Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Roksana 10 lat

jaki prezent dla mamy?

Polecane posty

Gość Roksana 10 lat

Jaki najlepiej kupić prezent dla mamy do 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka====
może jakiś kosmetyk,np.krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana 10 lat
ale mama używa kremów za 150 zł. nie stać mnie na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w sklepach sa zestawy kosmetyków typu dove, soraya itd, nawet jesli uzywa drozszych to nie powinna sie krzywic, mozesz ewentualnie kupic jakies korale czy cos w tym stylu, ciezko stwierdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzieci dostałam ( w zeszłym roku :P) świcznik na podgrzewacze Bardzo często je pale, zwłaszcza te zapachowe, jesli Twoja mama lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze poinformuj ją że babcią
zostanie :D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy myslicie
ze karnet na odnowe biologiczna bedzie dobry? Taki zestaw za ok 250 zl, w tym jest masaz, jakas maseczka i inne pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie z autografem
Premiera Donalda :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlooten
ksiązka tak lub mały storczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Twoja Mama by poszła na tą odnowę, to dobry pomysł. Ale może ona wcale nie ma ochoty pójśc na takie coś. Ja bym nie poszła :/ Chyba, że z chłopakiem. Moja Mama by pewnie nie miała czasu, zresztą ona chodzi jak jest w hotelach na różne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska16
witam, ja uważam że dobrym pomysłem na prezent dla mamy jest ramka cyfrowa. Widziałam w hihawa.pl kilka ciekawych ramek. a w związku z tym, iż dzień matki niedługo tam chyba zrobię zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, ze to bardzo dobry pomysł ze SPA/ odnową ;) A jak mama nie chciałaby iść do salonu, to zawsze można zamówić kosmetyczkę do domu... tak tak, niektóre salony jak beauty homecare w W-wie maja w ofercie dojazd do klienta ;) Więc to niegłupi pomysł chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertwa
ramka cyfrowa kosztuje min 200 a dziewczyna pisze ,że ma 20 ,weźta się leczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimods
Zestaw kosmetyków zawsze się sprawdza bardzo dobrze... Jest teraz przed świętami naprawdę tego sporo w marketach. Za 20 zł spokojnie coś się znajdzie fajnego. Jeżeli to ma być prezent dla mamy to mogę polecić zestawik kosmetyków z ekstraktem bursztynowym od evy natury. Bardzo fajna kaseta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka79
Mysle ze pomysł ze SPA jest rzeczywiscie bardzo dobry.Nie wiem czy własnei kupowanie kolejnych perfum i kremów do twarzy jest dobra niespodzianka.A tu - przynajmniej mama skorzystac podwójnie-relaks i ładny wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livinio
Wydaje mi eis, że faktycznie taki wyjazd do spa może być bardzo dobrym pomysłem. Ostatnio widziałam ciekawe masaże w Primavera spa w Jastrzębiej Górze. Moim zdaniem takie zabiegi jak czekoladowa rozkosz czy cynamonowe pobudzenie lubi każda kobieta bez względu na wiek :) Poza tym taki prezent generuje znacznie więcej pozytywnych emocji niż zwykła rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maśśśka
Teraz moja mama bedzie miała urodziny i ja postanowiłam pojśc w inna strone i tym razem zafundowałam jej fajny zabieg na twarz w tym gabinecie http://www.afrodytasalon.pl/ Mysle ze mamusia sie uciesz i troszke ja to pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień mamy który ostatnio obchodziliśmy postanowiłam sprezentować mojej coś niestandardowego. Otóż wybrałam najładniejsze zdjęcie mojej rodzinki z dziećmi i mężem i wysłałam do galerii internetowej time4art, która wydrukowała moje zdjęcie na płótnie i podrasowała kolory za naprawdę niewielkie pieniądze. Co więcej obraz miałam w domu 24 h po złożonym zamówieniu :) Moja mama jest zachwycona i myślę, że to lepszy prezent niż mydło/krem który może kupić sobie sama. :) Dodaję linka jeśli ktoś byłby zainteresowany, ja szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszaania
no dobrze, moze to nie jest prezent do 20 zl ale na pewno poruszy serce kazdej mamy. moja poplakala sie jak bober. kupilam jej album 'kocham cie mamo' z wydawnictwa ksiazkowe prezenty. zobaczcie sobie ich strone www. ksiazkoweprezenty .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitttka89
Mysle ze bardzo dobrym pomysłem na Dzień mamy będzie jakiś naprawde dobry krem do twarzy. Na pewno wybiore coś z tego sklepu http://sklep.beautymed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssselka
Jesli o mnie chodzi to na pewno bardzo ważne jest to zeby jednak zaskoczyć mame fajnym prezentem ,ale przy okazji tez sprawic zeby miała z niego jakiś pozytek. Na pewno takim prezentem będzie taki zestaw suplementów http://porcjapiekna.pl/ To będzie na pewno bardzo fajny prezent z którego mama bedzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllkowska2
Ja już mam wybrany prezent dla mamy- www.aqua-aerobik.pl/karnet/ wiem ze taki karnet to jej wymarzony prezen, wiec na pewno bedzie ona bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majasa
Moja mama nie jest bardzo wymagająca. Zawsze wiem, że dobrym prezentem będzie butelka dobrego wina, chociaż mama nie pije często, lubi się delektować i poznawać nowe szczepy :) Kupiłam jej ostatnio zestaw w tym sklepie http://www.winoiprzyjaciele.pl/ - polecam koneserom, bo mają bardzo przyzwoite ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ce33wds4
Mama to najważniejsza osoba na świecie, więc należy jej się godny prezent :) Ja proponuję taką koszulkę http://www.megakoszulki.pl/Super,mama,T-shirt-p958.html Mama poczuje się jak prawdziwy super bohater. I słusznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×