Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Elles 🖐️ 👄 :D :D :D :D :D Kachni, w Wawie, kiedy??????? Napisalabys maila co tam u Ciebie slychac... Musimy sie w koncu spotkac i pogadac!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad wawa wlasnie wielka ulewa:-( zdazylam przyjsc do biura przed nia, wiec nie zmoklam -zawsze to jakis powod do adosci, nie?;-) Słuchajcie, bylam polazic po sklepach i jestem zalamana, normalnie brak jest normalnych ciuchow. Bluzki jak sa, to takie do pepka (reszta marznąć musi), spódnic brak - nie ma to jak feminizacja😠 brak spodnic, co najwyzej jeansowe, kotrych nie potrzebuje.... nie mam ciuchów i zaczyna mnie to wkurzac!!!! A jak sie orientowałam, uszycie zwykłej, prostej i obicsłej spodniczki kosztuje 80 zł!!!!! a jeszcze materiał😡 Mówie Wam...szkoda gadac .... Tygruniu, jak powiesz, tu Tygrys - Danusia bedzie wiedziec;-) elles, co tam u Ciebie? Zuzia nie odparowala, ale nie martw sie...nie zginie:-) słuchajcie, czyj to adres: anula2w@o2.pl ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad wawa wlasnie wielka ulewa:-( zdazylam przyjsc do biura przed nia, wiec nie zmoklam -zawsze to jakis powod do adosci, nie?;-) Słuchajcie, bylam polazic po sklepach i jestem zalamana, normalnie brak jest normalnych ciuchow. Bluzki jak sa, to takie do pepka (reszta marznąć musi), spódnic brak - nie ma to jak feminizacja😠 brak spodnic, co najwyzej jeansowe, kotrych nie potrzebuje.... nie mam ciuchów i zaczyna mnie to wkurzac!!!! A jak sie orientowałam, uszycie zwykłej, prostej i obicsłej spodniczki kosztuje 80 zł!!!!! a jeszcze materiał😡 Mówie Wam...szkoda gadac .... Tygruniu, jak powiesz, tu Tygrys - Danusia bedzie wiedziec;-) elles, co tam u Ciebie? Zuzia nie odparowala, ale nie martw sie...nie zginie:-) słuchajcie, czyj to adres: anula2w@o2.pl ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad wawa wlasnie wielka ulewa:-( zdazylam przyjsc do biura przed nia, wiec nie zmoklam -zawsze to jakis powod do adosci, nie?;-) Słuchajcie, bylam polazic po sklepach i jestem zalamana, normalnie brak jest normalnych ciuchow. Bluzki jak sa, to takie do pepka (reszta marznąć musi), spódnic brak - nie ma to jak feminizacja😠 brak spodnic, co najwyzej jeansowe, kotrych nie potrzebuje.... nie mam ciuchów i zaczyna mnie to wkurzac!!!! A jak sie orientowałam, uszycie zwykłej, prostej i obicsłej spodniczki kosztuje 80 zł!!!!! a jeszcze materiał😡 Mówie Wam...szkoda gadac .... Tygruniu, jak powiesz, tu Tygrys - Danusia bedzie wiedziec;-) elles, co tam u Ciebie? Zuzia nie odparowala, ale nie martw sie...nie zginie:-) słuchajcie, czyj to adres: anula2w@o2.pl ?????????? jesli beda powtorzenia to sie nie dziwcie, net wariuje...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla jakas ulewa?????? Nie u mnie :P slonko pieknie swieci :D Szamciu, moze w niewlasiwych sklepach szukalas?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze, Tygrysek, napiszę.. 🌻 Ale nie dzisiaj... bo mam gościa :D:D:D Też chcę się nagadać, nasieszyć, naśmiać...!! Kurka no.! :) Szam ❤️ wiem ze nie zginie... :D A adres o który pytasz należy do 33+vat :) To nas Vacik zasypał... :D 🌻 I wszystko ze mną dobrze kochane.. :) 👄 A na dworku ładnie tylko zimny wiatr jest... Nad samym morzem pewnie jest jeszcze gorzej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Tygrysek ---> praca mgr leży i odpoczywa :P hehe chyba się nie doczekasz tego czytania. Albo jak już zacznę pisać to nie nadążysz z czytaniem :D Byłam dziś drugi dzień na praktykach. Zrobiliśmy 3 kartkówki i sprawdziliśmy. Wyszły dobrze, w czwartej klasie kartkówka z alfabetu, a w piątych klasach kartkówka z przypadków. Jedna z piątych klas jest integracyjna, są tam dzieci z autyzmem, i oni będą mogli tą kartkówkę poprawić w piątek. Jest bardzo fajnie, szczegłonie jak dzieciaki pytają \"Czy jutro też pani do nas przyjdzie? \" :D Ciekawa jestem czy w liceum też będzie tak miło. Poza tym nauczyciele są super, pomocni, bardzo chętni do rozmowy. Na razie praktyki bardzo mi się podobają. Co do pogody to u mnie nadal ciepło, nawet się za ciepło ubrałam i było mi gorąco. Od jutra ma już podobno padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wietrzysko starszne szaleje, brrrrr zimno az jest, choc niebo niebieskie i sloneczko swieci... Air -> kartkowki?? juz?? i dzieciaki nadal chca zebys przychodzila?? ;) :P Opowiedz cos wiecej o tej klasie intergracyjnej, jak to wyglada, tzn nauczenie w niej.... inny program jest?? jak sie zachowuja zdrowe dzieci w stosunku do tych z autyzmem?? Oj, mysle, ze w LO az tak milo nie bedzie :P Spokojnie nadaze z czytanie, tylko pisac zacznij :P (Mialam Cie pilnowac i mobilizowac, wiec to robie :D) Elles -> pewnie, naciesz sie gosciem ile sie da, a potem naciesz Tygryskowe oczeta mailem dlugasnym, jakie tylko Ty pisac umiesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> hehehe ja nie wymyślam tych kartkówek, tylko pani od polskiego :P Ja tylko pilnowałam żeby nie ściągali i potem sprawdziłam szybko :) A oni chcą żebyśmy przychodzili do nich bo to zawsze jakaś odmiana. W klasie integracyjnej byłam dzisiaj pierwszy raz. I dolegliwości tych dzieci nie rzucają się w oczy. Nie mogą to być dzieci z ciężkim autyzmem, może jak pobędę z nimi dłużej to coś więcej będę mogła powiedzieć. Za to w oczy się rzucają te z nadpobudliwością. Wszystko trzeba im powoli kilka razy wytłumaczyć, lataja jak perszingi. Trzeba mieć anielską cierpliwość. Szczególnie jak sprawdzałam kartkówki a trójka mi wisiała na plecach, bo oni muszą już teraz od razu zobaczyć co dostali. W liceum to będzie coś zupełnie innego, na to jestem przygotowana, ale myślę że też będzie ciekawie na swój sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Zaklad w ktorym pracowalem uruchomili na kilka dni bo maja zamowienia.l Tak wiec przerwalem bezrobocie i przez kilka dni bede pracowal :) szam ja prubowalem kupic katane sztruksowa jak bylem w Polsce i tez mi sie nie udalo, sklepy pelne, ale nie tego co szukamy :) Tygrysek, ano pusto, bo ludziom brakuje natchnienia i tacy zabiegani :) elles jak macie fajnie z tymi spotkaniami, szkoda ze mlieszkamy tak daleko. Tygrysek jak ty teraz biedactwo radziesz sobie z plywaniem, jedynie kryte baseny pozostaja o) Ogladalem koncert na TV Polonia, PASZPORTY \"POLITYKI\" (cos w tym stylu) bylem zachwycony poziomem i swietnymi piosenkami ktore nie byly zrobione pod publike. W tytule tego programu bylo cos jak \"Smolik i przyjaciele\" dla mnie rewelacja. Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska gollaaaaaaaa!!! :D :D Air -> powiem szczerze, jest cos w prace z takimi trudnymi dzieciakami, wyzwanie... Trzymam za Ciebie kciuki :) Znudzony -> no wlasnie tylko kryte :( ale sezon na otwarte trwa krotko :P Pewnie, ze polska piosenka moze byc dobra!! :) A mecz bedziesz ogladal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Niezbędny
..6eść..Danonki:D:D ja nie wiem co wy się czepiacie tego słownictwa w szkołach ..bo co Wy ........ wiecie ...... o szkole ? no co ? już się zapomniało ..co ??:P;) ..a tak nawiasem ..to kątem oka ..oglądam mecza..i coś mi się zdaje ..że jak zwykle wygramy :D:D:Dhehe..tylko jeśli byśmy te akcje wykorzystali...... no dobra nie kracze jest 1:1 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dobry wieczór Wam :D U mnie wiało a chyba z końcem dnia coraz bardziej ;) ;) jak byłam z psem koło 19.. to już tak wiało poźno-jesiennie.. :0 Mała.. środek nocy.. i jeszcze na kompa znajdzie czas ;) :) Szam dziwką.. bosz.. :0 a jeszcze pewnie przy okazji pyta co to za osoba? ;) ;) heh.. ja też nie mam ciuchów.. ale i kasy na nowe ;) jestem zdana na to, co mi mama od czasu do czasu kupi (ale sama.. beze mnie, bo już nie śmiem prosić ).. ;) ;) ale fakt.. że czasem coś fajnego i oryginalnego cieżko znaleźć.. tak mi sięteraz skojarzyło.. za komuny ludzie chodzili w tym samym, bo nic innego nie było.. a jeden krój szyty na wieeeelką skalę, a teraz.. ludzie chodzą w tym samym.. bo niby tak jest modnie.. :0 ;) Elles :) Home Edition czy jakoś tak, jeśli będzie chciała zainstalować, to wołaj na maila o pomoc :D Echh ten Wrocek.. kiedy ja Was zobaczę.. 😭 Zdrowe, zdrowe.. gdzieś caały artykuł czytałam (chyba już wiem gdzie, w glamour, więc jak coś to mogę pocytować :) ) a do tego coraz to wymyślniejsze smaki robią :D Ascetyzm.. no no.. ja bym o tym nie myślała, ale chyba określenie jakby trafione ;) :P (Amok - nie obraź się tylko ;) ) Air.. jak te dzieci z nadpobudliwością kiedyś były biedne.. chociaż i teraz nie zawsze są rozumiane (w rozmowach w toku był ten temat), teraz przynajmniej się mówi o takiej chorobie/schorzeniu.. a kiedyś.. Hmm jak to jest uczyć w klasie dzieci z autyzmem.. bo wiadomo, że one żyją w swoim świecie i inaczej patrzą na to co dzieje się dookoła.. Gratuluję Ci tych praktyk. A w liceum.. hehe nie będziesz mieć lekko zwłaszcza, że młoda jesteś.. ;) ;) i na to uczniowie zwracają uwage.. hiehie Aa a co to za kartkówka z alfabetu ? ;) ;) Tygrysek hmm.. może też i mnie powinnaś mobilizować.. ;) ;) Znudzony to zakład Twój splajtuje ? a dlaczego? łoł.. a myślałam.. że tak tylko u nas ;) ;) ;) Własnie.. masz gdzie oglądać mecz? ;) :) Jan Niezbędny... buhahahahahahahahah co za nick :D:D ale wymsliłeś.. a z jakiej okazji to wcielenie ? :) :) :) Ooo gola Polacy strzelili :D:D 4 ryczące męskie gardła zawiadomiły pewnie z pół klatki jak nie bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek,. baaa pewnie, ze wygramy :D Majorek -> tak jest!!! zatem czekam z nieciepliwoscia az mi swoje podsumowanie przeslesz :) wstepny czas do koca tygodnia Ci daje :D U mnie wieje bardzo mocno i bardzo zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dla wszystkich ..Wpadlam na chwile zeby Wam powiedziec ..ze ..jestem najwiekszym chyba pechowcem w zyciu ..(caly ten cholerny rok) Mam pasmo klopotow ..po ostatnich kiedy prosilam o strzal prosto w leb ...dzisiaj mam nastepny problem ..moja Sznaucerka miniaturka zachorowala nagle ..konieczna jest natychmiastowa operacja (ropomacicze ) ..po ostatniej cesarce 3 lata temu ! Miala 8 zdrowych dzieciaczkow ale macice ma coraz slabsza ..! Pamietacie miesiac temu klopoty w Spoldzielni -kredyt ..nie smierdze juz groszem ..a operacja ok.500 zl.. Pieski mi sie sypia ..Jamniczke uspilam ..Santa ma jeden atak epilepsji za drugim ..i teraz Sarunia .!! Powiedzcie ..dlaczego wlasnie mnie to wszystko ..w takim tempie ..? ..ide sie pochlastac.. Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Majorek ..nie ma co mówić ..się rozpisałaś ...ostatnimi czasy :P:D...o dupa ..już 2:1.... no a z nikiem ..to właśnie zobaczyłem ..takie fajowe gąbki do mycia garów...i ich nazwa mnie rozwaliła :D:D..toż to kopalnia ników :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dla wszystkich ..Wpadlam na chwile zeby Wam powiedziec ..ze ..jestem najwiekszym chyba pechowcem w zyciu ..(caly ten cholerny rok) Mam pasmo klopotow ..po ostatnich kiedy prosilam o strzal prosto w leb ...dzisiaj mam nastepny problem ..moja Sznaucerka miniaturka zachorowala nagle ..konieczna jest natychmiastowa operacja usuniecia macicy (ropomacicze ) ..po ostatniej cesarce 3 lata temu ! Miala 8 zdrowych dzieciaczkow ale macice ma coraz slabsza ..! Pamietacie miesiac temu klopoty w Spoldzielni -kredyt ..nie smierdze juz groszem ..a operacja ok.500 zl.. Pieski mi sie sypia ..Jamniczke uspilam ..Santa ma jeden atak epilepsji za drugim ..i teraz Sarunia .!! Powiedzcie ..dlaczego wlasnie mnie to wszystko ..w takim tempie ..? ..ide sie pochlastac.. Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Majorek ..nie ma co mówić ..się rozpisałaś ...ostatnimi czasy :P:D...o dupa ..już 2:1.... no a z nikiem ..to właśnie zobaczyłem ..takie fajowe gąbki do mycia garów...i ich nazwa mnie rozwaliła :D:D..toż to kopalnia ników :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Majorek ..nie ma co mówić ..się rozpisałaś ...ostatnimi czasy :P:D...o dupa ..już 2:1.... no a z nikiem ..to właśnie zobaczyłem ..takie fajowe gąbki do mycia garów...i ich nazwa mnie rozwaliła :D:D..toż to kopalnia ników :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Majorek ..nie ma co mówić ..się rozpisałaś ...ostatnimi czasy :P:D...o dupa ..już 2:1.... no a z nikiem ..to właśnie zobaczyłem ..takie fajowe gąbki do mycia garów...i ich nazwa mnie rozwaliła :D:D..toż to kopalnia ników :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i ..wygraliśmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo!! ....i jak zwykle ..mieliśmy wysokie aspiracje przed meczem ..mecz ..był bdb. jakości ..tylko wynik nam nie wyszedł :D:P Gio...ja nie umiem Ci odpowiedzieć dlaczego tak jest ...ale niestety ..tak jest ,może ludzie z wielkim sercem ..muszą cały czas czuć że je mają ?:) Tygrys ..nmie pękaj ..kiedyś wygramy ..jak bramki będą tylko nasze ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no i ..wygraliśmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo!! ....i jak zwykle ..mieliśmy wysokie aspiracje przed meczem ..mecz ..był bdb. jakości ..tylko wynik nam nie wyszedł :D:P Gio...ja nie umiem Ci odpowiedzieć dlaczego tak jest ...ale niestety ..tak jest ,może ludzie z wielkim sercem ..muszą cały czas czuć że je mają ?:) Tygrys ..nmie pękaj ..kiedyś wygramy ..jak bramki będą tylko nasze ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM!!!!!!!!!!!!!!!! Znaczy sie mam dostep w domku :D :D. Kto mi powie jaki mam numer gg? Na prive prosze. Tigre, tatuaz dobrze sie goi, strupek zlazl, ale jeszcze nie do konca, troche mnie swedzi. Chlopcy maja sie dobrze, Mendel tez ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM!!!!!!!!!!!!!!!! Znaczy sie mam dostep w domku :D :D. Kto mi powie jaki mam numer gg? Na prive prosze. Tigre, tatuaz dobrze sie goi, strupek zlazl, ale jeszcze nie do konca, troche mnie swedzi. Chlopcy maja sie dobrze, Mendel tez ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, co sie dzieje z tym tlenem - klonowanie trwa an maksa :D Kara - wyslalam Ci Twoj numer :) a teraz moja wypowiedz: !@#$%^&*(~!@!@#$%^&^%$#@#$%^&*(*&&^%%$$ ni ebede sie publicznie wyrazac jako dyrektor szkoly musze wypelnic do 15 wrzesnia pewna ankiete dotyczaca stanu przygotowan szkoly do nowej matury wszystko fajnie, tylko: 1. ankieta ma 8 stron :0 2. jest tam pytanie o powolanie przedmiotowych zespolow egzaminacyjnych, ale deklaracje sluchacze wypisuja do 30 wrzesnia jak ja niby mam powolac jakies komisje, skoro nei wiem, jakie przedmioty wybiora uczniowie na mature???!!! 3. nie wiem, czy w szkole zaocznej matura z jezyka obcego jest do zdania :( ide spac - bo mnie zaraz szlag najjasniejszy trafi 😡 ciekawe, czy w tym kraju cos kiedys bedzie normalne... Gio - - jak Ci pomoc? dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> suuuuuuuuuuuper :D :D :D: D :D :D :D :D ja (a wlasciwie brat) mam do Ciebie wielka prosbe ciasteczkowa, zaraz napisze maila :P Jak w szkole?? Mala -> 🌻 tylko spokojnie, szkoda Twoich nerwow na te glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×