Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbe Lilly

dlaczego lozka z baldachimem są takie drogie???

Polecane posty

nikt ci nie każe tego kupować😴 i czy 1300 zł to wysoka cena za coś na czym spędzać będziesz 1/3 czasu?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! ale jeden rus kupil za 200 tys. dolarow! a pozatym zrobie sobie wlasne, drewniane 1000 razy lepsze bo z daszkiem! tzn. wersja dla ubogich:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie:D i tak sobie kupie piekne biale lozko o jakim zawsze marzylam i dorobie baldachim z rozowym daszkiem i rozowymi zaslonkami:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie szkielet:D i szkielrt dachu u gory i przykryjr, obszyję rozowym materialame, jeszcze dokladnie nie wiem, a daszek bedzie spadzisty:D a zaslonki w dzien ladnie pospinane i przewiewne:P ale to po jak bede sie przeprowadzac:P mam nadzieje ze sie powiedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady........
1300 za lozko teraz to malo :O ja za swoje zwykle zaplacilam 6 lat temu ( ! ) 1700 zl (800 kosztowal materac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze rozowe!:P nie no.. ja bede miala w rozowym pokoju biale mebelki. ale te zaslonki bedą jasno-rozowe, ladne, takie kobiece:P dlaczego ludzie traktuja rozowy w ten sposob?! kolor jak kazdy inny..mnie sie bardzo podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są drogie bo robienie takiego łóżka zajmuje więcej czasu siły energii :D ewentualnie od flachowca parę browarów :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowy....;/ bleeech...ja bym wolała beżowy z pastelową jasną zielenią...:) do tego elementy w piaskowym odcieniu beżu i jakieś różnokolorowe ozdoby naścienne itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie jest to łóżko! Tzn. ja nie znam się na cenach łóżek, ale mam z Ikei normalne łózko, bez baldachimu, też 160X200cm i kosztowało ponad 1000 zł, z czego tak jak już ktoś tam wspomniał bardzo drogi był materac. W Ikei można kupić moskitiere, wiem, że to nie to samo ale zawsze jakaś namiastka :D i możesz sobie od razu zawiesić :D Tez bym chciała mieć łóżko z baldachimem ale niestety mam pokój na poddaszu :D Zmieściłoby się jakoś ale tak brzydko i na siłę musiałyby być wtedy poustawiane inne meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastelową zielenią na ścianach :) a zasłonki na łóżku mogły by być białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i przez was za marzył mi się taki jasny delikatny pokój w plażowym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam kiedyś piękne łózko z baldachimem w allegro i kosztowało chyba 3 tysiące...albo i drożej ...było drewniane z tłoczonymi wzorkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za takie łóżko 1.300 to nie jest dużo. Wspaniała konstrukcja, efektowny wygląd, solidne wykonanie, baldachim+ materac. Jak dla mnie to nie jest dużo. Ja akurat nie chciałabym mieć takiego łóżka, bo wolę coś przytulniejszego. No i to łóżko bardziej pasuje do wielkiej, przestronnej komnaty, a nie do średniej wielkości pokoju w odcieniu wściekłego różu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale wlasciwie te lozka co pokazalam to bylo kijowe, ja chce stylowe, drewniane, mam w ogole slabosc do takich mebli :) dla mnie bardzom wazny jest ten..daszek! mmmm,cos wspanialego! fajne to lozko ze zjezdzalnią,ale dziecko nie chomik..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego wscieklego rozu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moj roz bedzie blady, meble stylowe biale i lozko tez, afekt bedzie suuuper! wy mi nie pieprzcie!!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe Lilly---> Chodziło mi o to, że ściany mojego pokoju są w kolorze wściekłego, intensywnego, na maksa przesłodzonego różu. Jeszcze pastelowe mebelki i zupełnie jak w domku dla lalek, ale meble są w kolorze ciemnego brązu, także świetnie uzupełniają się z wnętrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×