Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu ciekawa

sklepy reserved, też się nimi tak podniecacie?

Polecane posty

Gość po prostu ciekawa

Ostatnio u nas w mieście otwierali pierwszy ten sklep, a niektórzy mało się nie posikali jak się o tym dowiedzieli. Na jednym z forów tak się podniecali, że aż z ciekawości po otwarciu tam zaszłam... Wg. mnie jakość oceniam na 3 (W skali 0-6) Niektóre rzeczy wyglądały jak z badziewnika,na nieźle używane, sweterki jakieś powyciągane na brzegach.Poza tym wszystko porozrzucane właśnie jak w takim sklepie. Styl, niech będzie 4+. Podobno mają super niskie ceny podczas przecen.hmmm tak się zastanawiam? Moze te moje miasto to niezła wiocha? więc jak wiocha się rzuciła to na coś innego niż badziewnik nie mogło wyglądać. (nie obrażając polskiej wsi, sama na niej się wychowałam;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paopalaola
To prawda jak jest wyprzedaz naprawde sa niskie ceny,mozesz kupic super sweterek za 30zl, czekam na luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reserved jest tak że dużo tam szmat kiepskiej jakości jak się przez nie przekopiesz to można znaleźć coś naprawdę super za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reserved to troche droższy Cropp? wg mnie tam są całkowicie inne ubrania :/ W Cropp Town są bardziej dla młodzieży, skejtów jakiś, ogólnie młodych ludzi a w Reserved dla \"starych bab\" do pracy się znajdzie dużo rzeczy, dla mężczyzn tak samo, jakieś półeleganckie spodnie, koszule. Ja tam prawie nigdy nie mogę znaleźc nic dla siebie... ostatnia rzecz jaką sobie kupiłam to pasek do spodni :D Co do przecen to mozliwe, w zeszłym roku kupiłam mojemu Tacie sweter na Gwiazdkę w Reserved, kosztował bodajże 135zł, a na wyprzedaży jakieś 40-50zł :D 100% wełny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakraaaaaaaaaaa
eh wyzywasz wyzywasz , a w miastach to raczej nie odczuwa sie otwarcia nowych sklepow jedynie całych wielkich galerii wiec sie nie jaraj dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damskie ciuchy takie sobie
ale za to dział męski ma zawsze coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwy ten
Ja jeszcze nigdy tam nic nie kupiłam :) Podoba mi się ich kolekcja ale tylko ta na stronie w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic dziewnego w stwierdzeniu, ze reserved to taki troche drozszy cropptown- w koncu to sklepy tego samego koncernu (nie wiem jak to nazwac) jakosc i wzory ciuchow marne, ceny z kosmosu- zupelnie nieadekwatne to tego, co sprzedaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvxvx
Reserved nie zmienia stylu od kiedy pamietam. ciuchy okropne. typowo polskie. kiedys byly w modie. teraz juz niestety nie. ten sklep jest u nas od jakichs 10 15 lat ale ja tam bylam tylko kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ _ _ _ _ _ _ _
bo reserved i cropp to tak naprawde jedna " firma " -->LPP jak byscie sie przyjerzli to mozna zauwzyc duze podobienstwo w kozulkach torebkach itd:) wiem bo w croppie pracowałam :)))) a w reserved rzeczywiscie podczas przecen mozna wyszukac cos ładnego:) i taniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was okropne
dla mnie fajne uważam, ze można tam kupić naprawdę porządne i bardzo ładne ubrania, za niewielką cenę, tylko trzeba je umieć wybrać. Nigdy od nikogo nie usłyszałam, ze jestem źle ubrana, a mam dużo ubrań z reserved. W tym roku kupiłam tam świetny sweter z angorą i wełną, po prostu rewelacyjny, już 5 osób się mnie pytało, skąd mam taki sweter. Tyle, że kupuję ciuchy, które mają trochę krótsze sersie, zeby nie chodziło w tym pół Warszawy i wybieram tylko ten 0,5%, które sie nadają do czegoś. Większość ubrań we wszystkich sklepach to porażka. Trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć coś chociażby normalnego... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu ciekawa
---> krakraaaaaaaaaaa widzisz, u nas otwierali całą galerię ale ludzie podniecali się tylko reserved, kazdy inny mial być do niczego. A ten sklep to jakby wydarzenie stulecia. Moze tam jeszcze zajrzę, ale dopiero jak będzie wyprzedaż. ale do tej daty moja noga tam nie postanie. sklep nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi to
a gdzie to mieszkasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakraaaaaaaaaaa
watpie wiec by to bylo wielkie miasto:P pewnie z burmistrzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba autorka jest z Białegostoku. Tu otworzyli niedawno reserved w nowootwartej galerii handlowej. Rzeczywiście i galeria i sklep t nic szczególnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slikaczek
reserved i cropp to to samo - firma lpp z Gdańska , reserved jest dla małych dzieci i dorosłych a cropp dla duzych dzieci i razcej tylko dla nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slikaczek
a tak na marginesie w białymstoku nigdy nie było reserved ?? LOL kononowicz wam zablokował czy co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
ladyEm co masz do Bialegostoku??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tam nic nigdy nie podoba, kolory jakieś smętne, fasony bez wyrazu, albo przeciętne, jakie można w kazdym innym znaleźć ... ogólnie jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reseerved to polska firma wiec trzeba ja wspierac dla mnie jakos adekwatna do ceny. Uwazam ze najwieksze szmaty sa w HM i Zarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constellationlyra
reserved to całkiem spoko sklep, kapelusz z reserved jest ładniejszy od kapeluszy z orseja.. moja przyjaciółka znalazła fajne ciuchy do pracy.. nie wiem czemu niektóre z was są takie krytyczne, może wolicie kupować ciuchy od 200pln wzwyż w blacharskich butikach .. zaścianek totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
wyobraz sobie ze ciuchy od 200 wzwyz sa nie tylko w "blacharskich butikach" i owszem, wole wydac wiecej a miec cos dobrego gatunku, w resered to rzadko sie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat reserved zarze do piet nie dorasta co do tego ze jest polska firma...dawno tezu tez sie na to lapalam ale polski to juz tylko kapital a moze ito nie bo nie tzreba cyc geniuszem zeby miec swiadomosc ze oni WSZYSTKO szyja na dalekim wschodzi ( wiec koniec koncow polski robotnik moze sobie jedynie pieniadze na to wydac a nie zarobic) tyle kwestia polskosci i tu tez cenie zare( jakosc nieporownywana mam cicuhcy zary niektore od kilku lat i sa dalej super a reserve to jakosciowy badziew rowny h&m) noi wiele ubran z zary sa produkowane w hiszpanii- to im sie na duzy plus liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
no wlasnie, tez uwazam ze zara lepsza. bershka jeszcze, stradivarius, solar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazły się damulki... dla mnie to dobra firma rzeczy dobre, porządnie uszyte i i niedrogie a wy to co - u Armaniego majtki kupujecie?!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hottie
juz wymienilysmy pare sklepow gdzie kupujemy. ceny sa wyzsze, ale nie jest to tak drastyczna roznica, zeby ceniac sobie jakosc nie mozna bylo zrezygnowac z 2 rzeczy w reserved na rzecz jednej z Solara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×