Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni666 999

Mam 21 lat i zmarszczki wokół oczu - jaki krem.

Polecane posty

Gość gość
A ja raz na jakiś czas robie sobie taką kuracje - biore przez 3 mc CLASS A COLLAGEN. I dzięki temu mogę wspomóc działanie kremów i balsamów. I efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczęłam podkradać mojej mamie serum pod oczy z linii evenswiss. Nie miałam nie wiadomo jakich zmarszczek ale po moich nie ma już śladu. Super, nawet kurze łapki zniknęły, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie sobie do superpharmy. Ja wczoraj widziałam tam wszystkie suplementy Nobel Health w naprawde bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też po suplementacji kolagenem zauważyłam ze znacznie wzmocniły sie moje włosy, skóra i paznokcie. Rzeczywiscie jesli chodzi o działanie to kremy są jednak słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kremu Lefery mi strasznie podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały krem Lefery ostatnio robi furorę w Europie, sama się skusiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak efekty, napiszesz coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremu i serum przeciwzmarszczkowego z bielendy, z serii Profesjonalna terapia wieku. Mają w składzie m.in. kwas hialuronowy, przez co dobrze nawilżają i wygładzają skórę, zmarszczki są mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić krem na noc Class a Collagen od Noble Health. Nie dość że super nawilża to posiada również 100% kolagenu morskiego. Zachęcam do wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to przede wszystkim kwestia nawilżenia. Polecam krem Happy Per Aqua z Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić wizytę u konowała, bo w takim wieku to nienormalne, chora tarczyca i kandydoza się kłania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w Twoim wypadku fajnie byłoby się wybrać na zabieg mezoterapii igłowej. To świetny zabieg wygładzający drobne zmarszczki i poprawiający ogolny wygląd skóry. Ja sobie robiłam mezoterapię w dermedika w krakowie. Sprawdź sobie ich koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mani

Dobry Kolagenik to skarb - ten od doppelherz jest naprawde swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka34

U mnie bardzo pomogły na ogólną kondycję skóry zabiegi medycyny estetycznej, m.in. mezoterapia z kwasem hialuronowym, najbardziej właśnie ta skóra wokół oczu się poprawiła, te obszary wyglądały niestety najgorzej. Zabiegi dobrał mi pan dr Migała z Kliniki Sfera, którego jestem pacjentką. Z efektów jestem naprawdę bardzo zadowolona 🙂 W przyszłości planuję jeszcze zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i dermapenu ale to już na jesień, bo teraz słońce jest za mocne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIsia

Ja piję kolagen DH na zmarszczki i jest super 🙂 witaminy, forma, smak 🙂 wszytsko mi odpowiada a efekty widać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka

Mi na zmarszczki bardzo pomogło wypełnianie ich po prostu za pomoca kwafu hialuronowego Restylane. Bardzo fajny efekt, dobre wypełnienie i efekt długo się utrzymujący 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimosa

spróbuj yoskine. niedrogi krem, a super jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila
Dnia 28.06.2019 o 18:47, Gość mimosa napisał:

spróbuj yoskine. niedrogi krem, a super jakość

Oni mają świetne produkty to prawda. Nawet ostatnio przeknałam męża żeby ich serii męskiej używał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka

Moja mama używa yoskine i muszę przyznac że jak wracam do domu to zawsze używam tych jej kremów bo są super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Jak się prowadzi niezbyt zdrowy tryb życia i nie dba o skórę to zmarszczki można mieć jeszcze wcześniej. Mi się pojawiły pierwsze po 30-tce, ale teraz całkiem nieźle sobie z nimi radzę serum odmładzającym z Bielendy camellia oil. Skóra jest przede wszystkim gładsza i bardziej napięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×