Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzysztof3700interia.pl

Szukam szczupłą kobietę ze Szczecina na sex bez zobowiązań

Polecane posty

Poszukuję szczupłą kobietę chętnie bardzo szczupłą -to mój wymarzony typ Kobiety-Do namiętnych spotkań przesyconych pięknym seksem.Przepraszam za szczerość myślę jednak że szczerość jest tutaj bardzo ważna.Chętnie na dłużej ale to TY zdecydujesz.Chodzi mi głównie o spotkania co jakiś czas i pokochanie się.Preferowany wiek Pani 25-40 lat ale koniecznie szczupła.Wybaczcie lecz inna budowa kobiety mnie nie pociąga.Może coś o sobie-jestem ze SZCZECINA mam 37 lat 189cm 95kg normalna budowa ciała,noszę zielony mundur,nie karany,spokojny kulturalny.Zapraszam cieplutko.Mój gg 2301119 email- krzysztof3700@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...................
a możesz określić, co dokładnie oznacza dla Ciebie "szczupła"? Szczupła jak np. kto (ze znanych osób)? Albo jakąś fotkę daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałeś dodać
że jesteś żonaty i dzieciaty....a ja jestem szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm:) nie nie jestem żonaty.Jestem po rozwodzie a dzieci nie mamy.Ale będę dalej bardzo szczery.Nie chcę się poprostu wiązać.Pragnę miłych spotkań np na kawkę raz na jakiś czas i cudownego seksu.Fakt nie jest ważne dla mnie czy kobieta jest mężatką.Szczupła-mam na myśli nie puszysta a moim typem jest kobieta dosłownie chuda i miłe gdy ma mały biust.Nie przepadam za biustem powyżej C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka figura jak u justysi
to sie kochany ceni i ma faceta na stale, nikt juz dzisiaj dupy za darmo nie daje jak chcesz poruchac to isz do burdelu jak chcesz niezoobowiazujaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof Szczecin
Wiesz....sądzę że są kobiety które pragną cudownego seksu i nie chodzi tu jak piszesz o ..._za darmo.Nie chodzi o pieniądze czy jakieś materialne korzyści jak uważasz.Myślę że są kobiety które są niezaspokojone i pragną tylko seksu bez zobowiązań.Podchodzisz bardzo materialnie do życia.A chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna nie leci
na ciebie że az tutaj szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof 3700interia.pl
leci,niejedna ale nie potrafię tak śmiało powiedzieć w oczy kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szcunkiem Krzysztof, piszesz o cudownym seksie a skąd wiesz co dla której kobiety jest cudowne i czy tak naprawdę jesteś w stanie seksualnie zadowolić i zaspokoić. Myślę, że jesteś trochę zbyt pewny siebie życzę powodzenia w podbojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna nie leci
nie jesteś śmiały, ale szukasz kochanki ? i co, podejdzie, a ty się zaczerwienisz i nic nie powiesz ? bez sensu, sam nie wiesz czego chcesz. Podpowiadam, że nie znajdziesz tutaj, nikt kota w worku nawet na kochasia nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof 3700interia.pl
Jestem śmiały,zdecydowany i właśnie dlatego piszę szczerze że chodzi tylko o seks,przyjazń.Nic więcej.Chyba nie lubicie szczerości.Czy lepiej udawać tworzyć miłe słowa i myśleć coś innego? Chyba szczerość jest bardziej wartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerki szukasz
nie ma juz, jak chcesz kobiety to z nia badz , jak chcesz sexu idz do prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×