Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

MaMani ... dopisuje się :D Nick…………Imię……… Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.........dorota...23.......2................Warszaw a tiririri....................24.......1................Stalowa Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.......dorotka...23.......2.................Warszawa tiririri....................24.......1................St alowa Wola jest poprawka :) hej tiririri 🌼 ktorego wrzesnia bralas slub? my 15. Majek ja tez kupuje golarke philipsa.juz calkiem nie wiedzialam co mu kupic.najwiekszy wybor widzialam w media markt,masa.chyba ze juz masz wybrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek mój uzywa takiej maszynki z gillette, kiedys tam mu ja kupilam i do niej sie tylko dokupuje takie pieronsko drogie nozyki :D:D:D A my bralismy ślub 7 października 2006r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sie juz nakrecac ze tym razem sie uda.dzisiaj to mi tak goraco,latam po robocie w krotkim rekawku i ludzie patrza jak na wariatke, bo podobno jest zimno :) i jajnik mi pulsuje ale to pewnie zblizajaca sie owulacja hehehe a moze to mali zolnierze przypuszczaja atak :)) trzymam za wszystkie kciuki. koniec przerwy wracam do roboty,ale dzis jeszcze tu zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zaplanowany slub na sierpien 2008 ale chyba go przeloze na inny termin i zrobie w sierpniu 2009 razem z chrzcinami :) jak na razie mam ladny pierscionek na placu, moj chlop sie postaral i to baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z 07.07.07 :P:P Julka to wracaj do Polski...źle ,że robią 2 razy usg...ja miałam co miesiąc i jak widać to jeszcze za mało..niedługo kupię sobioe detektor tętna płodu, żeby zawsze wiedzieć czy dzidziusiowi aby na pewno nic nie jest jak nie kopie..pokaż nam ten pierścionek:D ja dostałam taka markizę 10 diamentów i szafir w środku:) wypatrzyłam go w Aparcie, ale kosztował stanowczo za dużo jak na rozmiar, chyba 1200...kazałam mu go odmówić, bo po co płacic za napis. Złotnik zrobił 2 razy większy za 800:) później ten sam robił nam obrączki:) bo kupno też się nie opłacało:) tiririri fajny prezent na rocznicę:) Wełna jaki model? mój sobie wymarzył Pulsonica czy cos takiego. Później stwierdził,że chce radio do auta, tylko nie wiem na co mu jak przecież to ma fajne:) 3mam kciuki,żeby sie udało w tym cyklu:) MaMani mój chłop goli się zwykłymi jednoczęściówkami,bo za każdym razem wywala po goleniu, bo twierdzi,że jak chce sie drugi raz ogolic tą samą to już ciągnie włosy...ja potrafie sie golić 1 nawet 3 miesiące a on tylko raz. dlatego chcę mu kupić golarkę a nie maszynkę, bo nie będę mu codziennie nożyków wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!!!!!! jestem szczęśliwą mamulką Kubulka, który urodził się we wrześniu. pisałam na takim topiku, wrzesień 2007, zycze Wam wszystkim powodzenia i bedę śledziła Wasze strania. Ciąża to piekny okres w życiu, cos cudownego, te czekanie, ruchy dziecka, a potem moment narodzin- to jet cud, którego mozemy my jako kobiety doswiadczyć. głowy do góry i duzo powodzenia bzuaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek wlasnie cos takiego ,tylko ze on mi pokazal palcem,ze chce taki i byc moze to jest pulsonic wiec na 100% nie wiem. dzeki za kciuki :)) z tym goleniem to u nas tak samo.jak kiedys mu kupilam gillete wlasnie z tymi drogimy nozykami to troche rzadziej zmienia. Hej Katusia! gratuluje synka :)) dzieki za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia dzięki i gratulacje:) wełna, szkoda mi wydać 8 stów na golarkę:P poszukam na allegro czegoś tańszego:D już myślałam,że tylko ja mam dziwoląga w domu co golic się nie umie dłużej jedną maszynką:D oki ide dalej walczyć z płytkami w łazience:D już połowe umyłam:D ciekawe ile już kalorii spaliłam tym świątecznym sprzątaniem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek mi tez by bylo szkoda,to jednak nie mogl byc pulsonic tylko cos innego bo kosztowalo toto niecale 300 pln.na tyle jeszcze moge sie zgodzic.i widzial tez w promocji jakas za 129, ale nie wiem jaka :) powodzenia z plytkami,dzielna jestes:)).jak pomysle o tym swiatecznym sprzataniu to mam dreszcze.nie cierpie sprzatac :) chociaz jak pomysle o tych spalonych kaloriach,to troche lepiej to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powodzenia w staraniach. Moje jesienne dzieciątko leży w łóżeczku i gada do karuzelki z misiami. :D Co do golarek i wszelakiego innego sprzętu polecam zajrzeć na www.ceneo.pl Jest to porównywarka cen w różnych sklepach internetowych. Zdecydowanie bardziej się opłaca niż zakupy w MM. Pozdrawiam -trzymam kciuki za sukcesy w staraniach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna mam na oku 2 http://allegro.pl/item281010062_golarka_philips_hq_7140_bez_ryzyka_gwa24m_wroclaw.html albo taką http://allegro.pl/item281749383_golarka_philips_hq_7120_bez_ryzyka_od_ss_wroclaw.html nie wiem która lepsza,ale widzę że kupują je. skończyłam walkę z płytkami. Qrde już nic dzisiaj nie sprzątam, mam dość! palce mnie bolą od wykręcania tych szmat po wczorajszym..w ogóle mam lekkie zakwasy...później może umyję 2 zestawy filiżanek z kredensu,ale to może:) AsiaSz dziękiuję 🌼 moje pewnie też teraz leżałoby w łóżeczku i patrzyło na gwiazki na suficie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaSz dzieki i gratulacje ! Majeczku dzieki za linki.tamta co pokazywal to byla podobna ale troche inna.stwierdzilam w koncu zeby sobie sam wybral,bo ja juz tez nie wiem ktora lepsza.w koncu jest chlopem,lepiej sie zna :) no masz zdrowie z tym sprzataniem,podziwiam :)) odpocznij sobie i daj spokoj filizankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna odpoczywam:D:D cały czas siedzę na laptopie i szukam dla siebie haleczki:D bo mąż mi obiecał pod choinkę:D już mam jedną upatrzoną,ale jest za tania:D właśnie dzwonił koleś a Adidasa i o 16 idę na rozmowę:D ze sprzątania nici:)ciekawe jak tam praca wygląda, bo jak wyścig szczurów to im dziękuję:) pracowałam już w Cropp Townie i okropnie tam było, jakies rankingi najlepszych sprzedawców itp..później poszłam do innego sklepu, super mi się tam pracowało, ale zwolniłam się jak oferta w Anglii sie trafiła..wolałabym jakąś pracę za biurkiem,ale co może ktoś po kosmetycznych studiach:P szwagier ma mi załatwić prace w Aqua Parku na kasie. Ale zależy mi na szybiej pracy,żebym mogła starać się o dzidziusia i mieć wszystkie świadczenia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w góre ten temat bo znalesc nie mozna :) Chyba bedziemy musieli juz obniżyc materacyk w łózeczku bo Mania wstaje i boje sie ze zaraz mi wypadnie :) Dziekujemy za zyczenia od wrześniowych mamusiek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dodaj sobie temat do \"moje tematy\" naciśnij ten \"+\" koło tematu:P już nie będziesz się męczyć z szukaniem:) a materacyk nieniecznie obniż,żeby Mania sobie krzywdy nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) teraz będziesz sobie tylko klikać na \"moje tematy\" i będziesz miała na wierzchu a nie schowane:) Mój mąż nie chce już golarki..i co ja teraz wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani no chyba by mnie Pan Bóg opuścił jakbym mu grę kupiła:P nic by nie robił tylko grał a ja bym się wściekała:) on stwierdził,że dostanę tak jak chcę halkę i jeszcze ustrzeli dzidzię na święta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Majek no tak to jest minus - udanego prezentu :D:D no to kup mu majtki :) Praktyczne i zawsze sie przydadza niezaleznie od tego czy ktos ma 2 pary czy calą szuflade :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani chciałabym coś bardziej wyszukanego, tak żeby obskoczyć urodziny i imieniny jednym prezentem:D myślałam o perfumach Armaniego,ale jak patrze na te wszystkie jego buteleczki w łaziece to perfumy też odpadają..chciał radio do auta, dzisiaj go pytałam po co mu nowe to stwierdził,że tamto ma dvd i telewizor...ale tego mu sie kupię,bo już widzę jak będzie siedział w aucie i filmy oglądał a dla szpanu nie ma co...kosmetyków nie potrzebuje, bo wszystko mu uzupełniam na bieżąco...najbardziej pewnie ucieszyłby się z malutkich bucików, no ale taki prezent to po Nowym Roku jak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek to masz ciezki orzech do zgryzienia... ja tez wiecznie mam taki sam problem.. za to moj nie ma zupelnie... on wychodzi z zalozenia (zupelnie tak samo jak mój ojciec) ze jak cos mam to znaczy ze to jest fajne no i dostalam od ojca na mikolaja dezodorant to F. go wyczail na polce i kupil mi taki sam tylko w zestawi z jakimis tam plynami i szamponem i po klopocie :D:D:D... jak ich nie schowam to pewnie ojciec na gwiazdke podaruje mi doklądnie taki sam zestaw :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to fajnie masz:D:D nie wysilają się..ja tam sobie już wymyśliłam co chcę:) qrde, ale głupia jestem...mogłam kupić golarkę i miałabym z głowy a tak musiałam się wypytywać jaką by chciał, co powinna mieć itd:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manie sie podoba pierwsza no i ta pidżamka. Jak bym mialą wybrac jedno to ta pidżame. Fajowa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×