Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Amok -> dziekuje, fotki doszly :) Podobaja mi sie kociaki i te \'krakowskie ujecia\' :) Dobranoc 🖐️ Jutro pewnie znow wstane popoludniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ;) a mnie rano nie dośc, że budzą domownicy (np o 9.. :0 ), co zakłóca sensowne wstanie ;) to jeszcze piesio się wierci i też budzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) Niektórzy długo siedzą, to się nie ma co dziwić, że śpią do południa :) Ja tam nie mogę spać jak jest jasno, a spać też nie idę później niż o 24. Kolejny piękny dzionek, ale dzisiaj idę na rower, co tam. Potem będzie padało i znowu sobie nie pojeżdżę. A po południu idę po raz drugi na \"Shreka\" tym razem z mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak komu z pogodą nie wychodzi to zapraszam do mnie :) własnie ide sie opalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - mnie tam nikt nie budzi, bo wiedza, ze to grozi trwalym kalectwem :classic_cool: Spie sobie dluuugo, a teraz jest tak goraco, ze nie mam ochoty nawet wyjsc na zewnatrz, bo zaraz bede ugotowana. Pewnie tradycyjnie :P w okolicach 15 lunie deszczem i troszke temperatura spadnie. Kasiek - a gdzie Ty kulesianko mieszkasz? :classic_cool: Bo ja w Polszcze, to wez kofana parasol na to opalanie :D Bynajmniej nie ten od slonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani! Dlugo mnie nie bylo bo bylam na maksa zajeta,. Najpierw ta obrona, potem wyjazd na kurs, a jak rocilam to zalatwianie wyjadu. No i tata udalo sie dostac wize. Wylatuje 16go do Canady. Najpierw przylot do Vancouver, potem wyjad na wyspe Vancouver Island, na poczatku wrzesnia bede gdzies nad jeziore przez tydzien, potem poszaleje w Van a pozniej jade przez Calgary na ziemie Saskatchewan. Buziaki!!! Milych wakacji!!!! jakby co postaram sie byc na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...heh, to ja nie wiem gdzie ty kulesianko mieszkasz, bo w mojej Polszcze słońce ino daje po pysku i innych częściach ciała tysz (jest już po 15 i nic nie luneło :P ) :D Air...\"Shreka\" już dwa razy widziałam...pierwsza część jest zdecydowanie lepsza...jak tam skok w bok z "Lolitą"? Władca ci tego nie wybaczy :P Kofi :D no świetnie, wybaw sie i wracaj tu czem predzej ;) (aha, chyba mi pojedziemy po pensji bo sie obijałaś ostatnimi czasy okrutnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..do wszystkich ..mam problema ...!!! Z powodow finansowych musze szybko podjac decyzje .. Mam kablowke UPC ..Zeby miec jakikolwiek z wami kontakt musze zrezygnowac z kablowki a chce zostawic sam Internet ..Roznica kolosalna ..bo ze 179 zl..moge wejsc na 79 zl...tylko ze w tym abonamencie jest bardzo niska predkosc przesylania danych do internetu ..do 64 kb..Mam pytanie ..czy to sie oplaca ..Czy dam rade normalnie korzystac z netu ..?(nie znam sie na tym )...a nie chce sie wladowac w kanał..! Poradzcie cos szybko ..bo inaczej mnie tu nie bedzie wcale ..!!!.! Czekam ..Bede po meczu ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej :) Kasiek ---> \"Lolita\" przeczytana, podobała mi się :) A \"Władca\" mi wybaczy, w końcu on już trzy razy przeczytany, a obejrzany też kilka razy, wywleczony na lewą stronę, szczęsliwy jest, że mu dałam trochę odpocząć :P Gio ---> koniecznie musisz coś zrobić żeby cię nie odcięło od nas :( :O ja się spytam mojego Michola jak to wygląda z tym opłacanie i ci powiem, chyba że mnie ktoś uprzedzi. Też będę po meczu :) A gdzie Tygrys? Już siedzi przed telewizorem? :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio! To ciut wiecej od zwykłego modemu... Miałem, widziałem, róznica mała zwłaszcza przy naszym polskim necie. Życie potoczy się trochu wolnej i wolniej bedziesz pisała, ale bedzie oki... dla stówki warto. Jeżeli już musisz, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRek ..dzieki ..dowiedz sie ..Teraz mam .. predkosc pobierania danych do sieci internet ..do 768 kb ..bedzie do 256kb predkosc wysylania danych do sieci ....do 128kb ..a bedzie ..do 64kb ... czy to w ogole sie oplaca ..placic 80 zl ..za taka mala predkosc ..? ..narazie ..wpadne pozniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... To nie jest kwestia \"opłaca się czy nie\". UPC daje stabilny (w miare) dostęp do netu. Szybkość jest taka sobie ale gra głównie role przy ściąganiu z netu dużych plików. Przy normalnym użytkowaniu w sumie niezauwazalne.. Po prostu strona jakaś tam bedzie się wczytywała o pare sekund dłużej niz w tej chwili. Na pewno jest to dużo lepsze wyjście niż podpiecie sie do sieci \"jakiejś tam\" firmy, która za miesiąc nie będzie istniała. UPC pewniejsze i stabliniejsze. Ew. jest do rozstrzygnięcia kwestia czy Chello czy Neostrada... Ale moje pryw. zdanie jest takie że Chello jest lepsze. Nie używałem Neostrady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok ..dziekuje ..!! ..ja mam od poczatku ..chello ..i zostane przy nim .. Ja nie rezygnuje z calej kablowki tylko z TV...zostawie sam net za 79zl...! Pozdrawiam ..lece na mecz ..bo gra ..na ostrzu noża ..byc ale nie byc ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio nie martw się, najwyżej będzie jak z żołnieżem, co pisał do matki: piszę do ciebie powoli, bo wiem, że powoli czytasz. Będziemy czytać wolniej. Siedzę w robocie od ósmej, i było by w porządku gdyby nie to że to tak już trzeci miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio nie martw się, najwyżej będzie jak z żołnieżem, co pisał do matki: piszę do ciebie powoli, bo wiem, że powoli czytasz. Będziemy czytać wolniej. Siedzę w robocie od ósmej, i było by w porządku gdyby nie to że to tak już trzeci miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio nie martw się, najwyżej będzie jak z żołnieżem, co pisał do matki: piszę do ciebie powoli, bo wiem, że powoli czytasz. Będziemy czytać wolniej. Siedzę w robocie od ósmej, i było by w porządku gdyby nie to że to tak już trzeci miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D:D Hmm chyba mam jakiś zwolniały internet, bo stronki się dziwnie wolno otwierają a ja nie mogę się doczekać, żeby powiedzieć głównie Gio, co chcę powiedzieć. Gio za 80zł to możesz mieć prawie taki sam Internet, ja ten co podałaś, więc.. bardzo się nie opłaca.. np. teraz Neostrada ma w ofercie daje za 60 zł 128 kb - moja kablówka chyba za takie 128 kb troszkę mniej. A to wolniej.. to trochę może zacząć być wkurzające ;) :P - ale to tak tylko dodaję;) Air ja tylko nie lubię kłaść się spać jak jest jasno :) a jak się idzie późno spać, to organizm (mój) musi to przecież odespać :D:D Kasiek ja też się dziś opalałam ;) Wybrałam się w końcu nad mój Zalew, bo od przyjazdu jakoś mnie tam nie było w celu wylegiwania na słońcu i kąpania - i kąpałam się też :D Kachni hehe fajnie masz :D z tym niebudzeniem.. ;) a długo to musiałaś trenować na domownikach? ;) ;) U mnie deszczu nie było, a o 18 jeszcze słonko dawało po pleckach (bo ja po poludniu poszłam nad wodę). Kofeina 🖐️ miło Cie widzieć :) Obrona.. hmm.. ja nic nie wiem :) ale brawo, a ten wyjazd.. no no... tak się zbliżyć do Szefa naszego :D:D chyba go odwiedzisz? :) :) ale to na stałe???? Dzień dla stówki WCALE nie warto :) :) Amok hmm a są takie firmy? Saszka hehe dobre to :D i chyba ważne, bo podkreśliłaś trzy razy :D:D:D:D ❤️ dla kochanej reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D:D Hmm chyba mam jakiś zwolniały internet, bo stronki się dziwnie wolno otwierają a ja nie mogę się doczekać, żeby powiedzieć głównie Gio, co chcę powiedzieć. Gio za 80zł to możesz mieć prawie taki sam Internet, ja ten co podałaś, więc.. bardzo się nie opłaca.. np. teraz Neostrada ma w ofercie daje za 60 zł 128 kb - moja kablówka chyba za takie 128 kb troszkę mniej. A to wolniej.. to trochę może zacząć być wkurzające ;) :P - ale to tak tylko dodaję;) Air ja tylko nie lubię kłaść się spać jak jest jasno :) a jak się idzie późno spać, to organizm (mój) musi to przecież odespać :D:D Kasiek ja też się dziś opalałam ;) Wybrałam się w końcu nad mój Zalew, bo od przyjazdu jakoś mnie tam nie było w celu wylegiwania na słońcu i kąpania - i kąpałam się też :D Kachni hehe fajnie masz :D z tym niebudzeniem.. ;) a długo to musiałaś trenować na domownikach? ;) ;) U mnie deszczu nie było, a o 18 jeszcze słonko dawało po pleckach (bo ja po poludniu poszłam nad wodę). Kofeina 🖐️ miło Cie widzieć :) Obrona.. hmm.. ja nic nie wiem :) ale brawo, a ten wyjazd.. no no... tak się zbliżyć do Szefa naszego :D:D chyba go odwiedzisz? :) :) ale to na stałe???? Dzień dla stówki WCALE nie warto :) :) Amok hmm a są takie firmy? Saszka hehe dobre to :D i chyba ważne, bo podkreśliłaś trzy razy :D:D:D:D ❤️ dla kochanej reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, a pulkownik majorek powtorzyl dwa razy i trzeci raz powtarzac nie bedzie!!! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasiek - po pensji? To, ze sie nie udzielam w biurze to nie znaczy ze nie pracuje. Pocieszam innych i rozweselam - poza tym byłam na szkoleniu! A firma mi nie zwróciła kasy. :) majorek - obroniłam się 7.07 - 5 z pracy, 5 z obrony :) Tak więc nie musicie się za mnie wstydzić. Takie szczęśliwe 7 były. Ale mnie przemaglowali na obronie, oj oj. Do szefa się zbliżam. A gdzie szef siedzi - znaczy mieszka? Na stale teraz nie, ale na niecale 2 miechy..Potem może na Wyspy uderzę. A jak znajdę pracę i sobie dorobie to wróce do Kanady hehe o ile będzie mi się tam podobało. Pozdrawiam! 2:0 wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kachni :D:D właśnie.. tak mi necik chodzi grrr myślałam, że się nie wysąłł post bo pokazała się ta wstrętna strona \"nie mozna wyświetlić strony\" A w ogóle to miałam drugie okno przeglądarki i tam w ogóle strony nie chcą się otwierać.. albo trafiłam akurat na takie z awarią ;) To tempo mnie zabija... :0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, bo moj net dzis tez wyjatkowo powolny :O Jakas plaga, czy co?! 2 : 0, cholera, bedzie jatka na ulicach! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No Gio to widzę, że już ci odpowiedzieli dobrzy ludzie. Michus zajęty z kolegą i się nie zgłasza :) Mecza widziałam, czy ktoś mógł się łudzić? :P Ale fajnie się oglądało. Majorek ---> no tak, jak się siedzi do rana, to zawsze jasność nas zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..usmialam sie jak ..norka ..:D...Dooobra ..bede pisac wolno ..zebyscie nadazyli czytac ..! Najwazniejsze ze w ogole jakis moj tekst wejdzie na Diably ..!!!:D:D:D majorek ..wszystko byloby fajn ..tylko ze ja TPSA ..juz dawno podziekowalam za wspolprace ..zostaje ..chello...!:D Kachni ..Kasiek ..Kofeina ..wszystko na k...ale sie ulozylo...!:D ...dzieki wszystkim ...biore tego ..żółwia netowego ..najwyzej bedziecie mi w kubelkach ..koksu dorzucac co jakis czas ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jakby lepiej teraz chodzi ;) :) Kofe no to super data :D to jest Pani Mgr czy inna to była obrona? :D Kachni :) Air.. od jakiegoś czasu na szczęście nie :D:D Gio :) będziemy :D Z tepsą to był przykład, a mogłabym ich wiele podać, lepiej się rozejrzyj.. tylko.. pewnie dojdą jeszcze koszty instalowania.. ale.. dla mnie za 64 kb (nie kB) to ździerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek... 64 to szybkość wysyłania DO netu... 128 to odbiór... Nie wiem jak to Ci wytłumaczyć inaczej... Zresztą... Gio zrobi tak jak chce. Dobra... Już nic nie mówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio bedzie miala internet i juz :classic_cool: Przeciez nie bedzie odcinac galezi na ktorej siedzi, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Dzisiaj miałem 20-ta rocznice slubu :( I teraz jak ... siedze sobie przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę przy klawiaturze, piszę coś i wymazuje, bo takiego pesymizmu jaki mi wychodzi w świat puszczać nie można... Amok, widzę że nie tylko ja mam dzisiaj wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kim jestes Saszka... Ale mam przerąbane... Takie dno.. Od spodu.. Że nic tylko sobie w łeb strzelić... Ale wiecej nie będę pisał bo to źle widziane na tym forum... Jesli chcesz to gg 1920008... Jeszcze przez chwile jestem. To forum dla ludzi pozytywnych... Wszelkie marudzenia, żalenia, negatywy nie pasuja do Diabełków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×