Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśnie Pani

Ubranka Ewa i Bellvit - co o nich myślicie?

Polecane posty

Mania miala zestawik z Ewa taki na 62 i jest bardzo fajny. Nie zniszczyl sie w praniu. Naprawde milutki. Teraz dostala na mikolaja 2 body ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie bellvit ma trefna rozmiarowke. ich 68 jest ledwo 62 przynajmniej w tych rzeczach ktore kupilam, niestety kolory po kilku praniach blakną i co wiecej rozciagaja sie w szerz... ogolnie cena nie jest adekwatna do jakosci.. firmy EwA nie znam ale przy 2 dzieci spradzila sie UVA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma podkoszulki ewa po wielu praniach sa takie same nie zmienily kolorow nie porozciagaly sie ani nie zbiegly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnie pani malą mialą 62 i to bylo 62 a teraz ma 86 i jest 86 nie sa zanizone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mała miała " nie wiem dlaczego mi sie alt wciska nie tam gdzie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wtrace jeszcze 3 grosze - jesli idzie o pajacyki czy body to ja polecam tesco. jakoscia nie ustepuja early days, sa tanie a jakosc bardzo dobra... nic sie nie spiera, nie mechaci a niebieskie jest niebieskie przez caly okres uzytkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja ostatnio body kupuje w realu za 4 zl za sztuke i tez sie nie nieszcza a sa naprawde slicziutkie i rozmiarów do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałam te body w Realu za 4 zł - z wyglądu ładne, ale myślałam, że to szmelc. O tescowych słyszałam wiele dobrego, tylko ja mam pechowo Tesco na drugim końcu miasta :o Jak będę w pobliżu, to wskoczę i rzucę okiem :) A na razie spróbuję z ciekawości Ewę. Zobaczymy, czy królewnie podpasuje :) P.S. Ja lubię też body z C&A - są po 9,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnie pani z c&a tez mam i tez sie fajnie piora ale te z reala sa naprawde fajne ja juz je z 10 razy pralam i nie sa poniszczone. Naprawde warto :) powiem ci ze ja w sumie raczej ze wszystkich body jestem zadowolna nawet tych z biedronki tylko je trzeba prasowac bo sie mna strasznie. a moja mama kupila raz mani w jakims supermarkecie spiochy po 2 zl i sa rewelacyjne ma juz je ze 2 miesiace a one nadal jak nowe- takie zwykle bawelniane spiochy. Czasem mozna na cos fajnego trafic :) Ewa ma ladniutkie ubranka mnie sie podobaja :) aa i zwracaj uwage zeby spiochy i body byly na zatrzaski a nie na guziki bo w bawelnianych rzeczach dziurki do guzików sie powiekszają bardzo i potem zle jest zapinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×