Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glghggh

jutro mam imieniny i czy wypada...

Polecane posty

Gość glghggh

iśc do parcy w takiej sukience http://www.allegro.pl/item278409664_orsay_retro_sukienka_z_klasa_na_sylwestra_34_36.html#photo Jest z grubszej satyny w kolorze turkusu. jest do kolan od pasa w dół bardzo dopasowana, góra jak koszula a raczej, ze stójką... Mam wątpliwości co do tej satyny. Czy to nie jest zbyt mozcne do pracy w Urzędzie? Do tego czarne szpilki, tylko minimum bizuterii. Może czarna marynarka to "złągodzi"? kurcze ta sukienka jest z orsay i szukałam linka z nią zeby ją pokzać - ale nei ma nigdzie! Zresztą same widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
tak też myślałam sobie... niestety sukienka poczeka na wyjście z mężem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z kombinatormi
Wypada iść ale na ruchanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
hahaha... już Ci lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
i jeszcze zonka zrobiłam bo na allegro znlazłam ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
dzięki...choć nadal mam wątpliowści... Rozbawiła mnie wypowiedź że do r... bo mojemu mężowi to się jakoś średnio podoba bo ma zbyt zabudowaną górę... Gdyby miała dekolt w kształcie V to napewneo by była bardziej wyzywająca (już napewno nei do pracy), ale ze stójką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
halo, pomocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba. Miej odwage wygladac super! Satyna nie jest juz tylko zarezerwowana na wieczory. Milego dnia jutro i wszystkiego naj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna. do tego czarna marynarka i od razu wiadac ze masz imieniny :D nie rob z seibie szarej myszki. kupilas? nos :D badz odwazna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
dzięki za miłe slowa i życzenia... tak apropo to ta sukienka kosztuje teraz w Orsay 29,90 zł. Tylko że u Nas jedynie był już mój rozmiar -34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna sukienka:) I jak najbardziej się zgadzam w ostatnim sezonie moda zmieniła satynę na materiał nie tylko wieczorowy (tak popularne satynowe bluzeczki noszone do dżinsów czy spodnie a nawet rybaczki z satyny). wydaje mi sie że jak najbardziej możesz w niej co innego gdyby była to długość mini wielki dekolt czy wyzywająco odkryte plecy. ta sukienka jest elegancka a nie wyzywająca. o i gratuluje za wybór szpilek a nie kozaków:) czarna marynarka super:) wszystkiego naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glghggh
nibys bardzo czekałam na twoją wypowiedź.... teraz nie mam już wątpliwości co do wyboru ;-) No i oczywiście dziękuję wszystkim za życzenia i pozdrawiam wszystkie Barbary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×