Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni666 999

Mam 21 lat i zmarszczki wokół oczu - jaki krem.

Polecane posty

A może mezoterapia? Ja taki zabieg sobie zrobiłam i efekty były bardzo fajne 🙂 Jestem z Poznania i tu też robiłam mezoterapię - w gabinecie Aestetic Clinic u dra Rosińskiego. To świetny specjalista, do którego przyjeżdżają nawet moje koleżanki z Warszawy 🙂 Jeśli jesteś z okolicy, polecam, na pewno doktor coś zaradzi na zmarszczki wokół oczu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już krem nie pomoże to warto skorzystać z konsultacji w gabinecie medycyny estetycznej i lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Ja tak najpierw długo walczyłam, masę kremów wypróbowałam i duzo pieniędzy na nie poszło, a jak trafiłam do lenartowicz clinic Pani Doktor dobrała mi zabiegi i teraz mam  już długo spokój z moimi oczami. Sińce zniknęły, oczy sa wypoczete i nie mam tej krechy pod oczami, która nadawala mi smutku na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze zrobić Restylane Skinbooser? delikatny zabieg, wypełniacz...a fajny i długotrwały efekt. ja jestem zadowolona i szczerze mówiąc mam zamiar powtórzyć - a jestem jeszcze przed 30 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może oprócz kremu pomyśl o zabiegach medycyny estetycznej na okolicę oka. Lekarz podczas konsultacji dobierze ci odpowiednie. Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również już w młodym wieku miałam zmarszczki mimiczne. Moim zdaniem warto zastosować profesjonalną pielęgnację domową i połączyć z zabiegami kosmetologicznymi i medycyny estetycznej. Sama stosuję np. mezoterapię z kwasem hialuronowym, oczywiście w profesjonalnej klinice - chodzę do Aestetic Clinic do dra Rosińskiego w Poznaniu. Dzięki takim działaniom cieszę się bardzo dobrą kondycją skóry i na pewno moja cera wygląda młodziej niż gdy miałam 25 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×