Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Pogoda piękna dziś wstała, słoneczko świeci, pielgrzymki przez Warszawę przeciagaja, w pracy się siedzi:-) Pozdrawiam gorąco, weekend już tuż tuż:-) Dzisiaj stałam na przystanku, podjeżdża autobus. Stał sobie tam taki starszy pan, nawet bardzo starszy, więc grzecznie czekam aż on wsiądzie, na co usłyszałam: Dama pierwsza:-D niesamowite....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko...chyba mnie dzis powalilo ..wstalam o 5.oo i juz sie nie kladlam ..Posprzatalam chalupe za wszystkie czasy ..bo dzieciarnia wyjechala i moze chociaz przez weekend bedzie wszystko na swoim miejscu ..! Szamanka ..>>..i wlasnie dla takich chwil warto zyc ..!:D...raczej watpie zeby od mlodego pokolenia kobieta uslyszala takie slowa wsiadajac do autobusu ...co najwyzej uslyszy ..gdzie ...sie Pani ..ładuje ..z tym dupskiem ....(zaslyszane naocznie)..!!!:D Znudzony ...Ty sie nie wymiguj jakąs Niemką...tylko czesciej kontroluj sytuacje pod wyrkiem ..bo niektore rzeczy to juz sie w glowie nie mieszcza...!:D...ale mysle ze chociaz poczytasz ..co sie dzialo..! ...wymysliły...teraz będa na motorach jeżdzic ...:D ..a ja ostatnio ..jezdzilam po chodniku na hulajnodze ..ale kiepska byla ..nie czulam \"wiatru we wlosach\"...a moze poprostu mam za krotkie wlosy ..!:D ..dobra ...gotuje grochówke ..w calym domu ..wali jak z murzynskiej chaty po ..lunchu...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Od trzech dni rano budzi mnie kosiarka 😡 Szalu mozna dostac 😡 U nas tez goraco! Ufff, jak goraco :D Mam ochote na jakies pluski :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na zakupy :D Air -> a co ja zrobie z polowa motoru?? na razie zamierzam sie blizej z qmplem zaprzyjaznic :P W koncu znamy sie od lat i nasze pieski bardzo sie lubia :D Gio -> :D od 5?????? wczesniej.... hulajnogi tez sa fajne, gdzies w necie widzialam taka z silniczkiem :D Dark -> to jak?? Kupujemy motorki?? :D Kotka -> witaj Spryciulko 🖐️ :D Majorek -> wspanialego weekendu, odpocznij sobie porzadnie :D Margotka -> chodz do Wawy i pojdziemy razem na basen sie popluskac :D Szamcia -> :D damo... :D Znudzony -> 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na zakupy :D Air -> a co ja zrobie z polowa motoru?? na razie zamierzam sie blizej z qmplem zaprzyjaznic :P W koncu znamy sie od lat i nasze pieski bardzo sie lubia :D Gio -> :D od 5?????? wczesniej.... hulajnogi tez sa fajne, gdzies w necie widzialam taka z silniczkiem :D Dark -> to jak?? Kupujemy motorki?? :D Kotka -> witaj Spryciulko 🖐️ :D Majorek -> wspanialego weekendu, odpocznij sobie porzadnie :D Margotka -> chodz do Wawy i pojdziemy razem na basen sie popluskac :D Szamcia -> :D damo... :D Znudzony -> 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na zakupy :D Air -> a co ja zrobie z polowa motoru?? na razie zamierzam sie blizej z qmplem zaprzyjaznic :P W koncu znamy sie od lat i nasze pieski bardzo sie lubia :D Gio -> :D od 5?????? wczesniej.... hulajnogi tez sa fajne, gdzies w necie widzialam taka z silniczkiem :D Dark -> to jak?? Kupujemy motorki?? :D Kotka -> witaj Spryciulko 🖐️ :D Majorek -> wspanialego weekendu, odpocznij sobie porzadnie :D Margotka -> chodz do Wawy i pojdziemy razem na basen sie popluskac :D Szamcia -> :D damo... :D Znudzony -> 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak sie potroic... przepraszam ale komputer mi swiruje i pokazyal komunikat, ze strona nie moze sie zaladowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> to ty tak po poznańsku, piątkowe sprzątanie :) Ja już też mam posprzątane mieszkanie, żółw ma wodę wymienioną, tylko chomiki maja po staremu bo nie mam trocin i muszę iść do zoologicznego. Margot ---> hmmm kosiarki, skąd ja to znam. U mnie na osiedlu też jakieś trawne żniwa. Mam nadzieję żę koszenie działki w ten upał mnie ominie :P Szam ---> nie ma to jak przedwojenna szkoła. Szkoda że już na wymarciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam tyle rzeczy nakupowac... a kupilam nic :P Qrcze albo ja mam spaczony gust albo w sklepach nic nie ma :P A jak cos mi sie juz spodobalo to z reguly same male rozmiary byly, ewentualnie duzo za duze :P W zwiazku ztym kupilam produkty na pyszna salatke ;) Air -> a ja bralam trociny z zaklady slusarskiego, jest taki kolo mojego bloku, zawsze byly takie pachnace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wlasnie wrocilam od fryzjera i jestem 😡 Poprzednio mialam tak fajnie sciete wlosy i prosilam tylko o podciecie a babka mi taka fuszerke odwalila, ze nic tylko 😭 To tak jak sie zmienia - z koniecznosci fryziera 😡 Szczescie w nieszczesciu jest takie, ze wlosy mi szybko rosna :) Tygrys - w W-wce na pewno sie nie zjawimy :( Funduszy brak w zwiazku z przeprowadzka :( A dobra salatka to tez bardzo dobry zakup :D AIR - juz mi nic nie mow o zniwach! Porazka totala, od siodmej rano dzien w dzien 😠 Trzymam kciuki, zeby koszenie na dzialce Cie ominelo :) Pozdrawiam wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wlasnie wrocilam od fryzjera i jestem 😡 Poprzednio mialam tak fajnie sciete wlosy i prosilam tylko o podciecie a babka mi taka fuszerke odwalila, ze nic tylko 😭 To tak jak sie zmienia - z koniecznosci fryziera 😡 Szczescie w nieszczesciu jest takie, ze wlosy mi szybko rosna :) Tygrys - w W-wce na pewno sie nie zjawimy :( Funduszy brak w zwiazku z przeprowadzka :( A dobra salatka to tez bardzo dobry zakup :D AIR - juz mi nic nie mow o zniwach! Porazka totala, od siodmej rano dzien w dzien 😠 Trzymam kciuki, zeby koszenie na dzialce Cie ominelo :) Pozdrawiam wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... Tygrysku... U Was w stolycy to trociny są odpadem przemysłowym w zakładzie ślusarskim? Zawsze wiedziałem że to dziwne miasto. Ale żeby az tak? Bo u nas w Krakowie to trociny mamy z zakładu stolarskiego...;) Margot... Spoko. Ładnemu to we wszystkim ładnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> hahahahahaha masz racje, stolarski zaklad a nie slusarski... upal sie mi na lepek rzucil :P hahahaa Margotko -> na pewno nie jest az tak zle!! Dobrze Amok mowi, sliczna jestes to i w fruzyrce tez Ci ladnie jest :) A salatki jeszcze nie ma, tylko produkty na nia nabylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie skończyłam czytać \"Na zachodzie bez zmian\" Remarque\'a. Smutna ta książka, straszna, gorzka aż do bólu. Jednocześnie świetnie napisana. Kocham takie książki i jednocześnie ich nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygr, ja wczoraj tez poszłam na zakupy i choć się naprzymierzałam jak dzika, wyszłam z niczym. Ciuch się zeszmaciły, ot co;-) Margot, nie przejmuj się, odrosną, choć bardzo Cię rozumiem. Szkoda, że nie przyjedziecie, ale jestem pełna podziwu dla tych Waszych przeprowadzek. Wasze życie na południu Francji polega chyba głównie na szukaniu nowego lokum;-) oby było takie jak chcecie, bez konieczności przemieszczania się:-D Air, tez kiedys miałam okres na Remarqua. Przeczytałam wszystko co napisał, I faktycznie, bardzo podobał mi się sposób w jaki pisze, wiele cytatów sobie porobiłam w swoim notesie, ale jakaś taka nostalgia i tym podobne uczucia człowieka ogarniają...na razie, choc miałam taki zamiar, nie sięgam powtórnie po lekturę jego książek. 🖐️ Amok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak poraziła bardzo \"Widzialna ciemność\" Goldinga... Zreszta jego \"Władca much\" też jest porażający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amok ---> tych książek nie czytałam, ale widziałam film \"Władca much\" i to mnie całkowicie zniechęciło do książki, opisy muszą być porażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - czekam jeszcze na opinie mamy odnosnie wlosow... ale zapewne przede sie raz jeszcze do frysiera (tym razem juz do innego). Moze nawet obetne sie na krotko, bo jak Kopernik wygladac nie zamierzam ;):D A ja salatke kupilam gotowa - jest sprawdzona i naprawde pyszna :D AIR - przeczytalam \"Na zachodzie bez zmian\" chyba trzy lata temu. Mialam podobne odczucia po jej lekturze. A czytalas moze \"Czas zycia i czas smierci\" Remarque\'a? Szamcia - nie nastawialam sie na przyjazd, ale mialam nadzieje, ze mimo wszystko sie zjawimy w W-wce :( A jesli chodzi o przeprowadzki to szczerze mowiac, mamy nadzieje, ze to bedzie juz ostatnia zanim kupimy cos swojego za ladnych pare lat :) Ja juz na sama mysl o pakowaniu naszych rupieci poraz kolejny dostaje drgawek :o Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to sa zupełnie rózne dwie rzeczy. Tzn książka i film. Dla mnie książka jest rewelacyjna a film... Taki sobie. Widzialna ciemność to zupełnie co innego ale warte przeczytania chociaż czasami tak zabolało że odkładałem książkę na jakiś czas... Ale ja jestem... Wiesz.. Nadwrażliwiec...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wladca much\" to rewelacyjna ksiazka, zgadzam sie z Amokiem w calej rozciaglosci :) Air -> hmm, nie czytalam tych ksiazek, a moze powinnam?? Ty mi lepiej powiedz ile stron juz napisalas mgr????? Przypominam, iz mialas zaczac pisac... :P Margotka -> a jaka salatke kupilas?? I co mowi S. o fryzurce?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bede musiala przeczytac \"Wladce much\", skoro tak zachwalacie. Tygrys - kupilam jakas wloska salatke :) A co mowi S. - on jak to on mowi, ze ladnie wygladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a propos ksiazek to dzis kupilam 5... (ach ten wroclaw....nie ma to jak dobrze zaopatrzone ksiegarnie...) a \"wladca much\" w wersji ksiazkowej duzo lepszy, film potem juz nie robi takiego wrazenia... a \"myszy i ludzie\" ktos czytal? tak odnosnie smutnych zyciowych ksiazek... >>>>Tygrys, no w upaly to ja zaluje ze taki kurdupel jestem...:) ale dzis we wrocku tramwaje nie byly zatloczone wiec dalo sie przezyc...tylko potem w pociagu do siedzenia sie przyklejalam... trzymcie sie diaboly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a co powiecie o \"pachnidle\"? az dziwne ze dopiero w te wakacje przeczytalam ta ksiazke (bo ja jestem pies na zapachy i wszystkie z tym zwiazane...) kurcze, o ksiazkach to ja moge godzinami...i o filmach...byle nie typu \"american pie\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> prooosze nie wspominaj \"American pie\".... takie zachwyty slyszalam o tym filmie, ze ostatnio stwierdzilam, czas to w koncu zobaczyc... Nadal sie zastanawiam po co wlasciwie to ogladalam?? ;) \"Pachnidlo\" - qrcze nie znam :P Margotka -> hihii kofany S. :D Przeczytaj \"Wladce..\" koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - mamie podoba sie fryzura, S. rowniez choc przyznal, ze \'nieco mniej nie poprzednia\' (ale dyplomata :P:D ). A na \"Wladce...\" bede polowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam tym razem \"Zgromadzenie\" WOW!! Dobry film, dobry!! Chociaz bardziej podobal mi sie \"Efekt motyla\" ale ten trzyma w napieciu do konca :) Margotka -> dyplomata hihihihi :) Zrob fotke, pokaz sie jak wygladasz i ocenimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - ja sie tam teraz na foty zadne nie pisze, chyba, ze z zaskoczenia ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..diabelkowo ...🌻..bardzo dawno nie bylo mnie tu ..czas nadrobic zaleglosci ..no napewno w czytaniu wszystkiego nie dam rady ..ale chociaz ostatnie 10 stron sprobuje przeczytac ..nie w temacie jestem wiec musze podszkolic sie .. pozdrowka dla calej braci diabelskiej ..sle i melduje sie od jutra na warcie[czyt na diabelkowie] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×