Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *LOU*

Ślub lato 2008 - Od czego zacząć?

Polecane posty

Gość *LOU*

Witam, nigdy wczesniej tego nie robilam :) Wiec kompletnie nie mam pojecia od czego zaczac :) Slub na przełomie maja/wrzesnia 2008. Prosze o kilka wskazowek od czego zaczac, potem mysle, ze sie rozkrece :) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LOU*
Dziekuje za podopowiedz. Uff, tez tak myslalam, ze nie dam sie zwariowac, bo przeciez to bez sensu planowac wszystko na dwa lata na przod, ale chyba takie czasy, ze nalezałoby to zrobic. Troche jestem tym przerazona. Mieszkam w Krakowie i tu pomimo wielu restauracji i kosciolow ilosc miejsc pewnie bedzie ogranioczona. Myslalam tez nad opcja slubu w maju - osobiscie nie mam nic przeciwko, aby zawzec zwiazek w tym pieknym miesiacu, a moze wtedy bedzie troche luzniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LOU*
Oczywiście, ze jestem zainteresowana linkami. Ja jestem z Zabierzowa, tuz pod Krakowem :)). Szczerze to myslalam o weselu w dworku w Tomaszowicach. Napisałam wlaśnie do nich maila czy jeszcze dysponują wolnymi miejscami... Zobaczymy. Dla mnie zarówno maj, jak i wrzesień jest jak najbardziej ok :) Jedynie co bym nie chciala to odkladac slubu na 2009 :( Mam nadzieje, ze jakos uda sie wszystko pieknie zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LOU*
Dziekuje, dziekuje, dziekuje za wszelkie podpowiedzi. Moje wesele planuje gora na 60/80 osob. Wiec jesli mozesz zdadz mi swoje sekretne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×