Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Tygrysek ---> hahaha ty to jesteś kokietka prawdziwa :P \"nie ma sensu oglądać, bo Tygrys tylko 2 sekundy mignie raz na miesiąc, ale jeszcze mogę mignąć w Złotopolskich i w Na Wspólnej\" hihi podoba mi się :D będę polować na Tygrysa :) Borewicz ---> tak, hmmm ale mi nie chodziło o ćwiczenia intelektualne :P od rana :) Ja też czekam na ciepło żeby rower można było wyprowadzić z piwnicy na spacer :D Nina ---> jak tam poszło z silną wolą ćwiczeń? :D Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak ..Saszka ..siedzisz rok pod wyrkiem ..i se nie krzywdujesz ale jak zwykle ..wszystko przezemnie ..:D Murzynowi sie w Czarnej Afryce ..urodzilo biale dziecko ..tez przezemnie? :) Kachni >>mam pytanko ..a co to znaczy ..kurfa ?? Czyzbym byla jakas niedouczona ?:D Oczywiscie ja poprosze o ten espanol en la pildora :) Borewicz >>.. cos w tym musi byc ..!:D ..czyzby zlosliwosc przedmiotow martwych ? Co za cholera ..nie moge zadnego konta na tlenie otworzyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marla
witajcie wszyscy!! zajżałam tu przypadkiem,i jestem w szoku tą roznirodnością tematów w tym topiku!O co właściwie tu chodzi?Ale mnielsza o to . Cieszy mnie że potraficie sobie pomagać w najróżniejszych sprawach,wielu z was powtwrza sobie wzajemnie "będzie OK!" I WTDAJE MI SIĘ że to ważne jesteście BARDZO MIŁĄ GRUPĄ .Pozdrawiam was i życze wam wsztstkiego dobrego w nadchodzące ŚWIĘTA Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o Amoka to czasem odnoszę wrażenie, że... nawet mu się tu podoba, ale z żalu za tym co mogło być an nie jest ...nie przyzna się że mu z nami dobrze... i nie będzie z nami gadał.... boby mu jeszcze się poprawiło i co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Saszka ..Amok sie cyka ze bedziemy mu kazali cos zrobic i bedzie musial wyjsc z domu .. Ciekawe Amok ..czy ty bys potrafil mnie wyciagnac z mojej depresji ..??:) ( moze k... nie widac ale mam depresje ..jeszcze mam ) Amok Boi sie ze kiedys nieswiadomie wpadnie w Amok Diabelskich imprez i mu sie polepszy humor ..:D Marla >..dziekuje w swoim imieniu za zyczenia :) Nasz topik to ..\"Samo Zycie \"..\" M-jak Milosc \"..Plebania\" \"Zlotopolscy\".." Na Wspolnej " " Isaura" .." Moda na Sukces ".. i inne seriale z zycia wziete ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, a gdzie wynalazalas znowu takie paskudne przeklenstwo?:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Co do Amoka... hm... mysle ze temat przerobilismy juz na wszystkie strony. Pewnym ludziom sie nie da przetlumaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..achhh to znowu przeklenstwo ?? :D. ..a przeciez kurwa ..mialas juz byc ..grzeczna ..!!! ..obiecalas ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hitch jest extra.... :) bardzo fajny, smieszny, lekki filmik :) a co do seriali, jak Saszka powiedziala, naprawde nie warto,,, bardzo Was prosze, to nic wielkiego.... jak mam nic nie robic, to juz wole czasem sie w takie cos pobawic... zawsze pare groszy wpadnie.. uwierzcie mi, statysta moze byc kazdy... tam kompletnie nie gra roli jak sie wyglada, bo tego i tak nie widac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra Tajger...my tam swoje wiemy :P a ja tobie oglądać nie karze ino informowalam Saszke o rozkładzie jazdy... Amok...niech no ta Baba tyle nie gada, zrób coś! :) Saszka...potwierdzam że też lubie cie czytać...mało kto wyłazi ze swojego auta przez bagaznik...wiec jesteś pozytywnie zakręcona ;) Borewicz...żeby ci sie zakwasy nie zrobiły od tych ćwiczeń :P a może wy z Gio gadać nie możecie bo jakiegoś firewalla któreś z was ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko ..przez sen. trzeba coś wymyślic, o czym jest ten topik ..bo co chwile się o to ktoś pyta:D ...no i tzeba ludziom ..coś mowic:) ..nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Ostatni dzień zimy :) Jak się czujecie? Jutro wiosna 🌻 W Poznaniu jest mróz, ale pięjne słońce poprawia humor. Idę zaraz z rodzicami na spacer , kot siedzi pod balkonem i chce żeby go wypuścić, chce sobie na słonku posiedzieć. To chyba najlepszy znak, że idzie wiosna :) Miłej niedzielki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yupiiiiiii :) Pedze zaraz na spacer, bo to MEGA slonce za oknem mnie wzywa! Rany jak slicznieeee, tralala, ..... Wiosna.....wiosna!!! Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega slonce sie juz skonczylo i przyszla mega wielka czarna chmura.... taka po horyzont...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam meska od dzieci - właśnie wyjeżdżają na Kasprowy. W pełnym słonku.... zapomniałam im dać kremu z filtrem... ściapra im buźki... młody ma dzisiaj urodziny, 9?, podobo świętują... A ja właśnie sprzątam po śniadanku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy my powtarzamy sobie wzajemnie że będzie OK? jak to Marla zauważyła? takich komunałów to tu chyba nie było :- , nie wydaje mi się, żeby ktoś tu takie kity wciskał :) Samo się OK nie zrobi, trzeba mu trochę pomóc, no może się przyczaić i przeczekać :) Ile razy można oglądać Gwiezdne Wojny? zaraz sie na szczęście kończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..noo dobra ja tez juz po robocie ..Zrobilam dla kazdego grafik ..i mam luzik .. Widze ze kazdemu humor dzisiaj dopisuje ..Jak niewiele nam do szczescia potrzeba ..troche slonca i juz .. Kafeteria >>..co sie z toba dzieje ..Wrzucilam wiadomosc na gg i cisza . Melduj sie do raportu ..!:) Kasiek ..>>.. a co ty nam tutaj z Borewiczem jakas chorobe wymyslasz ze niby jakiegos ..firewalla mamy .. :) Borewicz czy ona ma na mysli jakas odmiane ..hlamedii albo innej ciezkiej choroby mozgu ..:D Musze sie zastanowic czy mam sie obrazic czy nie ..:D Kachni .. ja to cie zawsze gdzies przyuwaze ..wiec to nie pomowienia ale nie bedziemuy mowic gdzie , na ktorym topiku robilas \"upust emocjom \" :D Dzisaj jestem verry happy , bo moje dziecko zjechalo ..do domu na cale 6 dni .. ale niestety ..k... pech ..w same Swieta Wielkanocne musi ..Sluzyc Ojczyznie ..!!!! Pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wąż (wąż, nie mąż, żeby było jasne)? Gio, czy wąż został z tobą, czy dziecko ma go z sobą (w kieszeni? - wątpliwy żart, wiem). Opowiedz mi o wężu.... Słońce to tak niewiele?????? Wydaje misię że pierwszy raz od dawna mamy prawdziwą zimę i naprawdę czekamy na prawdziwe słonko - wytęsknieni i wyposzczeni... A swoją drogą, to Harison Ford już 25 lat temu najmłodszy nie był, a dalej daje się stłuc i gonić. Dawno żadnej żony nie ratował, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że Twoje Diabelskie Imię to Siedemnaście Kropek? Słuchajcie, nieletnia siedemnastka nam się trafiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka >>.. Przez dwa tygodnie Santa siedziala przed terrarium wpatrzona jak sroka w gnat ..i nie mogla sobie darowac ze waz mial do zjedzenia dwie myszki ..a ona nic nie dostala ..( zadnej )..:) Dzisiaj Santa ma ..\"swieto lasu \"... Moj syn otworzyl terrarium i obwiazal jej na szyi calego 1.5 metrowego weza .. wiec sobie z nim chodzi po pokoju ...i nareszcie szczesliwa ..!:D Nie do konca jestem pewna czy ona jest ..madra ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, zaczynam żałować że nie jestśmy wężami - dwie myszki mówisz --- jak ja nie cierpię codziennego gotowania!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - dzien dobry ;) nic nie wiem, bo dopiero udsiadlam do kompa ostatnio sie kursuje, wiec nie mam czasu na zagladanie do netu :( a jutro czeka mnie final mojego konkursu i zaczynam sie tym przejmowac :( trzeba by zadzwonic do Aniola i poprosic o pomoc w odstresowywaniu ;) :D On jest w tym najlepszy :) no to spadam - milego popoludnia w pierwszym dniu wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za lenistwo ..\' leniwa Borewiczowska niedziela\"..:) nikomu sie nie chce pisac? Wiosna wam uderzyla do glowy ..i pewnie na imprezach siedzicie ..:) A ja przed kompem ..bo sie nudze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no impra na całego...mam herbatke, winogrona i paluszki...:) i kompa za kompana :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...o firewallu moge powiedzieć tylko że to nie choroba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio Weza bym nie chciala, ale jestem zakochana na zaboj w swinkach wietnamskich 😭 Sa tak cudowne ze mi sie cos robi jak je widze... :):):) Kasiek komp za kompana, brakuje szampana! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tez cos boli ... ❤️ ...😭 Kupilam sobie dzisiaj w Lider Szajsie ..10 puszek ananasa bo rzucili w promocji ..i juz tak sie obzarlam ..trzecia puche koncze ..ale za to nic innego nie jem ..bo sie odchudzam a ananasy sa wlasnie na odchudzanie... Kasiek >>winogronka .. nic nie mow ..bo tera mnie nie stac na to .. przypominam ..kilogram ma 800 kcal...:D Saszka ..etopiryna ..no wiesz to co ..Gozdzikowa ..:) Tygrys >... na gardlo ..tylko LODY .. cieple ,zimne ..jakie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×