Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni666 999

Mam 21 lat i zmarszczki wokół oczu - jaki krem.

Polecane posty

Gość Najlepszy jest
*botox sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Dlaczego pokochac???jest kolagen naturalny,mozna tez pic wode jesc galarete:)natura daje i odbiera,ale tez odwrotnie,odbiera i potrafi dac,tylko nie nalezy jej przeszkadzac,a pomagac,natura naprawde jest łaskawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupilam sobie krem eva natura profilaktyka zmarszczek mimicznych +25...majatku nie wydalam ale jest to pierwszy krem pod oczy z ktorego jestem zadowolona...i nie wiem czy sama sobie wmawiam czy nie ale skora wokol oczu stala sie gladsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to wszystko
I tak nieunikniemy i umrzemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
no ale jest róznica umrzec młodo a umrzec staro:)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
alternatywa dla chirurgii jest przeciez retinoidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
no pewnie i bedziesz co pare lat po chirurgach chodzic jak majkel:)az Ci nos odpadnie hehe albo ucho:)a moze i oko wyleci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
ja teraz siedze z mascia z wit A pod oczami, mam zamier czesciej ja stosowac... ten kolagen jest dobry na wszystko? :) jaki konkretnie polecasz? nie chce kupic bubla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty leczysz
Nie ma substancji dobrej na wszystko,chociaz w człowieku jest ok 30%białka kolagenowego i jest on wszedzie nawet w zastawkach żylnych:) polecam silver jest ze sredniej pólki wiec tanszy a tak samo skuteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
dzieki, zastanowie sie na nim :) mowilas tez ze kolagen to woda i galaretki? moze zaczac od tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
a ja polecam retin A i Activ C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
i tu nie chce sie chwalic, ale mam 39 lat, a udzie mi daja góra 30, najczesciej mowia 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
draska - konkretniej :D jakich kosmetykow uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
w zasadzie to jak kazdy, co mi tam w rece wpadlo, ale prawie wcale sie nie opalam, od jakiegos czasu uzywam tego co napisalam wyzej, tez kwas hialurowy, serum z wit. C naprzemiennie z activ C. Te sprawy pobudzaja kolagen do wzrostu i odnowy komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
z tym ze retinoidy sa tez troche niebezpieczne dla kobiet w wieku rozrodczym, no ale mozna sie zabezpieczyc. Wit A sie kumuluje w organizmie i to jest niebezpieczne. W ogole pczytajcie te portale www.wizaz.pl i www.biochemiaurody.com i mazidła, tych ostatnich nie pamietam strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
a ten activ C to La Roche Posay, Active C (krem do twarzy) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
tak ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
ok :) a ktora wersje nalezy wybrac pod oczy ? tą najtlustszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
i czy mozesz opisac jak wyglada Twoja pielegnacja? w jakiej kolejnosci te wszytskie kosmetyki jak actiw, kwas hialuronowy itp? kotry codziennie, ktory od wielkiego dzwonu? tez chce zatrzymac mlodosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
oj tego Ci nie powiem, nie wiem jaka masz cere. O filtrach zapomnialam ktore trzeba stowac przez caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
skore mam mieszana, w okol oczu zmarszczki wg mnie bardzo widoczne:( mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
to nie jest tak do konca, ze tylko kosmetyki, w ogole sie przerazilam tym co ktos napisał, ze w czasie przekwitania kobiety sie "sypią" jejku mam nadzieje, ze nie zawsze sie tak dzieje no i przede wszystkim nie tak gwaltownie. No to w kolejnosci ja robie tak: po myciu ( ja zawsze biore lodowaty prysznic) uzywam toniku z aspiryny [do poszukania w google], potem serum z wit. C albo aktiv C, na to filtry, puder jedwabny dr hauschki. Na noc 2 razy w tyg. retin A, ale nalezy zaczac od czegos slabszego np. dirosenal, przez inne noce nanobase, albo olejek dr hauschki. Naprawde poczytaj na wizazu tam Ci profesjonalnie doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaa
dziekuje ci baaaardzo :) siedze czesto na wizazu ale nie moge sie w tym wszytskim polapac, watki sa bardzo rozbudowane, cala masa w nich informacji, nie widomo od czego zaczac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
ja mam dokladnie tak samo :) tez Cie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józiaaa89
mam 19 lat i zauważyłam małe zmarszczki wokol oczu.. czy są jakies kremy do skóry młodej które je wygładzą? czy to może jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek z nimi kombinować? proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingercandy
Mam 31 lat. od 2 lat uzywam kremu z kolagenem IZIS, jest nieprawdopodobny. Nie mam zmarszczek wokol oczu. Jest bardzo tlusty i nie mozna go uzywac gdy sie maluje rzesy bo wszystko splynie. Jesli ktos uzywa mascary polecam go na noc. Tani i genialny. Wybrobowalam mase kremow lacznie z shiseido za 350zl. Izis byl najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditrevi
To ciekawe Ginger, bo moja ciotka, ktora jest chemikiem mowi, ze wszystkie kremy z naturalnym kolagenem to pic na wode, bo czasteczka kolagenu nie przedostanie sie do glebszych warstw skory, aby dzialac na zmarszczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
redermic, możecie gadac, co chcecie, ale naprawdę polepszył stan skóry pod oczami, wygładził drobne zmarszczki i ogólnie skóra jak pupcia niemowlaka, więc nie smęćcie..on ma wit. c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smalllady
A ja szczerze polecam lifting, który zarazem wypycha zmarszczki.działa rewelacyjnie, przetestowałem i szczerze polcam. Zaletą tego produkty jest także fajna metoda aplikacja i to, że działa błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×