Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysie ..a duzy masz ten balkon ..moze chcesz tez moja sante ..bedzie im sie razniej sikalo ..a pozatym ..moja ma cieczke to se pofigluja ..i moze zapomna o sikaniu ..!:D Borewicz ..jak bym ten casting wygrala to mialabym jedna przestroge dla kierowcow ..niezaleznie od pogody ..wiec ..: ..:..kierowco ..jak juz przekrecisz kluczyk w stacyjce i odpalisz ..zdjem ..noge z ..gazu ...!!!\" ..jakie zycie byloby piekne ..i o ile mniej wypadkow ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ...jak dla mnie to może, tylko go nie spuszczaj z balkonu;):D Majorkowa...i u Ciebie zima ...cholera ..ja sprawdzałem teraz za oknem..licząc może na sanie ..a tu nic:( ..a pytałas jak ksiądz ..hihihi..no byłem dla niego zaskoczeniem, bo zastał mnie w gościach w Gdyni ...nie miał mnie w notatkach :P i patrzył ...czy umiem sie modlic:D...cholera nie dało sie udawać, tak jak w kościele, tylko poruszać ustami ....trzeba było cos mamrotać :Dpod nosem:) no ale chyba cos umiałem bo obrazek dostałem :) Gio ...ale jak jechac z nągą nie na pedale gazu :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek ..a czy zeszyt z religii tez musiales pokazac ???:D Ty dostales obrazek ..a sam ..co ksiedzu w podziece dales ?... Bo przeciez glownie po to ta koleda byla ..!!! U nas duze osiedle ..ks.proboszcz sie nie wyrabia wiec ..chodzili ostatnio po koledzie w sierpniu ..ale nie mialam weny bo straszne upaly byly ...! ..Nooo...a przeciez policja tylko tak mowi ..kierowco ..zdejm noge z gazu ...to moze lepiej w ogole jej nie klasc ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani! Spiaca jestem ostatnio jak byk! 💤 Pzdr dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest buro, ponuro i szaro!!!! bleeee Bore -> hihihi wlasnie wkleiles obrazek do zeszytu od religii?? :P o nie!! z balkonu go spuszczac nie bede na pewno!! Gio -> duzy mam balkon, duzy!! przeciez wiesz jakie one u nas sa :D Dobra dawaj Sante, moj to amant bedzie im wesolo :D Mam tez stare skrzynki na kwiaty z ziemia to bede miec kuwete ;) :D Kachni -> spij zatem, spij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka :) Gio ...zeszytu nie pokazywałem ..ale nie ukrywam ..że czekałem ..aż ksiądz mnie zacznie wypytywać, co ja tu robię, czym sie zajmuje, itd....i już w myślach układałem ...sobie jakąś uszczypliwą uwagę, by zaspokoić jego Ciekawość..ale nie padło ani jedno pytanie z jego strony :) (jakoś nie wiem, mam uraz do urzędu skarbowego w sutannach;):P) ... niestety nie,dałem księdzu nic byłem w gościach:) e...a w sierpniu po kolędzie!?!? ...to co ...jak ktoś na urlopie..to do Ustki też przyjedzie;):D ...co do policji ..to nie bardzo czasem wiem o co im idzie ..bo jakoś nigdy nie biorą pod uwagę, podając przyczyny wypadku..tego że stan naszych dróg stwarza większe zagrożenie niż kierowca który jeździ za szybko(oczywiście z wyobraźnią) Tygrys....nie nawet powiem więcej ..cholera zapomniałem zabrać obrazek:( Kachni.. Elles....hm...aleś rozmowna ;):P ups....się rozpisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Gio Ty jako pogodynka - super :D:D ;) \"Borek\" niezła ksywka dla Borewicza :D:D Borek hehe niezła przygoda z księdzem ;) Nie ma jazdy szybko, ale z wyobraźnią... !! Nigdy nie wiesz, co się dziać będzie i kto np.. wyjedzie itp.. Ty możesz sobie jechać nawet 40km/h i zginąć w wypadku, bo jakiś dureń jechał za szybko itp.. Tygrys i co wychodziłaś ? :) Kachni wyśpij się ;) :P Elles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek -> rzeczywiscie super ksywka :) hihihi a jakaz to uwage miales w zanadrzu?? Majorek -> z psem czy bylam znaczy sie?? ano bylam, ktos musial z nim wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hallo :D Saszka widzę, że nie tylko ja się z nart melduję :) Gdzie ty byłaś? Ja wczoraj wróciłam z Zakopca, było super super :D Zima była prawdziwa najprawdziwsza ze śniegiem i mrozem (- 14 stopni w nocy), zadymki, cudnie :) I się najeździłam na cały rok albo i dłużej bo nie wiem czy za rok też pojadę. Miałam w ciągu tygodnia tylko 1 upadek, ale za to jaki fajny, cała górka się na mnie patrzyła gdy na pełnym gazie jechałam na krechę po muldach, potem zrobiłam zwrot i bum. Narta się odpięła, kijki poleciały na boki, a ja w środku jechałam na brzuchu dobrych parę metrów :P Tak to się robi :D Teraz jestem już w domku i się martwię że czas się wziąć do roboty :) Wczoraj miałam urodziny, stuknęły mi 24 lata. Jutro idę do fryzjera na zmianę koloru - mama funduje w ramach prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ...już łatkę mi przyszyliście :P;):D oczywiście Majorek..masz racje, ale czy zawsze jesteś w stanie przewidzieć wszystko? nawet to że spadnie na Ciebie dachówka?;) Tygrys ...wiesz ..już nie pamiętam jaką miałem odpowiedź przygotowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka----> wszystkiegoNajLepszego:)...a laurke to od lubego powinnaś dostć:)...ha! a ja wiem jak to sie robi:D w zeszłym roku...tak robiłem cały dzień :D:D łoj bolało potem:D ech...no ..nic! tylko pozazdrościć pozostaje ;):) ..i wieku i nart;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> raz jeszcze wszystkiego NAJ :D nart zazdroszcze Ci starszliwie :) a w nowym kolorze wlosow poprosze o serie fotek :) Borek -> ojojojojoj jak nic sie pan niemiec Alzhaimer klania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że się wczoraj chociaż zalogować zdążyłam. Chwilę potem wiozłam na pogotowie moją drugą połowę, która sobie palec przycięłą drzwiami po rozpakowaniu samochodu (aż mu cóś spod paznokcia wygniotło - błeee). Wchodzimy na izbe - tam cisza, spokój, nikogo... potem pielęgniarka pyta lekarza przez telefon czy zrobić zdjęcie, na co moje słoneczko że nie ma złamanego palca i nie potrzeba zdjęcia. Więc laska jeszcze raz za telefon, że pacjent się nie zgadza na zdjęcie, pacjent w tle, że wie co mu jest i że zdjęcia nie trzeba... Na co laska znad słuchawki: pod doktor pyta to po co pan przyszedł... A potem się okazało, że na dyżurze jest znajomy lekarz i była kupa śmiechu.... A potem siadłam na chwilkę z piwkiem w ręce i .... obudziłam się o 9. Te tygodnowe wyczyny mnie tak wykończyły. Nogi mnie bolą i wogóle. Ale nareszcie..!! :)) mi się coś chce!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...🖐️ Air >>..A ja ci zycze tego wszystkiego o czym inni zapomnieli ci zyczyc ..Nadziei ..spelnienia marzen ..wielu przyjaciol i psji ..najrozniejszych ..bo im wiecej tym mniej masz czasu na nudzenie sie ..i wtedy zycie jest niesamowicie ciekawe ..:) Wiecie jak czytam forum ..to mnie po prostu poraża... dziesiatki mlodych ludzi , ktorzy pisza ze sie nudza i nie wiedza co ze soba zrobic ..Czy moze byc cos gorszego jak ..brak zainteresowan ..brak hobby ..Jak tak zyc ????..to chyba wegetacja ..niezaleznie od wieku ..:) Borewicz >>..dzieki za foty \"mlodego\" ...nooo..nie wyprzesz sie .. J-23 Junior ...to ..jakby skore zdarł...ze starego Borewicza ..:D Z tymi drogami to jest tak .. ..kiedys byly ..\' polskie drogi ..\"...brukowane , wyboiste , łatane ..z dziurami i bez bez ..wozy drabiniaste po nich jezdzily .. jakos od tamtych czasow ..niewiele sie zmienilo ..pomimo nawierzchni pod inna nazwa ..dalej mamy ..\" polskie drogi \"..i zadna U.E. nam nie pomoze ...!! A te nasze ..auto -strady ...srady ...a nie ..strady .. ..niewiele maja wspolnego ..z ..drogami szybkiego ruchu ..:D Elles ..>>fakt ..gadatliwa jestes ze az buzia ci sie nie zamyka .. ..dobrze ze chociaz łapką ci sie chcialo pomachac...:D ..czyzbys stosowala zasade ..\"milczenie jest ..zlotem..\" ? :) Tygrysek ..>>..Santa teraz przymulona po prochach ..a moze lepiej ..na prochach ..wiec ..zupelnie jakby \"tabletki gwałtu \"..zazywała :D Saszka ..mala , majorek ..i pozo stali ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...:Psię nie nabijaj :D Saszka ..ups...auć ...jak czytałem ..to aż bolało,ciary i te sprawy ...kiedyś kolega sie podstrzelił pistoletem wiatrówka ..pojechałem z nim na pogotowie,zrobili zdjęcie,pani zobaczyła na rtg że śrut jest ..i opatrzyła koledze palec ..mówiąc powinno po kilku dniach zejść...:0 na pytanie ..a co śrut sam wyjdzie ...zmieszana odpowiedziałe .prosze do pokoju obok, tam mu dopiero wyjeli..ech:0 Kluska..:) Gio ..młodego sie nie wypieram :):) co do masz racje ..też to widzę ..wydaje mi się że są inaczej chowani, maja wszystko, i w tym tkwi problem:( ....a ...jakas dziewczyna mocno Cie poszukuje ..na d. ogólnej!!..a tak nawiasem ..brawo za dyskusje w topiku o leczeniu alternatywnum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg u mnie spadł :) Pierwszy raz tej zimy, i dzieciaki szaleją po parku z sankami po ciemku :) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..dzieki ..znalazlam juz i odpisalam ..:)..za reklame tez dziekuje ..:D Melduje ze ..III etap piwniczny dzis zakonczony ..dokopalam sie do .. regalu w prawym rogu i wiecie co znalazlam ..Piekny mosiezny stary zegar ...a juz myslalam ze mi go ktos podpierniczyl ..!!! I jeszcze mase innych ciekawych rzeczy ..dawno zapomnianych .. Borek ..mam nadzieje ze to nie pani technik RTG ..byla taka ..gooopia ..?.. i nie konczyla tej samej szkoly co ja ..! Ona powinna tylko RTG zrobic ..i nie jej broszka ..czy ten srut wyjdzie czy nie ..od tego jest chirurg ..!A moze to byla jakas strzykawka ..prawa reka chirurga ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję za życzenia :) Wiedziałam, że jak wspomnę że skończyłam lata to mi pożyczycie :P ha taka jestem sprytna :D hihi Borek ---> dostałam laurkę od lubego - różową z kotem :) teraz wszystko z kotem jest przeze mnie mile widziane :D Tygrysek ---> no zdjęce zrobię i wyślę. Zobaczę co mi z moich planów kolorystycznych wyjdzie, bo się obawiam, że bym chciała za bardzo zaszaleć ale zobaczymy co fryzjerka powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...a co ja będę foremkom..pisać że w piwnicy ryjesz...i zegarka szukasz ;):D... to dopiero bym Ci reputacje szarpnoł;):D a ta pani to była \" ..prawa reka chirurga\"--->strzykawa:) jak to ładnie ujełaś :) Airka...:)kociara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio masz racje, brak jakichkolwiek zainteresowan, hobby - straszne... czy cos jeszcze komus powinnam napisac?? jak tak to eeee prosze buziaka 👄 i juz sie na mnie nie gniewac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dla wszystkich, a specjalnie i przede wszystkim dla urodzinowej dziouchy AIR : 🌻🌻🌻 Ja od wczoraj wieczór nadrabiam zaległości w ogllądaniu filmów, obejrzałam już OSADĘ (fajny!), po raz enty NIGDY W ŻYCIU (przesłodzony ale boski na babskie depresyjki), POJUTRZE (oglądałam po raz 3, ale pewne sprawy zupełnie inaczej wyglądają mając w pamięci dramat po Tsunami...) Już opadłam z sił od tego zalegania przed TV :) Właśnie wylazłam z dłuuuugaśnej kąpieli, zaraz pomykam do sypialni poczytać jeszcze co nieco do snu i czas się nastawić na kolejny tydzień pracy.... Do waszej dyskusji o wypadkach na drogach dorzucę swoje 3 grosze....ja jeżdżę bardzo dużo, taką mam pracę... I powiem szczerze, że na początku miałam mega stresa, bo widziałam kilka takich akcji na drogach, że odechciewało się wychodzić z domu.... Teraz już nauczyłam się \"wyluzować\" o ile można to tak określić i jeżdżę bez nastawienia , że jakiś palant mnie rozwali na drodze....ale prawdą jest, że możesz jechać nawet i 40 km/h i puknie cię ktoś kto zap.... jak powalony! ja jeżdżę szybko, ale w granicach zdrowego rozsądku, nie zapieprzam 150 km przez wiochy, a szczególnie w taką aurę jak teraz to wolę wyjechac wcześniej i zrobić co mam zrobić niż stresować się brakiem czasu :) Pozdrawiam wszystkich jeżdżących i zmykam do sypialni. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja na chwilunie, buziki dla wszystkich... ostatnie dwa dni przezylam ufff... najgorsze juz za mna jeszcze zostalo troche, ide Krasnala ululac, tzn poczytac, przytulic i utulic do snu.. meczy mnie bo mnie nie widzial prawie dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze stolicy Aniol ma sie swietnie :) i nawet dietke stosuje w wiekszosci :) bylismy dzisiaj w kinie na 2 seansach :) obejrzelismy \'Pregi\' i \'W strone morza\' - dobre filmy, bardzo mi sie podobaly i nawet smialismy sie, ze sobie mimo woli zafundowalismy terapie :D dobrze, ze do nastepnego spotkania tylko 6 dni :) AIR - wszystkiego naj!!! 🌻 spadam - jutro do pracy, niestety pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspana po weekendzie nie miałam dziś problemów ze wstaniem :) Gorzej będzie z wyjściem, bo nie mam śniegołazów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo..ja przepraszam uprzejmnie ..wstalam dzis o siodmej :) Czy wy widzieliscie jaki mi Borewicz wczoraj ..kwas zrobil na jednym topiku ? Dziewczyna mnie szukala bo miala do mnie maly interes..gdzies kolo 14-tej bylo.. ..a Borek napisal ..\"..spokojnie Ona ( czyli Ja ..) jeszcze śpi ..\" Zupelnie sie poczulam jakbym spała kolo Niego ..!!!:D Dobrze ze sie nie spytala ..\"..a moze wiesz o ktorej wstanie ..? , bo mam do niej sprawe..\" :) ..noo..tego bym nie zniesła...:D:D:D Tygrysek ...>>..melduje ze skonczylam ..Szykuj to spotkanie ..bo przestanie byc podobny do Ciebie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×