Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

ja juz sama nie wiem:/ pojde do nowak i wtedy bed wiedziala wszystko:) hehe a ja mam mdlosci dalej ale juz nie tak dokuczliwe jak wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) właśnie wróciłam z zakupów:D mam juz mojego ukochanego gryzonia:D Wiewiórka jestem w szoku:| co za palant robi badania w 7tc?:| mój powiedział,że cytologie mi zrobi ok 24 tygodnia, bo po tym badaniu występuje plamienie a po co mam się stresować:| Koniecznie zmien lekarza! teraz mogłaś sobie zrobić co najwyżej morfologię, grupę krwi, toxo i mocz a nie cytologię czy czystość. Widzę,że niedługo wszystkie będziemy na duphastonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka myszkę do laptopa:D , bo w ciągu roku już 5 zajeździłam i postanowiłam kupić drogą i dobrą:D mój jak usłyszał ,że 170 kosztuje jak dla mnie(po znajomości 60 zl taniej) to taka mi wojnę zrobił,że byłam w szoku:D myślałam,że nie umie krzyczeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho Nie odzywam się, bo zrobił się topic wrzesień2008, i bardzo dobrze:) Gratuluje dziewczyny. Ja dziś zrobiłam test owulacyjny i nareszcie jest pozytywny, więc będziemy działać.:classic_cool: Lece pisać prace, Kacpi rysuje, ogólnie leniwe popołudnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wreszcie sie pokazałaś!! Już myślałam,że bedę tu jedyną staraczką wśród brzuchatek:P 3mam kciuki za Ciebie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek jestem jestem:) Czytam, ale że narazie nic ciekawego się nie dzieje, to nie piszę. A Ty kochana kiedy zaczynasz staranka? Może razem bedziemy hehe:P Po pozostałe dziewczyny nas wyprzedziły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi tu było bez Ciebie:P bo wszystkie wymieniają się ciążowymi newsami a ja? już zaczęłam:D więc 3maj kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek trzymam, a ty trzymaj za mnie:P Może założymy topic Pażdziernik 2008:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika:> topic założymy jak juz się zaciążymy:P po co zmieniać co chwilę:D chociaż mam nadzieję,że październik to już ostateczna data:D o ile nie końcówka września:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja planuje zaczac starnia w maju lub kwietniu tego roku mam 22 latka i w maju moj slub,oboje bardzo chcemy dziecka,moj narzeczony ma 28 latek,jeju tyle teraz sie slyszy o nieplodnosci malzenswt ze i ja sie boje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek jak pusto? ja moim fantastyczną osoba wnosze to tyle dobrego a ty jeszcze narzekasz :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani:D no dobra:D:D ale to ja byłam pierwsza i było pusto:P:P Julka masz spanie:D ale korzystaj póki możesz, bo później zaczną się nieprzespane noce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie namawiaj go
ciągu roku już 5 zajeździłam i postanowiłam kupić drogą i dobrą mój jak usłyszał ,że 170 kosztuje jak dla mnie(po znajomości 60 zl taniej) to taka mi wojnę zrobił,że byłam w szoku myślałam,że nie umie krzyczeć ja pierdziele woja o 170 zł "fajna" ci sie z nim przyszłosc rysuje wiesz? nastepnym razem pytaj pana czy mozesz sobie cos kupic za ciezka zarobione na zmywaku pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie nieprzespane noce? :) Mama mowila, ze jak ja bylam mala to sie tylkor az budzilam w nocy na cyca. I moje mlode mam nadzieje, ze po mnie tez tak bedzie mialo ;) A tak powaznie to mam pytanie- bo pisza, ze taki noworodek je cyca co 3 h srednio. W nocy tez tak trzeba go karmic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole w szkoel teraz semestr koncze i mam tyle do zrobienia ze szok :o mam kilka esejow do napisania i jakas praca w grupach. ehh nie chce mi sie. dobrze, ze koncze juz te studia na wakacje, takze jak dziecko bedzie to bede miala luz. tylko sie zastanawaiam czy jeszcze taki dodatkowy rok zrobic. zaczelabym w pazdzierniku. rodze w sierpniu. chlop mowi, ze mam isc i on mi pomoze bo bedzie pracowal z domu...zastanawiam sie jeszcze. co myslicie? Dam rade isc na studia przy trzy miesiecznym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow:D troll do nas wrócił:D:D nie wdziałam,że zarabiam na zmywaku:] a męża mam najcudowniejszego pod słońcem i możesz mi tylko zazdrościć:] Julka moja koleżanka w marcu urodziła a w maju zdawałą maturę, więc Ty sobie poradzisz na studiach:) jak tylko chłop Ci pomoże to dacie radę:) moje koleżanki z roku w 2 tygodnie po porodzie przychodziły normalnie na sesje i zdawały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Majek problem jest taki, ze jestesmy tu sami bo po babcie nie zadzwonie, po zadna ciocie tez nie... no ale jednak mysle, ze pojde i bede sie uczyla dalej. skoro moj facet ma mozliwosc pracowania z domu te kilka dni bedzie faktycznie w domu siedzial z dzieckiem, nic mu sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) Jak ja Wam zazdroszczę,że nie pracujecie....ja od rana w pracy i jestem padnięta.ale dzis jedziemy w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie ma czego zazdroscic, ja bym bardzo chciala pracowac, ale mam totalny zakaz od lekarza wiec siedze na urlopie i czasami sie nudze a czasami nie :) udanej wyprawy w gory zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie przerywaj nauki, bo później nie będzie Ci się chciało wrócić. Ja od października też zamierzam wrócić na studia i zaliczyć przedmiot i pracę licencjacką:) Miałam teraz w październiku dokończyć,ale stało się po drodze coś co nie powinno było się stać i wszystko się odwlekło.. Marta, ale fajnie masz:) ja też bym sobie gdzieś wyjechała..jutro idę z moim chłopem na łyżwy, trochę się powygłupiamy:D dzisiaj mam 20 dzien cyklu i brzuch mnie pobolewa, pewnie @ się zbliża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie ma czego zazdroscic, ja bym bardzo chciala pracowac, ale mam totalny zakaz od lekarza wiec siedze na urlopie i czasami sie nudze a czasami nie :) udanej wyprawy w gory zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pozdrawiam Was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie , nie zapomnialam :) ale nikogo tu nie bylo , wiec sobie pomyslalam , ze zaczekam do jutra :) a Ty Majek skad wiesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo majek to detektyw inwektyw :D:D ja tez wiem :D:D :P:D:D slonce a slyszalas o tym ze w neci nic sie nie ukryje i nikt nie jest anonimowy? :P:D:D:D:D:D Gratulacje~!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chodzę tu i tam:D moje GRATULACJE!!!!!!!!! :) tutaj piszesz,że nic z tego a później,że jesteś:D mówiłam,że to szczęśliwy topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to , ze sie dowiedzialam , ze jestem to czysty przypadek , bo poradzono mi , zeby przed pojsciem do lekarza (z moja piersia) zrobic test bo bedzie sie pytal , wiec zrobilam dwa zwykle na kreski ale nie pokazaly dokladnie czy jestem czy nie , wiec kupilam taki co elektronicznie odczytuje i voila , wyszedl napis -ciaza , nie czuje sie jakos inaczej , pobolewa mnie podbrzusze i troche piersi ale zawsze tak mialam przed miesiaczka reszta wyjdzie potem , bo mam skierowanie na usg piersi na nastepny tydzien , na czwartek :O ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×