Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej....nie mam ostatnio za wiele czasu, i dlatego tylko wpadam sie zameldować i lecę.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"I, Robot\", calkiem fajny film. Chyba polubie jeszcze bardzie Willa, fajne ma cialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> serio z tą koleżanką? ale jaja, ludziom się we łbach przewraca, bez kitu :O Wszyscy powinni ją olać cienkim moczem :P A ja kupiłam dzisiaj książkę dla taty na Gwiazdkę i wysłałam pocztówki świąteczne. W poniedziałek kupię sweter dla mamy i tylko coś dla babci jeszcze wymyślę i mogą być święta. Z roku na rok coraz trudnij o fajny oryginalny pomysł na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo??? Serio Air, serio... ja sama nie moglam uwierzyc.... a jedna z osob zaproszonych na \"casting\" jest jej siostra cioteczna, ktora mieszka w Niemczech!! I co ma przyjezdzac, zeby wziasc udzial w wyborach?? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ze nie miałam czasu czytac, co tam u Was. Wiem, ze działo się cos smutnego u Borewicza, a ktoś miał urodzinki. Więc z jeden strony zyczonka (bodajze dla Kluseczki) a z drugiej strony :( Mam nadzieję, ze poza tym wszystko OK. Dziękuję za zdjęcia z widoczkami :) Nie byłam u Was, bo nie miałam czasu. Tzn. zaglądałam na rózne topiki, ale to raczej na te związane ze świętami, bo własnie w tym czasie przede wszystkim tym jestem zainteresowana. Robię i kupuję prezenty, sprzątam i tak w kółko. Nie wiem, czy juz o tym pisałam, ale pochwalę się wam :P Przeszłam do następnego etapu w olimpiadze. Nie wiem, czy się cieszyć, bo w tym etapie są tematy, które mniej mnie interesują. No zresztą.... zobaczy się. Dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia- no to gratulejszynz :):):) zdolna bestia, tzn.diablica z Ciebie. widze, ze wszystkich pochlaniaja porzadki przedswiateczne. szczerze mowic wolalabym sprzatac niz zakuwac, a musze bo mam troche zaleglosci...:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam:) ..pozdrawiam świątecznie wszystkie obecne,czytające,nieobecne Danonki;):D ostatnio mało się pojawiam, bo i czasu brak chronicznie,ale w okresie między świętami a sylwkiem... mam urlop:D!!!!! więc pewnie będę częściej gościł,jesli mi moja Diablica pozwoli ;):D. Mam małą proźbę odnośnie maili, nie wysyłajcie mi na razie wiadomości na żadne konto czy to czy komp mi padł ..a w zasadzie to ja go dobiłem,bo wykasowałem jakiś plik,jak się potem okazało bardzo istotny:D:D Musiałem instalować system od nowa i szlag trafił wszystkie sterowniki ..do kompa.a najbardziej jest mi potrzebny do modemu... jakies juz znalazłem ale nie działają,więc jeśli nie uda mi się dziś nic zrobić...to dopiero..po nowym roku się pojawie na własnym kompie:( Z tej okazji.. też chciał bym życzyć Wszystkim i każdemu z osobna ... radosnych, ciepłych ...świąt, trafnych prezentów dawanych jak i otrzymanych:) .. wiele nadziei i potymizmu ..zrdowia ..i spełnienia mażeń jeśli się jeszcze nie spełniły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Diaboly po dwudniowej przerwie :) jestem chora - z nosa mi kapie, gardlo wysiadlo totalnie, kicham na wszystko :0 ciekawe bede miala Swieta :0 w piatek do Polski przylecial jeden z moich bylych uczniow - jest teraz na stazu w Meksyku - przywiozl mi pieeeeekne sombrero :D wygladam cudnie ;) brakuje jeszcze tylko kastanietow i ... do tanca ruszac czas ;) teraz jestem jeszcze ciut przygnebiona, bo dzisiaj mial wrocic do Polski moj Aniol, a tu ani widu, ani slychu :( mam nadzieje, ze wszystko pozalatwial, tylko pozno z Wiednia wyjechal i stad ta cisza... a tak w ogole ciesze sie, ze juz niedlugo Swieta - bedzie troszke wolnego - nareszcie odpoczne :) Asia - gratuluje :) wszystkich pozdrawiam serdecznie Tygrysku - sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Świątedzny czas :) tralala, jestem dzisiaj bardzo rozweselona :) aż chyba za bardzo. Właśnie wróciłam z miasta, złota niedziela, sklepy otwarte, prezenty kupione. Ale z mama moją mam problem, bo chciałam kupić jej sweter, a mama se sama dzisiaj kupiła prawie taki sam jak miałam na oku no i muszę od nowa wymyślać :o grrrrr Borewicz ---> pewnie, żę Diablica pozwoli :D pewnie sama będzie przy kompie, więc się nawet możecie o kafe pobić :P Tygrysek ---> :D hehe nieźle Mała ---> to rozumiem, że kreację na sylwestra już masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, nie łudź się :P:) Nie pozwoli.... :P :D:D:D heheh... oj biedaku i czego sie za kompa bierzesz i majsterkujesz, to już lepiej zajrzyj do tej pralki :D:D moze bardziej nie zepsujesz :D:D Airku a ja jeszcze zadnych prezentów nie mam... bo nie mam czasu, na wtorek sie jeszcze ucze angielskiego :O A potem.. trzeba bedzie szybko sprzątać i jedzonko przygotowywać.. bo mama wyjeżdza już w środe a sama wszystkiego nie zrobie.. Mniam.. bedą same pyszności ale nie moge napisać bo to jeszcze tajemnica ;) Mała łącze sie z Tobą w bólu, też mam katar (no nie taki straszny ale mam :P) i boli mnie gardło.. ;) Asia gratulacje :D Bardzo sie cieszymy, walcz o nastepny etap! :):classic_cool: Tygrysek haha... casting, no co za pomysł... :D Nie poszłabym na ten ślub :P No.. to na tyle.. bo tak przelotem jestem.. wracam sie uczyć o strukturach i strategiach... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie nic nie chce.... ale to NIC totalnie... a jeszcze pogoda taka beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, ja tez tak mam. zero motywacji. w ogole mam poczucie ze jestem w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu...:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram wlasnie z Kara w sieci i krzycze, na Elles, zeby szla spac ;) Daimon - > dokladnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstalam, ale ledwo co :( Aniol dojechal - pojechal prosto do Warszawy i nawet sie ciesze z tego powodu, bo dwa chrypiace i smarkajace ludzie to chyba nie bardzo ;) chyba wszyscy powoli sie u mnie w szkole wykanczaja - wczoraj dzwonila kolezanka i Jej nie poznalam, taka miala chrypke - pewnie mam dzisiaj zastepstwo :0 (wolalabym nie) no dobra - dosc tego narzekania - ide do pracy a jak wroce, to zaczne znowu szukac pracy dla Taty dobrego i nie-smarkatego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie wiem jak ja to robię, ale od czerwca nie miałam żadnego nawet kataru, nic...tfu tfu odpukać :) Znowu przewiało mi pokój i rano nie mogłam wyjść z wyrka...uch chyba się do morsów zapiszę albo coś :) Dziś musi dojść do mnie zakupiony na allegro panel do telefonu dla taty....bo jak nie to zaczynam panikować, w końcu w środę już wyjeżdżam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie stwierdziłam pustke na koncie, ehh...szkoda słów. co prawda kupiłam juz wszystkie prezeny, po kilka róznych dla każdego - stąd ta pustka, hihi... teraz tylko się zastanawiam za co ja niby te ostatnie żywieniowe zakupy poczynię, ha? oto jest pytanie... ogólnie zimowy nastrój nieszczególny, sądzę ze cierpię na jakies wyczerpanie baterii.. dobra, spadam, życząc wszystkim wszystkiego naj... buziaki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼❤️❤️🌼🌼🌼 🌼🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼🌼 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼 🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼 🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼 🌼🌼🌼❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie pospalam.... nie, nie wstalam dopiero teraz ale troszke ponad godzinke temu :P Kluska -> na pewno przyjdzie panel :) Mala -> ubieraj sie cieplutko, czapka, szalik, pogoda okropna, a Ty podziebiona 🌻 Szamcia -> a ja tak sobie mysle, ze mimo tego, ze w portefelu pusto, to Ty jestes szczesliwa ;) ❤️ I jak slicznie nam \"rysujesz\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ogolnie nieciekawego stanu doszedl jeszcze bol glowy :0 cudny czas mi sie szykuje :P lozeczko i oklad z Aniola ;) trzymcie sie cieplutko :) ciekawe, czy to wyjdzie :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blagam Was trzymajcie kciuki, modlcie sie jesli umiecie... Brat ma podejrzenie tetniaka... Jutro idzie do szpitala, zrobia mu kompleksowe badania, zeby potwierdzic badz wykluczyc diagnoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... jakie rysunki tu mamy swiąteczne.. :D Jak bede miała więcej czasu to też sie pobawie ;):D Tygrys.. Ty kablaro... :P:D To jakieś pomówienia, ja ostanio grzecznie spac chodze :D Dobra.. godzinka już mi uciekła odkąd wróciłam ze szkoły... Ide sie pouczyć :P Już mam dość i chce sie zabrać za święta... :) Pozdrowienia dla wszystkich ❤️ bo nie czytałam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) Tygrysek ---> trzymać zaczęłam dopiero teraz bo wróciłam z pracy i przeczytałam. Mam nadzieję, żę wszystko w porządku ❤️ Mała, Szam ---> ale wy zdolne jesteście :) ja nie opanowałam sztuki robienia takich piknych dywanów. A ja mam już wszystkie prezenty, poza prezentem dla babci. Ale kupię jej jakieś czytadło i będzie szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panel dotarł, nie jest może taki jak bym się tego spodziewała, ale chyba wszytskie super kolorowe panele z postaciami z bajek są barwione tylko z wierzchu.... dobra bez marudzenia :) Ściskam i całuję :) Tygrysek, dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga strona!!!! zgroza !!!! wlasnie zapowiadaja deszczowe Swieta :( a snieg dopiero 27 grudnia, ech... a ja ide do pracy - to na szczescie moj ostatni dzien \'lekcjowy\' ;) jutro tylko Wigilie klasowe :D dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat byl dzis u lekarza, super specjalisty - neurologa, sa szanse, ze to jednak nie tetniak ale do szpitala wezma go dopiero 4.I. -> zapisy, kolejki, wczesniej sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×