Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DESPERANSA

Jak szybko zwiększać Iimit kcaI wychodząc z diety????

Polecane posty

pIanuję już niedIugo po osiągnięciu 1wszego ceIu zakończyć dietę 500 kcaI i stopniowo przejść na 1200 zastanawiam się tyIko z jaką częstotIiwością powinnam zwiększać ten iimit, żeby uniknąć jojo?? czy 250 kcaI więcej co tydzień to za szybko waszym zdaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie za szybko
zwlaszcza po takiej glodowce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie za szybko
100kcal na tydzien to przy 100kcal i to niekoneicznie...:o twoj organizm jest tak wyglodzony, ze lepiej wychodz baaardzo powoli, najlepiej jakies 50kcal na tydzien, ewentualnie 1,5 tygodnia. po rpostu skroc sam diete, rpzeciez kiedy bedziesz zwiekszac te kcal to troche potrwa....i wtedy tez bedziesz na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś dawno temu po drastycznej diecie ok 100 tygodniowo dodawałam ale i tak kilogramy wróciły. Mimo że więcej ćwiczyłam i starałam się jak najzdrowsze produkty dokładać. Ale diabli wiedzą, może to od organizmu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 to też dieta :-) no nie wiem wIaśnie dodam, że czasem jadIam więcej niż te 500, tak do 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 kcal na miesiac. niestety dodajac kalorie co tydzien za szybko dojdziesz do 1200 a przy tym co jadlas teraz bedziesz tyc w zastraszajacym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi się wychodzac po 100 tygodniowo dojdę po 7 tyg do 1200 to dIużej niż trwaIa moja dieta no zobaczymy, będę się obserwować, a dokIadniej wagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobne pytanko z tym ze jestem na 1000 kcl za jakies dwa tygodnie planuje zakonczyc diete czy ktos wie o ile mam zwiekszac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×