Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

304 Kluska -> jak dzis sie czujesz?? ❤️ Mala -> hahaha fajowe :D Gra jest planszowka, ale jak juz pisalam prawie nie do zdobycia w Polsce, zreszta trzeba min 3 osob zeby grac, wiec znalazlam jej wersje elektroniczna do grania w sieci :) Opis zasad: http://www.republika.pl/nest/catan.html http://www.rebel.pl/product.php/354/2139/Settlers-of-Catan-Osadnicy-.html Tak wyglada plansza: http://www.centralconnector.com/thegamestore/games/settlers_of_catan2.jpg , http://www.kativik.qc.ca/ulluriaq/staffpages/Lamoureux/Gaming/TheSettlersOfCatan/Images/14.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Dziekuje jeszcze raz za zyczenia. :) Niebieska ja chce zdjecia, wysylaj. Jestem do tylu, bo ciagle ten remont. Wczoraj spadl pierwszy snieg, ktory nie stopnial od razu. Pare centymetrow, tak wiec za oknem jest jasno i bialo. Ciagle jestem na bezrobociu, a jesli cos znajde to juz nie w tym roku. Pozdrawiam wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Kochani :D Znowu szaro buro i ponuro. Ale ja mam książkę i mam luz :P I czytam sobie wykłady profesora Tolkiena :) Napisałam też cv i mam zamiar wysmażyć list motywacyjny. Chcę się dostać na staż do Urzędu Miasta, jeszcze przed końcem studiów, żeby nie zostać z niczym jak studia się skończą. Możecie już zacząć trzymać kciuki, chociaż nabór robią w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie jestescie? diably na 2 stronie - wstyd ;) :P ide pograc, bo dopiero wrocilam z drugiej pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję :) Jest dobrze, po porannych przebojach nie ma już śladu i zeżarłam w pracy normalnie obiad:> idę maltretować telefon, żeby mi się rozładował, bo na jutro będzie potrzebny ;) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna wygrana (i kilka przegranych :( ) Air -> zostawilam Ci wiadomosc na GG, sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Wciaga mnie ta cholerna gra, co za okropnosc! Grrrrrr, nic nie zrobilam tylko tluklam w kolonizacje.... Nawet na Kafce juz prawie nie bywam, tylko gram i gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara rozumiem mnie tak samo wciagnal Everquest na diablach rzadko bywam w domu nic nie robie:) A tak wogole pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 wstawanie o tej porze to zdecydowanie zbrodnia :0 ide do roboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhem :) Mili Państwo Ogłaszam wszem i wobec, iż w dniu dzisiejszym klucha ma już.....24 lata....stare babsko ;) Wirtualny tort ma smak kawowo śmietankowy....częstujcie się :) 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort na sniadanie :D To lubie :D Kluseczko 👄 👄 👄 wszystkiego NAJ, NAJ, NAJwspaniajlszego :D super pracy, zadnych klopotow ze zdrowie, goracych chwil z Hrabia i czego sobie tylko zamarzysz, niech sie spelni 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota chyba nie mam... trudno, ale obiecuję , że zaraz się obudzę....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota chyba nie mam... trudno, ale obiecuję , że zaraz się obudzę....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek---> nic nie mam. Ani na gg ani w skrzynce:( musisz mnie powiadomić jeszcze raz :) Kluska ---> ode mnie też wszystkiego słodkiegoi puszystego :) Ja w styczniu dołączę do ciebie \"stara babo\" z tymi 24 latami :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netu nie mialam.. To bylo starszne.... wrocilam do domu po 4h godzinach zalatwiania roznych spraw na miescie, chcialam pograc dla odprezenia a tu wupa!!! nie da sie :( Za to obejrzalam film - \"Saw\" (\"ukladanka\"). naprawde niesamowity trzyma w napieciu do ostatniej sekundy.... \"Młody mężczyzna budzi się przykuty do rury w rozwalającej się piwnicy. Po drugiej stronie pokoju odkrywa innego przerażonego współ-uwięzionego człowieka. Na podłodze pomiędzy nimi leży martwy człowiek w kałuży krwi, trzymający w znieruchomiałej ręce pistolet kaliber 38. Żaden z mężczyzn nie zna przyczyny swojego porwania, chociaż coś ich łączy... obaj padli ofiarami sadystycznego mordercy. Na znalezionej w pokoju kasecie odsłuchują pochodzące od mordercy instrukcje oraz znajdują dwie piły ręczne, zbyt słabe, by przeciąć stalowe kajdany, ale wystarczająco mocne, by przeciąć nimi ciało i kości.\" Ale tan opis nie oddaje nawet 1/10 tresci i jakosci filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> brrrrrrr aż mi ciary przeszły, muszę Michałowi powiedzieć żeby tego filmu poszukał. Ja też tak miałam ostatnio z netem. Już pisałam o tym, jak koleżanka specjalnie przyszła do mnie żeby skorzystać z netu, a tu netu niet :P To jest dopiero dolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mialam dzisiaj netu moj dostawca jakas modernizacje przechodzi :0 Kluska - stara Babo (chyba \'obrazam\' siebie, bo jestem 7 lat starsza ;) ) :D niech Ci sie wiedzie jak najlepiej no to spadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam sie ino bo taka padnieta jestem ze do spania ide... u was z tego co pogladowo zerklam wsio oki... Kluska...naaaaaaaaaaaajlepszego 🌼 Biedronka...na nastepna porcje czekam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Już nie pamiętam co czytałam i czy powinnam coś komus odpisać.. ;) Przedwczoraj zanim doczytałam padł mi net po 23, wczoraj mniej więcej o tej samej porze też coś dziwnego zaczęło się dziać z necikiem ;) Dzisiaj jak na razie ok ;) Kluska 🌼 🌼 wszystkiego najlepszego, dużo radości i słonka i spełnienia wszystkich marzeń 👄 ❤️ :D Heh.. w takim razie ja jestem stara baba + 1 ;) :) :P kurna.. jakoś ten czas.. szybko leci.. ;) Torcik smakowo mniam :D:D Dla wszystkich gorące całuski 👄 Podobno jutro ma być słoneczny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim serdecznie dziękuję :) http://www.urodziny-kluski.prv.pl/ zapraszam....Kasia i Tomek są boscy :) Oto prezent od Nich :) Jakoś nie mogę powiedzieć, żeby mi wesoło było, nie wiem dlaczego...ale nie mwrudzimy, tylko zbieramy się do pracy.... 🌼 dla każdego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc małolaty ..:D kluseczka ..moje spoznione ale szczere .Wszystkigo Naj Naj ..🌻 ..z okazji urodzin !!! A co to za licytacja starszy-mlodszy ..czyzby ktos chcial mi odebrac moja \" palme pierszenstwa\"..:D... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze ..a moze sie pisze ..pierwszenstwa ..???:D Ja juz wspominalam ze odkad na forum siedze ..cafnęlam sie w rozwoju .. Ale tez nauczylam sie ze ch..pisze sie przez ch a nie samo h.. ( bo na murach i w roznych kiblach ..roznie pisano ) Tyle tu tego slowa ze juz zapamietam na zawsze ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> hehe \"pierwszeństwa\" się pisze :D Moja ortografia sie pogorszyła przez net, muszę się bardziej pilnować. Tygrys ---> plissss poinformuj mnie jeszcze raz :) bo czas ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIREK ..:D..jasne ..od slowa pierwsza ale ..ja chcialam tak szybko byc " piersza "............. ze dopiero pozniej zobaczylam jak przeczytalam ze cos mi nie pasi ..!:D ya se..soy loca ..esto es la verdad !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, te problemy z Netem sa jakies diabelsko zarazliwe chyba :P byl wczoraj przez chwilke a potem nic :( cytujac providera: \"Ponadto jesteśmy w trakcie rozbudowy naszego węzła która zakończy się w na początku stycznia (zmiana operatora). W tym czasie zdażyć się mogą krotkie przerwy w dostępie do Internetu za które z góry przepraszam.\" Air -> juz pisze na maila ale to zle wiesci sa :( Gio -> 🖐️ 👄 Kluska -> super prezent :D Mala -> masz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> dziękuję za pomoc :) Nic się nie martwmy, wymyślę coś innego. Jeszcze raz dziękuję :D 👄 Gio ---> ja wiem o co chodzi :) Też czasami wyślę coś i dopiero potem czytam i dolina, że wyszłam na nieuka :P Si si es la verdad pero la locura es muy necesita en la vida normala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem hiszpanskiego 😭 prosze mi tu wszystko pisac po polsku :P Tygrys - dzieki - tez masz maila :D Wiecie, ze jutro piatek? I za 25,5 godziny wpadne znow w ramiona Aniola? Zeby juz bylo jutro, plizzzzzzz :D A teraz zabieram sie za papiery, ale jakos mi tak nie bardzo... mam nadzieje, ze dam rade ;) trzymcie sie cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Dzisiaj w końcu udało mi się zrobić zdjęcia do dyplomu, a wcześniej byłam u fryzjera i trochę skróciłam moje długaśne włosy ;) Kluska świetny prezent :D a szczegołnie to (hahaha)\" ;) ;) :) Gio nie nie .. żadnych palm nie chcemy Ci zabierać :) :P Tygrysek u mnie to z netem w ten drugi dzień to problemy były przy wysyłaniu dwóch trochę większych maili.. 3,4 mega - nie dość, że nie chciały się wysłać, to jeszcze podczas wysyłania strony nie chciały się otwierać.. ;) i to trochę wyglądało jak brak neta :) Mała ja mojego w przyszłym tygodniu zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ..My z AIRKIEM lubimy czasem se tak poespaniolic !:) dobra chcesz to masz po polsku . ja napisalam ze juz wiem ze jestem goopia (czyt.nie za madra ) i ..taka jest prawda .. a AIR mi na to ze ..\"taka goopota czasem jest bardzo potrzebna w normalnym zyciu ..i tyle !:D AIRek >>.ja bym napisala ..en la vida ordinaria ( chyba \"normala\" sie nie uzywa do slowa zycie , bo sie nie odmienia)? tak mysle ! majorek ..noo ja mysle ze nikt mi tego trofeum nie odbierze ..chyba ze jakis \"inszy ramol \"trafi na nasze Diably :D ( eee tam mam to w d.... Lepsze takie trofeum jak ..żadne ..!!!) :D Tigre ..siema ..!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×