilizuje mnie wspólne ćwiczenie z panią w tv :P Mam wrażenie że nie męczę się sama, zawsze raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, o jakich latajacych kaczkach mowa???:classic_cool: Czy ja o czyms nie wiem? :classic_cool: AIR - wow, gratuluje samozaparcia :D Ja jeszcze nie dojrzalam psychicznie do cwiczen ;) Wystarcza mi codzienne gonitwy za autobusami :D U nas wlasnie swieci slonce i sypie snieg :D A ja juz czulam wiosne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja, można jeszcze kwadrans podrzemać. Ja już wprawdzie na stanowisku pracy, ale wydaje mi się że dziśiaj nikt mi przeszkadzał nie będzie w drzemaniu. Air, rozumiem Borewicza, mnie z samego czytania boli i skurcze łapią. Ale rolki to chyba wreszcie sobie kupię... Wytłumaczcie mi jak krowie na rowie, gdzie Tygryska oglądać, bo ja nie wiwem, a do tego kobita mi wczoraj sprzedała Wyborczą bez programu. A możw w wyborczej programy są w soboty? Nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka ---> program w Wyborczej jest w piątki :) Kup sobie jakiś Tele Tydzień albo cóś takiego. Tygrysek statystowała w \"M jak Miłość\" i w \"Na dobre i na złe\" :P Teraz jej tu reklamę zrobię a serialom zwiększę oglądalność :D A wy nie powinniście czytać o ćwiczeniach, tylko się na glebę walnąć i pogimnastykować :) Satysfakcja gwarantowana, ból mięśni też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na glębę padać nie zamierzam, mokra i zimna po zimie jeszcze jezd :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, nie.... naprawde nie warto ogladac tego wszystkiego... tylko dlatego, ze moze Tygrys gdzies raz na miesiac przez 2 sekundki mignie.... (Ps zlotopolscy i na wspolnej tez :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ja wiem, ty masz na pewno jakies \"kawałki\" to nam wyślij jak Borewicz prognozę pogody (wprawdzie jej jeszcze nie poogądałam porządnie, bo albo słyszę albo widzę - cos mi nie chodzi jak trzeba..) Znowu zimnooooooo, ale to na powodzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana na naukach byłam a wy co robiliście leniuchy?! :) Saszka...program poszukaj w necie ( http://tv.wp.pl/.?_err=1&ticket=1038603756111162e6qM1%2FuhNsYzpK8t1nw86ZPwk6OBT47npCcsxXpAY0udha5EUB5a8nlwCH5YGc0UVmqBcwJmKwnL500g%2BNg4xiQ3doBtdallgxKkq7tlAwM%3D )...Tajgera możesz oglądać w \"M jak milość\" o 20 na 2 programie od poniedziałku do nie pamietam czy środy czy czwartku...no! to chyba masz już prawie pełne informacje :) Borewicz...odpowiem po kobiecemu...\"nie wiem\".... Air...ło matko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wstawalam dzis \"na raty\" . Pierwsze budzenie o 7.18 (przyszedl sms, a potem moja sunia chciala isc na dwor, wiec D. poczlapal), potem otwieram oczy a tu: 10.30! Pognalam z rozwianym wlosem do lazienki, bo na 11.00 mialam byc z psem u weterynarza. Teraz jestem po obiadku, tatule mojego odwiozlam do domu i zasiadlam .... Co do powodzi i zagrozenia- u nas od wczoraj zablokowana byla droga wylotowa do wroclawia- dopiero dzis o 9.00 otworzyli....Woda przewala sie przez wiele ulic, ale mowia, ze juz opada.... Asia- dzieki za zdjecia. Kolejna slicznotka :) A kominek jaki ladniusi! AIR- chyba mnie zmobilizowalas- dzis odpalam plytke z cwiczeniami i zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Borewicz- a nie za glosno ci bylo w hotelu Europa? Tam wynajmuja cale pietro studentom, i juz sobie wyobrazam, co tam sie czasem dzieje :) A w Sphinx-ie to uwielbiam pic piwko, bo tam mi zawsze podwojna porcje soku do piwa leja, a ja tak uwielbiam! saszka...nie wiem co ci napisac...Nie znam sie tak dobrze na definicjach tak jak pomaranczowy...ale twoj opis tez nie jest za rozowy...uwazam, ze kazdy powinien odnalezc sprawdzone sposoby dla SIEBIE...na te trudne, zle dni. ja juz mam kilka sposobow, ale wiem, ze na innych nie dzialaja (patrz-moja przyjaciolka) Ide sobie chyba zaraz potuptac z psem, bo za oknem zimno, ale piekne slonce swieci. Az sie zyc chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................
saszka -> ja co prawda nie jestem od pomarańczowych definicji, tylko cichutką fanką Gio, tym nie mniej coś Ci powiem. Lubię czytać Twoje posty. Zawsze lubiłam. Jest w nich dużo....hmmm... humoru?? dowcipu??? wyrazistości??? ciekawości świata??? chęci życia??? A to raczej nie są objawy depresji....... Przeczytaj raz jeszcze, uważnie, to co Gio napisała wczoraj. Depresja to choroba umysłu, duszy. Oczywiście, że mozna ją leczyc farmakologicznie. Ale to nie wszystko. Leczenie depresji jest postepowaniem złożonym. Do leków trzeba dodać psychoterapię. Różną, w zależności od przypadku. Depresję da się leczyć. Jest tylko jedna zasada. Nie ma przymusu leczenia. Tak jak nie ma przymusu leczenia schizofreni, czy innych schorzeń tego typu. Tacy chorzy najczęściej trafiają pod opiekę specjalisty w sytuacji, która stanowi zagrożenie dla ich życia.Albo życia innych osób. Natomias, żeby z własnej inicjatywy trafić do dobrego specjalisty trzeba sie , niestety, troszkę natrudzić. Ważne, aby mieć taką inicjatywę. Albo mieć kogoś, kto nas do takiej inicjatywy nakłoni. Nie znam Cię, więc nie mogę Ci niczego doradzać. Z resztą nie jestem specjalistą psychologiem. Byłam uczona w kierunku zauważania problemu a nie leczenia go. Natomiast wydaje mi się, że pomimo tego co piszesz, masz dużą potrzebę kontaktu z ludźmi. I ten kontakt masz niezły. Traktuj to forum jako swoistą terapię. A jak będziesz chciała pogadać to jestem do usług :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ..Ja tez juz po obiedzie ..zostalo tylko wspomnienie pod postacia sterty ..\" ..statkow w zlewie\" ..:D ale jakos mi to rybka plum ..nie se leza ..moze sie ktos zlituje i pozmywa ..! Ja mam zaraz miedzynarodowa rozmowe z Kanada ..na Skype ..z moaj kaya oczywiscie wiec uciekam 🖐️ dla mojej anonimowej wykropkowanej fanki ..buziaki ..👄 ..a moze bys sobie nadala jakis nick i zostala z nami ..Juz robie miejsce pod wyrkiem .. ..to czekamy .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na \"Hitch\'a\" :) Gio -> a nie mowilam, ze z Kaya wszystko w porzadku!! :D Kasiek -> ale po co ja mam to ogladac?? nie chce :P nie lubie :P Saszka -> zadnych kawalkow nie mam... takze nic nie moge wysylac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem sie nie odzywac ale ponieważ Saszka jest taka miłą osóbką... Głównym \'punktem\' depresji jest własnie to że NIE MA SIĘ WŁASNEJ jak to nazwalaś inicjatywy. Nie ma żadnego imperatywu do działania ponieważ kazde działanie wydaje sie byc z góry skazane na niepowodzenie. I żadne \"kopniaki\' nie pomoga. To o czym mówiła Gio to tzw \"dół psychiczny\'. I z niego rzeczywiscie mozna spróbować kogos wydostać ostro do niego podchodząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się narobiło.... :) W kwestii Tygrowych seriali : CODZIENNIE? pogięło kogoś? Niee, mimo calej sympatii dla Tygrysków :D A co do do reszty- fajnie , że ktoś "zawsze" lubil czytać moje posty, :)bo mnie się zdawalo, że jestem tu od niedawna... :) A to już prawie rok od mojego tutaj pierwszego wtargnięcia (nie licząc wcześniejszego podglądactwa). Dobrze, że jeszcze między wierszami widać to, co kiedś było na porządku dziennym. Diabełki, to dzięki wam :D :D :D jeszcze zipię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok >>..A ja ..dalej z uporem maniaka ..bede Ci stosowac \"ostra terapie\"..bez pardon-u ..:) Dla mnie osobiscie ..caly Twoj problem ..99.9 % depresji ..calej obiecnej Twojej sytuacji opiera sie na jednej przyczynie tego stanu .. ..wiec diagnoza brzmi ..\" ..L E N I S T W O \".. !!!!!! Lenistwo jako choroba calego organizmu postrzegana jest jako \"osmiornica \" ktora zajmuje kilka waznych ukladow czlowieka ..Objawy .. Brak checi do pracy lub jej znalezienia .Brak checi do kontaktow z ludzmi ..do spania ..jedzenia ..wyjscia na dwor na spacer ..do okazywania ludziom sympatii i milosci ....do spelnienia sie w jakimkolwiek hobby ..! Brak zainteresowan .! Ogolnie brak checie do zycia ..Najgorszym ostatnim stadium jest ..brak checi do ..wstawania rano z lozka ..mycia , ubierania sie ..oraz ..zalatwiania swoich potrzeb fizjologicznych .. Na koniec ..Lekarstwo ...: ..\" Trzeba chciec ..ZYC ..!!! :) ..a teraz ide polezakowac .. z ksiazka do hiszpanskiego Adioooos.Paaa.🖐️:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Masz racje Gio. Pozdrawiam. PA wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ściągnołem sobie fajowy utworek, wpadł w ucho ostatnio w trójce pani Rachel Yamagata - "wore me down" zapowiada sie ciekawie nowe odkrycie :):) nie wiem ..co powiedzieć..ale muszę sie przyznać bez bicia ..że wasze sprzątanie, jest zaraźliwe :P też dzis sprzątałem ..nie! nie !! nie tak jak Wy ..okna i inne tam, ..no ale sprzątałem, powiedzmy rynek :D Airka ...ale czytanie Twojego ćwiczenia .. ..też jest ćwiczeniem :D:D..hahaha!! więc rano ćwiczyłem ;):D ..czuje sie już młodzie,sprawniejj;):D:D Kachni ..popieram! Saszka..w zasadzie to więcej Tygrysa mozna zobaczyc u Kubusia Puchatka, i tam prezętuje się w całej krasie:) Kasiek .. ja spałem ..tak jak powinno sie to robic ..czyli spać:D Nina..no ale nigdy nie słyszałem ..w hotelu jakiejs zadymy czy ..by było głośno, może zawsze jestem w innej części:) a może mi to zawsze rybka :D:D Gio ..qrde ..ja nie wiem ..ale jakies problemy mam techniczne ..z tą gadaczka ..albo to nie ja ..juz sam nie wiem ..z Tobą sie nawijało fajowo ..a z Elleska..jakieś to porwane..pomięte...grrrr no ale nic ..trzeba dojść do techniki:) dobra ..seans..filmowy na pierwszy plan ..leci Iniemamocni a potem Hellboy ..h.g.w. co to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzien sprzątałam, sprzątałam, ale jeszcze mi wiele zostało.. Przynajmniej moim zdaniem, chociaz prawie wszyscy twierdzą, ze juz wszystko zrobione... :P No cóz... lubię, zeby wszystko było na błysk ;-) Pogoda u mnie zimna \"pieruńsko\". Wiatr wieje i po prostu az ciarki przechodzą.. A przeciez w poniedziałek pierwszy Dzien Wiosny, a w niedzielę święta ! Borek ---> zdjęcia rzeczywiscie genialne... kocham zachodzy słonca... a takie piękne... to już szczególnie :) No i wiesz... Sprzatanie zawsze sprzątaniem jest... Gio ----> dzięki za maila... wiesz... rzeczywiscie muszę pomyslec... no ale więcej w mailu napiszę, bo zamierzam jeszcze cos do Ciebie skrobnąc :) A no niech będzie, ze enigma to facet.. :) Pomyłka... Elles ---> czekam na zdjęcia :) Bo zabrałam się za uzupełnianie galerii Kafeteriowej... Więc jak ktos ma zdjęcia, to przesyłać i przesyłac... Mam duzo miejsca jeszcze na dysku :P Saszka----> Ty nie czytaj nawet o tych depresjach, tylko się stosuj do swojego opisu :) \"Koniec deprech! Do roboty!\" ;-) AIR ---> dzięki za ćwiczenia.... \"Koniec lenistwa! Do ćwiczen!\" 🌻 Kachni :) 🌻 Tygrysek ---> Kochana, to ja się na prawdę musze wziąc za ogladanie seriali... Zdominowałas wszystkie polskie seriale :) Przeslij mi jakies Twoje zdjęcia, bo mam kilka, ale niezbyt wyrazne, a przeciez musze wiedzieć, kogo mam wypatrywac przez cały serial :P No i jak mozesz, to mów kiedy będziesz w TV, bo tak to mało oglądam i mogę czasem przeoczyc.... Nina ---> Co do pierwszego (tego o mnie) to się nie zgadzam... Ale kominek to mi się podoba :P Amok :) Dla wszystkich 🌻 A tak w ogóle, to przepraszam, ze uzywam tak duzo emotinkonów :P Ale po prostu na Gadu się przyzwyczaiłam, bo te emotki choc w pewnym stopniupokazują to co czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio A ja mam taki programik \"Hiszpanski w pigulce\" i sobie na nim pykam :) (Na zajecia juz chodzic nie moge, bo mi nie pasuja!!! 😭 Wchodza w moj obowiazkowy rozklad jazdy). Poza tym ogladam namietnie Almodovara to zawsze mi wpadnie cos w ucho :) Lubisz jego filmy? Bo ja baaardzo :) Saszka To naprawde juz rok? :D Wow! :) Czas na Diablach leci jednak strasznie szybko :D asia_malutka A dlaczego ja nie mam fotek? :classic_cool: Maila dostaniesz np. od Gio.. Nauczona doswiedczeniem (nie tylko ja zreszta) wole nie \"publikowac\" maila na forach, bo konczy sie czasem nieprzyjemnie :( Dla Wszystkich pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok >>..wyczuwam intuicyjnie ze sie chyba troche obraziles ..ale ja mam zasade zelazna ..NIGDY ..nie gniewam sie za prawde .. To jest zawsze jakby bodziec do tego zeby nad soba pomyslec ..bo inni ktorzy patrza z boku zawsze lepiej widza .. Ja juz gadam do ciebie jak Baba do Obraza ponad rok ..i mam nadzieje w koncu ze tez Obraz ( czyli TY ..)..do mnie przemowi ludzkim glosem ..!:) Licze caly czas na to ze ..zostaniesz z nami jak dawniej bylo i ze dasz mi w koncu satysfakcje .. ..ze powiesz wreszcie ze cos zrobiles pozytywnego ze swoim zyciem .. Chyba mi sie w koncu cos nalezy oprocz slow ..ze.. \"mam racje \"..to juz wiem ..tylko ze mnie bardziej interesuje efekt koncowy tych racji .. czy na cos sie przydaly ! Nooo..i jeszcze chce zebys wiedzial ze robie to wszystko , bo ..Cie lubie ..inaczej .. mialabym gleboko i olalabym .. \"sikiem prostym \":) Ja po prostu nie potrafie inaczej pomagac.. Maj Kaya ..wie najlepiej ..ze jej dzien ..zaczyna sie od ..\"kopa\".. ..wtedy szybciutko ..odpala auto w garazu i smiga do roboty ..po to zeby wieczorem zemna pogadac .. ..no i zapomnialam o czym pisaliscie ..w nastepnym poscie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogląda ktoś kabaret? ;):D Dzisiaj to same fajne fillmy są :):):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na stałe to jestem od sierpnia, a wcześniej wpadałam, pod różnymi nazwami np.: ............. aż w końcu ktoś wyraził troskę, czy dobrze wpisał mojego nicka, bo ma trudności z policzeniem ilości kropek, i tak mnie tym rozbawił, że zostałam :) I jeszcze powiedziałabym, że jestem tu głównie przez Gio, ale nie powiem, bo jeszcze jej nadmiar pochlebstw zaszkodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×