Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Jest już taki topik to sobje siedź na tamtym topiku a my będziemy na tym topiku :) Mamy prawo wyboru co nie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie przylaczam jesli moge :) ja tez jak MaMani staram sie drugi cykl bo w pierwszym sie nie udalo:/ moze teraz bedzie lepiej hehe. moj maz tak sie zawzia ze nie daje mi spokoju co noc:) fakt faktem mamy troszke utrudniona sytuacje bo mieszkamy u jego brata ale i tak szalejemy ile tylko mozna hehe :) jest tylko jedna rzecz ktora mnie zastanawia. przed rozpoczeciem staran bez problemu potrafilam rozpoznac kiedy mam dni plodne (sluz) a teraz mam problem...przeszkadza mi w tym sperma:/ moze to glupie:/ ktoras z was tez cos takiego zauwazyla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko ja mam inny problem . przed rozpoczaeciem staran mam cykle jak w zegarku a jak tylko zaczynamy to mi sie przeciagaja do30 paru dni... Jak staralismy sie o Manie to po 3 cyklach staran wogole nie dostalam okresu przez okolo 56 dni i musialm miec wywolywany.... Nie wiem dlaczego tak sie dzieje... Majek tak strasznie Ci wspolczuje. Nie chce nawet myslec jak ja bym sie czula na twoim miejscu. Mój brat urodzil sie w 7 miesiacu i zmarl. Byl odemnie mlodszy. Caly czas zylam ze swiadomoscia ze cos takiego stalo sie u nas w rodzinie i ze to byl szok dla mamy ale dopiero jak urodzila sie Mania to to zrozumialam i jak sobie pomysle o tych mamach ktore stracily dzieci to az mi sie chce plakac. To cos okropnego! Zycze Ci z całego serca zebys we wrzesniu urodzila slicznego zdrowego bobaska. 🌼 Witam nowe kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny nie obserwuje sie sluzu do 24h po stosunku wiadomo dlaczego. Gdyż sa pozostałości spermy takze nie powinno sie współżyć codziennie tylko co drugi dzien zeby plemniczki byly silniejsze ;-) ja głównie polegam na obserwacji temperatury ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka2004 witaj wśród staraczek:) musisz być dobrej myśli:) MaMani dziękuję, w życiu nie przyszłoby mi do głowy,że stracę dziecko pod koniec ciąży...cała ciąża przebiegała książkowo..teraz już wiem,że jeden lekarz prowadzący i usg raz w miesiąsu to za mało...dlatego następnym razem będę odwiedzać 3...ale niestety muszę poczekać jeszcze trochę...jak skończy mi sie @ to pójdę odwiedzić lekarkę i zobaczymy jak tam sprawy wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! juz myslalam ze bede mogla sie wam pochwalic, okres spoźnial mi sie juz trzy dni( u mnie to dziwne) a tu bach! nie udalo sie.ale nadal jest szansa na wrzesień wiec zostaje u was:) co u was slychać? pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam dzis tego tematu ale nie moglam znalesc. welna glowa do gory :) Jak jest jeszcze szansa na wrzesien to trzeba próbowac :D:D:D Ja za 4 dni robie pierwszy test owulacyjny... w sumie nie mam pewnosci czy te tescty wogóle są ok tzn czy nie sa jakies felerne... się okaze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani testy owulacyjne sa do bani, mialam je kilkakronie i ani razu nie pokazaly prawdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy :D:D Mam dzis dobry nastrój :) Filip wraca o 11 i jedziemy do mojej mamy, to sie wreszcie nagadamy... Do tej pory mialam ten drogi abonament i iles tam minut za darmo- tak nie do wygadania, to dzwonilam i caly wieczór plotkowalysmy :D:D ale teraz dostalam wybór albo drogi abonament albo droga wersja cyfry plus, no i wole miec HBO wiec musiałam pozegnac telefonik :D:D No ale i tak dzwonimy codziennie tylko juz tak na chwilke i nie mozna powiedziec wszystkiego :) Flawia to mnie zasmucilas!No nic. zobacze jak bedzie a jak nie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaMani! ja to juz nie spie od dawna, tylko ze pracuje i mam ostatnio urwanie glowy.wielkimi krokami zbliza sie bilans,magiczne slowo po ktorym pojawia sie niebezpieczny blysk w oku :) ja natomiast slyszalam ze te testy sa calkiem w porzadku,sama nie stosowalam ale kolezanka sie nie zawiodla.pewnie co kobitka to inne zdanie :) pozdrawiam i zycze milych pogaduch.pa ps.mam takie pytanie : jak sie robi te takie lapki albo kwiatki ? niech ktos mnie nauczy,proooszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jakie testy kupiłaś? czytałam trochę o skuteczności testów i najbardziej pewne są podobno testy Clear Plan (76zł za 5 testów). te tańsze podobno nie dają gwarancji..mnie znowu kuszą te testy z allegro, bo za 15 sztuk płacisz 36zl i jeszcze dają gratis test...ale z drugiej strony te są za tanie,żeby były dobre.Patrząc na komentarze kupujących, to niby są skuteczne...skuteczne albo poprostu przypadek,że akurat się udało...sama już nie wiem w które inwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz [kwiatek ] tylko wykasuj spacje między kwiatek a ] 🌼 :) a co do testów to zobaczymy za 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak podobnie jak na gg tylko inna klamerka.jeszcze sobie sprobje to [ serce] i juz nie bede naduzywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dzisiaj jest ok,ale wczoraj miałam dramat...myślałam,że nie przeżyję tego dnia (termin porodu).dzisiaj jestem już przepełniona optymizmem:) ciekawe na jak długo. Miałam nadzieję,że skończy mi się @ i jutro pójdę do lekarki a tu guzik...ale może przejdzie, bo już coraz mniej się leje:) a Wy co porabiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przewinelam dwa razy moje kochanie , wpakowałam w nią miske zupy i wsadzilam do hustawki nich zasypia bo to juz jej pora :) Ogólnie nic mi sie nie chce a jak sobie pomysle o myciu okien i praniu firanek to.... a mysze to zrobic w przyszlym tyg bo w dwa weekendy pod rząd mam szkole. Majek ja mam teraz okres jak w zegraku. tzn mialam bo ostatnio cos sie spóżnil. Ale trwa tylko 5 dni :) No i akurat mi wypada w święta... mam nadzieje ze nie dostane :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam mieć @ na święta. teraz jestem na cileście,żeby torbiel się wchłonęła i jak tylko sie jej pozbędę to zabieram się do roboty:) ale to raczej już w Nowym Roku..zawsze miałam @ tak jak Ty 5 dni a teraz tak mi się tyłek rozregulował po porodzie,że @ spóźnił się ponad tydzień i trwa już 6 dzień.. Co do porządków to ja wczoraj zaczęłam,żeby nie myśleć...jedyne co zrobiłam to umyłam połowę szafek w kuchni, na dzisiaj nestępne pół:D w końcu do świąt jeszcze trochę czasu jest, więc po co tak się śpieszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi sie wląsnie po porodzie unormowalo... Jejku Ja chyba zostawie Manie w jakis dzien u tesciowej i sie zajme sprzataniem bo z Mania okien nie pomyje a mam tych okien troche... I nie mam jeszcze choinki :(:(:( Musze sie wybrac na polowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam troche okien...3 piętra w sumie...może myj na raty jak Mania będzie spać a jak się nie da to rzeczywiście teściowej podrzuć na chwilę:) choinkę chcesz prawdziwą czy sztuczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze Mania mi spi tak po 30 min za ten czas duzo nie pomyje :) Choinke chce sztuczna bo tak sobie pomyslalam ze w tym roku swieta pozadomem to po prawdziwej nie mialabym nawet kiedy sprzatac a trzeba codziennie odkurzac bo wiem jak to wyglada, a pozatym jakby w przyszlym roku sie urodzil dzidzius to tez by mi sie nie chcialo odkurzac po prawdziwej wiec moze za 2 lata bedzie prawdziwa :D:D a wy macie prawdziwe czy sztuczne i jak z ozdobami? same robicie czy kupujecie? Ja mam kupione i mam jeszcze anioplki z masy solnej co kiedys tam w szkole robilismy na technice :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMania, my kupiliśmy 2 lata temu sztuczną na allegro:) taką duuużą z szyszkami:) do tego mamy złote bobmki i czerwone kokardki, kolorowe lampki, z reszta tak szczerze mówiąc to już nie pamiętam dokładnie co na niej jest:) może polookaj na allegro,bo naprawdę fajne tam mają i ceny tez ok:) kurier na drugi dzień przywiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek mysle ze kupie w ostatni dzien przed wigilią w jakims supermarkecie. Beda juz pewnie poprzeceniane :) Kurcze boje sie troche na allegro bo fotke moga wstawic piekna a choinka okaze sie lysa i do d :) a tak to sobie zobacze, dotkne i bede wiedziala co kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja tam jestem zadowolona ze swojej:) niestety nie ma zdjątka,żeby Ci ją pokazać a ubierzemy ją tradycyjnie w Wigilię,więc wtedy fotrka nie będzie Ci już potrzebna:) w jakiej jesteś szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez ta robote ominela mnie dykusja o choince.my wtym roku pewnie prawdziwa kupimy,uwielbiam ten zapach. a ozdoby to mam jeszcze babcine i te takie lizaki sprzed 10 lat. ech sentymenty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna :) a co z igłami?:) lubisz latać na odkurzaczu?:) ja tam za leniwa jestem:D a te lizaki...mniamciu:D:D w tamtym roku wszystkie zjadłam teściowej z choinki:D:D chociaż w sumie nie było ich tak dużo:D w tym roku już następne kupiła i wysłałam dzisiaj po pracy męża na cukierki i lizaki:D:D niech tam zbada teren:D a ja później będę stać na wadze i płakać,że już moja waga prawie wróciła do normy po porodzie a po cukierkach znowu podskoczy:D ale w 4 dni zrzuciłam 3 kilo, więc sobie poradzę:) a co do pracy, to nie przemęczaj się za bardzo:D uciekam dalej do roboty, bo mi tak zejdzie do Bożego Narodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×