Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

ulga podatkowa na dziecko

Polecane posty

Gość nie wiem jak z ulga
ale stopke masz super!!!! :) tak mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulgowiczka
a ulga nie jest przypadkiem na uczace sie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozliczamy się za rok 2007.Przysługuje ona tym którzy wychowują swoje dziecko lub przysposobione.Nie przysługuje ona osobą korzystających z kartyu podatkowej,rolnikom.Możesz odliczyć do 1145 zł i 80 gr na każde dziecko.Ulga przysługuje na dzieci małoletnie oraz te które otrzymują zaiłek poielegnacyjny bez względu na wiek.Przysługuje ona również na dzieci do 25 r.ż.które studiuja. Ulga przysługuje obydwojgu rodzicom-możne oliczyć jedno z rodziców w cąłości lub obydwoje po polowie lub w procentach by wyszło 100% razem.Jeśli rodzice są w seperacji lub po rozwodzie to ulga przysługuje temu który wychowuje dziecko.Z ulgi mogą skorzystać również rodzice żyjące na kocia łape. ustawa podpisana przez przezydenta,czeka na publikacje w DZ.U Wszystko przepisałam z czworajszej gazety prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejmuje Cie
ale czy przypadkiem nie bedzie zmniejszona o te dwa tygodnie stycznia? bo np jesli dziecko urodzi sie teraz, to ulga nie moze byc tak wysoka, tylko za ten jeden miesiac jego zycia... moja tesciowa tez urodzila sie 13. stycznia :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na ręke pójdzie ta kasa
czy jakiś procent z niej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własniekto wie
czy w całości ta ulga będzie czy tylko 19 procent z tej kwoty 1145???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozliczałam bo urodziłam w tamtym roku a przecież rozliczenie jest za rok 2007.Kwota będzie zwrócona pod warunkiem że była conajmniej taka kwota podatku zapłacona. Bo np. jeżeli odprowadzone było tylko 700 zł podatku to dostanie się tylko tyle a nie 1145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×