Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Jestem :D:D Jeszcze nie skonczylismy sprzatac, ale musimy najpierw uspac potworka bo sie juz z nim nie da... jak tylko mała pojdzie aa to znikamy konczyc sprzatanko a potem znikam do wanny :D:D Wszystko mnie boli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)posprzątałam już całe pięterko i już jestem wolna:D o 16 zabieram się za lepienie pierogów i uszek, tzn mój chłop będzie lepić a ja mu wiernie potowarzyszę:D:D Odstawiam ciles, trudno rano znowu mnie naciągało, ewidentnie mi nie służyły te tabletki..Zjadłam 19 , więc wystarczy. Teraz z utęsknieniem czekam na @ a później na drugi i do dzieła:) MaMani jak pizza?:> dobra?:D wysprzątaliście już? Julka wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej:) byłaś u dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek pizza dobra gość podobno przystojny :P:D:D nie posprzatalismy jeszcze bo Mania nie chciala spac. Zasnela o.... 12 w nocy :D:D Do 12 myslalam ze padne ze smiechu takie rzeczy wyprawiala :D:D:D Strasznie pocieszna z niej istotka :D:D Dzis jedziemy do mamy a jutro na trening brata filipa :D:D Juz nie moge sie doczekac :D Nie tego treningu oczywiscie bo to mnie guzik interesuje ale tego ze musimy jechac do innej miejscowosci a ja lubie jezdzic autkiem w takie dalsze wyprawy :D:D:D Mania zostanie z babcią :D Julka śpij dziewczyno ile tylko mozesz :D:D:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie wiem czy uda mi sie tu zajrzec przed swietami,wiec juz teraz z calego serca skladam wam zyczenia zdrowych,radosnych swiat Bozego Narodzenia i przede wszystkim spelnienia wszystkich marzen. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo jestescie? no tak jak ja mam troche luzu to z kolei wy spicie :p dziewczyny do klawiatur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Coś mi się kafe wiesza, nie mogę posta wysłać.😠 Wiecie co?! Kupiłam sobie test ciążowy, wioem wiem, że pewnie sie nie udało i tak dalej, ale niech sobie czeka, jak nie w tym miesiącu, to może w następnym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziule! napisalam taki pękgny poscik a mi caly sie skasowal! Bede go odtwarzac z pamięci :D:D Welenko i Tobie życze wesolych, spokojnych i rodzinnych świąt {kwiatek] kasika ja też mam juz kupiony jeden tescik i sobie lezy ale nie na ten miesiac on bo w tym miesciacu mój organizm az krzyczy \"szykuj podpaski\" :D:D majek a ty gdzie sie podziewasz? Nalepilas juz tych pierogów dla polowy Zakopca? Śpiąca Julka a ty gdzie?? :> A my dzis wstalysmy o 10 a malą poszla spac o 12 w nocy!!! Spala by dluzej ale moja siostra postanowila zadzwonic no i obudzuila Lalę! Moja mala teraz codziennie chodzi spac o 12. Chyba trenuje przed sylwestrem :D:D:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testu jeszcze nie kupilam ale tez powoli bede czekac na wyniki tej ciezkiej pracy :Ddowiem sie po nowym roku. MaMani twoja Mania to bedzie mala imprezowiczka;) no ladnie juz trenuje.dzieki za zyczonka 🌼 a tak w ogole to nie odzywa sie do nas autorka topiku ,gdzie ona jest? hę julki nie bede budzic bo jest pod specjalna ochrona :) ale Majek gdzie ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna autorkę naszego topicku zablokowano gdyz uzywala 4 różnych niskó miedzy innymi blanka i flawia :D:D Tak bywa :) Cos namieszalą i dostala bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiedzialam. a dlugo trwa taki ban? ja to jestem nowa na takim forum i za bardzo sie nie orientuje (przynajmniej wiem co to ban:D)tak z ciekawosci pytam. ale czas mi sie dluzy w tej robocie,moze urwiemy sie wczesniej :) a wy co teraz porabiacie? Mania rozrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wstałam przed 8:P byłam na badaniach,zrobiłam tarczyce i cytomegalie i wyniki dopiero 3 stycznia. Droga impreza, 95 zlotych zabuliłam, no ale trzeba. MaMani pierogi lepiliśmy 5 godzin:D w sumie wyszło 300 pierogów i 110 uszek:D chyba pojemy w tym roku:D:D Wełna, widzisz jak Ciebie nie ma to nasz topik śpi:P strasznie marnie ostatnio działał i niewiele miałaś do nadrobienia. Tobie również życzę wesolutkich Świąt i pozytywnego wyniku testu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo Majek za zyczenia! rzeczywiscie nie wykazalyscie sie wena ostatnio,cicho tu bylo :) o kurcze to duzo tych pierogasow wam wyszlo.dacie rade tyle zjesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)🌻:):):):):):):) :):):):):):)🌻🌻🌻:):):):):):) :):):):):)🌻🌻🌻🌻🌻:):):):):) :):):):):):)🌻🌻🌻:):):):):):) :):):):):)🌻🌻🌻🌻🌻:):):):):) :):):):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):) :):):):):)🌻🌻🌻🌻🌻:):):):):) :):):):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):) :):):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):) :):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):) :):):):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):):) :):):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):):) :):)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:):) :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :):):):):):):)🌻:):):):):):):) :):)😴😴:):):)🌻:):)😍😍:):):) :):)😴😴:):):):):):)😍😍:):):) :):):):):):classic_cool::classic_cool::):):):):):):):) :):):):):):classic_cool::classic_cool::):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):) Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna już jestem po pierwszej porcji pierożków:D:D pycha:D tyle nas pisało na początku a teraz taka krapka.. Śłońce,ale super choinka:D dziekuję i Tobie również życzę Wesołych i Zdrowych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) hej MaMani:) jak tam idzie w starankach?? u mnie dzis 3 dznien jak powinnam dostac @ a ty nie ma wiec zrobilam test i wyszedl POZYTYWNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko to ogromneeeeeee gratulacje!!!! 🌼 👄 U mnie niestety wielkie nic :) ale cóż czekamy na styczen :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny milczalam, bo robilam zakupy, pomagalam mamie gotowac i pilnowalam kuzna :) wiewiorka gratuluje z calego serca :) co do dentysty...to bylam i zrobilam 2 zeby ze znieczuleniem, male dziurki a znieczulenie specjalne jakies dla ciezarnych :) mowila kobieta, ze nie ma przeciwskazan. odkad biore duphaston nie mam juz nie boli mnie brzuch z czego sie ciesze. korzystajac z Okazji zycze wszystkim zdrowych, pogodnych i spedzonych w rodzinnej atmosferze Swiat Bozego Narodzenia :D podpowiedzcie dziewczyny, mam zrobic krew i toxo teraz czy poczekac z tym jeszcze miesiac...bo moj ginek mowi ze mam sie nie spieszyc i do 12 tyg tylko zdazyc... co wy na to? jestem w 5tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zrobiło u nas świątecznie, w takim razie i ja dołączę życzenia:) 🌼 Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!🌼 Wiewiórka gratulacje:) piękny prezent pod choinkę:) Julka:> skoro lekarz tak zalecił to tak ma być:) ja miałam toxo ok 12 tygodnia. W 26 tc i tak powinnaś powtórzyć badania. Musisz zaufać lekarzowi i stosować się do jego zaleceń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam dziewczyny :* :* :*jestem taka szczesliwa a moj maz caly czas chodzi w skowronkach i nieodstepuje mnie na krok hehe :) A przy okazji życze owocnych staran na te Święta hehe duzo duzo radosci i przede wszystkim wiary:):):) A ja musze sie teraz umawiac do gina zeby potwierdzic i zobaczyc czy wszystko ok hehe pozdrawaim serdecznie :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi jakos sprawe rozjasnic bo sie troche gubie:/ mianowicie: @ spoznia mi sie juz 4 dni, 2 testy wyszly pozytywnie ale ciagle boli mnie podbrzusze tak jakbym miala dostac okres:/, temperatura utrzymuje sie w granicach 37,05-37,15 moze cos jest nie tak?? najgorsze jest to ze do gina mam dopiero za tydzien:/ pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka wszystko jest w porzadku :) Mnie tez bolal brzuch i myslalam, ze dostane okres a tu dwie krechy na tescie :) boli mnie do dzis a 6-ty tydzien sie zaczyna :) lekarz powiedzial, ze to normalne bo macica sie powieksza. podobno w 1 trymestrze tak moze byc. odkad biore duphaston boli mnie mniej, ale na poczatku mialam takie skurcze ze ho ho... tak, a nadopiekunczosc mojego faceta to chyba jedyna rzecz jakiej bedzie mi brakowalo po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wiewiorka jak sie czujesz? ja sobie licze od pon wiec mam juz 6-ty tydzien ciazy :) nie mam zadnych objawow, poza tym ze spie sporo i mam nudnosci czasami z rana, ale nie wymiotuje, ogolnie to dobrze sie czuje :) mam tez mniejszy apetyt jakos mimo, ze stol pelen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiewiorka ---->> 🌻🌻🌻 Gratulacje i dbaj o siebie i malenstwo . Wiecie czego nie lubie w swietach , a chociazby tego , ze spotykamy sie w rodzinnym gronie i zaczyna sie gadka :a Wy kiedy zaczniecie sie starac ; fajnie by bylo jakbyscie mieli dziewczynke ( lub chlopca) itd. No przeciez my sie staramy , ale jak dotad nic z tego . Bedziemy probowac az do skutku ;) ale czy my musimy im wszystkim o tym mowic ?? Mi sie wydaje , ze nie . Dopiero jak nam sie uda to powiemy . Marudze , ale zawsze tak mam po takich spotkaniach. Jeszcze jutro trzeba bedzie ich wysluchac a potem rulez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane 🖐️ jak Wam mijają święta??? U nas świetnie, śpimy długo, chodzimy na sanki i do kościoła i oczywiście jemy :P:P Karlos gra dziś wesele, więc zostaliśmy sami, ale siedzimy u moich rodziców, więc nie narzekam. Buziaki 😘 Kukuś: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8757474 1fca0b99.html W tym miesiącu raczej nic z tego:(:( Wiewióra gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×