Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Majeczku :) :) :) Przepraszam,jesli przeze mnie zrobiło ci sie przykro :( Ale coś tu u nas pusto....ja jestem w pracy i nie za bardzo moge pisac.a nie wyspałam sie dzis strasznie, bo wrócilismy z operetki o 23.30... :( ale było super :) A dzis mam kontrolę z ZUS :( masakra- jestem troche zestersowana :( :( :( a to nie zdrowo :( A jeśli chodzi o uważanie na to co się je w ciązy.... to ja niestety powinnam sie pilnować, bo też mam tendencje do tycia i niedługo będzie pewnie duzo za duzo kg, a to nie zdrowo dla kregosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, już nauczyłam się z tym żyć i rozmawiać...jedyne co teraz mnie boli to jak ktoś pyta jak tam dziudziuś.. nijak... nie wiem jak mu jest tam gdzie jest.. Dzisiaj tez gdzieś wybywacie czy już koniec szaleństw? Widzę,że muszę się szybko zafasolkować,żeby pokazać wszystkim jak nie przejmować się waga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis idę tylko do dentysty :) Bo juz chodzę regularnie od jakiegoś czasu.Muszę się zapytać, jak dbać o ząbki w tym stanie, bo chce mieć zdrowe zęby.Zęby to jedna z nielicznych rzeczy, które sie Panu Bogu we mnie udały :) :) :) więc trzeba dbać.A słyszałyscie o jakichs przeciwwskazaniach do chodzenia do dentysty?????????? A w pracy wszyscy mnie pytaja, czy czasem nie jestem w ciązy....bo na ostatnim wyjeździe nie piłam alkoholu i wszyscy mnie podejrzewaja .....a ja jeszcze nie chcę mówić, bo jeszcze nic nie wiadomo.....a w weekend znowu jedziemy i jak nie wezmę nart i nie będe pić, to nie wiem, jak się wykrece.Żałuję,że sie zapisałam na ten wyjazd.Będą znowu pytać, a ja jeszcze nie chcę mówić :( Jak z tego wybrnać????? A ja dzis na głód piję maslaneczkę - uwielbiam i ma duzo białka :) Majeczko- czekam aż dasz nam przykład :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim,powiedzmy ze ja staram sie od roku ale jakoś rezultatów nie widać...mam jednak nadzieje ze w tym roku coś jednak zaskoczy..:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, powiesz dentyście że jesteś w ciąży i on będzie wiedział co wolno a czego nie, więc nie musisz myśleć za niego:) wiem tyle,że musisz myć ząbki miekką szczoteczką, bo teraz dziąsła są wrażliwe. Tak mi mój dentysta powiedział. Nie możesz wykreślić się z wyjazdu, bo coś ważnego Ci wypadło? Ręce mi przy Was opadają jak czytam o tym Waszym odżywianiu:D Dobrze,że ja nie miałam takiech problemów i jadłam wszystko na co miałam ochotę:) Dzisiaj wreszcie mam swoją goloneczkę:D Wczoraj nigdzie juz nie było:( Niepokorna hej:) bierzesz jakies leki? słyszałam,że wiesiołek w kapsułkach zwiększa ilość płodnego śluzu:) a może ten clo- coś tam?:D zobaczysz,że teraz sie uda:) w końcu nowy rok i nowe możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis sie obudzilam o 7, chlop poszedl do pracy to sie przy nim platalam w kuchi, jakos zanelam na kanapie i dopiero sie obudzilam :) Marta ja robilam 2 zeby jak bylam w Polsce, bylam wtedy 6 czy 7 tydz- nie pamietam i powiedziadzialam lekarce, ze jestem w ciazy to mi dala slabsze znieczulenie ktore sie nie wchlania do krwiobiegu i nie szkodzi malenstwu. W ciazy trzeba wszystkie zeby miec wyleczone. Ona mi mowila, ze robi sie wszystko tylko sie nie wyrywa w 1 i 3 trymestrze takze dbaj teraz zebys na koniec ciazy nie miala klopotu :) a w ktorym jestes tygodniu? mi ginek powiedzial, ze na sylwka mam wypic lampke szampana bo to nie zaszkodzi. wiec moze tyle na wyjezdzie sie na pij to sie nikt nie bedzie czepial :) jestem jakas glodna, wzielam folik i duphaston teraz i ide zjesc cos, mam ochote na makaron z sosem i serem wiec sobie zrobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Ty Śpiochu:) ja miałam na obiadek dzisiaj spaghetti:D:D Ale mam dzisiaj lenia:| normalnie nic mi sie nie chce. Posprzątałam, pomalowałam pazury i na dzisiaj to chyba tyle twórczych zajęć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki za wskazówki odnośnie dentysty :) Właściwie nie pomyślałam,że znieczulenie może przecież zaszkodzić dzidziusiowi, gdyby nic nie powiedziała dentystce.Idę na 19.00 :) Julka mi teraz idzie 7 tydzień i nie będę wyrywać ząbków,więc ok.i jeszcze o wszystko zapytam :) Tymczasem zmykam, bo jutro mam włoski i muszę się coś pouczyć i zadanie napisać- taki mi sie zachciało teraz włoskiego uczyć :) A po pracy jestem padnięta- zdrzemnęłam się jakieś pół godzinki- to postawiło mnie na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta znieczulenie nie zaszkodzi, bo jest miejscowe:) poza tym tak jak Julka pisała, dla ciężarnych jest jakieś słabsze:) pamietam jak zawsze kiedy byłam u dentysty i cos mi tam robił, Jaś kopał...sądziłam wtedy,że pewnie zostanie dentystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Właśnie wróciłam :) Pani Dentystka mnie nie poznała, bo oprócz tego,że jestem w ciąży( tego nie widać ) to jeszcze obcięłam włosy na krótko( całkiem z długich) zaczęłam nosić okulary :) Taka miałam potrzebę zmiany :) i wtedy na drugi dzień dowiedziałam się,że nie jestem sama :) a co u dentysty.....dziwne, bo piszecie,że chodziłyście, a moja dentystka powiedziała,że nie znieczula sie w I trymestrze, tylko ewentualnie, jak pacjentka przyjdzie z ostrym bólem....ale ja przez to,że miałam stara kanałówkę do poprawy,a to nie boli, to mi ja zaczęła robić.No i kiedyś miałam robione zdjęcie innego zęba,a ten był przy okazji na zdjęciu to sie udało :) Tak więc trzeba uważać na te znieczulenia, bo to przecież leki :( ale jestem już po i jestem spokojna :) Tylko teraz głodna jestem, a mam już ząbki wyszorowane,więc może nie będę już jeść :) No zobaczę, czy mnie nie zassie :) :) :) :) :) Julka :) ja ciągle jestem zmęczona.Pracuję- wstaje codziennie przed szóstą, więc jak wracam z pracy to zawsze muszę się zdrzemnąć choć 15 minut- to daje mi energie na resztę dnia :) :) :) No to wracam do włoskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam krwawien ale gin mi powiedzial ze mam za twarda macice jak na ten tydzien ciazy:/ dzis sie umawiam do innego lekarza zobacze co powie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka z tego co slyszalam, to progesteron zapisuja tez profilaktycznie. ja dostalam bo mialam silne skurcze macicy i jakis kawalek cialka zoltego mi zostal. ktory jestes tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka na badania masz czas do 12 tygodnia. nie robi sie wczesnie. moj ginek mowi, zeby nie szalec i nie przesadzac. chodze do dobrego ginka, jest prof i ordynatorem w jednym ze szpitali :) ufam mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja juz mialam dwa razy usg mocz, morfologie, owa i cukier... ja tez lykam duphaston. jak duzo go bierzecie? w jakich dawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze jak mi sie wydawalo do dobrego lekarza bo to tez profesor i z bardzo dobra opinią ale ostatnio sie okazalo ze w tej klinice prowokuja pacjentki do robienia badan na wlasna reke poniewaz oni duzo placa za kazde badanie zlecone. dlatego chcialam te badania wymusic a oni nic:/ mozemy miec z mezem konflikt serologiczny i tego tez nie biorą pod uwage:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dwa razy usg, cytologie mialam przed zajsciem w ciaze ale to w Polsce tutaj w uk prowadza ciaze od 12 tyg i robia wszystkie badania w 12 tyg. krew,mocz.cukier i toxo rozmawialam na ten temat z moim ginkiem w pl. powiedzial ze nie ma pospiechu i te badania faktycznie mozna zrobic w 12 tyg. ja mu akurat ufam bo jest naprawde swietnym specjalista MaMani mdli Cie nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórko jak to? lekarz ci nie zlecil grupy krwi? ja i w pierwszej ciazy i teraz jak tylko poszlam do gina dostalam skierowanie na grupe krwi a teraz tylko kazal mi przyniesc wyniki tamtego badania. Chyba rzeczywiscie powinnas zmienic lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam 3*1. term biore 2*1 az zejde do jednej dziennie tylko nie pamietam do ktroego tyg mialam je brac, musze do niego zadzwonic. ale chyba do 12 wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nie mam juz mdlosci. tez lykam dwa razy na dobe. Ja pytalam o tokso ale lekarka powiedzialą ze jeszcze nie teraz. w ciazy z mania mialam robiopne dopiero pod koniec ciazy ale cos mi sie zdaje ze to troche za poźno. dopilnuje teraz zeby do 15 tyg sobie zrobic. to i tak trzeba u nas robic prywatnie wiec sobie pojde nawet jak lekarka powie ze jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tutaj w szpitalu podobno zrobia wszystko od razu, toxo tez sie z krwi robi, tak? chociaz jeszcze nie wiem, bo wizyte mam za jakies 3 tyg :o mnie ani nie mdli ani nie wymiotuje. mam nadzieje, ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nawet nie zalozyli jeszcze ksiazeczki i ten gin do ktorego chodze nawet mi nie mowi w ktorym tc jestem. musialam isc do innego zeby powiedzial:/ zalamka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokso tez z krwi :) Julka to ciesz sie ze nie wymiorujesz. ja na poczatku troche sobie "porzygalam" i mam nadzieje ze starczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórka tez nie mam jeszcze ksiazeczki bo jak bylam ostatnio to pecherzyk byl za maly i nic nie mozna bylo powiedziec na 100% :(:( mam nadzieje ze teraz juz dostane :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMani wiesz jak to jest...nie wymiotuje, nie mdli mnie, piersi mnie nie bola, zapachy mi nawet nie przeszkadzaja no i czlowiek zaczyna myslec czy wszytko jest w porzadku ?! Wiem, ze niektore kobiety nie maja objawow ciazowych, ale u mnie w rodzinie wiekszosc rzygała do 4-5 tego miesiaca... czekam az pojde do tego lekarza :) wiewiorka ja ksiazeczke ciazy w pl i zdjecia usg juz na pierwszej wizycie dostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×