Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość karollina
hej wszystkim!!! dzieki za cieple przyjecie. literki juz zmienilam,ale jak zmienic kolor to nie wiem.poczekam,moze sam sie zmieni:) Giovinetta-to ja,ale chyba jednak nie ta ''ja'':)) Znudzony-dzieki serdeczne,mam nadzieje,ze bede i mam nadzieje,ze wy bedziecie ze mna! dzieki za drinka,ale czy moge go zamienic na czerwone wino-proszee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina
hej wszystkim!!! dzieki za cieple przyjecie. literki juz zmienilam,ale jak zmienic kolor to nie wiem.poczekam,moze sam sie zmieni:) Giovinetta-to ja,ale chyba jednak nie ta ''ja'':)) Znudzony-dzieki serdeczne,mam nadzieje,ze bede i mam nadzieje,ze wy bedziecie ze mna! dzieki za drinka,ale czy moge go zamienic na czerwone wino-proszee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina
hej wszystkim!!! dzieki za cieple przyjecie. literki juz zmienilam,ale jak zmienic kolor to nie wiem.poczekam,moze sam sie zmieni:) Giovinetta-to ja,ale chyba jednak nie ta ''ja'':)) Znudzony-dzieki serdeczne,mam nadzieje,ze bede i mam nadzieje,ze wy bedziecie ze mna! dzieki za drinka,ale czy moge go zamienic na czerwone wino-proszee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina
hej wszystkim!!! dzieki za cieple przyjecie. literki juz zmienilam,ale jak zmienic kolor to nie wiem.poczekam,moze sam sie zmieni:) Giovinetta-to ja,ale chyba jednak nie ta ''ja'':)) Znudzony-dzieki serdeczne,mam nadzieje,ze bede i mam nadzieje,ze wy bedziecie ze mna! dzieki za drinka,ale czy moge go zamienic na czerwone wino-proszee?? Mala-moge juz przestac trzymac kciuki? musze zrobic lunch dla ''moich potworkow''(nie,to nie moje dzieci) kurcze chyba cos narozrabialam? troche za duzo razy wyslalam to samo-bardzo przepraszam za smiecenie pod lozkiem. BOOOZZZEEEE-te dzieci mnie wykoncza!!!!tluka sie o wszystko! mozecie mi powiedziec jak wstawiacie te wszystkie buzki ? sorry raz jeszcze za te 5 poprzednich wypowiedzi-nie wiem nawet kiedy to wyslalam. pozdrawiam wszystkich papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrr zaczelo wiac i szaro sie zrobilo... a wczoraj byla straszna mgla... Wczoraj gralismy w taka bardzo fajna gierke planszowa Kolonizacja (tak to chyba bedzie gramatycznie na Polski). Troszenke podobna do Monoplu ale znacznie fajniejsza, nie ma pionkow sa specjalne karte, trzeba myslec, kombinowac etc. Udowdnilam Ronaldowi, ze jak ktos gra po raz pierwszy to moze wygrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, mialysmy szalec, a zamiast tego w gre planszowa gralysmy... Bede wyc! Choroba mnie ciagle trzyma z nosa przerzuca mi sie na gardlo i z powrotem. Wit C przedawkowalam chyba ze 100 razy, wylykalam caly Scorbolamid, ciagle lykam Echinacee i NIC! Gio, moze Ty cos poradzisz?... Do lekarza nie chce, bo wiem co mi powie: duzo plynow i witaminy, za cholere nie dostane nic innego, bo oni tu sa zwolennikami samoleczenia sie organizmu, co zapewne na dluzsza mete nie jest takie zle (po co szpikowac sie chemia) ale ja juz nie wyrabiam! Od wtorku nie chce mi przejsc. Goraczki chyba nie mam, tylko to gardziolko (+ suchy kaszel, na noc lykam kodeine, na dzien pectosol) i nos... Gio, ratuj.... ;-) Pieprze to, ze tak brzydko powiem, wychodze dzis z domu, bo Ronald ma koncert. Najwyzej porzadnie mnie rozlozy, albo moze mi w koncu przejdzie. Nie cierpie stanu zawieszenia. Karolina, imienniczko ma, wejdz w preferencje (u gory strony masz taki napisik, kliknij na niego), tam jest napisane jak mozna zahaslowac nick’a i tym samym zmienic mu kolor. A tu masz link do buziek: http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ...>>..wpadlam na chwileczke ..zobaczylam twoje wolanie .. ..bede wieczorekiem juz o 20 i ..wiesz co ..cos poradzimy ... bedziesz zdrowa .IIII :) .Niestety teraz czas mnie goni bo za 10 minutek musze wyjsc .. Badz wieczorem ..do uslyszenia ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska oczywiscie ze likier kawowy, a ze przy kominku jest goraco to dodam jeszcze kostki lodu dla ochlody :) mala jestes taka zapracowana, ale dobre winko tez ci sie nalezy :) Air to pozdrow tate od nas, bo Andrzeje to fajne chlopy :D majorek a my sie teraz piwka napijemy, takiego dobrego, schlodzonego :) a dla Karoliny czerwone winko, bo widze ze masz juz dosz Angielskich drinkow :) nie przejmoj sie tymi postami klonami, to jest tu normalne :) Tygrysek brawo dla zwyciescy :) akara proponuje grzanca :) Gio jak tam telefon rozpracowany i wygrany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znudzony-dzieki za winko-pycha!!! mniam,mniam! Akara-dzieki wielkie! w koncu wolne-cale dwa dni. laba przez caly weekend.wszyscy jestescie w polsce? jeszcze trzy tygodnie i tez bede :D macie jakis pomysl na to ,zeby te dwa potworki(4 i 6 lat)zaczely sie sluchac? a moze ktos z Was jest w londynie i sie nudzi? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam - jestem zdechla :0 wszystko sie udalo, ale nogi mi odpadaja ... moj Aniol tez Andrzej, ale majowy nie mniej jednak to wspanialy chlop :D ide sie wykapac i ... spac bo jutro do pracy :0 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>..bidulo ..powiedz mi ..dlaczego wolisz kupowac w aptece jakies badziewie sztuczna chemie ..zamiast sie leczyc naturalnie ? Podawalam juz wiele razy ale tobie jeszcze raz .. Na katar ..3 razy dziennie ssac witamine C (najlepiej ta zwykla niepowlekana) ..pozatym ..ząbek czosnku rozgniesc wlozyc w kawalek gazy i przytykajac do nosa ..do kazdej dziurki po kolei (ale nie do skory) ..masz wciagac mocno zapach czosnku..!!! Na kaszel ..bol gardla ..5 duzych cebul ..pokroic jak najdrobniej (nozem nie w malakserze)...i w sloiku warstwami przesypywac cukrem ..za dwie godziny bedziesz miala pyszny syrop (naturalny antybiotyk )..cebula i czosnek to wlasnie antybiotyki.. Pozatym wcinaj po kilka sztuk dziennie ..owoc K I W I ...!! One maja najwiecej witaminy C ze wszystkich owocow !!! Nooo....do roboty ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Gio ---> mądra mądra z ciebie kobiałka. Nie mogę wyjść z podziwu, że na każdy problem potrafisz znaleźć jakąś sensowną radę :) Akara ---> żeby ci się tylko z tego przeziębienia nie zrobiło jakieś zapalenie oskrzeli, tfu tfu odpukać. A poza tym podobno leczone przeziębienie trwa tydzień, a nie leczone 7 dni :P hehe Tygrysek ---> to Ronald nie wiedział, że nowicjusze zawsze mają szczęście? :D Karolina ---> niestety nie jestem w Londynie, ale chętnie bym się tam znalazła :) Byłam raz na wycieczce, ale bardzo mi się podobało :) Mieszkasz tam na stałe? I masz dwójkę dzieci :D Jutro mam zaliczenie praktyczne z przedmiotu zwanego wiedzą o filmie. Mieliśmy przygotować krótkie wystąpienie i jutro będziemy się nagrywać na kamerę. Ja napisałam o Michaelu Jacksonie :P że przyjeżdża do Poznania na ostatni w swej karierze koncert i całe miasto jest zakorkowane bo wszyscy chcą być na tym koncercie :D haha ciekawe jak wypadnę przed kamerą i czy mnie trema nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Gio ---> mądra mądra z ciebie kobiałka. Nie mogę wyjść z podziwu, że na każdy problem potrafisz znaleźć jakąś sensowną radę :) Akara ---> żeby ci się tylko z tego przeziębienia nie zrobiło jakieś zapalenie oskrzeli, tfu tfu odpukać. A poza tym podobno leczone przeziębienie trwa tydzień, a nie leczone 7 dni :P hehe Tygrysek ---> to Ronald nie wiedział, że nowicjusze zawsze mają szczęście? :D Karolina ---> niestety nie jestem w Londynie, ale chętnie bym się tam znalazła :) Byłam raz na wycieczce, ale bardzo mi się podobało :) Mieszkasz tam na stałe? I masz dwójkę dzieci :D Jutro mam zaliczenie praktyczne z przedmiotu zwanego wiedzą o filmie. Mieliśmy przygotować krótkie wystąpienie i jutro będziemy się nagrywać na kamerę. Ja napisałam o Michaelu Jacksonie :P że przyjeżdża do Poznania na ostatni w swej karierze koncert i całe miasto jest zakorkowane bo wszyscy chcą być na tym koncercie :D haha ciekawe jak wypadnę przed kamerą i czy mnie trema nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Gio ---> mądra mądra z ciebie kobiałka. Nie mogę wyjść z podziwu, że na każdy problem potrafisz znaleźć jakąś sensowną radę :) Akara ---> żeby ci się tylko z tego przeziębienia nie zrobiło jakieś zapalenie oskrzeli, tfu tfu odpukać. A poza tym podobno leczone przeziębienie trwa tydzień, a nie leczone 7 dni :P hehe Tygrysek ---> to Ronald nie wiedział, że nowicjusze zawsze mają szczęście? :D Karolina ---> niestety nie jestem w Londynie, ale chętnie bym się tam znalazła :) Byłam raz na wycieczce, ale bardzo mi się podobało :) Mieszkasz tam na stałe? I masz dwójkę dzieci :D Jutro mam zaliczenie praktyczne z przedmiotu zwanego wiedzą o filmie. Mieliśmy przygotować krótkie wystąpienie i jutro będziemy się nagrywać na kamerę. Ja napisałam o Michaelu Jacksonie :P że przyjeżdża do Poznania na ostatni w swej karierze koncert i całe miasto jest zakorkowane bo wszyscy chcą być na tym koncercie :D haha ciekawe jak wypadnę przed kamerą i czy mnie trema nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :D Gio ---> mądra mądra z ciebie kobiałka. Nie mogę wyjść z podziwu, że na każdy problem potrafisz znaleźć jakąś sensowną radę :) Akara ---> żeby ci się tylko z tego przeziębienia nie zrobiło jakieś zapalenie oskrzeli, tfu tfu odpukać. A poza tym podobno leczone przeziębienie trwa tydzień, a nie leczone 7 dni :P hehe Tygrysek ---> to Ronald nie wiedział, że nowicjusze zawsze mają szczęście? :D Karolina ---> niestety nie jestem w Londynie, ale chętnie bym się tam znalazła :) Byłam raz na wycieczce, ale bardzo mi się podobało :) Mieszkasz tam na stałe? I masz dwójkę dzieci :D Jutro mam zaliczenie praktyczne z przedmiotu zwanego wiedzą o filmie. Mieliśmy przygotować krótkie wystąpienie i jutro będziemy się nagrywać na kamerę. Ja napisałam o Michaelu Jacksonie :P że przyjeżdża do Poznania na ostatni w swej karierze koncert i całe miasto jest zakorkowane bo wszyscy chcą być na tym koncercie :D haha ciekawe jak wypadnę przed kamerą i czy mnie trema nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRek ..trzymam chciuki..za wystep przed kamera ..Moze niedlugo slawna bedziesz ..!:).. NIC sie nie boj ..walnij sobie sete i trema pojdzie se w pineche ..!:D ..jaka ja mondra ..???:D kiedy od wielu lat wciaz to samo biore na przeziebienie !:D..ani kroku do przodu nic nie wymyslilam nowego .. poza owocami kiwi ! :D Znudzony 🖐️...okazalo sie ze moj fonik wcale nie jest taki gooopi ..Wciaz odkrywam w nim nowe funkcje ..:D Kilka partii w szachy wygranych ..i rekin zlapany ..! Karollina , Kasiek , mala , majorek , Tigre , i pozostali ..buziaki..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siemanka z ranka :) w zasadzie to nie mam co pisac ..troszke zorany jestem ..więc może jak zakwitne ..to cos skrobne, nie czytałem,co tam u was..ale wiem że Tygrys ..buszuje u Akary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - na katar zaparzyć rumianku do szerokiego gara albo miski, dodać parę kropelek olejku eualiptusowego, nakryć głowę nad tym ręcznikiem i powdychać.Tak przynajmniej z kwadrans. Dobrze się radzi, ale z dwojga złego to chyba wolę mieć katar... niż się z taką parówką certolić. Znudzony, dostałabym ociupinkę whisky...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, wit C to ja juz przedawkowalam z 1000 razy :D, 3 razy dziennie sse po trzy niepowlekane tabletki. Sprobuje z ta cebula w niedziele, bo jutro caly dzien nas nie bedzie. Mam tez jakis syrop homeopatyczny na kaszel, wlasnie odkrylam dzis wieczorem. Poza tym codziennie pije koktajl owocowy (robiony w domu), z kiwi w skladzie. Nie wiem czemu tak dlugo mnie trzyma, oby AIR nie miala racji z tymi oskrzelami... tfu, tfu. Kurcze, jak mi nie przejdzie do poniedzialku, to chyba sie do lekarza przejde. AIR, te 7 dni to katar trwa, a nie przziebienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jej przypilnuje, zeby syrop z cebuli pila\';) Skladniki sa, sama ostatnio kupilam cebule :D Piszemy teraz do Was z biura Ronalda, gdzie na imprezce bylysmy :) W koncu uslyszalam Ronalda w akcji :) podobalo mi sie jak grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, mnie sie tez nie chce chrzanic z parowkami, przejde sie w niedziele z Tygrysem do sauny i lazni tureckiej, tam eukaliptus rozpylaja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, a my znowu prezentujemy ostatnie stadium uzaleznienia siecia... Dac dzieciom dostep do dwoch komputerow na raz... ;) A Tygrys tez kaszle, wiec sie nawzajem bedziemy pilnowac jak juz :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Jak sie ma nalog to trzeba go pielegnowac :P A kaszle dla towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrerano Tak, sauna zdecydowanie milsza... Jadę na nartki, jadęna nartki... ale gdyby nie to, że mooosze .... to bym z chęcią wróciła w swoje ulubione miejsce na podusi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, Saszka mnie dzisiaj wyprzedzila :) i dobrze uwieeeeelbiam srebro :D do poklikania jutro - dzisija nocuje u rodzicow i pieke ciasto i robie salatke jutro 80-te urodziny Babci i bedzie imprezka - beda w zasadzie tylko Jej dzieci i wnuki, a to ponad 40 osob... no to dobrego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Akara-ten patent z czosnkiem i syropem z cebuli sprawdzony.dziala-zwlaszcza czosnek. tylko radze uzbroic sie w mocna,mietowa paste do zebow. no chyba ze bedzie wszyscy jedli -to ok.:) polecam tez mleko z miodem. powodzenia-jak zjesz i wypijesz to wszystko to bedziesz zdrowa na nastepne 5 lat.;) mieszkam kolo londynu, a dzieci nie moje.pracuje jako au pair.:( mala -zycz babci wszystkiego naj 🌼 dla BABCI A dla wszystkich milego dzionka PS. mam dzisiaj jakas idiotyczna randke w ciemno. trzymajcie kciuki,zebym sie nie zanudzila na smierc.jak juz nic nie napisze to znaczy, ze jednak padlam:) :D PA PA PISAC JEST TRUDNO,ALE JESZCZE TRUDNIEJ BYLOBY NIE PISAC T.BREZA :D PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!! Nie wszyscy naraz... :D bo miejsca zabraknie... :P:D Własnie zjadłam drugą porcje białego barszczu z jajkiem, mniam :) I teraz czekam na Vanilla sky :) Zapracowana troche jestem, dużo różnych rzeczy na głowie i mam problem.. co robić pierwsze.. a co drugie ;) Airka jak poszło przed kamerą? :classic_cool: Na pewno dobrze :) To dzisiaj imprezujesz, opisz jak było :) 🌻 Akara kuruj sie 🌻 A syrop z cebuli uwielbiam, moge to pić litrami ;):D Tygrysek gratulacje wygranej :D Szkoda ze nie mozemy zagrać z Wami, nawet jak to tylko planszowa gierka :) Saszka i jak poszło z reklamacją? :) Znudzony co to jest, wszędzie pusto butelek po alkoholu.... :P:D;) Majorek dzięki jeszcze raz za maila :) No i czekam... na dokończenie relacji :D Mała 🌻 zeby ten czas... do czwatrtku.. szybciej nam obu zleciał... :D Karolina 🖐️ skąd jesteś? Au pair to fajna sprawa, tak mysle.. moja koleżanka była rok w Anglii i bardzo jej sie podobało :) Dla pozostałych po buźce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie ludzie ;) :) Czy Wy wiecie, czy nie wiecie, że we wtorek Pani Magister wołać do mnie będziecie :D:D (po południu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×