Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

czesc dziewczyny ciezki dzien za mna... jestem zmeczona, ciagle spie i mam humory ktore juz mecza chyba wszystkich wkolo. najgorsze jest to, ze potem mam wyrzuty sumienia. Flawia, moze ekspertem nie jestem ale wydaje mi sie, ze ten weekend powinna byc owulacja lub moze nawet i po. masz jeszcze 11 dni do konca cyklu wiec czekaj cierpliwie i sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Julcia co Ty spania nie masz? ;-) dzis 22 dc a tempka jeszcze mi spadła na 36.3 cóż poczekamy zobaczymy. Moze jeszcze urośnie. Działam ostro przez weekend zobacz pod wykresem ile juz serduszek nazbieralam. Dzis daje mojemu chłopu spokoj ;-) niech plemniczki nabiorą siły na jutro ;-) Majek a Ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a Ty już jesteś w ciąży?? przepraszam za pytanie ale jestem nie w temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na szczęście już po zajęciach i teraz to już tylko święta Od jutra zabieram się za porządne sprzątanie, w sobote ubierzemy choinkę, ale nie wiem ile wytrzyma, znając zdolności Kacperka to niedługo Zapraszam na rosół i spagetti, jak chłopaki wstanął i zjedzą obiad to idziemy na sanki Miłej niedzieli.:classic_cool: U mnie już po dniach płodnych, teraz tylko czekać na wyniki staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajenka upatrzyliśmy takie zwykłe łózko z materacem, ale mające zabezpieczenia po bokach, właśnie po to, żeby nie spadł w nocy. Witam nowe staraczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero jestem po okresie więc do dni płodnych mam jeszcze czas, w poprzednim cyklu nie udało się:( jak sobie radzicie, jak przychodzi okres i znów nadzieja znika bo wiadomo że się nie udało u mnie to ciągle siedzi w głowie i często myślę o tym jak bardzo chcę mieć dzidzię, wiem ze to niezbyt mądre ale nie umiem przestać, jak widzę czyjegoś maluszka to aż łezki do oczu podchodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! no prosze troche mnie bylo a tu tyle juz napisane:) zupelnie jestem nie w temacie,ale macie tempo hehehhe bede do was zaglądac.narazie musze nadrobic zaległosci pozdrawiam wszystkie starające🌼 narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja w weekend nie mialam czasu, zeby pisac do was. Skonczylam robic prezenty na swieta dla rodziny, pakowalam sie i troszke robilam porzadki swiateczne, ale tylko troszke bo chlop wszystko sam sprzatnal :) jutro lece do Polski z czego sie bardzo ciesze bo odwiedze lekarza. mam nadzieje, ze ten topik nam nie padnie bo pustki tu straszne ostatnio.... Maje co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam nowe koleżanki:) w sobotę mój mąż miał urodzinki:D wczoraj znowu pojechaliśmy troszkę się poopalać, zrobiliśmy zakupy a później odwiedziliśmy siostrę męża.i tak zeszła nam niedziela:D tak się zastanawiałam czy mogę łączyć duphaston z cilestem i dzisiaj rano dostałam olśnienia,że przecież nie mogę, bo cilest jest na za3manie owulacji a duphaston na jej wywołanie. a skoro tak to moje starania znowu się przesuwają:( zostały mi jeszcze 4 tabletki cilestu i koniec.. Wełna gdzie byłaś jak Ciebie nie było?:) Julka jak się czujesz?:) super,że już jutro pójdziesz na usg:) Twój chłop też pójdzie z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tak tak chlop jedzie ze mna :) cos mowil, ze chce zdjecia z usg na pamiatke :) czuje sie tak srednio...duzo spalam w weekend i jakos na nic nie mialam ochoty :o meczace te moje poczatki ciazy sa, czekam az to minie. poszlam spac o 19 wczoraj, dzis wstalam o 8 rano i czulam sie zmeczona. Dobrze, ze od dzis mam juz wolne od pracy :D leze w lozku wlasnie i pije kawke. nie mam wstretu do kawy, chce mi sie pic ja z rana jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majek, ano zarzucili mnie robota i forum poszlo w odstawke :) teraz troche lepiej ale za to wy spicie i tempo spadlo hehehehe.dobrze ze jeszcze tylko cztery ci zostaly,jescze troche i zacznie sie najprzyjemniejsze :D qrde znowu musze zrobic zestawienie,uciekam. julka zdaj pozniej relacje z usg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez Was poczytyuje Julka napisz mi dokladnie w ktorym tyg jestes, albo kiedy mialas ostatnia @ ja tez mam termin na sierpien dokladnie cos w okolicach 20-tego i tez wybieram sie na usg :) poza tym za pozostale dziewczyny trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Evi ja czytalam gdzies, ze do ostatniego dnia miesiaczki dodajesz 7 dni i 9 miesiecy i masz wynik rozwiazania. ost okres mialam 2.11 ja na polowe sierpnia mam, jutro ide do gina to potwierdzi, zrobi mi usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Juleczko zaczynasz nam rozrabiać:) ale tym się nie martw, przejdzie:) aż dziwne,że możesz pić kawę, ale w sumie może za wcześnie na orzucanie:) a węch się wyostrzył czy jeszcze nie?:) ja mam wszystkie zdjątka od pustego pęcherzyka płodowego w 7 tyg do przekroju główki w 6 miesiącu. Ten durny lekarz takie kijowe zdjęcia robił, co mi z takiego zdjęcia przekroju główki jak się na tym nie znam. Może Twój lekarz ma dobre usg i płytki będziesz mogła nagrywać:) Wełna 2 cykle muszę odczekać jeszcze i brać ten duphaston a później dopiero zabiorę się do roboty:( Qrczę Biedaku, oszczędzaj siły:D juz myślałam,że nas zostawiłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek zobaczysz ze szybko zleci, i mam nadzieje ze maz strzeli gola w pierwszym mozliwym terminie :) a te usg z tym nagrywaniem to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna przed chwilą dowiedziałam się,że moja kuzynka jest w ciąży..ma 29 lat, więc najwyższa pora na nią, ale jakos tam mnie to przydołowało, bo ja miałam być pierwsza:( w ogóle to nienajlepiej się czuje, bo lata do kibla co 2 dni i wymiotuje i brzuch ją strasznie boli po jednej stronie..miała torbiel na jajniku i jej nie leczyła...a ten brzuch ją boli właśnie po stronie torbieli:/ Przyszły mi piżamki przed chwilą:D utopiłam się w tej niebieskiej:( w samym topiku i muszę teściowej podrzucić,żeby przejechała na maszynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce daj mi dane do tabelki:> czyli imię wiek i miejsowość, bo cykl chyba 2 teraz masz , tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia czego Ty panikujesz? staranka byly wczoraj. wiesz ile zyja plemniki? nawet 3 dni :) jajeczko zdolne do zapl jest 16-18h. dzis sie postaraj. dzis juz koniecznie :D nie trzeba codziennie sie seksic zeby w ciaze zajsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moge podac czemu nie Monika 30 lat (skonczone) , z ta miejscowoscia to wolalabym zeby bylo tylko NB albo panstwo NL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie dołuj sie,pomysl ze bedziesz miala z kuzynka dziecko w podobnym wieku,te trzy miesiace nie robia róznicy :) moze ten torbiel jej sie zmniejszy w trakcie ciazy,podobno ten stan ma wplyw blogoslawiony na rozne dolegliwosci twoja tesciowa jest krawcowa,czy po prostu lubi szyc? tak sie pytam bo moja tez zasuwa na maszynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julik kochana 🌼👄 bedziemy sie dzis seksic mnie juz normalnie kolana bola :D hihihi, zmykam pracowac BUZIOLE DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak chcecie to mnie wpiszcie w wasza tabelke a jak nie to pozwolcie chociaz zagladac tutaj i pozdrowic , zawsze to w grupie razniej ;) a teraz lece na poczte 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick…………Imię……… ; Wiek…Cykl starań/datporodu...Miejscowość……… ******************************************************** ************************* Kasika1......Kasia.....23........2........... .....Rzeszów MaMani......Paulinka...21........2................ Kraków Majek123... Majka....22 .......0................Zakopane Julka.........Julka.......24.......1.......9.08.08... Londyn kajenka2603..Kasia...24.......2.................Warszawa wełna.......dorotka...23.......2.................Warszaw a tiririri....................24.......1................St alowa Wola Flawia*....Agnieszka...21.......8................Rzeszów Arabii……...Agasia……30…R 30;……2……………… …….. po odstawieniu..Asia....27.......7..................... Słońce......Monika.......30.......2..............NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie objadlam dzis slodyczami z samego rana, az mnie od nich mdli :o boze jaka ja glupia jestem Flawia wyglada na to, ze bedzie to Twoj szczesliwy cykl. Fajnie jest sie obserwowac co? Ja po porodzie jak sie juz wszystko unormuje tez zaczne stosowac NPR, nie bede brala juz tabsow zadnych. ja przed koncem cyklu, mialam duze bole podbrzusza i taki bialy sluz jak przed okresem, tylko wodnisty. myslalam, ze bedzie okres a tu dwie kreski wyszly:) obsewuj sie po owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×